X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Kochane nie mam pojecia co sie wydarzylo. Ale przypuszczam:
    1. Ostatnio jak badal nasienie to oddawal je w domu i dowozil do laboratorium. Zanim dojechal minelo 40 minut, a zanim wypelnil papiero kolejne 15 min. Pewnie zanim to zbadali to jeszcze minal jakis czas.
    2. Wtedy byla abstynencja 7 dni, teraz 4 dni (a dokladnie 3,5 dnia)
    3. Miesiac przed poprzednim badaniem mial problem z plecami i bral domiesniowy ketonal i jeszcze jakies inne leki. Byla tez jakas choroba przy ktorej bral antybiotyk.
    4. Od razu jak tylko zobaczylam tamte wyniki to zapodalam mu Androvit, L-karnityna, Maca, Witamina C, Cynk, Witamina D3 i magnez.

    Tak wiec moze podzialaly suple, a moze wtedy byly niesprzyjajace okolicznosci dlatego tak slabo wyszlo.
    Gratulacje, dokladni taki sam zestaw dawalm swojmu mezykowi 4 lata temu plus jeszcze wit a plus e i tez byla ppprawa nasienia spora. My wtedy badalismy po 3-4 msc suplementacji. Najgorsze wyniki mial jak oddawal nasienie na miejscu, duzo lepsze jak w domu bo jednak stres mniejszy :-) wszystko ma znaczenie. Mezyka androlog zawsze nam mowil ze jednej wyniki nasienia nie mowia nic, dopiero kilka wynikow daje jako taki obraz.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Kochane nie mam pojecia co sie wydarzylo. Ale przypuszczam:
    1. Ostatnio jak badal nasienie to oddawal je w domu i dowozil do laboratorium. Zanim dojechal minelo 40 minut, a zanim wypelnil papiero kolejne 15 min. Pewnie zanim to zbadali to jeszcze minal jakis czas.
    2. Wtedy byla abstynencja 7 dni, teraz 4 dni (a dokladnie 3,5 dnia)
    3. Miesiac przed poprzednim badaniem mial problem z plecami i bral domiesniowy ketonal i jeszcze jakies inne leki. Byla tez jakas choroba przy ktorej bral antybiotyk.
    4. Od razu jak tylko zobaczylam tamte wyniki to zapodalam mu Androvit, L-karnityna, Maca, Witamina C, Cynk, Witamina D3 i magnez.

    Tak wiec moze podzialaly suple, a moze wtedy byly niesprzyjajace okolicznosci dlatego tak slabo wyszlo.
    Ale super!!! To teraz mu powiedz że takich żołnierzy to tylko na pierwszą linię ognia, a że niedługo u ciebie owulka to tacy doborowi żołnierze muszą brać się do dzieła :D <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, reset - ja to już parę razy mówiłam, ale powtórzę: dla mnie nawet @ nie jest pewnym objawem braku ciąży :-D

    Izape_91, reset, Lunaris lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    to ja zapytam, a czy są tu jacyś górnicy ???????????
    A żona górnika może być? :D

    Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/8edbe5a747f2.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8edbe5a747f2.jpg[/url]

    Wszystko idealnie :)

    blue00, JuicyB, lamka, Izape_91, olik321, summer86, pilik, Emilkap11, Melevis, KateHawke, agulineczka, Jadranka, Agniechaaaa, Jedna_z_Wielu, PodwojnaMamaWdwupaku, Lena21, Karma88, KateKum, Maja84, Anna Stesia, by7mistake, Bajkaaa, Lunaris, Kaczorka, Madżka89, staraczka1111, Bea25, E_w_c_i_a, Koteczka82, Flowwer, pawojoszka, Motylek85, Femine_, Amy333, pasiasta, Bocianiątko, Kargo31, Sarna84, matkapatka lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mysssss ale ekstra żołnierzyki!! Super się cieszę!

    Blue <3 oby to była fasolka, czekamy jutro na porannego sika! Edit: jak teraz się postarałam bardziej to faktycznie widać różowy cień! Może beta?

    Reset - no u mnie nigdy nie było tak szybko owulacji, nie spodziewałam się, nieprzygotowana jestem. Mam takie WTF...

    chciałabym zpbaczyć lamka jak bardziej się starałaś przed monitorem/telefonem zobaczyć tę kreskę : P hahah
    weszłam na Twój wykres, faktycznie jesteś syzbkoowulującą kobietą !


    ja przez Ciebie chcialam kiedyś zaraz po @ sikać, tak mnie skrzywiłaś : P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 12:23

    blue00 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękności maluszek <3

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A żona górnika może być? :D
    może być bo żona i mąż to jedność, więc wszystkiego najlepszego : D

    a tak serio, podziwiam wszytskich górników i życzę tylu zjazdów co wyjazdów bo to bardzo ciężka praca. Ja nie wiem, ale jakby mój mążtak pracował to bym już dawno osiwiała, podziwiam Cię !

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Izape śliczne widoki.

    Ja już wróciłam z laboratorium. Wyniki hcg dzisiaj, prog w środę dopiero.
    Trzymam kciuki z całej siły i modlę się za Twoje szczęście. Bądź dzielna!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape normalnie wzięłam to zdjęcie i zaczęłam majstrować w ustawieniach kontrastu etc. :-D serio!

    No właśnie nie powinnam być, zwykle mam owu 15-18dc...

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy gdzie Twój sik dzisiejszy ? Przecież tam będzie fasolka !
    Kurde tak myśle o tych gorących kąpielach i zaczynam żałować, bo teoretycznie miały wywołać mi @ a jak coś zepsułam przez to ?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape - jeśli Ty z tych niesikających to znaczy, ze z tych co se wmawiają objawy. innej opcji nie ma. Więc co tam poza cyckami słychać, bo coś na pewno :P
    Swoją droga to nie wiem jak wytrzymujesz ;)
    możesz tu nam szkolenie jakieś motywacyjne przeprowadzić :)

    Ja dziś myślami z Agulineczką i Flo i czekam dziewczyny na pozytywne wieści :)

    Blue ja też coś tam widziałam, zwłaszcza jak tylko spojrzałam. Potem może już mi się zaczął ten cień cienia rozmazywać, ale wydaje mi się że on tam był.

    Myssss, a długo już karmisz męża tymi suplami?

    Frelcia śliczne foto :)

    lamka, agulineczka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape,ja też wczoraj brałam gorącą kąpiel,myślę,że na początku nie zaszkodziło,jeśli to było jednorazowo

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Zadam głupie pytanie, ale te leki to w jednym suplemencie są, czy to są nazwy każdego? :)
    Czuje się dobrze, troszkę cos tam pobolewa, ale nie jakoś mocno. Z najgorszych rzeczy to nudności i zawroty głowy po tym leku, Krwawię cały czas już 4 tydzień, ale coraz słabiej. Opieka jest w miarę ok, sam fakt że jestem w szpitalu to już dużo, niemniej jednak mam wrażenie że mogli by tu się lepiej zajmować pacjentkami i nie chodzi tylko o mnie. Ja zresztą czekałam w szpitalu 2 dni nic nie jedząc bo może zabieg a może nie, nic nie wiedząc bo przez ten czas nikt do mnie nie przyzedł a jak sama pytałam to słyszałam że lekarz prowadzący mi powie, z tym że jego akurat w szpitalu nie było przez najbliższą dobę. Do tego raz zrobione USG i nikt nawet nie chce powtórzyć, trochę to takie dziwne, ale wiem że jakby coś się działo to gdzieś może jakiś lekarz się obudzi i pomoże ;)


    Lena zapisuję sie w 1 kolejności na brzuszek :)

    Iza piękne widoki! :) Zazdro <3 Weź no siknij, mnie ominęły ostatnio takie emocje, także sikaj sikaj! :)

    Agulineczka, nie wiem jaki masz przyrost, bo nie zaglądałam ostatnio, ale znam przypadki gdzie beta wolno rosła ale było wszystko ok, mój doktor zresztą sam mi kilka takich przykładów podał także zaciskam mocno kciuki :*
    Ja żarłam każdy osobno, bo o kazdym się dowiedziałam w swoim czasie. Zresztą nie wierzę w takie tabletki zbiorcze - wolę sobie kupić zawsze konkretny specyfik co ma idealną dawkę i niezbyt przerażającą cenę. Aaaa, jeszcze L-argininę sobie dopisz - to w 2 fazie, poprawia śluz i ukrwienie i ciałko żółte i można kontynuować na początku ciąży, coby progesteron był piękny. A to ALA, czyli kwas liponowy jest polecane w ogóle w mutacjach :)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja właśnie doczytałam Twoją historię z facelle z wczoraj. Mnie nigdy facelle nie oszukał i takie jasne wychodzące po czasie zawsze oznaczały ciążę :) Kurcze jakbym miała telefon to bym Ci pokazała facelle z wartości bety 21 :D

    lamka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka <3 bardzo bardzo się cieszę!

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 115,6

    9dpo 9,2
    11dpo 31,2
    13dpo 44,6
    16dpo 115,6

    StaraczkaNika, summer86, Agniechaaaa, blue00, KateHawke, Malgonia, olik321, mi88, Frelcia, justyna14, Jedna_z_Wielu, PodwojnaMamaWdwupaku, Lena21, Karma88, KateKum, Maja84, Anna Stesia, by7mistake, Lunaris, Madżka89, staraczka1111, Czrna 81, Bea25, Koteczka82, Flowwer, nenusia, pawojoszka, Motylek85, Tosia2323, Kotowa, Amy333, pasiasta, Bocianiątko, Kargo31, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.
    Wow, no to teraz to jest super! Gratulujemy mężowi pięknych wyników :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    url=https://naforum.zapodaj.net/8edbe5a747f2.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8edbe5a747f2.jpg[/url]

    Wszystko idealnie :)

    <3 <3 <3 :* :* :* <3 <3 <3

    malka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka śliczny dzidziuś <3
    Blue niestety ja z tych niedowidzących, ale mam nadzieję, że jutro krecha będzie wyraźna.
    Izape widoki piękne. Paczam i zazdraszczam relaksiku w takich warunkach. Aaa i życzę żebyś w środę rozglądała się za kołyskami a nie biurkami :D

    Ja przed chwilą dostałam @ i cieszę się jak głupia, jakbym co najmniej bladziocha wysikała. Ale po długim, bezowulacyjnym cyklu, powrót na ring traktuję jako swój mały sukces.

    malka lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ