X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Magula Przyjaciółka
    Postów: 68 42

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Staraczki! Ja planuję testować 4-5 grudnia. Wszystkim Staraczkom oraz sobie życzę zieloności w grudniu :*

    goska9789 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

    a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ja gdzies wyczytalam ze wlasnie trzeba dwoma palcami sciagnac z szyjki sluz i sprawdzic. Zrobilam tak jak czulam bol jaknika i faktycznie byl tam sluz ktory rozciagal sie tak na 5 cm co prawda nie byl przejrzysty ale to dlatego ze ten bialy wodnisty byl wymieszany z nim. Tak mi sie wydaje ;-)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo szyjki zastanawia mnie moja, (a jestem teoretycznie po potencjalnej owulacji), ktora jest tak pulchna, miekka, ledwo palca wlozylam, tak ciasno... piersi bola od momentu jeszcze przed skokiem temperatury... co tez jest dziwne. Mam przeczucie, ze owulka byla przed skokiem temp...
    Jak tu sie nie nakrecac?!

    Ps. Przepraszam za brak polskich liter.

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka się zmienia bardzo ważne jest żeby ją obserwować o stałej porze. Najlepiej wieczorem po odpoczynku ja tak robie i dopiero teraz faktycznie czuje te zmiany

    p.s wcześniej obserwowałam ją rano i nigdy nie wiedziałam czy jest wysoko czy nisko itp także polecam wieczorne obserwacje ;)

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie po nocnej przygodzie, zlapal mnie mega bolesny, palacy skurcz macicy i momentalnie mi sie slabo zrobilo... pozniej dostalam dreszczy i drgawek... ogolnie bol trwal moze 10 sekund, calosc moze 5 minut ... nie wiem czym to tlumaczyc... oby to bylo cos dobrego ;) na szczescie krwawienia nie mialam a 5 dzien juz bialy, gesty, bezwonny sluz, oby, oby!

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przez ostatnie 5 dni był kremowy. Dziś gęstszy i przez cały dzień leci ze mnie jak z kranu. Trzymam kciuki Prezesowa Gąsko! Kiedy test? :)

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 15:06

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa, musi się w końcu udać!

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    U mnie przez ostatnie 5 dni był kremowy. Dziś gęstszy i przez cały dzień leci ze mnie jak z kranu. Trzymam kciuki Prezesowa Gąsko! Kiedy test? :)

    no wlasnie ze mnie dzisiaj tez sie leje ! @ mam miec 4 grudnia ale aplikacja pokazuje mi, ze teoretycznie moge 2 grudnia testowac wiec chyba sie skusze :)

    goska9789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testujemy w tym samym dniu. Oby wyszły dwie krechy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.:-) zazdroszcze wam ze juz nie dlugo testujecie :-) ja zwykle mam bol podbrzusza 17 i mysle ze jest to zwiazane z owulacja wiec ja dopiero bede testowac w styczniu :-( meczace to czekanie. Kazdy mi mowi zebym wyluzowala troche ale latwo sie mowi:-) tak bardzo pragne rodzenstwa dla synka. Ale nie dlugo swieta przeprowadzka wiec moze nie bede myslala tak bardzo ;-) Powiem wam że z mężem walczyłam 5 miesiecy zeby sie w końcu zgodził na to żebyśmy sie zaczęli starać...kłótnie płacz aż w końcu tydzień temu przyszedł do mnie i powiedział że możemy od grudnia zacząć się starać :) byłam taka szczesliwa jak bym ujżała dwie kreseczki na teście :):) szkoda że kobieta nie może być płodna 30 dni w miesiącu :( najgorsze te czekanie :) miałam was ptać czy któraś z was używała testów owulacyjnych ale przeszłam do początku forum i widziałam że juz pisałyście na ten temat :) ja robiłam pierwszy raz teraz w listopadzie..jak już pisałam bolał mnie jajnik 17.11 zrobiłam test owulacyjny były dwie takie same kreseczki pozniej zrobiłam 18.11 testowa była mocniejsza od kontrolnej a ból podbrzusza i jajników był niewyobrażalnie mocny na dodatek promieniował do ud i nerki :( czytałam że to normalne :) 19.11 zrobiłam i już były takie same a ból był łagodniejszy. 20.11 też zrobiłam i już był negatywny :) dziewczyny które robią testy ile dni wam pokazuje pozytywny test owulacyjny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 08:27

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie testy pokazały 2 pozytywne dni. Potem minusy. Powodzenia!:)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. A ja mam pytanko. Ovu wyznaczyło mi owulkę na 22 listopada. Wczoraj 26 listopada wieczorem miałam plamienie takie na brązowo. Dzisiaj na razie go nie ma. Co to ma znaczyć? Ma ktoś jakiś pomysł?. Dopadły mnie też rano mdłości.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Hey. A ja mam pytanko. Ovu wyznaczyło mi owulkę na 22 listopada. Wczoraj 26 listopada wieczorem miałam plamienie takie na brązowo. Dzisiaj na razie go nie ma. Co to ma znaczyć? Ma ktoś jakiś pomysł?. Dopadły mnie też rano mdłości.
    Wygląda to na objawy zagnieżdżenia zarodka...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś!! wrote:
    Hej wszystkim.:-) zazdroszcze wam ze juz nie dlugo testujecie :-) ja zwykle mam bol podbrzusza 17 i mysle ze jest to zwiazane z owulacja wiec ja dopiero bede testowac w styczniu :-( meczace to czekanie. Kazdy mi mowi zebym wyluzowala troche ale latwo sie mowi:-) tak bardzo pragne rodzenstwa dla synka. Ale nie dlugo swieta przeprowadzka wiec moze nie bede myslala tak bardzo ;-) Powiem wam że z mężem walczyłam 5 miesiecy zeby sie w końcu zgodził na to żebyśmy sie zaczęli starać...kłótnie płacz aż w końcu tydzień temu przyszedł do mnie i powiedział że możemy od grudnia zacząć się starać :) byłam taka szczesliwa jak bym ujżała dwie kreseczki na teście :):) szkoda że kobieta nie może być płodna 30 dni w miesiącu :( najgorsze te czekanie :) miałam was ptać czy któraś z was używała testów owulacyjnych ale przeszłam do początku forum i widziałam że juz pisałyście na ten temat :) ja robiłam pierwszy raz teraz w listopadzie..jak już pisałam bolał mnie jajnik 17.11 zrobiłam test owulacyjny były dwie takie same kreseczki pozniej zrobiłam 18.11 testowa była mocniejsza od kontrolnej a ból podbrzusza i jajników był niewyobrażalnie mocny na dodatek promieniował do ud i nerki :( czytałam że to normalne :) 19.11 zrobiłam i już były takie same a ból był łagodniejszy. 20.11 też zrobiłam i już był negatywny :) dziewczyny które robią testy ile dni wam pokazuje pozytywny test owulacyjny?

    ja mialam tez przez 2 dni jak Gosia :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    Wygląda to na objawy zagnieżdżenia zarodka...

    No właśnie niestety dzisiaj też jest jednak to plamienie :/ Czy powinnam się zacząć martwić?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś!! wrote:
    Hej wszystkim.:-) zazdroszcze wam ze juz nie dlugo testujecie :-) ja zwykle mam bol podbrzusza 17 i mysle ze jest to zwiazane z owulacja wiec ja dopiero bede testowac w styczniu :-( meczace to czekanie. Kazdy mi mowi zebym wyluzowala troche ale latwo sie mowi:-) tak bardzo pragne rodzenstwa dla synka. Ale nie dlugo swieta przeprowadzka wiec moze nie bede myslala tak bardzo ;-) Powiem wam że z mężem walczyłam 5 miesiecy zeby sie w końcu zgodził na to żebyśmy sie zaczęli starać...kłótnie płacz aż w końcu tydzień temu przyszedł do mnie i powiedział że możemy od grudnia zacząć się starać :) byłam taka szczesliwa jak bym ujżała dwie kreseczki na teście :):) szkoda że kobieta nie może być płodna 30 dni w miesiącu :( najgorsze te czekanie :) miałam was ptać czy któraś z was używała testów owulacyjnych ale przeszłam do początku forum i widziałam że juz pisałyście na ten temat :) ja robiłam pierwszy raz teraz w listopadzie..jak już pisałam bolał mnie jajnik 17.11 zrobiłam test owulacyjny były dwie takie same kreseczki pozniej zrobiłam 18.11 testowa była mocniejsza od kontrolnej a ból podbrzusza i jajników był niewyobrażalnie mocny na dodatek promieniował do ud i nerki :( czytałam że to normalne :) 19.11 zrobiłam i już były takie same a ból był łagodniejszy. 20.11 też zrobiłam i już był negatywny :) dziewczyny które robią testy ile dni wam pokazuje pozytywny test owulacyjny?

    Mnie zazwyczaj dzień dwa wychodzą pozytywne a w tym cyklu chyba z 7 dni pod rzad dwie mocne krechy... ale w ogóle w tym cyklu jest inaczej... To trzeci cykl starań i po odstawieniu krążka Nuvaring. Nie znam swojego cyklu, ponieważ kilkanaście lat używałam antykoncepcji hormonalnej. Więc w pierwszym cyklu myślałam, że się udało miałam objawy, ale 7 dni od owulacji dostałam krwawienia. Siostra, która jest lekarzem mówiła ze mogło nie dojść do zagnieżdźenia zarodka. Cykl trwał 21 dni. W drugim cyklu owulacja tak samo jak w zegarku w pierwszym cyklu, ale już cykl 27 dniowy. A teraz trzeci cykl i żadnych objawów oprócz powiększenia obwódek sutków, dziwnej mocnej zgagi wieczorami, która sama przechodzi po poł h bez śladu i dość mocnego pieczenia i kłucia piersi wczoraj (7 dpo). Ale żadnego bólu brzucha, jajników, nic...w a poprzednich cyklach już miałam bóle i brzucha i jajników i krzyża... a tu głucho, ani zmęczenia, ani plamienia, ani bólu piersi nic... może któraś z Was tak miała? Dodam, że po owulacji było jeden dzień trochę śluzu, biały, lepki, kremowy, a potem susza, trochę przy szyjce tylko. A dziś wrażenie ze jest mokro... i szyjka bardzo wysoko nie moge jej dosięgnąć palcem... napiszcie coś na pociechę co?

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    No właśnie niestety dzisiaj też jest jednak to plamienie :/ Czy powinnam się zacząć martwić?

    Wydaje mi się że to raczej dobry objaw jeśli plamienie jest skape i brazowe...:) cykle masz regularne czy jest możliwość, że to wcześniejsza miesiaczka? Przepraszam z góry, moje odpowiedzi są raczej intuicyjne, sa tu napewno bardziej doświadczone koleżanki, ale ja trzymam mocno kciuki za siebie i za Ciebie, za nas wszystkie, pozdrawiam ciepło...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej regularne i to o długości 31 - 32 dni. Jest jeszcze na pewno za wcześnie na @. Może to plamienie inmplantacyjne tylko czy nie za wcześnie?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka slyszalam ze testy owulacyjne moga wykazac ciaze jak po owulacji sa pozytywne ale nie wiem ile jest w tym prawdy. Co do szyjki to chyba w ciazy unosi sie tak wysoko. Odkad chce byc w ciazy czytam i czytam o tych wszystkuch objawach i wlasnie dziewczyny na niektorym forum pisaly ze jak e ciazy byly to im ta szyjka tak sie unosila. Ja badam szyjke i nigdy nie mialam jakod specjanie wysoko zawsze moge jej dosiegnac.
    kama 005 Tez slyszalam ze co do plamien to moze zarodek sie zagniezdzac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 11:22

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ