Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iys widzę, że obchodzicie 10 grudnia rocznicę ślubu? :D ale bania, my 11 grudnia czwartą :P :D

    No to w takim razie, życzę Tobie i sobie pięknego prezentu rocznicowego, mikołajkowego i świątecznego pod postacią dwóch kreseczek na teście :)

    Do Twojej spodziewanej @ jeszcze troszkę czasu, nie poddawaj się tak łatwo :)
    !!!

    lys lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota trzymam kciuki oby była piękna beta :)!!!!!. Ja się coraz bardziej przekonuje że kolejny cykl diabli wzieli....

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na stronę mojej przychodni i idę dzisiaj na betę o 16... Myślałam, że zabiegowy jest tylko do 10 rano, ale okazuje się że można jeszcze od 16-18. Nie mają na miejscu laboratorium więc pewnie wyniki będą jutro po południu albo w piątek...

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudniowe testowanie łącze się z Wami ! :-) Ja jeszcze 10 dni muszę poczekać :-) Życzę owocnych wyników !! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh.. beta 1,2..

    Nieidealna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    a widzisz nasluchalam sie o tych testach z allegro ze czesto falszuja wynik i tego sie boje :(

    Tez się naczytalam ale skoro mają atesty to muszą działać :) no na pewno nie zaszkodzą ewentualnie wydłuża trochę starania :) teraz jeszcze spróbujemy ten cykl z consensive plus - może to pomoże :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie znow dwie kreski...bladzioch ale jest, no TZ widzial, wyslalam dziewczynom na forum i tez widza na kiepskiej jakosci zdjeciu... WTF? co to ma byc?

    ja juz mam metlik w glowie...a dzis sie ze mnie wylal chyba z litr gestego, bialego, bezwonnego, klejacego sie sluzu... a jutro termin @ to powinna byc susza.

    kama005 lubi tę wiadomość

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, PrezesGaska super! Może śmigaj jutro powtórzyć Betę!?
    :-)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no ale taki sam test byl wtedy...a beta negatywna...jutro rano powtorze i w piatek, jak bedzie znow cien cienia a @ nie przyjdzie to pojde w piatek na bete znow!

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a może błąd w becie. Ja raz tak miałam....
    Wyślij zdjęcie. Staram się 1.5roku z przerwami na 3 stracone ciążę. Oblukam każda 2 kreskę. Powodzenia.

    dfe01f0225.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co krecha jest blada, na zdjeciu jej dobrze nie widac, na zywo wyrazna, TZ widzi wiec nie mam zwidow....no juz sama nie wiem...

    http://images.tinypic.pl/i/00604/uk9f2jr9gi4e.png

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest druga
    po jakim czasie wyszla, 3-5minut czy pozniej?

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie zwykle mi wychodzily przy hcg 30-50

    dfe01f0225.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyszla jak test zaczal przesychac bo na poczatku byl zarozowiony caly wiadomo w pierwszych sekundach wiec mysle tak ok. 2-3 minut...

    teraz zrobilam jeszcze raz ten test bo myslalam ze moze ta firma ma takie glupie ale teraz nic, czysciutko ani minimalnego cienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no kurcze pozytywny ale dziwnie z beta bo to ona jest zawsze wyrocznia ... trzymam kciuki mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 15:58

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    Wiesz co krecha jest blada, na zdjeciu jej dobrze nie widac, na zywo wyrazna, TZ widzi wiec nie mam zwidow....no juz sama nie wiem...

    http://images.tinypic.pl/i/00604/uk9f2jr9gi4e.png
    ja od razu zobaczyłam ta kreskę bez dłuższego przyglądania się ;) radziłabym iść na betę jeszcze raz :)

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie widac ja od razu...poczekam jeszcze zobacze jak jutro z pierwszego sikania wyjdzie bo dzis bylo z drugiego, @ powinnam miec jutro, jak nie przyjdzie to w piatek pojde na bete...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    no wlasnie widac ja od razu...poczekam jeszcze zobacze jak jutro z pierwszego sikania wyjdzie bo dzis bylo z drugiego, @ powinnam miec jutro, jak nie przyjdzie to w piatek pojde na bete...
    :) będziemy czekac :P

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurcze ja to zaraz chyba pojde spac z tego wszystkiego zeby szybciej ranek przyszedl :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 08:16

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ