X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja?
Odpowiedz

Implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 23 stycznia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Jak się tutaj dodaje zdjęcia? Mam wrażenie że widzę bladą kreskę ale nie wiem czy to napewno to (bo oczywiście zrobiłam kolejny test 🙈)
    https://imgbb.com

    Rozpocznij wysyłanie -> załącz fotkę -> wyślij -> kody do osadzania BBCode full linked -> kopiuj -> wklej na forum

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Nowa2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 stycznia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, moja owu była 13 stycznia, dzisiaj (23 stycznia) dostalam lekkiego brązowego plamienia, właściwie trwało to chwilę, zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy mogło być to plamienie implantacyjne? Miesiączka planowo ma być dopiero za 5 dni. Byłam w zeszłym roku w ciąży, niestety sie nie udało. Mam mutacje Pai-1, ciąża zatrzymała się w 6 tygodniu i lekarz zapowiedział, że jeśli będzie ciąża to od wizyty, po pozytywnym teście będzie wdrożona heparyna. Przed poprzednim pozytywnym testem nie było żadnego plamienia, dlatego nie wiem jak to interpretować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 14:11

  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 24 stycznia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieje się coś dziwnego, chyba muszę się wybrać do gina. Dostałam dzisiaj niby miesiaczke tzn wczoraj się zaczęło od różowego śluzu a dzisiaj niby jest ale jak na mnie to raczej skąpa, zużyłam jedną podpaske, krwawienie z lekkimi skrzepami, może dwa trzy malutkie. Nie wiem o co chodzi. Żadnych dolegliwości bólowych ale jak zobaczyłam rano i myślałam że to @ to wzięłam tabletkę…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 21:15

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 137 105

    Wysłany: 25 stycznia, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Dzieje się coś dziwnego, chyba muszę się wybrać do gina. Dostałam dzisiaj niby miesiaczke tzn wczoraj się zaczęło od różowego śluzu a dzisiaj niby jest ale jak na mnie to raczej skąpa, zużyłam jedną podpaske, krwawienie z lekkimi skrzepami, może dwa trzy malutkie. Nie wiem o co chodzi. Żadnych dolegliwości bólowych ale jak zobaczyłam rano i myślałam że to @ to wzięłam tabletkę…
    I jak dzisiaj sytuacja wygląda u Ciebie?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 137 105

    Wysłany: 25 stycznia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się boję, że u mnie nic z tego.. miesiączkę powinnam dostać jutro lub w sobotę. Zero dolegliwości. Ale niestety po dniach płodnych okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Myślicie, że przy chorobie implantacja jest w ogóle możliwa?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 25 stycznia, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    I jak dzisiaj sytuacja wygląda u Ciebie?


    Bez zmian, troszkę na podpasce, żadnych bólów, delikatne krwawienie na papierze w żywym kolorze…

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 137 105

    Wysłany: 25 stycznia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Bez zmian, troszkę na podpasce, żadnych bólów, delikatne krwawienie na papierze w żywym kolorze…

    Dziwne ogólnie są te małe skrzepy, o których wspomniałaś wyżej. Ale jeśli jest to skąpa miesiączka to może dopiero teraz masz implantację? Trzymam kciuki! Jeśli się nie rozwinie to dla pewności pójdź na betę

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 25 stycznia, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Dziwne ogólnie są te małe skrzepy, o których wspomniałaś wyżej. Ale jeśli jest to skąpa miesiączka to może dopiero teraz masz implantację? Trzymam kciuki! Jeśli się nie rozwinie to dla pewności pójdź na betę


    Nie rozkręciła się, znowu jedna podpaska na cały dzień, dalej delikatne skrzepy ale krwawienia coraz mniej. Test negatywny. Dziwna sytuacja

  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 25 stycznia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Nie rozkręciła się, znowu jedna podpaska na cały dzień, dalej delikatne skrzepy ale krwawienia coraz mniej. Test negatywny. Dziwna sytuacja

    Badałaś poziom progesteronu ? Sķąpie krwawienia wręcz plamienia wynikają z jego niskich poziomów 😀

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 25 stycznia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    Badałaś poziom progesteronu ? Sķąpie krwawienia wręcz plamienia wynikają z jego niskich poziomów 😀

    Jak dotąd nie było takiej potrzeby. Zawsze miałam około 5 dni bardzo obfite krwawienie i ból taki, przy którym musiałam się dobrze nafaszerować tabletkami bo nie mogłam funkcjonować. Stąd też teraz jak tylko widzę pierwsze krople to od razu biegnę po przeciwbólowe. A w tym wypadku nic mnie nie boli, krwawienie tak jak pisałam wyżej

  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 25 stycznia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Jak dotąd nie było takiej potrzeby. Zawsze miałam około 5 dni bardzo obfite krwawienie i ból taki, przy którym musiałam się dobrze nafaszerować tabletkami bo nie mogłam funkcjonować. Stąd też teraz jak tylko widzę pierwsze krople to od razu biegnę po przeciwbólowe. A w tym wypadku nic mnie nie boli, krwawienie tak jak pisałam wyżej

    Pozostaje trzymać kciuki za pojawienie się ⏸️
    Dla pewności zrób betę! Po takim plamieniu powinno już coś wyjść 😀

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ