X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Dzisiejsza beta 115,6

    9dpo 9,2
    11dpo 31,2
    13dpo 44,6
    16dpo 115,6
    No patrz jak przyspieszyła! Grubo ponad 160% na oko! Wcześniej może go złapałaś dopiero jak się wgryzał i stąd wachania :) Trzymam kciuki za dalsze takie przyrosty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 12:39

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nika, wszystko zanotowałam :) czyli za 3 miesiące ruszam z tabsami :) Akurat chemia się powinna już z organizmu usunąć więc będize start od nowa z wszystkim :) A jak Ty się czujesz ciążóweczko?
    Ja tak żałuję że nie byłam z Wami przy tych wszystkich testach i betach. Twójego serduszko na 1 stronie udało mi się wyhaczyć z telefonu emka w jednej wolnej chwili końcem listopada. Chociaż tyle wiedziałam :D

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka jest w normie! :-) bardzo się cieszę.

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Dzisiejsza beta 115,6

    9dpo 9,2
    11dpo 31,2
    13dpo 44,6
    16dpo 115,6
    Agniuleczka powróciło na dobre tory <3

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka - jak wspaniale :) cudownie żeś się nie poddała :)
    jak bym nie była w pracy to bym się znów popłakała. Ależ Ci kibicowałam. Teraz to juz na pewno wszystko będzie dobrze :)

    jednak się spłakałam...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka tu jeszcze dla Ciebie wykresik od początku bety :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/639d0cf19612.png

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost niby w normie, ale wciąż bardzo wolny. W zeszły poniedziałek prawie 10, teraz 115. Dziś mam 16dpo. W ciąży z synkiem badałam raz betę własnie w 16dpo i miałam grubo ponad 800. Boję się, że to cp. U Buni tez słabo rosło, ale rosło.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape - jeśli Ty z tych niesikających to znaczy, ze z tych co se wmawiają objawy. innej opcji nie ma. Więc co tam poza cyckami słychać, bo coś na pewno :P
    Swoją droga to nie wiem jak wytrzymujesz ;)
    możesz tu nam szkolenie jakieś motywacyjne przeprowadzić :)

    Ja dziś myślami z Agulineczką i Flo i czekam dziewczyny na pozytywne wieści :)

    Blue ja też coś tam widziałam, zwłaszcza jak tylko spojrzałam. Potem może już mi się zaczął ten cień cienia rozmazywać, ale wydaje mi się że on tam był.

    Myssss, a długo już karmisz męża tymi suplami?

    Frelcia śliczne foto :)


    Karmie go od lipca

    Izape_91, Malgonia lubią tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape - jeśli Ty z tych niesikających to znaczy, ze z tych co se wmawiają objawy. innej opcji nie ma. Więc co tam poza cyckami słychać, bo coś na pewno :P
    Swoją droga to nie wiem jak wytrzymujesz ;)
    możesz tu nam szkolenie jakieś motywacyjne przeprowadzić :)

    Może się poprostu boję, nie wiem : P Ale na szkolenie zapraszam haha : D Poza cyckami to czasem mnie coś zakłuje, ale tak właśnie ni to jajnik ni to macica, bo tak pośrodku, ja po prostu nie wierzę, że mogę być w ciążt po takim czasie, chociaż ostatnio na forum same weteranki widzą dwie kreski, może sobie wkręciłam, że mi też się uda. Zaprośmy do rozmowy psychologa : P jest tu jakiś ?
    Kiedyś koleżanka mi wywróżyła, że do końca roku napewno mi się uda, no i taka nadzieja mnie przytrzymuje przy życiu, że może, ale i tak jak idziemy na spacer to zakładam ochronę w razie czego, bo się obawiam że z nienacka mnie zaleje : P


    Agulineczka idzie do góry, rośnie, bądź dobrej myśli, może fasolka potrzebuje rozpędu : )!!!

    blue - ja brałam dwa dni pod rząd, tak po 20 minut moczyłam tyłek... mam wyrzuty teraz.


    Bunia86, no mi też nigdy na fecelle nic nie wychodziło,ale tym razem wylazło no... kreska była widoczna, a potem jakby wsiąknęła... ale już pisałam, że ten sik byłświeży bardzo, po ok godzinie czasu od wypicia herbaty no i wymuszony haha : P przypomniały mi się wtedy słowa niki staraczki, że nie potrafi sikać na zawołanie, ale z drugiej strony czy to ma znaczenie jak długo nie sikam? a którego dpo miałaś betkę 21?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 12:48

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę u gin mam dokładnie za tydzień. Myślicie, ze będzie w stanie cokolwiek zobaczyć? Jakis pęcherzyk ciążowy - określić chociaż czy jest w macicy?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka jest dobrze <3
    Trzymam kciuki za dalsze ładne przyrosty.

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka moim zdaniem będzie już coś widział. A ciąży nie porównuj z poprzednią, bo każda jest inna. Wzrost jest w normie, nie jest to wolny przyrost. Nie panikuj.

    agulineczka lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dzięki Nika, wszystko zanotowałam :) czyli za 3 miesiące ruszam z tabsami :) Akurat chemia się powinna już z organizmu usunąć więc będize start od nowa z wszystkim :) A jak Ty się czujesz ciążóweczko?
    Ja tak żałuję że nie byłam z Wami przy tych wszystkich testach i betach. Twójego serduszko na 1 stronie udało mi się wyhaczyć z telefonu emka w jednej wolnej chwili końcem listopada. Chociaż tyle wiedziałam :D
    Ja wypieram - w środę idę do gina, to zobaczymy może pęcherzyk - oby był tam, gdzie należy! A jeśli będzie ok, to przed gwiazdką pójdę jeszcze raz i będziemy liczyć na <3 - i dopiero jak do nas zamruga to będzie znak - spoko, możecie się cieszyć, jakoś się trzymam. A przed <3 to robię wszystko, żeby o tym w ogóle nie myśleć.
    Psychicznie jestem zmaltretowana, a fizycznie jest ok - dziś trzyma się wrażliwość cyców i to jest pocieszające. Muszę nosić do pracy stanik sportowy i jakieś puchate swetry!

    agulineczka, Malgonia, Bunia86, mi88, lamka, Maja84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja wiem, że z maluszkiem będzie wszystko ok :-) czekamy na pierwsze usg, bardzo trzymam kciuki.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Dzisiejsza beta 115,6

    9dpo 9,2
    11dpo 31,2
    13dpo 44,6
    16dpo 115,6
    Gratulacje! Wedlug kalkulatora belly przyrost w normie! 88,6% . mowilam! Nigdy sie nie poddawaj !

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Przyrost niby w normie, ale wciąż bardzo wolny. W zeszły poniedziałek prawie 10, teraz 115. Dziś mam 16dpo. W ciąży z synkiem badałam raz betę własnie w 16dpo i miałam grubo ponad 800. Boję się, że to cp. U Buni tez słabo rosło, ale rosło.
    Może kiedyś był wolny, ale teraz leci jak szalony! Bądź dobrej myśli, powtórz badanie za 2 dni!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Przyrost niby w normie, ale wciąż bardzo wolny. W zeszły poniedziałek prawie 10, teraz 115. Dziś mam 16dpo. W ciąży z synkiem badałam raz betę własnie w 16dpo i miałam grubo ponad 800. Boję się, że to cp. U Buni tez słabo rosło, ale rosło.
    Na usg bedzie juz widac czy ciaza pozamaciczna czy nie. Zarodka jeszcze nie zobaczysz ale miejsce zagniezdzenia tak. Po co sie tresowac? Idz jutro na usg. Maluszek potrzebuje spokoju, skoro tetaz potrzebujesz miec pewnoac to idz.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja wypieram - w środę idę do gina, to zobaczymy może pęcherzyk - oby był tam, gdzie należy! A jeśli będzie ok, to przed gwiazdką pójdę jeszcze raz i będziemy liczyć na <3 - i dopiero jak do nas zamruga to będzie znak - spoko, możecie się cieszyć, jakoś się trzymam. A przed <3 to robię wszystko, żeby o tym w ogóle nie myśleć.
    Psychicznie jestem zmaltretowana, a fizycznie jest ok - dziś trzyma się wrażliwość cyców i to jest pocieszające. Muszę nosić do pracy stanik sportowy i jakieś puchate swetry!

    Nika też mam myśli "oby pęcherzyk był tam gdzie ma być"
    mam nadzieje ze tak będzie u każdej zafasolkowanej z forum

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka Ty się nie sugeruj mną i moją betą. To naprawdę indywidualna sprawa i na tak wczesnym etapie nieco słabszy wzrost bety na pewno nie świadczy o cp. Ze mną na sali leży dziewczyna u której beta rosła co 48 h o 200% i ma cp. Także nawet nie sugeruj się moją sytuacją. Bądź dobrej myśli bo wiara czyni cuda. Ja wierzę że Twoja Fasoninka to leniuszek po prostu :) i niebawem wystartuje jak rakieta :)

    agulineczka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będzie dobrze, musimy się trzymać dzielnie ! myślę, czy by wieczorem nie siurnąć, ale znowu jak nic nie wyjdzie albo jakieś mdłe kreski to bedę na siebie zła. Mąż pomyśli, że jestem wariatką, która jak nie nasika na test to nie uśnie : P

    Bunia86, lamka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ