X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi jeszcze, bo to mnie zastanawia, czy temperaturę trzeba mierzyć od razu, ale tak naprawdę od razu po przebudzeniu? bo mi się zdarza obudzić jak mąż wstaje i sobie jeszcze drzemać, a temp. zmierzyć dopiero jak dzwoni mój budzik.
    W pierwszej wersji owu wyznaczyło mi na 9 dc, ale później zmieniłam tę jedną wysoką temperaturę, że jest zaburzona, bo to był wyjazd, a ja tam miałam potworne problemy ze snem :/ i linie wyznaczające owu zniknęły.
    Chociaż może faktycznie jestem jeszcze przed owu, bo ten cykl powinien być moim najdłuższym i mieć 28 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 08:14

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu akurat ten cykl powinien być najdłuższy? Skąd taka teoria? Generalnie jeśli nie wstajesz z łózka a dosypiasz to powinno być ok. Ja często wstaję trzy - dwie godziny przed pomiarem, nie zauważyłam, żeby to w jakiś drastyczny sposób wpłynęło na wykres. Mi prowadzenie wykresu pomaga w wyznaczeniu tak naprawdę co do dnia terminu @ co jest komfortowe.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka teoria zrodziła mi się z tego, że już od ponad roku mam @ w takich 3-miesięcznych cyklach: 25, 26 i 28 dni, więc teraz wychodzi, że powinno być 28 dni.

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa to ja w swojej beznadziejnosci przynajmniej mniej więcej wiem w czym tkwi problem u mnie....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co gorsze wiesz? Jedne wiedzą z czym walczą, inne nie, ale efekt jest ten sam. Powiedziałam dzisiaj mężowi, że musi mi kupić spóźniony prezent urodzinowy, bo nie dostałam kijanki.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otoz to !! Efekt ten sam niestety

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efekt ten sam, chociaż wydaje mi się, że jednak jest różnica, przynajmniej dla stanu psychicznego, jeśli wiemy w czym jest problem, bo możemy to sobie obrać za cel i walczyć z problemem...przynajmniej mnie to tak trzyma, że jednak lepiej mi jest sobie z tym radzić.
    ja dziś kolejny raz w pracy usłyszałam, że jedna z osób bardzo czeka na mój ciążowy brzuszek, tylko tym razem, pierwszy raz, było to w kontekście tego, że sobie odpocznę od pracy i stresu (dziś mój szef mnie doprowadził do łez, oczywiście tego nie widział, ale mam coraz większą chęć wyjść z tej pracy i nigdy nie wrócić).

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi w pon ginka mowila ze na usg widzi pękając pecherzyk ok 2 cm a dzisiaj rano piękny śluz plodny jak kurze jajo. przejrzysty i mega rozciągliwy... taki sluz po owulce?? wtf? ;/ ale w ostatnim naturalnym cyklu tez to zauwazylam. tzn temp juz w górze a potem jeszcze rozciągliwy sluz sie pojawil ni z gruchy ni z pietruchy... wiem ze owulka moze byc po skoku temp jak i przed... ale ja raczej jak raz mialam pelny monitoring na usg to mialam najpierw owu potem po 3 dniach skok ....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko doskonale cię rozumiem Z tym wkurzajacym szefem I łzami. Mimo to nie dawaj się I bądź silna. Dziś W ramach akcji tata oddaliśmy nasienie do badania. Czekam na wynik.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana trzymam kciuki za wynik. Buko to szef ma problem ze jest burakiem, nie pozwol zeby czyjas glupota wpedzila Cie w zly nastroj. Nie masz wplywu na to jaki on jest a nerwami tylko sobie zaszkodzisz..

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie ile taki przecietny facet ma plemnikow w ml nasienia? Wiem ze musi byc minimum 15 ale standardowo przy niezlych wynikach ile tego moze byc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) oj burak i to jaki. Ale wiecie jak trudno jest sobie radzić jeśli ktoś drze się jak opętany na wszystkich dookoła tylko za to że sobie wziął za dużo dodatkowych obowiązków (i to niekoniecznie związanych z naszą pracą) i nie jest w stanie sobie z tym poradzić więc wyzywa się na innych. A najgorsze jest to że sam tego nie widzi i uważa że wszystko jest ok i potrafi jakby nigdy nic za 15 minut żartować i się śmiać.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie ile taki przecietny facet ma plemnikow w ml nasienia? Wiem ze musi byc minimum 15 ale standardowo przy niezlych wynikach ile tego moze byc?
    He he dobre pytanie. Dużo czytałam na forach I każdy ma inaczej jeden 20, drugi 40 A trzeci nawet 100 nie wiem od czego to zależy. Kiedyś norma była od 40 mln Ale ze względu na coraz to gorsze wynikI obniżyli do 15. My byśmy chcieli jakoś cudem do 10 dobić. Ale to jest bardzo trudne

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wracam do was ze swojego stanu zawieszenia. Bilans od ostatniego mojego wpisu moje koleżanki ciąże: 2 - ja ciąża z cyklem na clo: 0. Wczoraj się jeszcze dowiedziałam, że przyjaciółka zaciążyła a nawet nie zaczęli się z mężem porządnie starać. Powinnam się cieszyć jej szczęściem (oczywiście pogratulowałam przez telefon) a siedzę w pracy i ryczę (dobrze, że jestem dziś sama). W nocy mi się nawet śniło, że moja mama zaciążyła a ja jej płakałam, że nie mogę zajść w tą ciążę. Nienawidzę siebie za to, że po mojej stronie jest wina, za to, że cały czas się nie udaje, za to, że odczuwam zazdrość patrząc na kobiety z wózkami, za to, że nie potrafię się nawet cieszyć szczęściem najbliższej przyjaciółki, za to, że rok temu nie zmieniłam pracy bo głupia myślałam, że wybiorę się na macierzyński, za to, że potrafię wyżyć się na mężu i w ogóle jedyne o czym teraz marzę to zamknąć się w czterech ciemnych ścianach z butelką wina i pudełkiem chusteczek. Ale pracuję dziś do 21 więc nawet marzenia o winie się nie spełnią. Zastanawiam się, czy nie poszukać koleżanek w wieku 40 - 50 lat, gdzie kryterium będzie posiadanie przez nie pełnoletnich dzieci tak żebym nie była regularnie bombardowana przez informacje o ciążach na kinderbalach. I boże piszę takie bzdury ale tak chyba jest jak się płacze, nie? :(
    Nadrobiłam wszystkie zaległości w postach i stwierdzam, że się stęskniłam i źle mi było bez tego forum. Nie dam rady znosić bez was ciążowych wiadomości lecących od znajomych. W ogóle w moim towarzystwie obecnie (kiedy ta przyjaciółka zaciążyła) zostaliśmy ostatnią bezdzietną parą... mam tak wielką ochotę zamknąć się w betonowej bańce i z niej nie wychodzić. Nie jestem gotowa na rzucenie na imprezie hasła "nie mogę zajść w ciążę więc odp... się ode mnie z pytaniami kiedy i nie zmuszajcie do zabaw z waszymi dziećmi" więc pewnie moje życie towarzyskie się zakończy bo obecnie nie zniosę psychicznie widoku szczęśliwych ciężarnych i mam. Przepraszam za to wypracowanie, możecie nawet tego nie czytać, po prostu musiałam się wyżalić i wypłakać.
    A i do tego mam świadomość, że tak załamana, zestresowana, poddana z sił i wierzenia w to, że się uda w ciążę nie zajdę co mnie jeszcze bardziej podłamuje. W dodatku nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać (o problemie wie jedynie mąż ale on jest beznadziejnym kompanem do rozmawiania o tym, bo zawsze te tematy ucina). Taki cholerny los :( :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 16:23

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne wypracowanie Kimka Przeczytałam od deski do deski. Wiem co czujesz. Cieszę się i gratuluje koleżankom ale w sercu klucie... Ale juz nie płacze. Jak ostatnio płakałam gdy koleżanka zaszła w ciążę to skończyło się dla niej porodem w 5 miesiącu i happy endu nie było. Pomyślałam ze to moze moja zazdrość to zrobiła. Bylo mi bardzo głupio samej przed sobą... To nie ich wina że one mogą a nam póki co nie wychodzi. Co nie zmienia faktu że rozumiem Twój ból. Nm też sie w końcu uda!

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Każdy może zostać ojcem, ale tylko ktoś wyjątkowy zostaje tatą." Tego życzę Nam i Waszym mężczyznom.
    Kimka - całuję :-* :-* :-*

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka, gdy czytałam Twój post, myślałam, że to o mnie. Dokładnie tak się czasami czuję.
    Po takim czasie starania staję się już bardziej na to obojętna, ale przychodzą dni, w których chciałabym zniknąć..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka, jak dobrze jest nam to znane :( też bym chciała uciec, ale nie ma dokąd, wczoraj pisałam Wam o pracy, a wieczorem odreagowałam wszystko na mężu i pracę, i to co mi leżało na sercu względem starań...

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, ja chcę właśnie dziś zniknąć. Rozplynac się, wyrzucić się w kosmos, cokolwiek. Olalam prace i wyszłam wcześniej, pewnie szef mnie ochrzani ale trudno. Siedzę na balkonie z winem i sałatką z biedronki. Wracając do domu spotkałam sąsiadkę z wózkiem, która poleciła mi ciąże. Myślałam, że rzucę w nią moją reklamówka z winem ale grzecznie jej odpowiedziałam, że nie planuję. Mam serdecznie dość tego dnia. Jak weszłam do domu to mąż się mnie zapytał czy słyszałam że ci znajomi o których pisałam będą mieli dziecko więc tylko trzasnelam szafka, wzięłam kieliszek i z winem pomaszerowalam na balkon przy okazji się z nim kłócąc. Ma któraś z Was kochane pożyczyć pelerynke niewidkę? :( tak bardzo jej teraz potrzebuje...

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, a co powiedzialas mężowi jeżeli można spytać?
    Och a przed chwilą dostałam mmsa od koleżanki z jej 2miesieczna córeczka o treści "buziaki dla cioci". Czy ja naprawdę proszę o tak wiele chcąc żeby ten dzień świra się skończył?:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 20:48

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ