X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    LittleGirlBlue, ale może to hsg pomoże i wtedy coś się ruszy? Wierzę że uda się! To rozczarowanie najgorsze jest. Ja nie nie muszę juz do @ czekać, bo w tym cyklu ani razu nam nie wyszło. A z filmem dobry pomysł, może następnym razem. Dół. Nawet już nie chce mi się płakać :(
    Wczoraj rozżalona byłam tak mocno.
    Musisz Z nim próbować różnych rzeczy. Może pobaw się W Greya:-)

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana hahaha no chyba muszę :P padłam :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) przed świątecznie :P

    Ninkali -> a może spróbujcie też jakiegoś żelu, te wspmogające plemniki to one np utrzymują je w żywotności też dłużej.. i wtedy można nawet z 3 dni przed owu próbować..żeby się nie stresować że o dziś owu i musi być akcja...
    mój też wcale lekko nie znosi "tych dni" ... widzę że to wywiera na nim presję... także szukaj wciąż dobrego rozwiązania :)

    Buko --> faktycznie piękne wyniki, ja też podjadam orzechy brazylijskie :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny :) dalej się będę starać. Dzieki Wam zawsze mi lepiej :-*

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 25 marca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana padlam:) z tego greya!:) ninkali mozesz puscic film na rozgrzewke I jak zaczniecie przytulanki to niech sobie dalej leci w tle. Moze mu sie to spodobac!
    Przykro mi ze nie udaly sie staranka :(
    @ jeszcze nie przyszla..mam ochote na piwko ale nie wiem Bo niby cien szansy jeszcze jest chocaz ja czuje ze ewidentnie bedzie @. Co myslicie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 marca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę wszystkim wesołych świat I spełnienia marzeń:-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszla @.. :(
    Wesolych Swiat wszystkim!

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 marca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Easter-Quotes-and-Sayings-2016.jpg

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, 25dc, 10 dni po podaniu Pregnylu 10tys. Dziś robiony test sikacz czułość 25, wynik jak się można domyślać - jedna krecha. Możliwe że za wcześniej? Możliwe że jak zrobie bete to będzię ciąża? Nie zależy mi na dawanih nadzieji, bo moja już chyba powoli umiera, tylko tak pytam z doświadczenia...Już tak dużo razy widziałam jedna kreche na teście że wydaje mi się że jak zobaczyłabym dwie to pomyślałabym że jestem chora...

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 marca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba wrote:
    Dziewczynki, 25dc, 10 dni po podaniu Pregnylu 10tys. Dziś robiony test sikacz czułość 25, wynik jak się można domyślać - jedna krecha. Możliwe że za wcześniej? Możliwe że jak zrobie bete to będzię ciąża? Nie zależy mi na dawanih nadzieji, bo moja już chyba powoli umiera, tylko tak pytam z doświadczenia...Już tak dużo razy widziałam jedna kreche na teście że wydaje mi się że jak zobaczyłabym dwie to pomyślałabym że jestem chora...
    a ile dni po owulacji jesteś? i jakie długie masz cykle? i jaka długa faze lutealna ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 09:04

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem pewna ile dni po owulacji, zastrzyk miałam podany 17.03 więc obstawiam że owulka była w piątek 18.03 lub w sobote 19.03. Cykle średnio 32 - 33 dni. Owulacja potwierdzona USG tydzień po Pregnylu także wiem na 100% że była

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 09:14

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 marca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test jeszcze mógł nie wyjść skoro masz 25dzień cyklu dziś... a cykle masz 32-33dni to jeszcze prawie tydzień... więc jeszcze może być za wczesnie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, wczoraj zrobiłam test odłożyłam i poszłam spać potem patrze i jest ledwo widoczna 2 kreska, dziś zrobiłam i negatyw także kto wie czy to nie pregnyl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po paru minutach znowu baaardzo słabo widoczna kreseczka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 09:22

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba wrote:
    Po paru minutach znowu baaardzo słabo widoczna kreseczka...
    Ja w 20 dpo miałam blada 2 kreskę przed min.a juz plamilam

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek a co u Ciebie sie wydażyło że najpierw testy były pozytywne a potem plamienie sie pojawiło? Sugerujesz u mnie pewnie żeby sie nie cieszyć za wcześniej? W sumie to nie jestem z tych co testy ciążowe biorą za pewniak, ale nigdy wcześniej nie widziałam 2 kresek na teście i nie ukrywam że światełko nadziei jest ;)

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba wrote:
    Skorpionek a co u Ciebie sie wydażyło że najpierw testy były pozytywne a potem plamienie sie pojawiło? Sugerujesz u mnie pewnie żeby sie nie cieszyć za wcześniej? W sumie to nie jestem z tych co testy ciążowe biorą za pewniak, ale nigdy wcześniej nie widziałam 2 kresek na teście i nie ukrywam że światełko nadziei jest ;)
    najpierw test pozytywny 10 dpo potem dzień po spodziewanym@ test pozytywny a 4 dni po spodziewanym@ test pozytywny plamienie a beta ujemna.po usg lekarz powiedział ze wszystko jest ok możliwe jest również ze bardzo wczesna ciąża i dla tego nie ma pęcherzyka ciąży.@ był inny niż zawsze i plamilam tylko przy wybieraniu. ☺

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:57

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ