Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Paulinka4pt Znajoma

Wysłany: 15 lipca 2019, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    imarevolution wrote:
    Ja robiłam wczoraj facelle, wyszedł pozytyw jak się patrzy. Ale miałam sytuacje z testami allegro, że zrobiłam w 8dpo tak o i był tam cień, szary ale był. Na tyle słaby ze ciężko było dostrzec czy jest różowy czy nie, ale raz nawet mój mąż widział. Pozytywny test z allegro wyszedł mi w 11dpo, cień, ale nie cień cienia. Widoczna kreseczka gołym okiem. :) Także zależy jaki kolor ma i ja bym chyba poszła po test innej firmy i zobaczyła! :) POWODZENIA! :)

2 ze złożonych jeszcze testów 25 dc wyglądały tak:

https://zapodaj.net/f83438a7dd638.jpg.html

Chyba po prostu poczekam na @ która byłaby lada moment 😕 wydaje mu się że trafiłam na jakieś trefne egzemplarze 😐

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 lipca 2019, 09:37

• *KasiaS* Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2019, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka4pt wrote:
    2 ze złożonych jeszcze testów 25 dc wyglądały tak:

https://zapodaj.net/f83438a7dd638.jpg.html

Chyba po prostu poczekam na @ która byłaby lada moment 😕 wydaje mu się że trafiłam na jakieś trefne egzemplarze 😐

Widać na zdjęciach dość wyraźne cienie. Ja bym powtórzyła innym testem dla pewności.

15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

Ja: 32 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez, wit. B6, koenzym Q10
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

On: 32 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3
  • Paulinka4pt Znajoma

Wysłany: 15 lipca 2019, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh doczytalam gdzieś na forum, ktoś wypowiadał się że facelle potrafią splatac figla 🙁

Poczekam jeszcze 2-3 dni, może zdarzy się cud i @ nie przyjdzie. Następnego cienia lub negatywu przed terminem nie zniosę 😕

Żadna z Was dziewczyny nie miała podobnej sytuacji z facelle a jednak okazywało się że to ciąża? 🙁

• Rucola Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2019, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka idź na betę. Jeśli nie brałaś nic w stylu ovitrelle to według mnie beta będzie pozytywna. Powodzenia i trzymam kciuki!!!

Synek 31.08.2018r.
  • Paulinka4pt Znajoma

Wysłany: 15 lipca 2019, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak mi odwagi 🙁 już widzę swoją minę jak przyjdzie okres 🙁

• Gosiaq Debiutantka

Wysłany: 15 lipca 2019, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja piszę po poradę czy już mogę robić test? Otóż 17.06 miałam ostatnia, @, dzisiaj powinnam dostać @.

06.06 - wizyta u gina i informacja że śliczne ciazko żółte i że jak test wyjdzie pozytywny to mam zacząć brać Dupka
    12.06 - brązowy mleczny sluz zabarwienie papieru
    14.07 - czysta krew na papierze wodnista, myślałam że to okres ale potem nic nawet na wkladcę. Nie boli mnie nawet brzuch jak na okres.

Dzisiaj to samo. Nakręcac się, czy mogę zrobić test po południu? Staram się już rok.. Sama nie wiem może to implementacyjne?

• Gosiaq Debiutantka

Wysłany: 15 lipca 2019, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaq wrote:
    Dziewczyny a ja piszę po poradę czy już mogę robić test? Otóż 17.06 miałam ostatnia, @, dzisiaj powinnam dostać @.

06.06 - wizyta u gina i informacja że śliczne ciazko żółte i że jak test wyjdzie pozytywny to mam zacząć brać Dupka
    12.06 - brązowy mleczny sluz zabarwienie papieru
    14.07 - czysta krew na papierze wodnista, myślałam że to okres ale potem nic nawet na wkladcę. Nie boli mnie nawet brzuch jak na okres.

Dzisiaj to samo. Nakręcac się, czy mogę zrobić test po południu? Staram się już rok.. Sama nie wiem może to implementacyjne?

Zrobiłam test teraz nie wytrzymała, negatywny....

• Gosiaq Debiutantka

Wysłany: 16 lipca 2019, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaq wrote:
    Zrobiłam test teraz nie wytrzymała, negatywny....
    A dziś plamienia się skończyły...

• Justa29 Ekspertka

Wysłany: 16 lipca 2019, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaq wrote:
    A dziś plamienia się skończyły...
    Robiłaś test z porannego moczu?
    Proponuję iść na bete ona rozwieje wszelkie wątpliwości.

Nocka lubi tę wiadomość

• Guga Nowa

Wysłany: 21 lipca 2019, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 18 czerwca dostałam @. Na ogół moje cykle trwają ok 28 dni (czasami coś o dzień czy dwa się przesunie). 13 lipca współżyłam z mężem. @ powinna przyjść 17 lipca. W dniu dzisiejszym moja 34 dc i cisza. Odczuwam bóle w podbrzuszu (norma przed @), do tego mam dziwne napady gorąca, bólu piersi zero. Czy jest szansa, że jednak wstrzeliliśmy się?

• MalenkaaBa Nowa

Wysłany: 6 sierpnia 2019, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc to moj wykres 85647587d0f5db91749fd17b9b445f60.png rozni sie od pozostalych. Wczesniej mega skoki temp. Od rana dzis mam straszny posmak w ustach brak apetytu jakby mi sie zbieralo na wymioty. Najgorsze jest to ze dziwnie boli rwie mnie brzuch . Boje sie poniewaz staramy sie 15 cykli juz nie chce sie nakrecac ale rowny rok temu mialam ciaze biochemiczna. I boje sie tego bolu. Od kilku dni bola mnie piersi ze nie moge sie do nich dotknac. Jak myslicie test rano czulosc 10 mlu moze juz cos wykazac?

‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)