X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    Piekny bylby prezent na rocznice slubu dla Ciebie. Mnie pieka piersi, lewa zwlaszcza..nie bola a pieka wlasnie...

    Mnie pieką dzisiaj ale same sutki, a same piersi malo co bola ;)

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Mnie pieką dzisiaj ale same sutki, a same piersi malo co bola ;)
    szybko kochana Ci ten test wyszedl... ja tez jestem 10dpo ale 23 dzien cyklu...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego testu używałaś?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 29 listopada 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    szybko kochana Ci ten test wyszedl... ja tez jestem 10dpo ale 23 dzien cyklu...


    ja mam dluzsze cykle bo 30-dniowe, wiec moj dc dzis to 26-sty. wczoraj tez nic nie bylo, dzis w poludnie tez juz nic, dopiero sie rozkreca widac, jutro zrobie znowu z rana :)

    A test mialam z apteocare :)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, a apteocare jest o czułości 25mlU/ml wiec moze moj test już coś pokaże, a jest niby o czułości 10mlU/ml :-) z allegro ;)
    To dałaś mi do myślenia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 14:08

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobila...cien ciania druga kreseczka, zwariuje...myslicie ze jest szansa? No i nie z porannego moczu tylko z popoludniowego...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 29 listopada 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobila...cien ciania druga kreseczka, zwariuje...myslicie ze jest szansa? No i nie z porannego moczu tylko z popoludniowego...


    Jasne, że szansa jest :D . Koniecznie powtórz rano z pierwszego moczu. Trzymam kciuki!

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lys wrote:
    Jasne, że szansa jest :D . Koniecznie powtórz rano z pierwszego moczu. Trzymam kciuki!
    dziekuje....

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka ale super! Gratuluje!

    Dziewczyny, ja mam zagadkę taka, ze mam wewnątrz mnustwo śluzu gęstego,lepkiego w dodatku blaaado różowego! Wczoraj zauważyłam tylko raz malutką plamke podbarwioną krwią na papierze toalet. Nie ukrywam, że łudzę się, że to bardziej implantacja jak rozkrecajaca sie @... na którą jest za wcześnie...

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    Ofka ale super! Gratuluje!

    Dziewczyny, ja mam zagadkę taka, ze mam wewnątrz mnustwo śluzu gęstego,lepkiego w dodatku blaaado różowego! Wczoraj zauważyłam tylko raz malutką plamke podbarwioną krwią na papierze toalet. Nie ukrywam, że łudzę się, że to bardziej implantacja jak rozkrecajaca sie @... na którą jest za wcześnie...
    t
    Miesiaczka szybciej zaczelaby sie moze na brazowo... a ja ciagle sie w tego bladziocha wpatruje...poryczalam sie i zaraz przyszedl strach przed rozczarowaniem...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale szalejecie! :) Ofka trzymam kciuki i to mocno! :) nie płacz, tu trzeba się cieszyć :) Gratuluję! :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    dziewczyny ale szalejecie! :) Ofka trzymam kciuki i to mocno! :) nie płacz, tu trzeba się cieszyć :) Gratuluję! :)
    Dziekuje kochana... mam nadzieje ze to nie jakis chochot losu...ze naprawde sie udalo...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    O, a apteocare jest o czułości 25mlU/ml wiec moze moj test już coś pokaże, a jest niby o czułości 10mlU/ml :-) z allegro ;)
    To dałaś mi do myślenia :D

    tak on jest o czulosci 25, zrobilam pozniej 10-tka ale kolo 13-14 i juz nic nie wyszlo, musi byc jeszcze malutko tego hcG, jutro rano zrobie tym o czulosci 10 :)

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    tak on jest o czulosci 25, zrobilam pozniej 10-tka ale kolo 13-14 i juz nic nie wyszlo, musi byc jeszcze malutko tego hcG, jutro rano zrobie tym o czulosci 10 :)
    ja tez robie rano zeby potwierdzic trzymam za nas kciuki...

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    ja tez robie rano zeby potwierdzic trzymam za nas kciuki...

    ja tez trzymam za nas kciuki! raczej rzadko testy sie myla w ta strone... ta moja krecha tez bladziutka, ale jest! i pojawila sie juz podczas nasiąkania testu, szybciej niz ta mocna kontrolna! wiec wierze, ze to to! u Ciebie tez bedzie mocniejsza zobaczysz!

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 29 listopada 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy na info z samego rana :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama widze, że u Ciebie też występuja obecnie plamienia kilka dni po owulce... mi sie zdazylo to pierwszy raz... a Tobie? Mam nadzieje, ze to bardzo dobrze dla nasz znaczy :-)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na poranne wieści od testujących :-)

    Nie mogę spać :/

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 30 listopada 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się to zdarzyło pierwszy raz i mam nadzieję że to to :) Właśnie zaobserwowałam u siebie taki rozciągliwy lekko mleczny lub trochę kremowy śluz i zaczynam głupieć... ?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest. Pierwsza Niedziela Adwentu, czas oczekiwania na Boże Narodzenie:-)
    Oby dla każdej z nas był to czas magiczny, czas cudów, spełnionych marzeń i samych pozytywnych testów ciążowych!
    :-) :-) :-)

    kama005, goska9789, Misi@, patrycja87 lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ