X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to jeszcze wczesny czas na jakiekolwiek objawy...ja mam takie bo sie na tym skupiam i nakrecam takze wiesz... widze ze dzien po mnie testujesz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska ja 2 tak jak Ty. Będzie 16 dpo wiec oby już było coś widać:)

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah ja chętnie bym już za testowała ;p

    PrezesGąska, goska9789 lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Gąska ja 2 tak jak Ty. Będzie 16 dpo wiec oby już było coś widać:)


    juz sie nie moge doczekac... dzis znow mam ten bialy lepki sluz...podbrzusze boli, plecy tez...

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Hahah ja chętnie bym już za testowała ;p

    haha no ja sie przyznam ze glupia wczoraj test zrobilam buhahaha no na pewno by wyszedl pozytywny ehe, ale ja glupia :D

    goska9789, menka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemożliwe jesteście z tymi testami!!! :p U mnie śluz kremowy. Tak mi się wydaje przynajmniej. No i piersi bolą trochę od wczoraj. Czekam dalej :)

    PrezesGąska, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Niemożliwe jesteście z tymi testami!!! :p U mnie śluz kremowy. Tak mi się wydaje przynajmniej. No i piersi bolą trochę od wczoraj. Czekam dalej :)

    heheh no czlowiek glupi jest, a ciekawosc go kusi... i pozniej tylko lbem o sciane co za glupoty wymyslam :D

    kurde nie mogliby to jakis szybszych testow wymyslec :D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 listopada 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jakie Ty chcesz mieć objawy w 5 dpo jak do zagnieżdżenia zazwyczaj dochodzi w 7- 12 dpo?

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika no nie wiem jak tak się naczytam innych dziewczyn które od razu po owulce mają objawy bóle brzucha i takie tam to i ja bym chciała ;p nie no śmieję się wiem, że jeszcze za wcześnie :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zazwyczaj urojone objawy. Niestety musimy być cierpliwe ;)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, dołączam, testuję 4 grudnia, choć cykl mam jakiś niemrawy

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane do dzieła. Ja swój test zrobiłam 5 dni przed planowana miesiączką. I bladziutka kreska jak nic! Dodam, że to był 9 dzień po owulacji. Także bardzo wcześnie. Trzymam za&Was kciukaski

    goska9789, menka, PrezesGąska lubią tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 24 listopada 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia183 wrote:
    Dziewczynki kochane do dzieła. Ja swój test zrobiłam 5 dni przed planowana miesiączką. I bladziutka kreska jak nic! Dodam, że to był 9 dzień po owulacji. Także bardzo wcześnie. Trzymam za&Was kciukaski

    Lejesz miód na moje serce <3 :D

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 24 listopada 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) mimo, że w wątku jestem nowa, to obserwuje Wasze poczynania już od dłuższego czasu tylko brakło mi odwagi, aby się odezwać. Dziś postanowiłam z tym skończyć. Możecie mi wierzyć lub nie, ale strasznie przeżywam Wasze testowanie i za każdym razem kiedy wchodzę na forum to aż mi ręce drżą :P trzymam za Was mocno kciuki! życzę powodzenia! :) i zaczynam brać się do pracy :D

    goska9789, małaMyszka, PrezesGąska, menka lubią tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    witajcie :) mimo, że w wątku jestem nowa, to obserwuje Wasze poczynania już od dłuższego czasu tylko brakło mi odwagi, aby się odezwać. Dziś postanowiłam z tym skończyć. Możecie mi wierzyć lub nie, ale strasznie przeżywam Wasze testowanie i za każdym razem kiedy wchodzę na forum to aż mi ręce drżą :P trzymam za Was mocno kciuki! życzę powodzenia! :) i zaczynam brać się do pracy :D
    Witaj :) Ty tez jestes staraczka?:) bedziesz testować w grudniu? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaczynam pomału świrować. potrafie kilka razy dziennie sprawdzić na kalendarzu owu ile dni zostało do testowania ... jakby w ciągu dnia mogło coś się zmienić :D rano obudziłam się dodatkowo w bólem głowy - i od razu nadzieja że może się udało i coś się dzieje po przy pierwszej ciąży ból głowy miałam cały czas między owulacją a zapłodnieniem - wtedy tylko nie wiedziałam o co chodzi i myślałam że po prostu to ze zmęczenia ... ehh powiem wam kochane że wolałabym być uboższa o tą wiedzę sprzed pierwszej ciąży - byłoby dużo łatwiej po prostu czekać na okres i dopiero wtedy zatestować jak się spóźni a nie kilka godzin dziennie wyszukiwać się że to może już a może jednak napewno nie bo np. szyjka jest twarda jak skała ... ehh wiem jedno że to grudniowe testowanie będzie dla mnie bardzo trudne. postaram się trochę teraz odpuścić i nie szukać na siłę symptomów bo czy to coś da?

    aaa i obiecała sobie dziś jedno że zajrze do was dopiero początkiem grudnia - nie mam innego wyjścia bo inaczej zeświruje. trzymam za nas wszystkie kciuki

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Zaczynamy starania od grudnia. Czy mogłabym sie do was dołączyć?

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 25 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kaś!! To twój pierwszy cykl starań o dzidziusia?

    P.S dziewczyny poradźcie jakiś sposób żeby nie myśleć o testowaniu jestem 5 dni po owu a już się nie moge doczekać a jednocześnie boje się że sie zawiode i znów @ przyjdzie....

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 25 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ja 6 dni po owu i nic nie poradzę bo ja też tylko o tym myślę ;p i też baaardzo boję się kolejnego zawodu :(

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się staram i też będę testować w grudniu ;)

    Co robić żeby nie testować aż tyle? Pamiętajcie, że wszystko zaczyna się od głowy. Czym bardziej będziemy się nakręcać i wyliczać co do sekundy wszystko to ześwirujemy. Organizm to nie maszyna i niestety, ale nie da rady jej ustawić pod nas. Musimy cierpliwie czekać ;) (OvuFriend uczy cierpliwości, oj uczy :P) Sama zaczęłam czytać książki, oglądać filmy, spacerować ;) sama byłam blisko załamania, że mi nie wychodzi, dlatego postanowiłam do Was dołączyć i cieszyć się każdym pozytywnym dniem :)

    menka, PrezesGąska lubią tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ