X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Buko, a co powiedzialas mężowi jeżeli można spytać?
    Och a przed chwilą dostałam mmsa od koleżanki z jej 2miesieczna córeczka o treści "buziaki dla cioci". Czy ja naprawdę proszę o tak wiele chcąc żeby ten dzień świra się skończył?:(
    Kimko nie gniewaj sie, ale Twoje posty bardzo mnie...rozbawily:)) poprawilas mi nastroj! Ten Twoj dzien byl takim pasmem udreki, najpierw znajomi I ich ciaza, potem sasiadka w ktora chcialas rzucac reklamowka;) a na koniec sprzeczka z mezem I SMS od kolezanki. Faktycznie dzien swira! Mam wielka nadzieje ze dzis jest lepiej. Ech, nasze przezycia sa czasem tak groteskowe ze az zabawne:)
    A ktora salatke z biedronki jadlas? Ja tez je kupuje:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little jesteś ze Szczecina lub okolic?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak a skad wiesz?:-0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo gdzieś mi pokazało, że się udzielałaś w temacie ze Szczecinem ;)

    Gdzieś się już leczysz?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty tez z tych okolic??:) lecze sie prywatnie ale najpierw probowalam Vitrolive. Nie polecam!! A Ty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze Szczecina ;)

    Teraz chodzę na Unii Lubelskiej do lekarza od niepłodności, ale jak wiadomo cała ekipa po aferze się zmyła i są młodzi. Czuję się jak królik doświadczalny.Jeśli nie wyślą mnie na inseminację to właśnie idę do vitro.
    A czemu odradzasz? My jak na razie robiliśmy tam kilka badań męża tylko

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam, poszlam tam 3 razy, lekarz byl niesympatyczny i namawial od razu na in vitro, nie chcial dac mi zadnych lekow nawet na prolaktyne mimo ze mialam mlekotok. Potem inny gin prywatny mowil mi ze tam chca jak najwiecej ludzi namowic na in vitro bo z tego zyja. On z nimi kiedys pracowal w klinice na jagiellonskiej i zna ich dobrze. Odradzal. Dal mi lek na obnizenie prolaktyny i owulacja byla! A lekarz z vitrolive twierdzil ze nie da mi lekow bo i tak nie bedzie owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh i tak muszę czekać na rozwój sytuacji. Szkoda, że jest tylko vitro, nie ma żadnej konkurencji. Może by było inaczej

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna tez znalezc dobrego Gina:) Bo w klinikach nieplodnosci zawsze beda namawiac na in vitro.
    Misia jesli lekarz do ktorego chodze mi pomoze to Ci go polece:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za szybkie powodzenie ;D

    Ja przed in vitro i tak zrobię kilka inseminacji. Może uda się na nfz, to oszczędzę trochę na dziecko, lub właśnie na in vitro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odnośnie lekarzy, to mi się wydaje, że z nimi jest tak samo jak ze wszystkimi ekipami remontowymi :) Zawsze mówią, że poprzedni jest idiotą i na niczym się nie znał i w ogóle nie potrafi leczyć (takie moje przemyślenie po pracy z lekarzami).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Buko coś w tym jest ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na co dzień pracuję z lekarzami i wiele razy to słyszę. Zawsze oni są najmądrzejsi.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - tą owulację masz ewidentnie źle wyznaczoną. Być może system ją zmieni jutro albo pojutrze.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, a szkoda :( bo wtedy to chociaż cień szansy by był.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko akurat w tym przypadku bylo tak, ze lekarz z kliniki ewidentnie robil wszystko zeby namowic na in vitro. Potem chodzilam do innego a teraz do jeszcze innego I obaj bylo zszokowani ze nie chcial dac lekow. Twierdzil ze owu I tak nie uda sie wywolac. Jak widac byl w bledzie.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wiesz - chciałabym się mylić.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety akurat jakoś sobie radzę z interpretacją tych wykresów hehe. Dziewczyny jak tam Wasze dzisiejsze nastroje? Trochę lepiej tak przy weekendzie?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo, że okres tuż za rogiem mnie rozpiera energia :P
    Nawet PMS złagodniał, zawsze tydzień przed bolały mega cycki. A teraz delikatnie i to od dwóch dni ;)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia widzę, że my gadamy na dwóch frontach :) super, że humor dopisuje:)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ