X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i przespałam pół dnia, godzine temu wstalam ;) a jak Wy sie czujecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty będziesz w nocy robić? :> Ja zmęczona, jakbym tonę węgla przerzuciła, a własciwie poza gotowaniem i wypadem do sklepu nic nie zrobiłam. Podbrzusze pobolewa, śluz kremowy, piersi powinny bolec od owu,ale jak na razie cisza wiec wkręcam sobie ,że cos moze sie zmienia.

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Co Ty będziesz w nocy robić? :> Ja zmęczona, jakbym tonę węgla przerzuciła, a własciwie poza gotowaniem i wypadem do sklepu nic nie zrobiłam. Podbrzusze pobolewa, śluz kremowy, piersi powinny bolec od owu,ale jak na razie cisza wiec wkręcam sobie ,że cos moze sie zmienia.

    no ja w nocy krotko spie bo od 1 w nocy do 6 rano wiec dlatego drzemke strzelam w dzien :)

    no wlasnie ja mam caly czas wilgotne majteczki ale nic na nich nie widze, podbrzusze boli bez przerwy. jak jestes po owu to kremowy sluz moze oznaczac ciaze ;) ja wlasnie go wypatruje ale nic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie! Uda się bankowo :):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 2 dni temu ciągle czułam wilgoć,a nic nie bylo widać. Zmieni się,zobaczysz :)

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 listopada 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewuszki ja 4 dni po owulce ale nic nadzwyczajnego nie czuję :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, poczekaj. Niebawem zapewne pojawią się symptomy :)

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 dzień po owulce;) Test może 4 grudnia ale boje sie go robić... Tak bym chciała żeby mojemu mężowi wręczyć prezent mikołajkowy w postaci dwóch kresek...

    goska9789 lubi tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka92 - i ja mam takie marzenie :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny:) tez mam takie marzenie:) a rodzince oznajmic przy Wigilii ;) dlatego czuje ze nic z tego nie wyjdzie, bo to by za piekne bylo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyśl,że będzie tak ,jak sobie wymarzyłaś i będzie pięknie :)!

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj było by pięknie :) ale pocieszam się, że jak nie teraz to może nowy Rok przyniesie niespodzianke a dziadkowie sie dowiedza na Dzien Babci i Dziadka :)

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze co do objawów po owu to mam wrażenie ciągnięcia w podbrzuszu i uczucie napuchnięcia właśnie w tych okolicach- podobne objawy miałam przy pierwszej ciąży więc tak się zastanawiam czy sobie nie wmawiam tego wszystkiego ... ehh a na dodatek sprawdzałam sobie dzisiaj szyjkę i jest twarda jak kamień więc nici zapewne z testowania grudniowego :/ to znaczy testować i tak zapewne będę ale w sumie znam już wynik :(

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie juz 3 dzien boli podbrzusze, ciagnie, jajniki troche kluja, do tego doszedl bol w dolnym odcinku plecow...tez mi sie wydaje, ze sobie wkrecam...

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane !!! Spokojnego poniedziałku Wam życzę :D ok. 9 idę na monitoring :D ale wydaje mi się, że jajco pękło :D

    goska9789 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli sugerować się prognozą OF to w grudniu też testuję dwa razy... 3 i 29, bo w tych dniach przypada mi @

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka, zazdroszczę krótkich cykli ;)

    Cześć dziewczyny, już chyba mogę do Was dołączyć, myślałam, że będę testować ok 5 i 6 grudnia i dam mężowi sikańca pod poduszkę, albo w skarpecie, ale owulacja mi się przesunęła i chyba zatestuje parę dni później.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazdroszczę krótkich ,ale może mój grudniowy to będzie wlaśnie ten :) Trzymam za Was kciuki. Niech obrodzi w dzieciaczki ten zimny grudzień,w sercach przynajmniej rozgrzeje ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 30, 31-dniowe wiec niestety po jednej @ w miesiacu wypada :P

    co do objawow to melduje 4 dzien bóli podbrzusza i krzyża, no i pojawił się wczoraj biały lepki śluz... zobaczymy co bedzie dalej... 2 grudnia testuje po raz 1-wszy, pozniej 5-tego no i jak nie przyjdzie @ to jeszcze 10-tego i wtedy dopiero na bete jesli beda pozytywne ;)

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele a u mnie cisza... ja się wykończę chyba...

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ