X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem po monicie. pęcherzyk jest około 2 cm i według ginki jest w trakcie pękania ;) cokolwiek to oznacza na obrazie usg ;)myslalam ze jak pęka to jak balonik. bum i wylatuje jajo ;) nie wiem jak ona to widziala na usg - ale ok.

    ma około 2 cm. myslalam ze bedzie wiekszy trochę. ale zadowolę się i takim - jeśli zaskoczę to pewnie i z takiego coś będzie....

    teraz 14 dni czekania... jak ja nie lubię czekać na @....

    wyżalę się jeszcze na jedną rzecz. ciążę mialam z prawdopodobnie z lewego jajnika. naturalnie chyba owulację mam z prawego. stwierdzialam ze jak po clo lewy nie ruszył teraz to pewnie w następnym cyklu hsg. a moja ginka zaczęła mi to odradzac. stwierdzial, że to dodatkowe promieniowanie i skoro już byłam w ciązy to jeszcze warto poczekac ..... jesli teraz z prawego jajnika nie zaskocze i po clo - to mam teorię, że prawą stronę mam niedrożną. myslalam ze to sprawdzę a tu ona mi odradza ;/

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20mm to dobry wymiar pękającego pęcherzyka :) jak długo się staracie? Ja nie wiem nic na temat hsg więc się nie wypowiadam. W ogóle jeszcze nie jestem na etapie zastanawiania się głębiej na temat zachodzenia w ciążę. Trochę niespójna ta moja wypowiedź - przepraszam :-P

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez zabezpieczenia współżyjemy prawie 3 lata ale przy moich długich cyklach to nie przynosiło efektu bo to jak gra w lotto...

    już tak na poważnie staramy się od lutego/marca 2015. ale moja liczba prób to ilosc cykli normalnej kobiety dzielone przez dwa z uwagi na nautralne cykle około 40 dni - czasami rekord to 50 kilka.

    zaskoczyłam w pierwszym cyklu na clostillbegyt. ale finał byl malo szczesliwy. teraz dwa cykle naturalnie sie staralismy po stracie. i trzeci cykl z clo.

    mam pytanie: jak można zajść w ciąże ze zwykłego spontanicznego sexu??? :)

    rozwala mnie haslo niektorych osob "ale przeciez uwazalismy" albo "to byl tyl;ko jeden raz bez zabezpieczania" i nagle ciąża - zeby nie bylo - bezproblemowa.
    musialam sie uzewnetrznic bo trochę jestem poirytowana tym, że musze pilnowac dni plodnych i obrzydzam sobie sex przez to - a jak widac dalej nic z tego....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już wystarczający czas żeby trafić na dobrego lekarza, który Wam pomoże. Mąż się badał? Po to jest to forum, aby się uzewnetrzniac więc śmiało :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odpowiadając na Twoje pytanie - można:) tak po prostu :) trafić np akurat na dzień przed owulacją. Zdarza się.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek co do hsg to są różne teorie. Mi np lekarze odrazu po hsg kazali się starać bo podobno jest większa szansa przez 3 cykle...ja jestem właśnie w połowie 3 cyklu i Póki co efektów brak. Więc wg lekarzy w szpitalu w którym miałam hsg promieniowanie nie przeszkadza, natomiast na forum wiele dziewczyn pisało że cykl z hsg musiały odpuścić że względu na szkodliwość promieniowania.
    Maciejowa a ja trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) i co do czucia sie na @ to ja mam 13 dc a czuje się jakbym miała zaraz dostac.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się wyjazd udał?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjazd się udał :) piękna pogoda, zobaczyliśmy tyle ile się udalo, a i starania jakieś były :D chociaż nie wiem czy dobrze bo owu jeszcze chyba nie miałam a mąż limit starań na ten cykl wyczerpał :(

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż sie badal. Ma wyniki jak mlody bog. Tylko uplynnienie troche długie ale to wynika z tego że ma dużo plemnikow. Na to ma brac acc.
    Problem jest ewidentnie po mojej stronie. Długie cykle.

    To że czujecie że @ idzie to nic nie znaczy. Ja w cyklu zaciazonym mialm mega poczucie że @ idzie. Bylam pewna że nic nie wyszlo i chcialam żeby juz był okres i nowy cykl. A była fasolka. Czego sobie i Wam zycze

    Buko a co to za limit?
    Ja mojego Wzielam na sposób. Żeby nie mial spiny powiedziałam że owu juz była więc teraz sex dla przyjemnosci. Ale żeby być pewnym że obstawilam w
    Na maxa dni plodne to nakazalam sex codziennie do srody :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 16:57

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie brałas niczego na unormowanie tych cykli? Jeśli w ciążę Ci się udało zajść to musi się udać drugi raz!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerabialam:
    Inofem, wiesiolek, castagnus, metformina, zioła ojca sroki nr 3, clostillbegyt
    Teraz znowu clostillbegyt i ovarin

    Na clo reaguje dobrze. Ale szukałam alternatywnych wyjsc. Przecież całe życie nie moge być na stymulacji. A nie musze zachodzić w ciaze np na drugim cyklu stymulacji. Podobno 12 cykli zdrowa para ma na poczecie. U mnie to dwa lata czekania heh

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek z limitem to zart. Ja nic nie mówię nt owu a mój mąż chyba ją wyczuwa z daleka, bo zawsze go "boli głowa" wtedy. Wczoraj nie miał ochoty, dziś spędzi w pracy 13-14 godzin mimo że ma typowy etat 8-godzinny, więc też nic z tego.

    To wspolczuje Ci takich długich cykli. U mnie 12 cs to 10 miesięcy...

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Został mi jeden dzień... Normalnie się boję.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mi po hsg lekarz kazał się starać po 3dniach, bo pęcherzyk wtedy był już sporawy. Tak też zrobiliśmy ;) A ja tu wyczytałam, że nie promieniowanie ma wpływ, a niebezpieczeństwo dostania się bakterii do macicy.

    Maciejowa widzę, że uciekasz przed panan czy jak jej tam :P Kibicuje Ci, bo faktycznie piękny czas u Ciebie, żeby zaciazyc :)

    szczęśliwa łac. beatum
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała. Uważam, że już nadszedł ten czas. Na temat hsg się nie wypowiem a Panan...cóż. Też się nie wypowiem :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi :D Nadszedł, nadszedł, powodzenia :)

    szczęśliwa łac. beatum
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa stresuje się z Tobą :) ja już bym sikała :P

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Daktylek :) już dzisiaj sikałam :-D

    daktylek lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa a Twoje cykle zawsze byly takie regularne? jak patrze wstecz na Twoje wykresy to te pierwsze z nich nie są takie ładne jak te ostatnie. zacytuję Ciebie :P "robiłas coś ze sobą?" :):)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe nie:) zawsze miałam cykle 30-34 dni, te dwa były dziwnez nie wiem dlaczego. Może że stresu związanego właśnie ze staraniami.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ