X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 września 2019, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nocne przygody... o północy pomiar detektorem i młody śnięty jak większość dnia. Tętno około 100-110. No i później na zapis. Na zapisie lipa, bo przy takich wartościach nasze zapisy się pokrywały, KTG buczało, zmieniałam pozycje, w stojącej regularne, mocne skurcze. Które czułam normalnie, jak zawsze kiedy stoję mam spięty brzuch. Teraz dostałam miarkę neospasminy na uspokojenie, bo z nerwów moje tętno skakalo na 140-150 i jedna, a teraz druga leci (razem litr) nawadniaczy. Nocka z głowy... staram się uspokoić.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 6 września 2019, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moje kochane po dłuższe przerwie 😘

    Przepraszam, że opuściłam Was w sierpniu, ale też trochę średnio czułam się z myślą spamowania Wam o ciąży, a nastroje na forum były różne... Poza tym czytam ten fiolet i kurcze czasu mi brakowało na ogarnięcie dwóch wątków jednocześnie (wiem, słabiak ze mnie😉).

    Mimo wszystko nadrobiłam właśnie wrzesień od początku. Cieszę się, że w sumie jest teraz dużo pozytywnego nastawienia 😊 i że widzę aż tak wiele dziewczyn z naszej "starej gwardii" 😍

    Odniose się do tego co zapamiętałam, ale ze względu na godzinę oczywiście połowa mi wyleciała😌

    Przede wszystkim strasznie dużo pisałyście o porodach! Ja osobiście nastawiam się na sn. I niestety lekarz ostatnio mi powiedział, że na znieczulenie zzo nie mam co liczyć (tylko jeden anestezjolog na cały szpital pracujący w określonych godzinach a musi być przez cały czas po podaniu). Oczywiście jeżeli będę musiała mieć cc ze względu na problemy to nie będę się kłócić... No i uważam, że decyzję o cc jednak powinien podejmować lekarz, ale taki który zna historie pacjentki. Lęk też jest wg mnie wskazaniem do cc.

    Kittinka piękny rysunek 😍

    Niecierpliwia spóźnione wszystkiego najwspanialszego! W kolejne urodziny już będziesz miała swoje szczęście, bardzo w to wierzę ❤️

    Mama Zuzia, kurcze życzę sobie takiego porodu jak Ty miałaś. Proszę zaraź mnie tym😂 Wspaniale, że u Was wszystko dobrze 😘

    Misiaa jak tam zdanie męża na temat badań, ruszyło go coś?

    Sasanko wspaniale widzieć Cię na forum ❤️ a co do chłopa to ja trochę zrobię opozycje do poprzednich wypowiedzi 😉 mój mąż właśnie tydzień temu wrócił z dwumiesięcznego szkolenia. DWA MIESIĄCE! W domu był właściwie tylko w weekendy. I wiem, że na tym szkoleniu świetnie się bawił, sam powiedział, że było to jak taka super kolonia ☺️ I niestety dosyć często opowiadał mi jak duży jest odsetek zdrad i wśród facetów i kobiet, którzy mają kogoś a mimo tego w takich warunkach robią skoki w bok... (no dobra tą częścią Cię nie uspokoiłam😉). ALE mimo tego ja mojego męża jestem pewna. Kiedyś niestety nie miałam aż takiego zaufania i czasami bez sensu robiłam problemy z mojej chorej fantazji. A teraz dodatkowo jestem w tak wysokiej ciąży, co nie sprzyja atrakcyjności... Seksów nie było już baaaardzo dawno, bo zaczął się panicznie bać, że wywoła poród 😂 A mimo tego wiedziałam cały czas, że wszystko jest dobrze☺️ Wystarczyło zobaczyć po powrocie jak bardzo tęsknił i jak cieszy się, że do poznania naszego Kubusia coraz bliżej 😍 Twój na pewno też nic złego nie kombinuje! Co tu gadać, jak się ma taką Sasanke to nie patrzy się na inne... mlecze. Zwłaszcza niemieckie 😉

    APrzybylska co u Ciebie? 😘 nie udzielasz się na fiolecie, ale dobrze że tu jesteś☺️

    A u mnie w miarę ok. Oczywiście już coraz więcej dochodzi dolegliwości typowych dla końca ciąży, tj opuchlizna, różne bóle, zgagi itp ale nie narzekam, już tyle dociagnę 😉 dla dzidziusia wszystko gotowe, torba do szpitala spakowana☺️ A i nie wiem czy się Wam chwaliłam, że mój mąż, który przez większość ciąży był bardzo przeciwny swojej obecności w czasie porodu ostatnio się złamał i wiem że będzie ze mną 😍

    Przesyłam Wam już zaawansowane ciążowo wiruski: & $) =+/%:'#$-/*":&$-)!)(?/+==-)& $) =+/%:'#$-/*":&$-)!)(?/+= 😊 i całuski 😘😘😘

    Wiedzcie, że strasznie Wam kibicuje i ciągle o Was myślę ✊✊✊
    Dobranoc 😘

    Sasanka55, moni05, Ochmanka, Malgonia, Kittinka83, Pati96, Mildred, Niercierpliwa v2.0, aeiouy, APrzybylska, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 6 września 2019, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni kciuki żeby wszystko było dobrze, nie denerwuj się. W sumie dobrze się złożyło, że jesteś w szpitalu pod opieką... Dawaj znać co u Was😘

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 6 września 2019, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuska no u Ciebie juz termin tuz tuz..alez ten czas leci.. do mnie moj maz ostatnio wystrzelil: kurde,Olga..no boje sie tego porodu jak chuj ;D a ja w smiech..mysle faceci.. :) ale twardo sie utwierdza,ze bedzie przy mnie, tylko ma kategoryczny zakaz zagladania TAM! :)

    Moni..spokojnie kochana.. napewno wszystko bedzie dobrze.. jestem przy Tobie myslami :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 05:09

    moni05, Ochmanka, Kittinka83, Niercierpliwa v2.0, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 września 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapis nad ranem był ok, zaraz idę na kolejny. Także jest ok.
    Zobaczymy, co obchód na to.

    szona, MonikA_89!, Malgonia, Kittinka83, Pati96, Mildred, aeiouy, syllwia91 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko, zdrowe podejscie :) Ja to nie znam tej baby :D Cos o niej mi mowil przed wyjazdem, ale olalam, a wczoraj rzucil tekstem, ze pewnie jestem troche zazdrosna i... cytuje "lubie ja, ona lubi mnie, nie ma w tym wiekszej filozofii" :D buahaha :D po prostu mistrz, baaardzo mnie uspokoil ;) W kazdym razie tak, jak juz pisalam, niech sie bawi, szaleje. Zdradzic nie zdradzi (chyba :D), a chociaz moza zateskni za swoim wlasnym cycem.

    Moni, bardzo mi przykro, ze musisz przez to przechodzic :( Wiem jednak, ze czas szybko leci, nawet ten zly czas i juz niedlugo bedziecie wszyscy razem, w domu, we czworke :* Mocno Cie sciskam i modle sie (choc modlic sie nie bardzo umiem), bys szybko poczula sie dobrze i zeby kolejne badania wychodzily idealnie <3


    Szoneczko, plakalam ze smiechu, czytajac Twoj wpis :D Heidi Klum :D :D :D Kochana Szonka <3

    Misiaa, gdzies sie przewijal temat, ze przy najwiekszym sluzie juz po ptokach :/

    Sandiklove, bardzo mi przykro, ale pamietaj, ze na kazda z nas przyjdzie czas :)

    Iseko <3 dziekuje Ci bardzo za tak mile slowa, ale kierujesz je do mnie, a sama jestes zakompleksiona? Spojrz w lustro, mala, to ujrzysz sliczna osobke :* Ja mam miliard kompleksow, choc w zyciu codziennym zgrywam pewna siebie i nawet troche zarozumiala, bo w koncu traktuja nas tak, jak my siebie, ale kiedy widze te wszystkie insta friendly babeczki, to chwilami zaluje, ze nie jestem facetem :D

    Olga, jestes cudowna i sliczna i bez silowni, z duzym, okraglym brzuszkiem :) Nie moglam sie napatrzec na Twoje zdjecie na fb w stroju sportowym :)

    Nuska, jak dobrze, ze jestes <3 porzuc fiolet, zostan u nas, tu mamy cudowny mix :) Zaraz znowu bedziemy ciociami :) 😍

    Szczesliwa Mamusia, jak sie czujesz? :*

    Irvine, Angelika, Elfia, Ef, jak sie czujecie? Co u Was? :*

    Z tymi Niemkami to jest jakos dziwnie :D Kiedys gadal mi, ze poznal Kordule, ze mila babka, ze przynosi mu na szkolenia dobre obiadki, ze ma z kim pogadac. Smialam sie w nieboglosy, bo co za laska ma na imie Kordula :D Przestalam sie smiac, gdy zobaczylam zdjecie. W kazdym razie niech korzysta chlop, poki moze (dopoki w gre wchodzi max flirt), zaraz bedzie zmieniac pieluchy i siedziec w domu z bobo :)

    Edit: przypomnialo mi sie, jak kiedys jego przyjaciolka pocalowala go przy mnie w usta, bo troche za duzo wypila. To byl jeden jedyny raz, kiedy tak naprawde trafil mnie wspominany szlag :D Wciaz sie przyjaznia, ale juz troche mniej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 06:45

    Ochmanka, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 6 września 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia już teraz wszystko dobrze. Jesteś w szpitalu mają cię pod opieką.

    Ja coz moje Endo mimo estrofenu tylko 4,5 w 12 DC. Gin mówiła że nie jest tragiczne ale jest niskie, tak szczerze ma ona taki stary sprzęt że zaczynam wątpić w jej wiarygodność. Pęcherzyki aż 3, zastrzyk w sobotę z ovitrelle i działać mamy w niedzielę, a we wtorek na kontrolę do szpitala czy napewno pękły. Męża wysyłała do androloga bo wyniki nasienia gorsze niż rok temu,tyle suplementów bierzemy ja i on i mamy wyniki gorsze niż przed braniem supli.

    Dziewczyny z Poznania możecie polecić jakiegoś dobrego androlog ? .

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 września 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, ja tez nie umiem się modlić. Młody to rojber po prostu i lubi mnie stresować. Niech on tylko wyjdzie...
    ale ja jestem jak widać cholernie słaba nerwowo, kiedyś taka nie byłam. I martwi mnie to, że mój organizm od razu tak zareagował.😕

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 września 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, u mnie po owulacji od razu się robi mleczny śluz. A na USG powiedzieli, że owulacja już była czy się dopiero szykuje? Kiedyś byłam w 6dc i miałam już duży pęcherzyk (na Clostibegycie), napro mówiła, że owu za 2-3 będzie, w 11dc były już 4 pęcherzyki, a ostatecznie pękły ok 14dc. Tak więc czasem jest podejście do owu, ale ostatecznie dochodzi do niej później

    Daniela, oj ja bym się wykręciła z tej funkcji jak najszybciej. Koleżanka w pracy jest przewodniczącą rady w przedszkolu i mówi, że rodzice to jakiś dramat. Skąpią każdej złotówki na atrakcje dla dzieci

    Moni, a może jednak wcześniej uda ci się urodzić i nie będziesz tyle musiała w szpitalu siedzieć 😘 Dobrze, że chociaż temat że szkołą udało się pomyślnie rozwiązać

    Sandiklove, przykro mi 😢

    Olga, masz prawo być zazdrosna, a w ciąży w to nawet podwójnie 😁 Chociaż taka fit mama jak Ty na pewno ma seksowny brzuszek przez całą ciążę 😄

    Nuśka, rety ty już za moment rodzisz. Kiedy to zleciało? 😅 Super, że mąż będzie ciebie wspierać podczas porodu.
    Wpadaj do nas częściej!

    Mildred, w Poznaniu na Podgórnej przyjmuje dr Kurpisz. Podobno jest świetnym andrologiem.


    moni05 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 września 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam powiem z tymi zdradami ze po ostatnich historiach z mojego otoczenia stwierdzam, ze każdy facet może zdradzić. Ja jestem mojego niby pewna na milion procent, ale każda z nich była. Z drugiej strony myśle ze nie mamy na to wpływu i jeżeli tak się zacznie dziać to i tak nic z tym nie zrobimy, a już na pewno nic nie pomoże kontrolowanie. Każdy może, nie znaczy, ze to zrobi, dlatego ja się czuje pewnie i spokojnie, ale stwierdziłam, ze z tylu głowy zawsze trzeba mieć to, ze życie się różnie może potoczyć i być czujnymi nie naiwnym :). Tamtym facetom z historii moich z znajomych nie przeszkodziło ani małe dziecko, ani to, ze nie minęła jeszcze pierwsza rocznica ślubu, ani nawet to, ze ich własna dziewczyna właśnie straciła ciąże, żeby zdradzić. Masakra ogólnie, no ale nie ma tez co żyć wiecznie w strachu. Jak nas kochają, robią dla nas wszystko o chcą mieć z nami dzieci to trzeba optymistycznie założyć, ze może z nami grzecznie usiedzą :D, no i my z nimi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 07:38

    malamisia, szona lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 września 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni przykro mi, ze noc taka ciezka, ale fobrze, ze sytuacja sie ustabilizowala. Czy donoszona ciaza to 37+0? Tak czy inaczej juz jestes bardzo blisko terminu, jestes w szpitalu na miejscu i bedzie dobrze.

    Sasanko ja to Cie nawet rozumiem. Tez mysle, ze gdyby ktores z nas mialo skoczyc w bok to bylabym to ja a nie moj maz, a mimo to on w ogole nie jest zazdrosny, a ja bardzo ;)

    Olga tez mam paradpks brzuszka. Z jednej srony go uwielbiam i nie oddam nikomu przez min 3 miesiace, a z drugiej jakos tak nie czuje sie ponetna, mimo ze wszyscy twierdza ze nigdy w zyciu tak dobrze nie wygladalam.
    I jak podczas staran brak cwiczen.mi nie doskwieral to teraz obudzil sie we mnie instynkt i bym chciala byc fit mama ;)

    Nuska milo Cie widziec. Ale ten czas leci :)
    Z tym znieczuleniem to slaba sprawa. Serio nie umiem pojac jak w 21 wieku moga byc z tym problemy. Ja juz chyba wolalabym czasy kiedy bylo platne, ale przynajmniej byla pewnosc ze sie dostanie.

    Iseko, Sandlikove oby to byly ostatnie nieudane cykle. Wiem, ze to brzmi jak banal, ale kiedys musza byc w koncu te ostatnie @

    Ja tam nigdzie sie nie wybieram. Mam nadzieje, ze choc troche nadziei daje ze kiedys w koncu ten pierwszy dzien @ staje sie pierwszym dniem ciazy i ze wszystkie sie doczekacie.

    Miska mi sie predzej zdarzyl nieplodny sluz w czasie owu niz plodny po. Moze tam drugi pecherzyk idzie?
    O ile dobrze pamietam z nauk to owu jest do 3 dni po szczycie sluzu, w druga strone nie nauczaja (to raczej skok temperatury mize byc przed owu), ale gdyby te techniki byly niezawodne to by wpadek nie bylo, wiec moze usg trzebaby zaufac.

    Ja cos mam kryzys jesli chodzi o samopoczucie. Jsk upaly znioslam super tak wczoraj spuchlzm tak, ze zdjelam obraczke i pewnie nie wloze jej nim na dovre zrobi sie zimno. Do tego mam problemy ze spaniem i mrowienie w nogach. Humor poprawia mi mala, ktora jest juz naprawde aktywna i mysl, ze dzis chcemu juz finalnie sprzatnzc mieszkanie, zrobic zdjecia i wystawic oferte. Oby szybko znalazl sie chetny.
    Ja wczoraj poszlam do swiata dziecka. Nie mialzm za duzo czasu bo bylam z mama, a ona dzis jedzie na wakacje i jeszcze kantor chciala odwiedzic, wiec dzidciecych rzeczy nie ogladalam (choc juz rzucenie okiem mi wystarczylo by stwierdzic ze sa pieeeekne), ale kupilam sobie koszule do porodu. Jest rozpinanz na calej dlugosci i granatowa wiec moze nie bedzie na niej widac potem sladow walki. Jeden minus to jest w rozmiarze xl i o ile brzuch jeszcze moze rosnac o tyle biust ma niewielki zapas (a ja cycata to nie jestem). Troche sie stresuje czy jak pojawi sie pokarm to w nia wejde wiec jeszcze dla spokoju musze sobie znalezc cos wiekszego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 07:54

    nowa na dzielni, moni05, Ochmanka, Iseko, Kittinka83 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 6 września 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ch@j mnie strzelil, nie martw sie :D Nie chce wyjsc na zazdrosnice, ale cos wymysle :) Ja wiem, ze mnie nie zdradzi, wiem ze zaufanie bla, bla, bla, ale zawsze, gdy jest tak blisko z inna baba, to boje sie, ze odkryje, jak fajne potrafia byc kobiety, fajniejsze niz ja.
    Sasanko nie ma fajniejszej od Ciebie!😊 Ale rozumiem Twój problem, mam to samo😩

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 6 września 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dzięki za info umowie go jeszcze dziś.

    Takie pytanie mam jakie macie endometrium przed owu i po owu i co wasi lekarze mówią jakie endom powinno być dobre dla zagnieżdżenia.

    Sasanka wierz mężowi,ja mojemu wierzę w 100%, ale nie wierzę głupim baba,które podrywają cudzych mężów

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 6 września 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, takiej jak Ty eMek nie znajdzie nigdzie, choćby pojechał na koniec świata. Możesz być zupełnie spokojna :)

    Ja się czuję różnie, raczej średniawo, ale nie chcę tu przynudzać gadkami o sobie. :)
    Moni, biedactwo :( trzymaj się cieplutko :*

    Malgonia, a nie chcieliście kupić już wózka? W świecie dziecka są teraz te targi, spore zniżki jak na taką kwotę, my kupujemy wózek i fotelik w związku z tym. 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 08:15

    Malgonia, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 6 września 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred ja miałam ostatnio endo w 12dc 8 i ginekolog pokrecila glowa ze mogloby byc wieksze dlatego kazala mi brac w tym cyklu luteine zeby wszystko podkrecic bo na usg pokazalo ze owu powinna byc wlasnie w dniu kiedy bylam na wizycie wiec bylo serduszkowanie i zobaczymy co z tego wyjdzie

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 6 września 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Wczoraj Wam marudziłam, że test nie wyszedł i nagle przestałam mieć objawy.
    Dzisiaj jest 10dpo - mam znowu mdłości i awersję do czekolady. Na teście z allegro był cień cienia, a na facelle już widoczny bladzioch. Oboje z mężem nie płakaliśmy ani nic, bo ja już byłam pewna, że to albo ciąża albo jakieś zaburzenia psychiczne. Mąż przyznał, że jak trzy dni temu mu oddałam czekoladkę i powiedziałam że mi nie smakuje to też już był pewien 😂

    Tymczasem jestem w pociągu do Warszawy, jadę na egzamin, jutro mam do tego urodziny! :D

    majka91, Misiaa, buba123, Pati96, Gosiek1993, nuśka91, szona, Kittinka83, MonikA_89!, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • majka91 Autorytet
    Postów: 373 504

    Wysłany: 6 września 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z totalnie białym testem w 13 dpo (15 po zastrzyku z Ovi) 😔 nie cierpię tego momentu, jak zwykle poleciały gorzkie łzy, mam ochotę znaleźć się gdzieś na końcu świata i zapomnieć, że kiedykolwiek przyszło mi do głowy, że chciałabym mieć dziecko.

    Muszę się pozbierać bo dziś świętujemy naszą kolejną rocznicę ślubu.. tak liczyłam, że będę miała dobrą wiadomość.

    Ja nigdy nie należałam do zazdrosnych, ale przez ostatni rok i niepowodzenia w staraniach zachowuję się czasem tak, że sama mam siebie tak dosyć i zaczęłam tracić swoją pewność siebie. I bardzo tęsknię za sobą sprzed 1,5 roku..



    m3sxvfxmiwa8dz6b.png

    Starania od maja 2018
    __________________

    PCOS
    clo bez rezultatów 😕
    08.2019 startujemy z letrozolem
    I cykl - owu 17dc 🤩
    II cykl - owu 19 dc
    III cykl - owu 16 dc, II 30 dc 😍
    34 dc - beta 993.2 mlU/ml, prog 39 ng/ml
    37 dc - beta 2635 mlU/ml

    26.11.19 jest ♥️
  • majka91 Autorytet
    Postów: 373 504

    Wysłany: 6 września 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred ja ostatnio w 13 dc miałam endo 5mm, a po zastrzyku w 3dpo aż 11,8mm pierwszy raz w życiu tak dużo! Także jest w stanie naprawdę szybko podrosnąć po owu.

    m3sxvfxmiwa8dz6b.png

    Starania od maja 2018
    __________________

    PCOS
    clo bez rezultatów 😕
    08.2019 startujemy z letrozolem
    I cykl - owu 17dc 🤩
    II cykl - owu 19 dc
    III cykl - owu 16 dc, II 30 dc 😍
    34 dc - beta 993.2 mlU/ml, prog 39 ng/ml
    37 dc - beta 2635 mlU/ml

    26.11.19 jest ♥️
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 6 września 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu nadrobiłam.

    Niecierpliwa bardzo mi przykro, najgorsze są te daty zwiazane ze swietami, urodzinami i rocznicami. Ja mam zawsze coś takiego że jak termin testowania przypada na taką datę to już sobie wkrecam że to na pewno bedzie to i później boli bardziej 😣 dlatego należą Ci się dodatkowe przytulaski 🤗🤗🤗 trzymam kciuki za ten nastepny cykl, szczególnie że będzie bez spiny i liczenia✊✊✊

    Moni wspaniałe wieści że Córka będzie jednak przeniesiona. Okropne że musisz być w szpitalu ale już niedługo będziesz tulić swoje dzieci w domu😊

    Mam prywatę, od dłuższego czasu mam coś takiego że jak idę albo biegnę to po jakichś 500m zaczynają mnie boleć łydki, prawa bardziej ale lewa też boli. To taki ból jakby mi mięśnie puchły i uciskały żyły bo drętwieją mi stopy. Ból jest okropny! Jak codziennie biorę acard to jest to do przeżycia, ale jak teraz dwa dni nie brałam to dzisiaj prawie płakałam z bólu. Spieszyło nam się rano więc Stary narzucił tempo a ja 300m od stacji ledwo bylam w stanie zrobić krok, jak już doszliśmy i chwilę stałam ból był jeszcze gorszy. Napisałam w tej sprawie do lekarza, na szczęście mnie nie zbyła i kazała przyjść na wizytę - idę 14 na 10:00. Myślicie że to może być zwiazane z krzepliwością? Bo widzę poprawę po acardzie więc to w sumie by wskazywało na taką przyczynę. Sama nie wiem co myśleć, to jest mega uciążliwe.

    A z dobrych rzeczy, mój mąż idzie na badania! Dzisiaj będę go umawiać 🎉😍 a później Starynkiewicza i w końcu to ruszy 😀

    moni05, Niercierpliwa v2.0 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni, podpisuję się pod tym :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ