X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z W-wy, gdzie robilyscie muche? Chce powtorzyc kilka badan, zanim powroce do staran.
    Buziaki

  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 8 września 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje!
    Kittinka83 wrote:
    Kami13 trzymam kciuki żeby jednak @ się nie pojawiła :) u mnie test ciążowy zawsze działa na wywołanie @..tylko na niego siknę i zaraz jest :|

    locus?jak tam? testowałaś dzisiaj :D? Pokaż nam teścik :*

    Elfia Księżniczko, Maria 87?hop,hop!!!

    Hej! Robiłam dzisiaj rano - kreseczka była od razu na teście, nie trzeba było nawet czekać. Już chyba nie będę robić więcej testów :) Mam umówioną wizytę u ginekologa, tak jak mi poradził zanim zaczęliśmy się starać - w 6+3. Chociaż trochę mi to nie pasuje, bo rano mam dyplomatorium, przyjadą do mnie pierwszy raz rodzice i teściowa i nie chce ich zostawiać samych sobie. No ale trudno, innych terminów nie było. 🤷

    Mam zdjęcie testu, ale nie mam pojęcia jak je wstawić na forum 😅


    Ciężko dziewczyny nadążyć za tymi wszystkimi postami. 😱

    Magduullina, Pati96, Kami13, Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    locus wrote:
    Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje!



    Hej! Robiłam dzisiaj rano - kreseczka była od razu na teście, nie trzeba było nawet czekać. Już chyba nie będę robić więcej testów :) Mam umówioną wizytę u ginekologa, tak jak mi poradził zanim zaczęliśmy się starać - w 6+3. Chociaż trochę mi to nie pasuje, bo rano mam dyplomatorium, przyjadą do mnie pierwszy raz rodzice i teściowa i nie chce ich zostawiać samych sobie. No ale trudno, innych terminów nie było. 🤷

    Mam zdjęcie testu, ale nie mam pojęcia jak je wstawić na forum 😅


    Ciężko dziewczyny nadążyć za tymi wszystkimi postami. 😱
    Zapodaj.pl i na forum na 1 stronie jest instrukcja :) 3 link kopiujesz i nam wklejasz

  • Kami13 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 8 września 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus gratuluję!

    Odwazyalam się rano zrobiłam test i tylko jedna kreska , @ jeszcze nie przyszła. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? W sumie ani trochę nie czuje zbliżającego się okresu.

    locus lubi tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 8 września 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Ale czemu mam rodzić miesiąc za wcześnie? Przecież dla dziecka każdy dzień w brzuchu jest ważny. Jeszcze chociaż dwa tygodnie byłoby dobrze, żeby uznać ciążę za donoszoną.

    Poza tym miałam tylko jednorazowe plamienie i niby piszą się skurcze na ktg ale totalnie ich nie czuje. A ogólnie czuje się bardzo dobrze, nie czuję żebym miała rodzić... W ogóle w domu już od dawna twardnieje mi brzuch więc pewnie chodzę już nie wiadomo ile z tymi skurczami tylko teraz po prostu o nich wiem.
    Tak się tylko zastanawiałam, bo mam wrażenie, że rzadko się zdarza, że powstrzymują poród tak późno - u mnie na grupie nawet w 35 tc nie wyciszali, a donoszoną masz za 5 dni, czyli skończony 37 tc sądząc po stopcr, a termin porodu to 2 tyg przed i 2 miesiące po dacie wyznaczonej więc to nie miesiąc za wcześnie. Ale mam nadzieję, że się uda i trzymam kciuki, żeby młode jeszcze w brzuchu posiedziało :D

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami13 wrote:
    Locus gratuluję!

    Odwazyalam się rano zrobiłam test i tylko jedna kreska , @ jeszcze nie przyszła. Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa? W sumie ani trochę nie czuje zbliżającego się okresu.
    A który to dpo?? Mi test ciążowy wyszedł w 18dpo...tak więc póki nie ma okresu zawsze jest nadzieja :*

    Locus gratulacje!! Wpisałam Twoje dwie kreseczki na pierwszej stronie :D nasze pierwsze wrześniowe!!! Mam nadzieję, że będzie ich więcej!!!
    :)

    Malgonia, locus, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 8 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b6ce39f086f4.jpg

    To dzisiejszy (12dpo) :)

    Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję, że to nie jedyne dwie kreseczki w tym wątku 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 20:06

    Mildred, APrzybylska, moni05, 5ylwian, Fiore, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, Pati96, Kittinka83, eemmiilliiaa, Iseko, agge, syllwia91, Daniela, Niercierpliwa v2.0, Anka13, nuśka91, Ania_85_, Magduullina, moyeu, Ochmanka, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • Kami13 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 8 września 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    A który to dpo?? Mi test ciążowy wyszedł w 18dpo...tak więc póki nie ma okresu zawsze jest nadzieja :*

    Locus gratulacje!! Wpisałam Twoje dwie kreseczki na pierwszej stronie :D nasze pierwsze wrześniowe!!! Mam nadzieję, że będzie ich więcej!!!
    :)
    16dpo

  • Kami13 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 8 września 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus piękne kreseczki 😍

    locus lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 września 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    locus wrote:
    b6ce39f086f4.jpg

    To dzisiejszy (12dpo) :)

    Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję, że to nie jedyne dwie kreseczki w tym wątku 💪
    Piękne kreski . Gratulacje

    locus lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 8 września 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    locus wrote:
    b6ce39f086f4.jpg

    To dzisiejszy (12dpo) :)

    Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję, że to nie jedyne dwie kreseczki w tym wątku 💪


    Gratulacje piękna kreska !!! Bezproblemowej nudnej ciazy życzę !!. Oby trwała tutaj do końca miesiąca dobra passa.

    Kittinka83, locus lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 września 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus gratulacje.

    Sasanko ja robilam muche w klinice gdzie przyjmowal moj poprzedni lekarz.. po tym badaniu stal sie poprzednim wiec nie polecam ;)
    Ale chyba w alabie mozna zrobic tylko trzeba jechac do punktu gdzie robia wymazy lub musi Ci lekarz pobrac probke i do nich zawiezc.
    Jak dla mnie to ta cala procedura byla na tyle upierdliwa ze szukalabym miejsca gdzid bym misla wszystko na miejscu lub pojechala do alabu zeby dali wymazowke.

    Sasanka55, locus lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus, super, trzymam kciuki za dalszy przebieg ciazy :)

    Malgonia, bardzo Ci dziekuje za odpowiedz :) Buziaki :*

    locus lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 września 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus, gratulacje!!

    locus lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 8 września 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locus, serdeczne gratulacje :)

    locus lubi tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • locus Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 8 września 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam wszystkim, dziewczyny ♥️

    Anka13 lubi tę wiadomość

    6. tydz.
    1. ciąża 1. cs
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 9 września 2019, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Tak się tylko zastanawiałam, bo mam wrażenie, że rzadko się zdarza, że powstrzymują poród tak późno - u mnie na grupie nawet w 35 tc nie wyciszali, a donoszoną masz za 5 dni, czyli skończony 37 tc sądząc po stopcr, a termin porodu to 2 tyg przed i 2 miesiące po dacie wyznaczonej więc to nie miesiąc za wcześnie. Ale mam nadzieję, że się uda i trzymam kciuki, żeby młode jeszcze w brzuchu posiedziało :D

    Ale w 37 tc to jeszcze 3 tygodnie zostają a nie dwa. Bo jeszcze cały 38, 39 i 40. Więc ja liczę że donoszona od 38 tc☺️ A ja mam początek 37 tc (36+2). 26 dni do terminu.

    A ja proszę o kciuki, żeby mnie wypisali jutro. Bardzo na to liczę ale nie wiem jak będzie. Ostatnie ktg jako jedyne wyszło mi ładnie, tylko jeden skurcz przez prawie godzinę. A poprzednie to były jeden, dwa skurcze na 10 min zapisu... Niestety coś i tak jest na rzeczy, bo pogorszyło się u mnie z chodzeniem. Czuje że mi mały naciska na dół bardzo. Mam wrażenie jakby przy większym wysiłku miały mi puścić wody 🙁 Ciekawe jak tam szyjka. Ale tych skurczy nie czuje w ogóle oprócz tego, że brzuch twardnieje. Mąż w sumie boi się o mnie i chciałby, żebym już do końca została w szpitalu. A ja tego nie widzę. Jeszcze nie ten tydzień. Tylko nie ten tydzień...

    Ania_85_, agge lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 9 września 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- super, że udało się ubić tą cholerę 😃 teraz jeszcze tylko torbiel i za chwilę wracasz do gry i od razu po takim wyposzczeniu będą dwie kreski 😁

    Magduullina- mam nadzieję, że uda Wam się wszystko z mężem przegadać i że wreszcie zrozumie na czym polega rodzina. Ja czasem mojego też mam ochotę udusić i w takich chwilach zastanawiam się po co w ogóle mi to było. Ale czasem te chłopy do czegoś się przydają 😛 Trzymam kciuki, żeby udało Wam się dogadać i żebyś nareszcie miała w nim oparcie. 😘

    Monika- mocno trzymam za Was kciuki ✊✊❤️

    Sasanko- jak on się tam napatrzy na te Niemki i nasłucha tego języka, to po powrocie będzie Cię po stópkach całował 😘

    Locus- piękne kreseczki- gratulacje 🙂

    A ja znowu się na zdjęcie Zosieńki spóźniłam 😕 Wróciłam dzisiaj wieczorem z wakacji i dopiero teraz zdążyłam Was nadrobić.

    Malina- miło, że o mnie pamiętasz 😘 U mnie wszystko ok- muszę się teraz na wszystkie badania pomawiać, poszukać położnej, szpitala i wózka, bo boję się, że w moim tempie mogę nie zdążyć 😛 A nasz maluszek coraz mocniej się już kręci 😉- zwłaszcza po jedzeniu i jak się położę po 24 😛- chyba powinnam trochę zmienić tryb życia i kłaść się wcześniej spać, bo słyszałam, że regularny tryb życia ma wpływ na to, że dziecko jest po urodzeniu spokojniejsze- przy moim trybie życia aż strach się bać 😛

    Całuję Was mocno i trzymam za Was wszystkie mocne kciuki 😘

    Sasanka55, Magduullina, szona, Pati96, Kittinka83, MonikA_89!, locus, aeiouy lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 9 września 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Szona- super, że udało się ubić tą cholerę 😃 teraz jeszcze tylko torbiel i za chwilę wracasz do gry i od razu po takim wyposzczeniu będą dwie kreski 😁

    Magduullina- mam nadzieję, że uda Wam się wszystko z mężem przegadać i że wreszcie zrozumie na czym polega rodzina. Ja czasem mojego też mam ochotę udusić i w takich chwilach zastanawiam się po co w ogóle mi to było. Ale czasem te chłopy do czegoś się przydają 😛 Trzymam kciuki, żeby udało Wam się dogadać i żebyś nareszcie miała w nim oparcie. 😘

    Monika- mocno trzymam za Was kciuki ✊✊❤️

    Sasanko- jak on się tam napatrzy na te Niemki i nasłucha tego języka, to po powrocie będzie Cię po stópkach całował 😘

    Locus- piękne kreseczki- gratulacje 🙂

    A ja znowu się na zdjęcie Zosieńki spóźniłam 😕 Wróciłam dzisiaj wieczorem z wakacji i dopiero teraz zdążyłam Was nadrobić.

    Malina- miło, że o mnie pamiętasz 😘 U mnie wszystko ok- muszę się teraz na wszystkie badania pomawiać, poszukać położnej, szpitala i wózka, bo boję się, że w moim tempie mogę nie zdążyć 😛 A nasz maluszek coraz mocniej się już kręci 😉- zwłaszcza po jedzeniu i jak się położę po 24 😛- chyba powinnam trochę zmienić tryb życia i kłaść się wcześniej spać, bo słyszałam, że regularny tryb życia ma wpływ na to, że dziecko jest po urodzeniu spokojniejsze- przy moim trybie życia aż strach się bać 😛

    Całuję Was mocno i trzymam za Was wszystkie mocne kciuki 😘
    Mogę jeszcze raz wstawić zdjęcie Zosi . Dzisiaj później wstawię zdjęcie

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 września 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Locus, super, trzymam kciuki za dalszy przebieg ciazy :)

    Malgonia, bardzo Ci dziekuje za odpowiedz :) Buziaki :*

    Tylko Sasanko uwazaj na te wymazówki, o których pisała Małgonia. Oczywiście liczę, że u Was pracują osoby z większymi mózgami niż w Bia, bo ja - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym i wskazaniu jaka wymazowka jest potrzebna i do jakiego badania - dostałam szczoteczkę do cytologii. Gin, który miał to pobrać powiedział, że szczoteczka się nie nadaje. Wróciłam wiec po kolejną i znowu dostałam złą. Taką drapiącą, po której w buforze zawsze zostaje krew. Gin znowu powiedział, ze pracują tam jakieś pojeby! Wiec po tych przygodach zrobiłam badanie najpierw hodowlane, a na koniec już wprowadzili samą ureę - wiec pobrała mi polozna w Diagnostyce (po wcześniejszym umówieniu się).

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ