X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 23 marca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko nie dziwie sie ze chcesz zmienic prace skoro szef taki wariat.
    A co do aptek to malo chyba jest takich ktore robia leki i coraz wiecej sieciowek. Niedlugo zeby nabyc zrobiony lek trzeba bedzie sie chyba pofatygowac do apteki szpitalnej:P
    A ja weszlam wlasnie w te najgorsze dni w miesiacu.Okres powinien przyjsc a 2 dni a juz twraz czuje sie coraz bardziej okresowo. Testy negatywne...
    Oczywiscieciagle latam sprawdzac do WC bo sie boje ze przyjdzie za wczesnie i bedzie znow za krotka faza lutealna:/
    Ale najgorsza ze wszystkiego jest swiadomosc, ze bede musiala znow powiedziec Mezowi ze nic z tego:(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 23 marca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) a ja sobie zamówiłam testy owulacyjne... testy ciązowe ultra czułe 10... i ten żel wspomagający pleminiory.. także następny cykl mój hahaha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kilka dni mnie nie było a tu tyle do przeczytania. Wszystkiego nie dam rady. Widzę, że wszystkie aktywne: badania krwi zakupy super żelików czyli starania pełną parą. ja już po owu wiec mi przychodzi biernie czekać. oszaleję. i znowu o siebie dbam ulotki leków czytam czy aby na pewno moge je jesc bo lekko przeziebiona, alkoholowi mówię nie kiełkom mówię tak, a to wszystko po to by na tescie i tak pojawila sie jedna kreska. dobrze chociaz ze test po swietach bo ich sobie tesem nie popsuje

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już teraz w te świąteczne dni odcinam się od internetu i nie będę zaglądać.
    Po pierwsze dziękuję wam, że jesteście. Mam dużo siły z naszej wzajemnej życzliwości i zrozumienia.
    Życzę Wam, by Zmartwychwystanie Jezusa przyniosło nadzieję i wiarę, siłę na nasze codzienne zmagania.
    Buziaki :)

    Gaduaaa, ninkali lubią tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 marca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moje antyTPO to 2300 ;) i tego się zbić już nie da :)
    a za to ft 4 około 30%... ft 3 teraz nie pamiętam ale koło 50% ...
    a TSH na ten moment 1.07

    jedna Hashimotka sugerowała mi że ft4 powinno być ponad 50% żeby zajść w ciąże... ale nie wiem ile w tym prawdy...

    co bierzesz ? i w jakiej dawce Buko

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 marca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Biorę tylko euthyrox. od początku lutego mam dawkę 88. To ja miałam antyTG >4000 a teraz ne badalam. Też miałam niskie szczególnie ft3 ale przy podnoszeniu dawki mi rosło i powoli wyrownywalo do ft4. Myślałam poprzednio że dostanę coś na wyrównanie ft3 i ft4 bo czytałam że taka różnica wynika z niedoboru żelaza lub selenu, ale endo powiedziała że przy wyższej dawce euthyroxu samo się wyrówna. Chociaż na wszelki wypadek jakby to był wina niedoboru selenu posiadam codziennie orzechy brazylijskie.
    Ale dziś normalnie jakbym w lotka wygrała z tymi wynikami :D
    Buko super że wynikI są lepsze. Ten cykl Będzie twój

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mnie też tu chwilkę nie było. Pełna nadziei oczekiwałam na ovu, która spóźniła się chyba z 3 dni. Myślę, że to stres. U mnie wyniki ok, ale wciąż klopot z M. Ja ogółem już mam dość tych starań. Mój M. ma kłopot, tak jak pisałam ma problem z ukończeniem tego naszego zbliżenia. Wczoraj miałam ovu, nic się nie wydarzylo. Dziś kolejna próba... Ech, przez jego prace muszę jemu mówić kiedy jest ten czas, bo inaczej byłoby trudno, bo wyjazdy ma. Nie mam już pomyslu. Tak jak czytam Wasze wpisy, każdy zmaga się z różnymi zaburzeniami, a na jego "zaciecie" wciąż nie znalazłam rozwiązania. To frustrujące.... Jak kiedyś będę wciąży, to chyba nie uwierzę :(
    Miałam ostatnio też "cudne" rodzinne spotkanie- same ciężarówki, skaczące maluszki. Gadanie o tym jaka to straszna ta ciąża, bo tysiąc powodów, a ja siedziałam w kąciku i czułam jak powstrzymuje łzy, a przy tym musiałam się uśmiechać. Ten rok to jakiś koszmar... Wszystko bym oddała za bycie w ciąży i dziecko. Chyba do końca życia będę patrzeć na cudze dzieci! A myśl o poronieniu, to ech...3 lata temu o tej porze byłam w ciąży...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałam, ale ulżyło mi :( chyba... :(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Ale się rozpisałam, ale ulżyło mi :( chyba... :(
    Czasami jak się wyżali człowiek to jest lepiej. Nie myślałas żeby wspomóc jakoś swojemu mężowi tabletkami Im więcej testosteronu tym większy wzwod i szybciej się podnieci.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w domu I W pracy wszyscy mówią żebym zachodzila w ciaze bo Już pora na nas I po co my W ogóle czekamy. . . żeby wiedzieli że to nie takie proste I jakby było wszystko ok to już 2 lata bym była mamą

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja nawet lekarza mojego pytalam, ale póki nie. Daje jemu Mace i cynk. No dziś dam jemu wino:) Bo ja juz nie wiem co.A za 2 mce jesli dalej tak bedzie to seksuolog... Mamy ponoc dac sobie czas. Ale to wcale nie jest proste. Bo wiem, ze to te dni, czekam na nie, ciesze sie, a tu tamie cos...A jak czytam, jak dziewczyny pisza ze oni po kila razy, że "pchi moj M nie ma klopotow, my to kilka razy' to mi przykro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko:-* dziękuję! Tak mnie podniosłaś na duchu :D jesteś wspaniała! Mam nadzieję że i Wam się uda!!!

    Buko lubi tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Buko:-* dziękuję! Tak mnie podniosłaś na duchu :D jesteś wspaniała! Mam nadzieję że i Wam się uda!!!
    Buko ma racje. Ja też Nie wyobrażam sobie kochać się po kilka razy dziennie. My też po owu odpoczywamy . więc Nie jesteś jedyna

    Buko lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

    ninkali lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 25 marca 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, ze ostatnio milcze ale zawsze kilka dni po owu kiedy uswiadamiam sobie ze znowu nie wyszlo dopada mnie dól I jakos tam mam ze przestaje sie udzielac. Oczywiscie caly czas sledze watek, takze Buko gratuluje wynikow:) ninkali tak jak pisza dziewczyny,nie wierze, ze ktokolwiek jest w stanie robic to kilka razy dziennie:p to jakas sciena.
    A w ogole tak sie zastanawialam..nie obraz sie bo to dosc dziwna rada ale moze by tak do tego winka puscic jakis niecenzuralny filmik zeby Twoj luby skupil sie na czyms innym niz mysl ze to starania.
    A u mnie spada tempka, wredna @ pewnie dzis przylezie. A zaraz po niej hsg. Wczoraj bylam tak zdolowana ze pol dnia przeplakalam:(
    Milego dnia kochane:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue, ale może to hsg pomoże i wtedy coś się ruszy? Wierzę że uda się! To rozczarowanie najgorsze jest. Ja nie nie muszę juz do @ czekać, bo w tym cyklu ani razu nam nie wyszło. A z filmem dobry pomysł, może następnym razem. Dół. Nawet już nie chce mi się płakać :(
    Wczoraj rozżalona byłam tak mocno.

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ