X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 4 września 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa to ubranka 56 i 60 pewnie mozesz juz pozegnac :p

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 4 września 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa - niezła tempka. Życzę dwóch grubych kresek. Musisz poprawić statystyki bo słabym sierpniu. Powodzenia

    Sasanka55, aeiouy, szona, Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Dorota1989 Przyjaciółka
    Postów: 64 156

    Wysłany: 4 września 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki juz mam wyniki bety i progesteronu
    Beta 57.98
    Progesteron 50.1.
    Boje sie ,ze to jakis sen...
    6 dni po owu moj prog wynosił 19,7 a dzis jest moj 12 dzien po owu i 50? Nie za dużo trochę? Boję sie piatku, ze przyjdzie jednak @...

    Sasanka55, Niercierpliwa v2.0, Misiaa, Pati96, malamisia, aeiouy, nimsi, Malinaa90, Weronikaaa, szona, buba123, Magduullina, moni05, Karolina, Fiore, Mildred, Gosiek1993, MonikA_89!, eemmiilliiaa, locus, Kittinka83, Olga_89, 5ylwian, DzulkaJ, Ochmanka, APrzybylska, SylwiaLu, moyeu, Iseko, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 4 września 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️ ja miałam testować w czwartek... Ale dziś zrobiłam betę i 11 dni po IUI 0.48😥 czyli pierwsza nieudana za nami😩. A ja już mam dość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 21:25

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 4 września 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ ja miałam testować w czwartek... Ale dziś zrobiłam betę i 11 dni po IUI 0.48😥 czy pierwsza nieudana za nami😩. A ja już mam dość.
    Nie ma co się poddawać. Wrzesień będzie naszym miesiącem. Jestem z Tobą.

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 4 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota gratuluje :D moze beda blizniaki ;))

    Nimsi..przykro mi.. :(

    nimsi lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 4 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Nie ma co się poddawać. Wrzesień będzie naszym miesiącem. Jestem z Tobą.
    ❤️ Dobrze, że mamy to nasze forum💪

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 4 września 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Dziewczynki juz mam wyniki bety i progesteronu
    Beta 57.98
    Progesteron 50.1.
    Boje sie ,ze to jakis sen...
    6 dni po owu moj prog wynosił 19,7 a dzis jest moj 12 dzien po owu i 50? Nie za dużo trochę? Boję sie piatku, ze przyjdzie jednak @...
    Trzymam kciuki, żeby było dobrze👍💪

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Magduullina a chciałabym Cie jeszcze zapytac: w ktorych tygodniach ciazy urodzilas chlopcow? Dotrwalas z ta gestoza do 40tc?
    Wybacz ze tak pozno jednego i drugiego w 38 tygodniu. Ale pierwszy urodzil sie niedotleniony , drugi mial byc wywolywany bo malo wod bylo, ale sie rozkrecilo ...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 września 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota gratuluje. A prog przepiekny. Juz ten wyjsciowy mialas super.

    Niecierpliwa kciukam mocno.

    Makowa jesli to Cie pocieszy to mam kolezanke, ktora tez urodzila tak duzego dzidka i to tak szybko, ze nawet znieczulic jej nie zdazyli wiec trzeba myslec pozytywnie.

    Ochmanka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po obchodzie już jakiś czas, ale musiałam się uspokoić i zagryźć zęby żeby nie płakać. No musiałam wyciągać z niej. Ale jestem w szoku, bo zdawkowo, ale odpowiadała. Ze białko jest w dobowej niby w ciut mniejszej ilości ale nadal przekracza znacznie normę, ze kwas moczowy we krwi... no i ja się pytam co w związku z tym. Bo ciśnienie mam dobre biorąc 3x1 dopegyt. No i ona mówi, ze obserwacja, zostaje Pani. Pytam na jak długo, czy do końca. „Prawdopodobnie tak”. I pytam czy to faktycznie to zatrucie ciążowe, a ona ze kiedyś się na to tak mówiło. No i zapytałam jeszcze czy faktycznie wcześniej się indukuje poród to ona mowi, ze czasem jest taka potrzeba... ja myślałam i wszędzie czytam, ze rutynowe postępowanie. Jutro na obchodzie spytam innych lekarzy co o tym myślą i napisze tez do swojego. Bo zwariuje chyba. Miesiąc tutaj? Ja się zapłacze...

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 4 września 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Po obchodzie już jakiś czas, ale musiałam się uspokoić i zagryźć zęby żeby nie płakać. No musiałam wyciągać z niej. Ale jestem w szoku, bo zdawkowo, ale odpowiadała. Ze białko jest w dobowej niby w ciut mniejszej ilości ale nadal przekracza znacznie normę, ze kwas moczowy we krwi... no i ja się pytam co w związku z tym. Bo ciśnienie mam dobre biorąc 3x1 dopegyt. No i ona mówi, ze obserwacja, zostaje Pani. Pytam na jak długo, czy do końca. „Prawdopodobnie tak”. I pytam czy to faktycznie to zatrucie ciążowe, a ona ze kiedyś się na to tak mówiło. No i zapytałam jeszcze czy faktycznie wcześniej się indukuje poród to ona mowi, ze czasem jest taka potrzeba... ja myślałam i wszędzie czytam, ze rutynowe postępowanie. Jutro na obchodzie spytam innych lekarzy co o tym myślą i napisze tez do swojego. Bo zwariuje chyba. Miesiąc tutaj? Ja się zapłacze...


    Moni wiem,że musi Ci być strasznie ciężko, ale znajdź pozytyw w tym wszystkich . Wiesz co się dzieje przynajmniej mniej więcej i jesteś pod stałą opieką. Wiec dzidzia jest pilnowana,masz ktg itd. a co do lekarzy i ich braku poinformowania pacjenta o jego stanie i planach działania to aż się chce ich wszystkich walnąć mocno w twarz, i nakopac do dupy. Jeszcze trochę i będziesz miała swojego skarpa w ramionach. Pamiętaj o tym bo dla kogoś kto nie ma dzieci to największe marzenie.

    moni05 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 4 września 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Dziewczynki juz mam wyniki bety i progesteronu
    Beta 57.98
    Progesteron 50.1.
    Boje sie ,ze to jakis sen...
    6 dni po owu moj prog wynosił 19,7 a dzis jest moj 12 dzien po owu i 50? Nie za dużo trochę? Boję sie piatku, ze przyjdzie jednak @...


    Dorota gratulacje !!! I tylko teraz pozytywnie myśleć ;).

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 września 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, bądź dzielna! Twoja córcia też dzielnie zaciska ząbki i maszeruje do szkoły. Jesteście obie silne i przetrwacie wszystko. Musisz teraz myśleć o synku, bo jeśli to zatrucie ciążowe, to lepiej jak lekarze będą w pobliżu jakby coś (odpukać!) zaczęło się dziać niepokojącego. Mąż zadba o Alicję, a ty o Remika 😘 Mam nadzieję, że na jutrzejszym obchodzie dowiesz się czegoś, co ciebie pocieszy i podniesie na duchu. W międzyczasie możesz naskrobać maila do kuratorium jeśli dyrektorka się nie opamięta 😜

    Dorota, gratuluję mamuśko! Proga masz powalającego 😘

    Makowa, szybkiego rozpakowania! Kawał człowieka już tam masz 😍

    moni05 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 4 września 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni jeśli masz gestoze a wyniki na to wskazuja to nigdzie Cie nie wypuszczą. Wiem że Ci ciężko bo Alicja w domu i ta sytuacja z jej szkoła ale zatrucie ciążowe to naprawde nie przelewki. Tu liczy się każda minuta bo ciśnienie potrafi skoczyć w chwilę i gdybyś była w domu to ta właśnie chwila może na wszystkim zaważyć. Myśl pozytywnie..nie będą Cię miesiąc trzymali bo juz jestes w 35tc..podejrzewam max 2 tygodnie...uspokój się o jutro na obchodzie pogadaj z innym lekarzem na spokojnie. Zapytaj jaki mają konkretnie na Ciebie plan bo boisz się o malucha a wiesz że gestoza jest niebezpieczna..

    moni05 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 4 września 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Dziewczynki juz mam wyniki bety i progesteronu
    Beta 57.98
    Progesteron 50.1.
    Boje sie ,ze to jakis sen...
    6 dni po owu moj prog wynosił 19,7 a dzis jest moj 12 dzien po owu i 50? Nie za dużo trochę? Boję sie piatku, ze przyjdzie jednak @...
    Gratulacje!

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    locus, rozumiem, że mogę Cię wpisać na 8 września?? :D

    pati Jak tam u Ciebie? @ przyszła na dobre?

    Angie1985 oczywiście wpisuję ;) a co!! może okres wcale nie nadejdzie?

    niecierpliwa chyba uduszę za ten test :D ale temp. dobra, szyjka git, więc pędzisz jutro na bete <3

    makowa szybkiego porodu!! będzie dobrze, mnie lekarz straszył na ostatnim usg, że mały ma 4500 a urodziłam tydzień później 3890 :) Trzymamy kciuki i oczywiście czekamy na info :*

    danielko przykro mi :* ale jeszcze okresu nie ma, więc zawsze ta iskierka jest! mam nadzieję, że zostaniesz tu z nami :)

    malamisiu Ciebie też przytulam :*, ale cierpliwie czekamy na okres...zero objawów bywa tym najlepszym objawem ;)

    Dorotko piękny beta i prog :D trzymam kciuki, nie denerwuj się jestesmy tu z Tobą :D czy mogę Ci już wpisać dwie kreseczki czy życzysz sobie poczekać do piątku?

    nimsi walczymy dalej 💪 mam nadzieję, że i Ty zostaniesz tutaj z nami :*

    Dobrej nocki moje waleczne kobitki!!! a testujące jutro proszę o litość i szybkie wiadomości dla nas ;)
    Buziaki kociaki!!



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 23:58

    Niercierpliwa v2.0 lubi tę wiadomość

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 5 września 2019, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Makowa jesli to Cie pocieszy to mam kolezanke, ktora tez urodzila tak duzego dzidka i to tak szybko, ze nawet znieczulic jej nie zdazyli wiec trzeba myslec pozytywnie.
    Dobrze słyszeć takie historie :)

    Kittinka też mnie pocieszyłaś :*

    moni, współczuję :* nadrobiłam ten wątek i już wiem co i jak. Wcale się nie dziwię Twojej reakcji, zresztą no, kto by wolał szpital niż dom... Ale głową muru nie przebijesz, jak trzeba to trzeba. Czas, mimo że długi w końcu minie :*

    moni05, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, tak, jak pisza dziewczyny, najwazniejsze, ze jestes pod opieka lekarzy (dupkow bo dupkow, ale lekarzy) i wszelkie ryzyko czegokolwiek zmniejszone jest do minimum :* Moge tylko przypuszczac, jak okropnie jest byc tyle poza domem, bez corci i meza, ale po wielu miesiacach spedzonych na tym forum wspolnie z Toba, wiemy, ze cala Wasza trojka jest wspaniala i silna, a juz niedlugo dojdzie do Was czwarty muszkieter, ktorego obecnosc wynagrodzi Wam caly ten czas i skutecznie otrze lezki. Wiem, ze Alicja pewnie daje sobie rade lepiej, niz Ci sie wydaje- to tez nam wielokrotnie udowadnialas. To bystra i dzielna dziewczynka, moze nawet sama przechytrzy caly ten system, a moze lada dzien zzyje sie z kolezankami z nowej klasy, nie chcac nigdzie przechodzic, a moze dyrektorka obudzi sie dzisiaj i pomysli "to jest dobry dzien, przestane byc suka". Wiem, ze latwo sie mowi, kiedy wszystko slabo wyglada, ale najwazniejsze, ze ciaza jest donoszona, ze jestes pod opieka i ze wiedza, co Ci jest. Nie z takimi historiami dawalas sobie rade ;* Zadbaj teraz o siebie, a jak bedzie trzeba, to nastepny Zlot Czarownic zorganizujemy w szkole z rozgami :* Mocno Cie sciskam i trzymam kciuki za Twoje wyniki, niech wszystko sie szybko polepszy :* Trzymaj sie, myslami jestem z Toba

    Edit: Makowa, czaruje, by Twoj porod byl idealnie prosty i przyjemny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 01:23

    moni05, malamisia, szona, aeiouy, Kittinka83, Ochmanka, makowa, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 września 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje. Już sobie sama po pysku natrzaskalam, bo przecież to nasze marzenie było. Tak samo, jak i Wasze... i wymaga poświęceń, niestety. 😞
    Dzisiaj do tej dyrki mam zamiar dzwonić, a jutro mąż pójdzie jak będzie trzeba, tylko nie wiem co załatwi nie będąc jej ojcem. Podpisywać niczego chyba i tak nie może.
    Jak to jest z prawami ojczyma w ogóle? Czyli męża matki? Jeśli ojciec na papierze nie ma ograniczonych żadnych praw, sam się wycofuje na codzień.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ