X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 września 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przenoszą Ale od poniedziałku! 👍🏻👍🏻👍🏻
    Jestem już tak szczęśliwa, ze się popłakałam. Oczywiście dzwoniła do mnie mega sympatyczna wicedyrektor, ta dyrektor juz ze mną rozmawiać widocznie nie chce, ale jutro dostanie plan i od poniedziałku może iść do tamtej klasy! ❤️

    Malinaa90, Magduullina, aeiouy, syllwia91, Pati96, Mildred, buba123, makowa, Malgonia, Karolina, MonikA_89!, APrzybylska, Gosiek1993, Niercierpliwa v2.0, malamisia, Daniela, Ewelina29, szona, Mama_Zuzia, Beti82, moyeu, nowa na dzielni, Misiaa, Kittinka83, Iseko, eemmiilliiaa, Sasanka55, Ochmanka, Olga_89, 5ylwian, Ania_85_, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni super :* bardzo sie ciesze kochana :* wszystko ladnie zaczyna sie ukladac <3

    moni05 lubi tę wiadomość

  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 5 września 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Ja jestem na etapie szukania działki (tata chce mi odpisać kawałek działki, ale z różnych przyczyn traktuję to jako ostateczność) ceny ziemi pod Warszawą To jest kosmos... 350zł za metr to najmniej w moim mieście, no i to nie gdzieś blisko komunikacji... nieee... wygwizdów! Koleżanka ma do sprzedania działkę w mojej miejscowości, pytam o cenę 150 tys, myślę spoko, pytam o metraż zakładając 900/1000m a ona mówi że 500m... no załamka. Przez to szukam czegoś dalej, okoloce Grodziska lub Błonia ale tam z kolei szukam czegoś blisko komunikacji a jak blisko do stacji to też cena wzrasta odpowiednio. ECH... problemy pierwszego świata 🙈😂
    Wiem o czym mówisz. Szukamy pierwszego mieszkania w Gliwicach i ceny są zaporowe. Nawet za rudery na wygwizdowiu! Nie wiem czy uda nam się coś kupić, co nie jest ekskluzywnym apartamentem 17m kwadratowych 🙈

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:34

    Havana3, moni05, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni cieszę się że jesteś już trochę spokojniejsza! Wszystko się pięknie ułoży 😘

    Mama Zuzia po prenatalnych zamówiłam kilka ciuszków ale teraz znowu mam czarne myśli i czekam na wizytę jak na sciecie lub zbawienie także pewnie dopiero kolejne zakupy koło 20tyg 🙆🏻‍♀️

    Swoją drogą psychika jest straszna... Jednej nocy śni mi się piękny bobas, w ciągu dnia wierzę że jest dobrze i w ogóle jestem spokojna a kolejnej nocy jakieś koszmary i cały dzień stres, nerwy i wkrecanie czy dzidzi ma się ok, a jak zaboli coś to już na bank nie jest ok! I w ogóle dramat....🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 3kg schudłam jedyne w tym to dobre

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Moni cieszę się że jesteś już trochę spokojniejsza! Wszystko się pięknie ułoży 😘

    Mama Zuzia po prenatalnych zamówiłam kilka ciuszków ale teraz znowu mam czarne myśli i czekam na wizytę jak na sciecie lub zbawienie także pewnie dopiero kolejne zakupy koło 20tyg 🙆🏻‍♀️

    Swoją drogą psychika jest straszna... Jednej nocy śni mi się piękny bobas, w ciągu dnia wierzę że jest dobrze i w ogóle jestem spokojna a kolejnej nocy jakieś koszmary i cały dzień stres, nerwy i wkrecanie czy dzidzi ma się ok, a jak zaboli coś to już na bank nie jest ok! I w ogóle dramat....🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 3kg schudłam jedyne w tym to dobre


    Sylwia może w twoim wypadku dobry by był detektor serduszka. Ale on też może stresu narobić. Cóż chyba ciąża to okres stresu jak się urodzi to następny stres czy rośnie dobrze czy zdrowe i tak całe życie... Trzeba nauczyć się żyć ze stresem. A co mi pomaga to myśl że wszystko jest zmienne,nigdy nie będzie zawsze dobrze i nigdy nie będzie zawsze źle. Polecam wizualizacje shulza pomaga na stres to nauka relaksacji.

    Magduullina, syllwia91 lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia spokojnie :* ten strach juz nigdy Cie nie opusci :* to naturalne ze matka boi sie o swoje dziecko ale sny hmm sprobuj sobie powtarzac ze to tylko sen! :*
    A ja mam taka impreze w brzuchu ze masakra jelita mi wariuja... :D niewiem czy od tego ze zaczelam jesc w miare normalnie czy co ,jajniki naparzaja ,ciagle czuje jakies klucia... Dzis jak kichnelam rano to az krzyknelam taki skurcz mnie chwycil tam na dole ... Ja sie pytam co sie tu odpier**** w poniedzialek powinna byc @ o ile sie cykl nie pochrzanil od tych lekow i wogole... Za wszystkie testujace trzymam kciuki!!! :* mam nadzieje ze od przyszlego tygodnia zaczne nowy cykl i wkoncu w niedlugim czasie cos sie zadzieje :* ten cykl i tak spisuje na straty bo to bylby chyba cud ... :D

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 września 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia uwierz mi, ze to szybko sie zmieni. Oczywiscie nie przestaniesz sie martwic, bo zawsze dziecko bedzie kopac za malo/za duzo, bedzie miec brzuszel mniejszy niz glowke lub za krotka noge itp i ciagle bedzie cos, ale za jakies 4-5 tygodni zaczniesz czuc ruchy i wszystko bedzie wygladac inaczej. Serio, dzidzius staje sie wtedy taki realny. Nie jest juz tylko gumisiem ze zdjecia, ale wiesz, ze on ram jest i zaczynasz na niego reagowac, a on na Ciebie.
    Ale jeslu chcesz sie z zakupami wstezymac to zrob sobie swinke skarbonke i odkladaj do niej, a potem bez wyrzutow sumienia bedziesz mogla szalec ;)

    syllwia91, Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 5 września 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni mozesz swojego meza upowaznic w szkole do podpisywania deklaracji itp..

    Magduullina lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa kciuki za pozytywną betę i to dwucyfrową !!!.. i dużego proga ;).

    buba123, Niercierpliwa v2.0 lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 22:04

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, kup sobie jakieś winko w te urodziny, albo co tam lubisz i pomyśl, że ostatnie urodziny w które możesz poszaleć bo w przyszłym roku będziesz latać z brzuszkiem albo karmić.

    Ściskam Cię, dużo siły!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 12:34

    Niercierpliwa v2.0, Kittinka83, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa....Cholera.. ale na urodziny wielkie usciski i buziaki. Jestes mój rocznik ;). 89 wymiata . 30 jest piękna ;).
    Edit...albo mi się ubzduralo że gdzieś widziałam że kończysz 30 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 12:55

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sylwia uwierz mi, ze to szybko sie zmieni. Oczywiscie nie przestaniesz sie martwic, bo zawsze dziecko bedzie kopac za malo/za duzo, bedzie miec brzuszel mniejszy niz glowke lub za krotka noge itp i ciagle bedzie cos, ale za jakies 4-5 tygodni zaczniesz czuc ruchy i wszystko bedzie wygladac inaczej. Serio, dzidzius staje sie wtedy taki realny. Nie jest juz tylko gumisiem ze zdjecia, ale wiesz, ze on ram jest i zaczynasz na niego reagowac, a on na Ciebie.
    Ale jeslu chcesz sie z zakupami wstezymac to zrob sobie swinke skarbonke i odkladaj do niej, a potem bez wyrzutow sumienia bedziesz mogla szalec ;)
    No właśnie chyba wtedy dopiero trochę zluzuje Jak będę go czuła bo narazie to jak taki sen trochę, niby jest ale nie czuje, nie widzę go....

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie dziś kciuki dziewczyny za mnie. Idę dziś do gina sprawdzić co się dzieje. Ja w tym cyklu ma combo clo i estrofen. zobaczymy jak tam pęcherzyki i endo i może już mi poda gin ovitrelle...
    Moje zachowanie i burza hormonów jest na granicy wytrzymania.

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 września 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 22:04

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 5 września 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też chyba lipa będzie. Miałam bardzo intensywne objawy przez ostatni tydzień i dzisiaj nagle wszystkie ustały. Łącznie z tym, że już mi piersi nie próbują rozsadzić stanika, przestało mnie mdlić i znowu smakuje mi czekolada :(

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Mildred ja 90 ;) dzięki i trzymam kciuki za wizytę


    No to jednak mi się ubzduralo.. hehe. Aa.no too 29. Też pięknie. Do 30 będzie już dzidzia ;)

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 5 września 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicierpliwa - bardzo mi przykro :( Głupia beta! To hucznie dzis świetuj swoje urodzinki w takim razie :)

    Niercierpliwa v2.0 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 5 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    locus wrote:
    U mnie też chyba lipa będzie. Miałam bardzo intensywne objawy przez ostatni tydzień i dzisiaj nagle wszystkie ustały. Łącznie z tym, że już mi piersi nie próbują rozsadzić stanika, przestało mnie mdlić i znowu smakuje mi czekolada :(

    Ah te objawy. Czasami brak objawów jest największym objawem ;).może jednak cos z tego będzie.

    syllwia91, locus lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ