X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Raczej regularne i to o długości 31 - 32 dni. Jest jeszcze na pewno za wcześnie na @. Może to plamienie inmplantacyjne tylko czy nie za wcześnie?
    Może ovu źle wyznaczył owulacje i była wcześniej? nic się nie martw na zapas i obserwuj dokładnie czy plamienie nie ustąpiło.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok poczekam jeszcze :) Ale sie trochę stresuję. Bo wiem właśnie ze przy zagnieżdżadniu występuje plamienie tylko pytanie jak długo :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Ok poczekam jeszcze :) Ale sie trochę stresuję. Bo wiem właśnie ze przy zagnieżdżadniu występuje plamienie tylko pytanie jak długo :D
    niektóre dziewczyny piszą ze jeden niektóre że parę dni a jeszcze inne że tylko kropla, jednorazowy ślad na bieliźnie. Gdzieś przeczytałam, że szkoda, że ciąża nie objawia się np. pryszczem na czole i wtedy na stówę już wiesz... a tu każda z nas ma inne objawy...:)

    Magula lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze nawet kilka dni moze trwac takie plamienie. Nie raz bylo ze takie plamienie mozna mylic z okresem. Ale poczekaj spokojnie. Najwazniejsze to sie nie nakrecac chociaz wiem ze nie latwo. Obserwuj sie. Ja z calego serca jednak zycze Ci zeby to bylo pierwszy objaw ;-) :-*

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sluzu pamietajcie ze wspolzycie moze zaburzyc troche obraz. Kiedy ktos zaczyna sie obserwowac moze miec wrazenie ze z dnia na dzien ze sluzu plodnego zrobil sie sluz mniej plodny. Co do plamienia - przy implantacji moga byc dzien, dwa, trzy i to bardziej wyglada jak przybrudzenie bielizny. Aczkolwiek warto podkreslic ze kazda kobieta jest inna i u kazdej ukazuje sie to indywidualnie. Obserwuj sie dalej sama zobaczysz czy cos sie dzieje ;-) sama znasz siebie najlepiej ;-)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a śluz wodnisty, przezroczysty 7 dpo co może oznaczać? słyszałam że po zapłodnieniu powinien być kremowy....zaczynam świrować....

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wyczytałam, że taki śluz jest wtedy kiedy do zapłodnienia nie doszło...to chyba nie na moje nerwy... nie potrafię o tym nie mysleć i nie czekać, nie sprawdzać...

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka ja też cały czas o tym myślę, to chyba nie da się inaczej starając się o dzidziusia :( ja też cały czas czekam na jakieś objawy cy coś w tym stylu. I najgorzej się boję rozczarowania w tym cyklu... :(w poprzednie cykle nigdy nie kochalismy się w dzień owulacji, w tym cyklu mocno odczuwałam woulkę a na następny dzień lekarz potwierdził pęknięcie pęcherzyka bardzo ogromne nadzieję pokładam w tym cyklu, więc jak się nie uda czuję, że mocno to przeżyję i będę bardzo zawiedziona :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie myslcie za duzo o tym. Im bardziej myslicie i bardziej chcevie to wiecie co z tego wychodzi. Ja chcialam bardzo miec dziecko i wiecie zaszlam na pierwszym razem i w pierwszym cyklu. Przestalam zupelnie o tym myslec. Jak spoznial mi sie okres zaczelam cos podejrzewac bo bol jak na okres a okresu brak. Dopiero jak okres spoznial mi sie dwa tyg bolaly mnie delikatnie sutki czulam rozciaganie w pachwinach i mega spanie mialam. Zrobilam test jak okres spoznil mi sie 3 tyg w poludnie byla mega gruba krecha:-D okazalo sie ze jestem 8 tyg ciazy. Wiec nie kazda kobieta musi miec objawy przed okresem. Najwazniejsze to nir myslec i nie stresowac sie bo organizm sie zablokuje i nic z tego nie bedzie. Wiem ze ciezko ale ja juz staram sie nie myslec wlasnie dlatego ze chce byc w ciazy jak najszybciej. Buziole dla was ;-) a najlepsze jest to ze strzelalam z tym dniem na oko. Nie mialam pojecia o niczym. Nawet o tym zeby wyliczac dni plodne. I na dzien dzisiejszy troche zaluje ze czytalam tak duzo na temar zaplodnienia bo im czlowiek wiecej wie tym bardziej sobie wmawia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 17:35

    baba_Jagna lubi tę wiadomość

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znajdźmy coś na rozluźnienie, aby choć na chwilę nie myśleć o testowaniu - co proponujecie? ;)

    p.s w grupie siła, wspierajmy się, a nie dokładajmy

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za pare dni poprawke egzaminu, ktory oblalam...czy to objaw ciazy?

    tb73i09k881y3sjt.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na lekcji biologii mówili o roztargnieniu, zapominaniu, zmęczeniu ... :D

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy mnie zle zrozumialyscie? Bo nie wiem czy te posty byly kierowane w moja strone? Nie chcialam nikogo urazic i jesli to zrobilam to bardzo przepraszam. Jyz chyba wiem jak mnie zrozumialyscie. Chodzilo o te zdanie ze nie kozda kobieta musi miec objawy przed okresem...nie nie o to mialam na mysli ze sobie wmawiacie :-) znam wiele kobiet ktore odczuwaly objawy po owulacji kilka dni. To tyczylo sie do kobiet ktore nie czuja nic po owulacji i traca po malu nadzieje..byly chyba dwa posty wyzej..chodzilo mi wlasnie o to ze nie trzeba miec zadnych objawow przed okresem a mozna byc w ciazy. Kazdej z was mimo tego ze nir znam zycze jak najlepiej i absolutnie nie chcialam nikogo zdenerwowac. Strasznie nie lubie sie klocic. A chcialam zebysmy popisaly o czyms innym dla rozluznienia bo ja jeszcze nie zaczelam sie starac a spieta jestem jak nie wiem co..to tylko moge wyobrazic sobie co wy czujecie. Chcialam dobrze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:02

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś!! wrote:
    Dziewczyny wy mnie zle zrozumialyscie? Bo nie wiem czy te posty byly kierowane w moja strone? Nie chcialam nikogo urazic i jesli to zrobilam to bardzo przepraszam. Jyz chyba wiem jak mnie zrozumialyscie. Chodzilo o te zdanie ze nie kozda kobieta musi miec objawy przed okresem...nie nie o to mialam na mysli ze sobie wmawiacie :-) znam wiele kobiet ktore odczuwaly objawy po owulacji kilka dni. To tyczylo sie do kobiet ktore nie czuja nic po owulacji i traca po malu nadzieje..byly chyba dwa posty wyzej..chodzilo mi wlasnie o to ze nie trzeba miec zadnych objawow przed okresem a mozna byc w ciazy. Kazdej z was mimo tego ze nir znam zycze jak najlepiej i absolutnie nie chcialam nikogo zdenerwowac. Strasznie nie lubie sie klocic. A chcialam zebysmy popisaly o czyms innym dla rozluznienia bo ja jeszcze nie zaczelam sie starac a spieta jestem jak nie wiem co..to tylko moge wyobrazic sobie co wy czujecie. Chcialam dobrze...
    moja droga absolutnie nie povzulam sie urazona, mysle ze masz racje co do tego ze trzeba sie rozluznic. Tylko ja.wlasnie nie moge sie zrelaksowac bo pare dni temu oblalam egzamin, jestem na aplikacji radcowskiej. I teraz czeka mnie poprawka a wolalabym robic cos innego. No i dobrze jest zrxucic to na karb roztargnienia w ciazy

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za.literowki, pisze z tel.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja chyba zle zrozumialam.:-) no w kazdym razie nie chcialam zle tylko jakos was wszystkie w jakis sposob zrelaksowac i zarzucic jakis temat ale nie mam pomyslu:-( powie mi ktoras z was jak przygotowac to siemie lniane bo ja zielona w tym jestem... i jeszcze jedno pytanko wszystkie jestescie z Pl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:13

  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli masz w ziarenkach to trzeba je w garnuszku zagotowac, jak zmielone to poprostu zalac wrzatkiem.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie czuję się urażona :) spokojnie :)

    Ofka a może ciepła kąpiel, przygaszone światło w łazience i trochę świec? A jeśli nie lubisz takich klimatów to świeca w pokoju, wygodna pozycja w łóżku i słuchanie muzyki relaksacyjnej? tylko wtedy trzeba myśleć o czymś pozytywnym, albo starać się nie myśleć o tym że się myśli, hmmm?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:16

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    też nie czuję się urażona :) spokojnie :)

    Ofka a może ciepła kąpiel, przygaszone światło w łazience i trochę świec? A jeśli nie lubisz takich klimatów to świeca w pokoju, wygodna pozycja w łóżku i słuchanie muzyki relaksacyjnej? tylko wtedy trzeba myśleć o czymś pozytywnym, albo starać się nie myśleć o tym że się myśli, hmmm?
    kochane tylko ze na mnie kodeks czeka niestety...nauka mi nie wchodzi, caly czas wsluchuje sie w swoje coalo... a oblana poprawka to powtarzanie roku...jak pomysle ze moge i nie zdac i nie zajsc w ciaze w tym cyklu....ech

    tb73i09k881y3sjt.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem w stanie pomóc Ci się nauczyć kodeksu .... jednakże mogę usiąść obok i trzymać kciuki, aby wszystko co sobie zaplanowałaś, wyszło pozytywnie <przytula>

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ