X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja?
Odpowiedz

Implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 13 stycznia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co myślicie, owulację powinnam mieć teoretycznie 4 stycznia. Tego dnia był stosunek. We wtorek (9.01) zauważyłam minimalne różowe plamienie ale myślałam, że może owu się przesunęła i to pęknięcie pęcherzyka. Od wczoraj i dzisiaj cały dzień boli mnie podbrzusze, jestem zmęczona. Ciągnie mnie do kwaśnego. Nie chce sobie robić nadzieji ale naczytałam się już tyle w internecie , że głowa pęka

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 13 stycznia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak masz na stanie jakiś teścik to możesz próbować znaleźć cieniutka bladą kreskę ;) powodzenia!✊🏼

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 13 stycznia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, akurat nie mam, zaczekam do poniedziałku jeśli nic się nie zmieni 😉

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 15 stycznia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacham się czy robić ten test, mam wrażenie, że czuję bóle miesiączkowe chociaż jeszcze tydzień do okresu…

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 15 stycznia, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Wacham się czy robić ten test, mam wrażenie, że czuję bóle miesiączkowe chociaż jeszcze tydzień do okresu…
    Bóle okresowe w ciąży to normalna rzecz. Po co się zadręczać " jestem w ciąży czy nie jestem" jeśli Cię to męczy to zrób test. Są dwa wyjścia. Będzie albo w jedną albo w drugą stronę. Będzie test pozytywny albo negatywny. Będziesz w ciąży albo nie będziesz. Innych opcji nie ma

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 16 stycznia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc nic z tego… zrobiłam dzisiaj test, nic nie widać :/

  • rybka8 Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 16 stycznia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    No więc nic z tego… zrobiłam dzisiaj test, nic nie widać :/
    Jest 12 dpo, często testy wychodzą dopiero po terminie spodziewanej @.
    Myślę, że jest jeszcze szansa :)

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 16 stycznia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podniesienie na duchu, jeszcze mam trochę nadziei bo testy dostałam w aptece 25 a czytałam, że nie są takie czułe. Czekam do niedzieli :)

    rybka8 lubi tę wiadomość

  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 16 stycznia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to będzie ciąża albo @ stulecia bo czuje się koszmarnie, bóle jak na okres, popłakałam się dzisiaj w pracy

  • Escarola_ Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 16 stycznia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!
    Cykl mi się zaczął 18.12.23, miałam według testów owulacyjnych szczyt 3.01, to chyba owulka była na dzień po... tj. 4.01. Dość późno bo 17-18dc. Było współżycie i przed owulacją i po. Mam zazwyczaj cykle 28 dniowe, no i niby @ miał być w poniedziałek 15.01.
    Narazie cicho, dziś miałam lekkie jasne plamienie ale bardzo malutko i jak narazie ustało. W 28, 29 i dziś tj. 30dc (12dpo) testy negatywne.

    Jest jeszcze nadzieja? Jak myślicie?

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 16 stycznia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Escarola_ wrote:
    Witam dziewczyny!
    Cykl mi się zaczął 18.12.23, miałam według testów owulacyjnych szczyt 3.01, to chyba owulka była na dzień po... tj. 4.01. Dość późno bo 17-18dc. Było współżycie i przed owulacją i po. Mam zazwyczaj cykle 28 dniowe, no i niby @ miał być w poniedziałek 15.01.
    Narazie cicho, dziś miałam lekkie jasne plamienie ale bardzo malutko i jak narazie ustało. W 28, 29 i dziś tj. 30dc (12dpo) testy negatywne.

    Jest jeszcze nadzieja? Jak myślicie?

    Hej,u Mnie takie jasne plamienie zawsze zwiastuje @, dostaje ja zazwyczaj dzień później. Oczywiście nie musi być to regułą u każdej kobiety,więc jeśli nie dostaniesz @ w ciągu kilku dni to powinnaś powtórzyć testy,albo po prostu zrobić betę.

  • rybka8 Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 18 stycznia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Dzięki za podniesienie na duchu, jeszcze mam trochę nadziei bo testy dostałam w aptece 25 a czytałam, że nie są takie czułe. Czekam do niedzieli :)

    Sporo czytałam, że te Facelle dość szybko pokazują, a Pinki dość późno. Może spróbuj facelle?

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 18 stycznia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka8 wrote:
    Sporo czytałam, że te Facelle dość szybko pokazują, a Pinki dość późno. Może spróbuj facelle?


    Nie wiem czy to już teraz ma znaczenie. Na weekendzie powinnam dostać okres a czuję się typowo przed więc myślę, że raczej tak to się skończy. Odpuściłam sobie jakieś nadzieje bo to bez sensu się łudzić. Ewentualnie jeśli jutro jeszcze nie przyjdzie to zrobię test ale jestem nastawiona psychicznie, że to nie ciąża niestety. Bolą mnie piersi od wczoraj w okolicy sutków a to też przeważa na stronę miesiączki w moim przypadku. Nie wiem już jak to wszystko działa skoro jak w zegarku było…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia, 21:12

  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 19 stycznia, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także tak, zrobiłam dzisiaj jeszcze jeden test - negatywny. Czekam na @ 🙄

  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 22 stycznia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal czekam, zrobiłam dla pewności dzisiaj jeszcze jeden test, wciąż negatywny. Może przyszły cykl będzie bardziej pomyślny

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 22 stycznia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczos1. wrote:
    Nadal czekam, zrobiłam dla pewności dzisiaj jeszcze jeden test, wciąż negatywny. Może przyszły cykl będzie bardziej pomyślny
    I tego też ci życzę✊🏼 nowy cykl nowe nadzieje❤️

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • natalia1719 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 22 stycznia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziś po południu zrobiłam test i widać na nim drugą bladą kreskę 🥹 jednak teraz dostałam lekkiego różowego plamienia, czy to może być krwawienie implantacyjne czy raczej już na nie za późno?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 22 stycznia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia1719 wrote:
    Cześć dziewczyny, dziś po południu zrobiłam test i widać na nim drugą bladą kreskę 🥹 jednak teraz dostałam lekkiego różowego plamienia, czy to może być krwawienie implantacyjne czy raczej już na nie za późno?
    Tak, może

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • NanaTasia Debiutantka
    Postów: 6 13

    Wysłany: 22 stycznia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia1719 wrote:
    Cześć dziewczyny, dziś po południu zrobiłam test i widać na nim drugą bladą kreskę 🥹 jednak teraz dostałam lekkiego różowego plamienia, czy to może być krwawienie implantacyjne czy raczej już na nie za późno?

    Skrzywiłam się w bólu mówiąc do męża, że w tym miesiącu okres będzie wcześniej. A i tak mówiąc to miałam nadzieję, że może nie przyjdzie i jednak się uda w tym miesiącu. Poszłam siusiu a tu oczywiście 🐒. 24dc. Okazało się, że 🐒 to jednak plama krwi, a potem brązowawy lub różowawy śluz przez 3 dni. W 28dc dwa testy strumieniowe z pink- pozytywne!!! Byłam w szoku i nadal jestem, 29dc test apteczny tym razem płytkowy znowu pozytywny.. dziś 31dc a ja boję się że to sen i zaraz przyjdzie 🐒. Wychodzi na to że udało się w piętnastym cyklu starań łącznie, ale z podziałem na 13x 3 lata temu i za drugim razem teraz się udało. Pierwsza ciąża w wieku 16 lat, teraz 29.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 19:50

    Purplesheep lubi tę wiadomość

    👩‍🦰29/🧔30
    2012 👶💙
    2019-2020 13 cykli, ostatni stymulowany- ❌
    11.2023 usunięcie polipa trzonu macicy
    12.2023 nie udało się ❌
    19.01.2024 28dc 2x⏸️
    29dc 1x ⏸️
  • Paczos1. Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 22 stycznia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się tutaj dodaje zdjęcia? Mam wrażenie że widzę bladą kreskę ale nie wiem czy to napewno to (bo oczywiście zrobiłam kolejny test 🙈)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ