X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to moze bedzie prezencik na swieta w sam raz ;)

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę tą drugą kreseczkę, PrezesGąska dziwne rzeczy się dzieją bez kitu, kiedy wypada Ci @?

    Matko aż boję się za testować

    U mnie też dziwnie wczoraj spodziewana @ ale się nie zjawiła no wieć pomyślałam, że pewnie się obudzę z @ a z rana nic do tej pory się nie pojawiła brzuch nie boli tylko ćmi i to ćmi a zaraz przestaje później znowu troszkę i przestaje test w 11 dpo negatyw o czułości 10 o 18 wychodzę z pracy zajadę do apteki i kupię test i zobaczymy

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No straszne dziwne te rzeczy!!

    @ wypada mi jutro lub pojutrze bo ja mam tak raz 30 raz 31 dni cykl...

    podobno te 10-tki sa nic nie warte, ze jak maja cos wykryc to i 25-tka to wykryje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dla mnie ten rok naprawdę jest okropny ... dzisiaj uśpiłam swoją psinę, która była ze mną przez 14 lat ! niech już ten rok się skończy !

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też tak słyszałam o tych 10... no właśnie u mnie @ miała być wczoraj... ale byłam pewna że przyjdzie dzisiaj jak na razie jej nie ma, nigdy mi się nie spóźniła tyle czasu zawsze było jak w zegareczku... już nie wim co mam myśleć aby do 18 i do apteki po test i wszystko się wyjaśni... najbardziej zastanawia mnie to , że ból brzucha jest zupełnie inny niż do tej pory, że jest to taki leciutki ból jak na @ i zaraz przestaje zupełnie boleć...

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mialam wczoraj i dzis, ze dokladnie tak jak nie raz przed @ mnie bolal ale doslownie moment i juz i reszta dnia nic...

    kup 2 bo jak teraz nie wyjdzie to bedziesz miec na rano

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka wrote:
    a dla mnie ten rok naprawdę jest okropny ... dzisiaj uśpiłam swoją psinę, która była ze mną przez 14 lat ! niech już ten rok się skończy !

    Kurcze biedulko, wiem co to znaczy rozstac sie z takim przyjacielem jak pies.... ;(

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 06:09

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)

    Za wczesnie na objawy wiec nie ma sensu ich wyszukiwac :) i martwic sie ze ich nie ma :)

    jeszcze tydzien i moze bedzie prezencik :)

    takze trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 17:13

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i całe gówno załatwiłam! Jestem taka wkurzona, żeby nie napisać wkur*iona. Co za babsztyle siedzą w tych recepcjach! Weszłam do domu i dużo mi nie trzeba było, żeby tam wrócić i wytargać za kłaki te stare pruchno co siedziało w recepcji... nie dość że tępa bo trzy razy jej powtarzałam jakie chce wyniki zrobić, to jeszcze zaczęła wręcz krzyczeć na mnie że na TAKIE COŚ się przychodI rano! Potraktowała mnie jak smarkacza! Na jej szczęście moj M był koło mnie, bo i ja zaczynałam na nią krzyczeć! Jutro sama idę na wyniki, ja jej pokaże gdzie raki zimują!!! Franca jedna, no jak można mieć takie karygodne podejście do ludzi!
    Na jutro plan mam taki, rano tempka, test sikany i lecę na betę. W piątek do 12 powinny byc wyniki. Chyba że rano @ przylezie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 17:30

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka wiesz co no sa punkty gdzie przyjmuja krew tylko do okreslonych godzin ale bez przesady! jesli mialas na mysli hcg to mozesz i o polnocy robic nie ma znaczenia, no chyba ze z moczu to co innego...a mialas juz jakis test pozytywny ze idziesz na bete?

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    Iys widzę, że obchodzicie 10 grudnia rocznicę ślubu? :D ale bania, my 11 grudnia czwartą :P :D

    No to w takim razie, życzę Tobie i sobie pięknego prezentu rocznicowego, mikołajkowego i świątecznego pod postacią dwóch kreseczek na teście :)

    Do Twojej spodziewanej @ jeszcze troszkę czasu, nie poddawaj się tak łatwo :)
    !!!

    Super Bergamota :D widzę, że jest więcej osób, które brały ślub jak ja na początku grudnia. Wiele osób mi się dziwiło, że termin taki jakiś dziwny hehehehe

    Trzymam kciuki za nas za zielony finał i tym samym chyba najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć na rocznicę :D :D

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    No kurcze ja to zaraz chyba pojde spac z tego wszystkiego zeby szybciej ranek przyszedl :P
    tez sie nie moge doczekac az sie to wyjasni

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Mogę dołączyć? Nie wytrzymam chyba, patrzę na ten mów wykres i widzę w nim tylko same rzeczy, które ciąży nie wskazują. Piersi bolą od wczoraj ale delikatnie, fala kremowego śluzu przeszła w momencie włączenia się bolących piersi. Brzuch pobolewa okresowa takimi falami - tym to się już całkiem nie nakręcam bo w jednym cyklu bolał mnie od samego dnia owulacji i @ i tak przyszła. Brodawki sterczą. Poza tym żadnych żył na piersiach, żadnych mdłości ani zawrotów głowy, żadnego spadku formy, a wręcz przeciwnie, dziś nabrałam ochoty do pracy i działania takiej, jak już dawno nie miałam.
    Dzisiaj mam 8dpo, długość fl 12-14 dni, czyli oznacza to, że jak za tydzień @ by nie przyszła to dopiero wtedy pasuje zrobić test. Tak czy siak nie jest źle, bo już 8 dni czekam, a zostało 7, czyli przynajmniej połowa już minęła ;)
    ja tsk mislam kochana,zadnego bolu brxucha, mdlosci, zylek, przyplyw energii...i jestem w ciazy:)

    Madzik85, Matleena lubią tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mogłabym jeść i jeść :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    ja też oczekuję na i sama już nie wiem co mam myśleć! Pierwsze objawy widzę we wszystkim. Wmawiam sobie, że "ten cykl jest jakiś inny" :). Jestem w 9 lub w 10 dniu po owulacji. robiłam testy owulacyjne, które w 20 dc dały wynik pozytywny. Mam dość długie cykle do 35 dni, choć ostatnio z reguły 33. Od 3 dpo miałam wrażliwe piersi, zazwyczaj zaczynały być wrażliwe góra na 6dni przed @. wczoraj miałam apogeum: ból okropny, mrowienie i były takie ciepłe (wiem, brzmi to śmiesznie :)). Temperatura po owulacji wahała się 36,7 do 36,8. Dziś 36,9. Rano kiedy korzystałam z toalety w śluzie ślady krwi. A w ciągu dnia lepki, lekko brązowy śluz. I mniej bolące piersi. Pewnie w tym cyklu nie ujrzę dwóch kresek...to mój 2miesiąc starań, ale przy swojej niecierpliwości chciałabym mieć to już, od razu! :) Dziewczęta trzymam za Was kciuki - dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można się wygadać. DZIĘKUJĘ :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    tez sie nie moge doczekac az sie to wyjasni

    Ech obojetnie co z tego wyjdzie to chyba wszystkie bedziemy mogly z tej mojej zawilej wysnuc jakies wnioski...

    Np. ze testy moga sie mylic obojetnie jakiejs firmy i to nie raz na 100 przypadkow tylko kilka razy w ciagu 3 dni,
    albo, ze laboratoria moga sie mylic i tez to nie jest jakis wyjatek, albo fasolek ma kaprys zeby zagniezdzic sie i nie pokazywac przez chwile i bawi sie w chowanego hehe ;)

    kama005, menka lubią tę wiadomość

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGaska - nie miałam pozytywnego testu, a robiłam dwa. 10 dpo moze być za wcześnie na wiarygodność sikacza. Po za tym, za bardzo nie mam czasu na zabawy w sikanie, ponieważ w Niedzielę jade do Niemiec jak beta wyjdzie negatywna.
    Pozytywna, nie jadę i dalsze procedury już wiadomo :-)
    Z drugiej strony tak sobie myślę ze jesli jest 'coś na rzeczy' to dam szanse do jutra choć na minimalny przyrost hcg :-) test bedzie wiarygodniejszy. Wszystko okaże się jutro lub najpóźniej piątek.
    Z góry sorki za literówki, piszę z tabletu.

    menka lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 12dpo wg OF test z rana negatywny :( Więc już raczej czekam na @ i zaczynam kolejny cykl. Tempka też nie lepsza. Nie zbudziłam się rano by ją zmierzyć i o 8:15 była 36,2 a o 8:30 36,5. No masakra.... przez ostatnie kilka dni jak ostatnio mierzę o 8:30 bo potrzebuje się wsypać to mam tak około 36,5. Jutro może uda mi się obudzić o tej 7 :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota i jak tam?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ