X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    Prezes Gąska jak ja Ci zazdroszczę u mnie wynik za dwa dni właśnie wróciłam z pobrania krwi...dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i gratulacje...

    Czemu tak długo?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Czemu tak długo?
    nie wiem cholera jasna, byłam pewna, że dziś... nic pozostaje mi sikać na testy dalej, siknę sobie jak wrócę do domu dla pewnosci na test innej fimy.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj zaczęła zgaga męczyć.
    Podbrzusze też mnie coś więcej boli. Nie chce się nakręcać ale może może.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    A mnie dzisiaj zaczęła zgaga męczyć.
    Podbrzusze też mnie coś więcej boli. Nie chce się nakręcać ale może może.
    Kochana ja wlasnie tez mialam zgage 3 dni pod rzad wieczorem...i trzeci test pozytywny, wyniki bety jutro. Trzymam mocno kciuki.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze się dobrze grudzień nie zaczął, a Dziewczyny szaleją ;) to co będzie pod koniec roku? ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka podejrzewam, czemu musisz czekać dwa dni... być może w miejscu gdzie pobierali Ci krew nie mają laboratorium /a jeśli mają to może nie mają odczynnika, który bada betę ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta <2,0 ... wiec lipa... @ ma przyjsc w srode...jak nie przyjdzie do poniedzialku to zrobie znowu bete... moze poszlam za wczesnie a tamten test byl wadliwy...albo byla fasolka ale sie nie zadomowila i opusci mnie wraz z @... a moze w ogole test byl falszywy i nic w tym cyklu nie bylo...

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Dziewczyny beta <2,0 ... wiec lipa... @ ma przyjsc w srode...jak nie przyjdzie do poniedzialku to zrobie znowu bete... moze poszlam za wczesnie a tamten test byl wadliwy...albo byla fasolka ale sie nie zadomowila i opusci mnie wraz z @... a moze w ogole test byl falszywy i nic w tym cyklu nie bylo...
    och kochana... moze jeszcze bedzie dobrze... u mnie dzisiejszy popoludniowy test wyrazna rozowa gruba krecha... ale beta wyjasni wszystko, jak widac te testy moga byc lipne...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie na jednym bladzioch na drugim nic.

    Nieidealna
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie popoludniowy mocz w sobote test facelle, bladziutka kreseczka, w niedziele rano z porannego moczu test facelle, kreska blada ale juz widoczna golym okiem, test z dzisiejszego popoludniowego moczu, firmy pink, ewidentnie pozytywny, rozowa krecha od razu jak nic. NaczytLam sie jednak na forum o tych oszukanych testach, ze jestem zalamana, ze sie.rozczaruje. to chyba boli najbardziej jak przez chwile jest nadzieja. Prezes gaska przytulam, nieidealna Ciebie tez...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo...to jest najwiekszy zawod...jak widzisz upragnione dwie krechy...a pozniej lipa...widocznie to byla ciaza biochemiczna...byla ale sie nie przyjela z jakis wzgledow...no nic, czekamy na @ i dzialamy dalej, tylko chyba musze poszukac watku "testowanie w sylwestra" hehe ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób jeszcze bete za jakieś dwa dni. Może wzrośnie?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak za te 2 dni przyjdzie @ to bedzie wszystko jasne...jak nie przyjdzie to zrobie w piatek moze ...

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta powyzej 1 to zaplodnienie... zrob w piatek jak okres nie przyjdzie koniecznie..u mnie cholera nie wiem czy dwa dni czekania na wynik to od dzisiaj rana jutro czy pojutrze? Bo wyniki sa zazwyczaj po 16, moze jutro bedzie.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Noo...to jest najwiekszy zawod...jak widzisz upragnione dwie krechy...a pozniej lipa...widocznie to byla ciaza biochemiczna...byla ale sie nie przyjela z jakis wzgledow...no nic, czekamy na @ i dzialamy dalej, tylko chyba musze poszukac watku "testowanie w sylwestra" hehe ;)
    wydaje mi sie ze gdyby sie ciaza nie przyjela to juz bys krwawila...

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Noo...to jest najwiekszy zawod...jak widzisz upragnione dwie krechy...a pozniej lipa...widocznie to byla ciaza biochemiczna...byla ale sie nie przyjela z jakis wzgledow...no nic, czekamy na @ i dzialamy dalej, tylko chyba musze poszukac watku "testowanie w sylwestra" hehe ;)

    Kochana to będziemy razem testować ;) mnie dziś znienacka bo przedwcześnie nawiedziła @ ale nie ma tego złego bo dzięki temu że jest wcześniej to załapie się na jeszcze jednotestowanie 28 grudnia :) i no znowu zaczynamy odliczanie!

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyzej 1 to chyba nie jest zaplodnienie...skoro norme mam wypisana dla kobiet NIE w ciazy <4 ... ech no plamienia zadnego nie mialam, ale moze sie macica oczyscic z niechcianego lokatora podczas @...

    Menka no to odliczamy... moze bedzie juz dobra wiadomosc na Dzien Babci i Dziadka po wizycie jesli w Sylwestra ujrzymy II :)

    menka lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    Hej!

    U mnie ciąg dalszy różowego śluzu... zrobiłam dzisiaj test... tak wiem, wiem, może być za wcześnie... oczywiście jedna krecha :/

    To dopiero 8dpo... naiwna ja, naiwna... :/

    PrezesHąska - czekam niecierpliwie :D

    Kiedy znowu testujesz?

    Ja sobie może zrobię test jutro :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dzisiaj test 12 dni po owulacji i negatywny ;(

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do dnia @ i powtórz :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ