X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zakupiłam sobie swoje ulubione żelki i teraz relaksuje się przed kompem. Ja to się zupełnie nie nastawiam na ten miesiąc.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest czekanie.. nie ma bata, na pewno się nam udało !

    baba_Jagna, Cassie lubią tę wiadomość

    Nieidealna
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieidealna wrote:
    najgorsze jest czekanie.. nie ma bata, na pewno się nam udało !

    Podstawą jest pozytywne myślenie! Oby tak dalej :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie marudzic, usmiech na buzie i wlaczamy pozytywne myslenie!!!

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja co chwile latem do łazienki żeby sprawdzić czy to nie @ bo jakoś mokro mam ciągle...

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    Ja też mam jakieś dziwne przeczucie, że nic z tego :( wczoraj w nocy sobie nawet troszkę popłakałam... :( ale rano poszłam na miasto, kupiłam sobie książkę i troszkę mi to humor poprawiło.
    jaka kasiazke kochana? Uwielbiam ksiazki

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Aha no właśnie mnie bolał brzuch 9dpo i takie miałam skurcze jakby a dzisiaj nic mnie nie boli coś tam czuję ale na pewno nie jest to ból @ test negatywny 11dpo na razie czekam nie wiem co będzie
    dobrze bedzie kochana

    Bergamota lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka jak sie czujesz po tych dobrych wiesciach?:) tatus juz wie?

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Ofka jak sie czujesz po tych dobrych wiesciach?:) tatus juz wie?
    Jestem w szoku, chiciaz wypeplałam wszystkim juz...narzeczony sie poplakal i zaraz rozpoczal poszukiwania malego samochodziku na allegro, ma zamiar nauczyc dziecko jezdzic w rajdach, sam jezdzi...a ja nie wierze jeszcze...dotychczas nie vhcialam miec dzieci z pierszym mezem ani w ogole...mam 33 lata. A w tym zwiazku, no coz jestesmy razem 4 miesiace, staramy sie o dziecko i zareczeni jestesmy od 3 miesoecy

    kama005 lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 20:31

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Ofka jak sie czujesz po tych dobrych wiesciach?:) tatus juz wie?
    a u Ciebie kochana jak?robilas jakies testy jeszcze?

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jakie to slodkie i kochane... moj TZ to tez juz foteliki do samochodu jakies upatrzyl bo on chce takie sportowe kubelkowe i w ogole...

    Nie, nie robilam testu, doszlam do wniosku, ze jest jakas tam mala nadzieja ze wczorajsza beta byla zrobiona za wczesnie, a tamten pozytywny test musial byc wadliwy... i czekam czy spozni sie @ czy nie... i wtedy ewentualnie zrobie jakis test sikany, na razie nie ma sensu...

    ale bardziej wydaje mi sie opcja ze cos bylo, ze jednak ten test wyszedl bo naprawde krecha wyszla od razu jak tylko test sie nasaczyl... ale sie nie przyjelo, no zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już przygotowania poczynań do kolejnego podejścia - termometr i testy owu zakupione właśnie na allegro wiec czekam na kolejne testowanie... niech tylko szybko kończy się ta wredna @

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tylko dostane @ zamawiam wlasnie termometr owulacyjny musze tylko znalezc jakis na allegro, testy owu kupie w aptece bo sa mi przydatne :)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    jaka kasiazke kochana? Uwielbiam ksiazki

    ,Słoneczne zioła na chrypki grypki przeziębienia, :-). Jestem fanka Stefanii Korżawskiej :-). Dziś domówiłam sobie jeszcze 'ziołowe gotowanie' i ' wybieram zdrowie dla dziecka' moja pasją są zioła :) i czytam, oglądam, słucham wszystko co związane z ich tematyką. Po z tym zbieram, uprawiam i oczywiście stosuję razem z mężem :-) Z książek tej pani polecam, bo czytam i korzystam 'odchudzanie bez odchudzania' (nie tylko dla odchudzających się ;) ) i 'Prosta droga do zdrowia' :-)

    Czytac tez uwielbiam i właśnie konczę czytać ,zgodę na szczęście, A. Ficner-Ogonowskiej uwieeelbiam cała trylogię, która czytam właśnie trzeci raz :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 21:10

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Ooo jakie to slodkie i kochane... moj TZ to tez juz foteliki do samochodu jakies upatrzyl bo on chce takie sportowe kubelkowe i w ogole...

    Nie, nie robilam testu, doszlam do wniosku, ze jest jakas tam mala nadzieja ze wczorajsza beta byla zrobiona za wczesnie, a tamten pozytywny test musial byc wadliwy... i czekam czy spozni sie @ czy nie... i wtedy ewentualnie zrobie jakis test sikany, na razie nie ma sensu...

    ale bardziej wydaje mi sie opcja ze cos bylo, ze jednak ten test wyszedl bo naprawde krecha wyszla od razu jak tylko test sie nasaczyl... ale sie nie przyjelo, no zobaczymy :)
    przedziwna sprawa z tym pozytywnym testem...i to od razu wyszedl...beta rez mogla byc bledna, wszystko sie okaze. A co do mojego chlopa to znamy sie 25 lat, siedzielismy jako dzieciaczki w pierwszej klasie w jednej lawce i chodzilismy do podstawowki. Spotkalimy sir w lipcu na spotkaniu klasowym i przepadlismy, a po 3 tygodniach mi sie oswiadczyl, na farmie bizonow, przy dziesiatkach ludzi, pierscionkiem z automatu:) siotra sie smieje ze dobrze ze nie ukleknal w bizoni placek:)

    kama005 lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe ale romantycznie!!!


    no dziwna dziwna...do tej pory ta krecha na nim siedzi... dluzy mi sie to czekanie na @ ! moglaby juz przyjsc i bym miala z glowy i bym wiedziala ze nic z tego, a tak to jednak jakas tam nadzieja sie tli!

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    ,Słoneczne zioła na chrypki grypki przeziębienia, :-). Jestem fanka Stefanii Korżawskiej :-). Dziś domówiłam sobie jeszcze 'ziołowe gotowanie' i ' wybieram zdrowie dla dziecka' moja pasją są zioła :) i czytam, oglądam, słucham wszystko co związane z ich tematyką. Po z tym zbieram, uprawiam i oczywiście stosuję razem z mężem :-) Z książek tej pani polecam, bo czytam i korzystam 'odchudzanie bez odchudzania' (nie tylko dla odchudzających się ;) ) i 'Prosta droga do zdrowia' :-)
    chyba slyszalam o tych ksiazkach, widzialam u kolezanki, musze pozyczyc, moze sie odchudze troche;) moja pasja jest psychoterapia. Obiecalam sobie, ze jsk skoncze aplikacje radcowska, to pojde na psychologie. Chociaz po 5 latach studiow prawniczych, roku podyplomowki i 3 latach aplikacji wszyscy pukaja sie w glowe ze chce zaczynac od nowa...a tu jeszcze dzieciaczek w drodze...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    hehehe ale romantycznie!!!


    no dziwna dziwna...do tej pory ta krecha na nim siedzi... dluzy mi sie to czekanie na @ ! moglaby juz przyjsc i bym miala z glowy i bym wiedziala ze nic z tego, a tak to jednak jakas tam nadzieja sie tli!
    no oszalec mozna, ja to jestem narwana, juz musze od razu wiedziec... ja bym dalej sikala na testy, nie wytrzymalabym;)

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz tyle ich "nasikalam" :D ze wole nie podliczac ile wydalam na nie... to chyba jedyny powod dla którego tego nie robie jeszcze :P ale na pewno do konca tygodnia nie wytrzymam i zrobie ;)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ