X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 września 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Latam na szmacie od kilku dni i jestem tylko z doskoku. W pierwszej kolejnosci - Niecierpliwa! Jesteś zdrową, piękna, prawie że nieletnią Kobietą :) najlepsze ciagle przed Tobą i to najlepsze na pewno się wydarzy! Życzę Ci szczęścia w sercu na każdy dzień, żebyś chłonęła piękno, które Cię otacza i za żadne skarby nigdy nie traciła nadziei! Sto buziaków urodzinowych, od białostockiego śledzika 😘

    Mama Zuzia - ALEŻ TO MALEŃSTWO JEST PIĘKNE! usteczka jak serduszko :) zachwyt. Ja właśnie byłam dzieckiem omenem, a moja siostra młodsza aniołem. Naprawdę podziwiam rodziców, że po takiej mnie nadal chcieli się rozmnażać 🤷‍♀️

    Moni, po pierwsze - kamień z serca, ze Ala będzie wśród ziomalek. Nawet staremu człowiekowi jest lzej wśród swoich, sprawdzonych. Te wirtualne kopy wysłane pani dyrektor zrobiły robote ;) Tak jak napisała Malinka - ojciec Małej skoro ma pełnie władzy rodzicielskiej, decyduje o niej nadal, jak i Ty. Wcale nie jest tak łatwo pozbawić władzy rodzicielskiej do zera, tym bardziej, że spotkania (choć do dupy) to są i płacone są alimenty. Generalnie gdy rodzic przejawia jakiekolwiek chęci uczestniczenia w życiu dziecka, to Sąd bierze to za dobra monetę. Na pewno Twoje pełnomocnictwo notarialne pomoże, ale tez nie masz nigdy pewnosci, czy na drodze do realizacji planow nie stanie jakaś Halinka, która uzna „nie jesteś ojcem, nie słucham cię”. Twój aktualny partner nad małą wykonuje tzw. władze faktyczna, ale nie jest to w żadnej mierze równoznaczne z władzą rodzicielska.

    Trzymam kciuki za wyniki, przykro mi, że nadal zdarzają nam się białe testy, ale wierze, ze w końcu los się odmieni.

    Ja z kolejnym plastrem od wczoraj. Gin kazał jechać z koksem bez przerwy na plamienie. No zobaczymy :/

    moni05, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Sylwia może w twoim wypadku dobry by był detektor serduszka. Ale on też może stresu narobić. Cóż chyba ciąża to okres stresu jak się urodzi to następny stres czy rośnie dobrze czy zdrowe i tak całe życie... Trzeba nauczyć się żyć ze stresem. A co mi pomaga to myśl że wszystko jest zmienne,nigdy nie będzie zawsze dobrze i nigdy nie będzie zawsze źle. Polecam wizualizacje shulza pomaga na stres to nauka relaksacji.
    Zamówiłam ale boję się go trochę. Czy to użyje jutro zaraz cy czekac dopiero po wizycie

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Zamówiłam ale boję się go trochę. Czy to użyje jutro zaraz cy czekac dopiero po wizycie

    A kiedy masz wizytę? Może spróbuj przed samą wizyta. Albo od razu po. Moja przyjaciółka mieszkając w Anglii tam zadko USG robią tylko dzięki detektorów i nie dostała fioła.

    Ja zawsze gdy czułam że jest coś nie tak to się sprawdzało, samo sobie wmowilam ciążę obumarła i tak było, później następna a i ostatnio dwa miesiące temu mówię sobie w głowie pewnie będzie biochemiczna (tak mi to przez myśl przeszło) (autosugestia chyba po smutnej historia szony) i byla. Więc ja bym poprostu sprawdzała serduszko a jeśli bym nie znalazła to od razu bym biegła do szpitala na IP, może bym na idiotkę wyszła jak było by wszystko w porządku ale dmuchała bym na zimne. Po moich ekscesach zmieniała też gina bo kojarzyl mi się tylko z trauma mimo że była dobra.

    Ale to tylko ja, nie sugeruje się mną (że jak masz źle myśli to tak będzie) i nie świruj ja poprostu znam siebie. Czasami czuję się jak jakaś czarownica. Hehe. Może nauczę się wróżyć.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... ;(
    Przytulaski i wielkie urodzinowe buziaki!!! możesz spokojnie poświętować...mam nadzieję, że w następne urodziny będziesz szła z wózeczkiem na jesienny spacerek :* Wszystkiego najlepszego!!! <3

    Niercierpliwa v2.0 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred powodzenia dzisiaj :D trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 15:13

    Mildred lubi tę wiadomość

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 września 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 22:05

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    A kiedy masz wizytę? Może spróbuj przed samą wizyta. Albo od razu po. Moja przyjaciółka mieszkając w Anglii tam zadko USG robią tylko dzięki detektorów i nie dostała fioła.

    Ja zawsze gdy czułam że jest coś nie tak to się sprawdzało, samo sobie wmowilam ciążę obumarła i tak było, później następna a i ostatnio dwa miesiące temu mówię sobie w głowie pewnie będzie biochemiczna (tak mi to przez myśl przeszło) (autosugestia chyba po smutnej historia szony) i byla. Więc ja bym poprostu sprawdzała serduszko a jeśli bym nie znalazła to od razu bym biegła do szpitala na IP, może bym na idiotkę wyszła jak było by wszystko w porządku ale dmuchała bym na zimne. Po moich ekscesach zmieniała też gina bo kojarzyl mi się tylko z trauma mimo że była dobra.

    Ale to tylko ja, nie sugeruje się mną (że jak masz źle myśli to tak będzie) i nie świruj ja poprostu znam siebie. Czasami czuję się jak jakaś czarownica. Hehe. Może nauczę się wróżyć.
    W poniedziałek. Mi nie wiem czy się sprawdza bo od początku źle sobie wrozylam a do tej pory wszystko ok. Jedynie co mnie martwi to ten brak pęcherza moczowego na prenatalnych i psychika moja...

  • Dorota1989 Przyjaciółka
    Postów: 64 156

    Wysłany: 5 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 moze poczekajmy do soboty :* i teraz nie wiem co mam zrobić, wczoraj robilam bete no to powinnam ją jutro powtórzyć ale dzisiaj w nocy jedziemy z mężem na weekend na mazury i czy jest sens jutro szukać jakiegos laboratorium i robić tam bete? Czy poczekać do poniedziałku i zrobić tam gdzie wczoraj robilam? A i mam pytanie dziewczynki ile musi wynosic beta żeby kreska byla taka sama jak kontrolna tzn intensywna? Bo test 10 przy becie prawie 60 jakoś słabo wczoraj wyszedł ale kreska ciemnieje ;)


    Dziękuję bardzo kochane, będę dawała znać co i jak :*

    Kittinka83, Mildred lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Ja jestem na etapie szukania działki (tata chce mi odpisać kawałek działki, ale z różnych przyczyn traktuję to jako ostateczność) ceny ziemi pod Warszawą To jest kosmos... 350zł za metr to najmniej w moim mieście, no i to nie gdzieś blisko komunikacji... nieee... wygwizdów! Koleżanka ma do sprzedania działkę w mojej miejscowości, pytam o cenę 150 tys, myślę spoko, pytam o metraż zakładając 900/1000m a ona mówi że 500m... no załamka. Przez to szukam czegoś dalej, okoloce Grodziska lub Błonia ale tam z kolei szukam czegoś blisko komunikacji a jak blisko do stacji to też cena wzrasta odpowiednio. ECH... problemy pierwszego świata 🙈😂

    Moyeu, az zapiszczalam, bo Grodzisk to moje miasto, bylybysmy sasiadkami :) W kazdym razie tez niestety tani nie jest, za mieszkanie w stanie deweloperskim, na uboczu, 20 min od centrum miasta dalismy prawie 300 tys za niecale 60m i to kilka lat temu :/

    Edit: ok, nadrabiam dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 16:33

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Przenoszą Ale od poniedziałku! 👍🏻👍🏻👍🏻
    Jestem już tak szczęśliwa, ze się popłakałam. Oczywiście dzwoniła do mnie mega sympatyczna wicedyrektor, ta dyrektor juz ze mną rozmawiać widocznie nie chce, ale jutro dostanie plan i od poniedziałku może iść do tamtej klasy! ❤️

    Juuuupi :) :) :) :) Idealnie! :*

    moni05 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa :( Bu, to glupi pech, ale wiesz co? Obie zajdziemy jeszcze we wrzesniu! Oleje celibat specjalnie dla Ciebie i wysiusiamy razem II. Mam tez kilka innych dziewczyn do teamu, razem damy popis

    syllwia91, Pati96, Misiaa, Cytrynka648, Ochmanka, szona, Iseko, Magduullina, moyeu, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Niecierpliwa :( Bu, to glupi pech, ale wiesz co? Obie zajdziemy jeszcze we wrzesniu! Oleje celibat specjalnie dla Ciebie i wysiusiamy razem II. Mam tez kilka innych dziewczyn do teamu, razem damy popis
    A ja za Was mocno trzymam kciuki!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni i jak? Mówią coś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze tak w stu wiadomosciach, ale wracam zatloczonym pociagiem i ciezko jest mi to wszystko dobrze ogarnac. Z domu nawet nie bardzo moge, bo musze sie zalogowac i nadrabiac zalegla prace, nie wyrabiam sie z niczym.

    Maz zadzwonil do mnie ze szkolenia z Niemiec uradowany, ze w weekend bedzie miec co robic, ze skoro nie chce do niego przyleciec, to jedzie do Kolonii z jakas kolezanka Niemka. Nie chcialam dac mu po sobie poznac, ze jestem zazdrosna, wiec powiedzialam, ze lepsze zwiedzanie, niz siedzenie w pubie, a on mi na to "jedno drugiego nie wyklucza, bo jedziemy pociagiem". Nosz kurcze, szlag mnie trafia. Nigdy nie mielismy przerwy 2tygodniowej, nigdy nie wyjezdzal z zadna baba na weekend. Wpadlam w jakis dziwny stan i wydalam pol wyplaty na bielizne, by probowac sobie udowodnic, ze jestem taka sexy... ja i moje boczki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Przepraszam, ze tak w stu wiadomosciach, ale wracam zatloczonym pociagiem i ciezko jest mi to wszystko dobrze ogarnac. Z domu nawet nie bardzo moge, bo musze sie zalogowac i nadrabiac zalegla prace, nie wyrabiam sie z niczym.

    Maz zadzwonil do mnie ze szkolenia z Niemiec uradowany, ze w weekend bedzie miec co robic, ze skoro nie chce do niego przyleciec, to jedzie do Kolonii z jakas kolezanka Niemka. Nie chcialam dac mu po sobie poznac, ze jestem zazdrosna, wiec powiedzialam, ze lepsze zwiedzanie, niz siedzenie w pubie, a on mi na to "jedno drugiego nie wyklucza, bo jedziemy pociagiem". Nosz kurcze, szlag mnie trafia. Nigdy nie mielismy przerwy 2tygodniowej, nigdy nie wyjezdzal z zadna baba na weekend. Wpadlam w jakis dziwny stan i wydalam pol wyplaty na bielizne, by probowac sobie udowodnic, ze jestem taka sexy... ja i moje boczki...
    Podziwiam Twój spokój, chyba by mnie jasny ch@# strzelił!🙄🙄🙄🙄🙄

    Sasanka55, Kittinka83, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Podziwiam Twój spokój, chyba by mnie jasny ch@# strzelił!🙄🙄🙄🙄🙄

    Ch@j mnie strzelil, nie martw sie :D Nie chce wyjsc na zazdrosnice, ale cos wymysle :) Ja wiem, ze mnie nie zdradzi, wiem ze zaufanie bla, bla, bla, ale zawsze, gdy jest tak blisko z inna baba, to boje sie, ze odkryje, jak fajne potrafia byc kobiety, fajniejsze niz ja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ch@j mnie strzelil, nie martw sie :D Nie chce wyjsc na zazdrosnice, ale cos wymysle :) Ja wiem, ze mnie nie zdradzi, wiem ze zaufanie bla, bla, bla, ale zawsze, gdy jest tak blisko z inna baba, to boje sie, ze odkryje, jak fajne potrafia byc kobiety, fajniejsze niz ja.
    Wiadomo, że nie zdradzi ale sam fakt obcej kobiety obok aż mnie wdryga. Niemki nie należą do najatrakcyjniejszych 😄

    Sasanka55, MonikA_89!, Kittinka83, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 września 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 22:05

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 września 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Wiadomo, że nie zdradzi ale sam fakt obcej kobiety obok aż mnie wdryga. Niemki nie należą do najatrakcyjniejszych 😄
    Hehe trafione w punkt 😂 Swoją drogą to o "urodzie" Niemek krąży sporo dowcipów, a mój ulubiony to:
    "Jak się nazywa ładna kobieta w Niemczech? Turystyka" 😂😂

    Sasanka55, aeiouy, syllwia91, Ochmanka, Beti82, Iseko, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 września 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ch@j mnie strzelil, nie martw sie :D Nie chce wyjsc na zazdrosnice, ale cos wymysle :) Ja wiem, ze mnie nie zdradzi, wiem ze zaufanie bla, bla, bla, ale zawsze, gdy jest tak blisko z inna baba, to boje sie, ze odkryje, jak fajne potrafia byc kobiety, fajniejsze niz ja.
    Słońce, weź tu głupot nie pisz, bo kopniak w tyłek poleci! Jesteś piękną i uroczą kobietą, a do tego masz nieziemskie poczuciem humoru! Jak tu Ciebie nie kochać?? Nie waż się myśleć inaczej 😘

    Sasanka55, Ochmanka, Beti82, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ