X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa tygodnie niby niedługo ale domyślam się jak cholernie wolno czas leci w takiej sytuacji. Wierzę że prenatalne wyjdą cacy a ja przed chwilą wrypałam się na dinki i sobie obejrzałam Kropka😋 miodzio😍

    nowa na dzielni, Malgonia lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa widzw, ze Twoje samopoczucie jest bardzo do mojegl podobne i zobacz jak dobrze nsm idzie. I Ty nim sie obejrzysz to bedziesz po polowkowym.. serio za te dwa tygodnie czas sie zagnie.

    Ochmanko a mialas jakies stresy, jakies choroby ktore mogly rozregulowac cykl?

    Nikodemko no dobrze ze mamy wtyki wszedzie ;)

    Ochmanka, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u mnie wszystko dobrze :) odetchnelam z ulga. Wszystko pieknie wyksztalcone, dzidzia ssala paluszka.
    53ed11e3bd8b.jpg

    No i jest chlopak :)

    Ochmanka, nowa na dzielni, Fiore, Pati96, Gosiek1993, Szczesliwa_mamusia, MamaStasia :), APrzybylska, Ewelina29, moni05, Karolina, Malinaa90, Kittinka83, Mildred, Iseko, MonikA_89!, eemmiilliiaa, Malgonia, Ania_85_, nuśka91, szona, Magduullina, 5ylwian, Melissa93, malamisia, moyeu, SylwiaLu, makowa, Izape_91, aeiouy, agge lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko tak ... Uwielbiam prace z ludzmi, a tutaj tylko youtub szmata+ mop no nie wymarzona praca ale kasa jest... Wiec trzeba zeby zaciskac... W zawodzie na czas terazniejszy nie jestem w stanie pracowac a takie raz za czas to nie to...
    Nikodemko wspaniale wiadomosci!!! Gratulacje Synka!

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo Nikodemka, niezły z niego przystojniak😃 super że wszystko dobrze. A przed mackami się nie schowasz. Jak się za długo nie odzywasz to wiemy gdzie szukać😋

    Malgonia no właśnie kicha bo wrzuciłam trochę na luz ze staraniami właśnie od tego 50 dniowego cyklu😒🤔 Może aż za bardzo bo jajniki też się wluzowały i do roboty im nie spieszno. Jedynie tyle że mimo staraniowego oddechu to chyba to wszystko trochę pieprzy mi związek bo od jakiegoś czasu atmosfera często bywa napięta jak plandeka na żuku. Ale twardo się wzięłam za robotę bo widzę że ja na to reaguje wkurwianiem ale mój chłop ma dużo spokojniejsze usposobienie i chyba czuje się zakrzyczany bo się wycofał i widzę że boi się moich nerwów i nie chce go ranić. A ja zaczynam się niepokoić że ciągle dupa bo w zimie nie dam rady tyle zapierdzielać do roboty a jeszcze nie podjęliśmy decyzji kto się przenosi w pracy bo ja czekam na wyjaśnienie sytuacji czy nie trafi mi się awans w najblizszych miesiącach. I tak znowu wszystko wisi...

    A tak poza tym to ładnie to żeby trzeba było oglądać Twój brzuszek na innych wątkach?!?!?!😋

    Nikodemka, Malgonia, szona lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko- cudo chłopczyk. Super,że wszystko dobrze.

    Nowa- nim sie nie obejrzysz,a bedziesz juz po prenatalnych i będziesz się szykować na połówkowe :-)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 10 września 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Nikodemko to jest taki piękny cud.Dla mnie to jest niesamowite,pare tygodni minęło od Twojego pozytywu a już wiesz że będziesz miała synka.Niech rośnie zdrowo !

    Ja dostałam okres, trn jajnik z torbielą mega bolał a wraz z krawieniem przestało.Jutro dzwonie do gina więc w przyszły czwartek jak pójdzie dobrze to zrobie hsg.Nie wiem czy dobrze robie ale posłucham tego lekarza,który chce się wstrzymać z laparoskopią.Nie ma sensu czekać z hsg trzeba iśc do przodu :)

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 września 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit - dla mnie to tez cos niesamowitego. Z badania na badanie jest coraz bardziej podobny do dziecka... cos niesamowitego.
    Kazda z Was to przezyje, nie ma, ze nie :)

    Pamietajcie moje przeslanie - szorowac na histeroskopie!!!

    moni05, Judit, Mildred lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Fiore Autorytet
    Postów: 870 1742

    Wysłany: 10 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit a ile mm ma ta torbiel, bo przeoczyłam? Ja uważam, że dobrze robisz wstrzymując się. Laparo torbieli zawsze niestety osłabia rezerwę jajnikowa, bo chcąc nie chcąc wycinając ci ją jakakolwiek metoda ruszą jajnik. Zrób na spokojnie to hsg. Z laparoskopia zawsze jeszcze zdążysz w razie czego, bo jeśli będzie taki mus- to oczywiście. Ale jak ten lekarz mówi, żeby jeszcze nie robić to myśle, że dobrze prawi chłop.

    Judit lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2018.
    Hiperinsulinemia, Endometrioza. Lekka adenomioza.
    AMH 4,4.
    03.2019- Poronienie samoistne 7tc. [*]
    07.2019- HyCosy- oba drożne.
    02.2020 1 ICSI krótki- punkcja. Transfer odroczony- ryzyko hiperstymulacji. Mamy ❄️❄️❄️❄️
    03.2020- 1 transfer 5.3.1 🙏🏻🙏🏻 7dpt- II ; 24dpt- <3
    f2wl2n0a4zf2jm0h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:34

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 10 września 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiore wrote:
    Judit a ile mm ma ta torbiel, bo przeoczyłam? Ja uważam, że dobrze robisz wstrzymując się. Laparo torbieli zawsze niestety osłabia rezerwę jajnikowa, bo chcąc nie chcąc wycinając ci ją jakakolwiek metoda ruszą jajnik. Zrób na spokojnie to hsg. Z laparoskopia zawsze jeszcze zdążysz w razie czego, bo jeśli będzie taki mus- to oczywiście. Ale jak ten lekarz mówi, żeby jeszcze nie robić to myśle, że dobrze prawi chłop.

    Jest duża 4,82x3x38cm.Ale licze jeszcze,że zniknie bo miałam już ją w lutym przez kilka miesięcy,potem zniknęła zupełnie i pojawiła się w sierpniu.Jedyne co no to teraz mi troche dokuczyla przed owulacją no i dzisiaj przed krwawieniem.Jest też dosyć dziwna bo dwukomorowa.No ale zobaczymy czy będzie maleć czy co postanowi dalej

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na hiserto albo laparoskopie 😄

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 września 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka gratki wiedziałam że będzie dobrze. ! Kawał człowieka już nosisz w sobie. Bosko !!

    Ja wróciłam też od gina. Pęcherzyki pękły dwa lub trzy (tego trzeciego na lewym mało było widać). Ale niestety jeden nadal rośnie i nie ma zamiaru pęknąć, ale to chyba dobrze czworaczki- uu.. słabo, ja przy jednym dziecku w brzuchu był świętowała że coś nie tak a co dopiero przy trójce . Moje Endo nie zachwyca jest 8,7 w 16dc, ale za to gin powiedziała że jest ładne równomierne i dobrze wygląda. Życzyła mi żeby to nie były bliźniaki trochę ja rozumiem bo mama ginekolog pisała że ciąża bliźniacza wnosi większe ryzyko w donoszeniu, chodź mam dwie znajome z bliźniakami bezproblemowo tylko zygaly codziennie ;). Ten nie pęknięty pęcherzyki gin mówiła że się wschodnie po dupku 2x1 tabletce.
    W tym cyklu spróbowałam wszystkiego co można,żel na plemniki, kubek menstruacyjny (polecam naprawdę ma to sens, przy wolnym ruchu plemników), clo, estrofen i dupka. Zobaczymy jak ta historia się skończy. Ale podchodzę na chłodno, pozytywnie ale na chłodno jak nie teraz to pewnie kiedyś ;).

    Magdulina bierzesz acard może masz duże skrzepy i dlatego tak boli brzuch, gdzieś czytałam o kobiecie która tak samo jak ty cierpią w czasie miesiączki, zaczęła brać acard krew się rozrzedzona i przestało boleć.

    Powodzenia dla testujących.

    Magduullina, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred tak od jakos czasu miewam skrzepy i to duze... No szczerze nie pomyslalam o tym.. Dziekuje

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 10 września 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka w polowie wiec tak jak myslalam kolejny cykl stracony bo przeciez gdyby sie udalo to po zaplodnieniu by byla wysoko... ale za pozostale dziewczyny trzymam kciuki!

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 września 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia tak bym pewna nie byla z ta szyjka...

    Nikodemko ale przystojniak. No i najwazniejsze ze zdrowy :)

    Ochmanko nie bede podkrecac tu grobowej atmosfery moimi kilogramami ;)

    Ochmanka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiuu kochana z tą szyjką to chyba serio różnie bywa, więc nie spisuj jeszcze cyklu na straty!! Bądź dobrej myśli!! Szyjka u mnie w zależności od pory dnia potrafi wyglądać inaczej rano, inaczej w południe i inaczej wieczorem( wszystko tego samego dnia)...Tak troszkę nie dowierzam tym obserwacjom szyjki ;) Trzymam kciuki!! :*

    Judit tule :* ale już przygotowuję się do kciuków za Twoje hsg!!! :)

    Nikodemko!! Gratuluję synka :* rośnijcie dalej zdrowo!!

    Mildred ja razem z Tobą jestem pełna nadziei dla Twojego cyklu i mocno zaciskam kciuki by tym razem zaskoczyło jak trzeba!!! <3 !! Mi się owu znów opóźniła więc testuję dzień po Tobie ;)

    Ochmanko, a może to plamienie w sobotę to takie około owulacyjne?? :D

    Moni a jak Ty się czujesz? dajesz radę w tym szpitalu?

    Buziaczki dobranockowe, do jutra :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 23:41

    Ochmanka, Judit, Mildred lubią tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 11 września 2019, 03:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam, ze byly tu dolki i doleczki..Kochane , wszystkei bedziecie w ciazy! ja codziennie za was sie modle, naprawde! :*

    U mnie w miejscowosci ,dziewczyna 20lat urodzila dziecko w domu, schowala do kosza na bielizne i zadzwonila do szpitala ze ma krwotok. (chyba myslala,ze nie dojda,ze urodzila). W kazdym razie przyjechala karetka i jak zobaczyli,ze ona swiezo po porodzie i wezwali helikopter do dziecka. dziecko znalezli bez funkcji zyciowych, ale udalo sie odratowac! a ta pizde zabrali tez do szpitala..ponoc jej rodzina niby nie wiedziala,ze ona w ciazy w co nie wierze, bo jej matka 6 dzieci urodzila.. i malo tego.. ostatnio w sierpniu bylam na weselu i ona byla.. tak patrzylam,ze chyba w ciazy.. ale pozniej patrze,ze wodke pije! wiec juz zdurnialam.. jeszcze podeszla do mnie, zlapala mnie za brzuch i mowi: Olu gratuluje, slicznie wygladasz... a mnie zatkalo.. No szok po prostu, co sie dzieje na tym swiecie! :(

    A ja rosne :) bylam dzisiaj na wizycie i pilam glukoze..dziewczyny no jak dla mnie bomba! mialam ochote poprosic o jeszcze jedna porcje :D niestety wynikow nie mam.. bo w tym durnym kraju, dowiem sie tylko o wynikach, jezeli beda zle..jak wszystko ok to wysla je do mojej poloznej...
    30.09 mam ostatnnie USG tu w UK, ale juz u Polki :) uwielbiam do niej chodzic, jest bardzo dokladna.. no i juz wezme zwolnienie i tyle mnie tu zobacza :) tylko przezywam rozstanie z moim mezem..bo on jeszcze do 1.12 zostaje :( ale trudno..damy rade :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 września 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, gratuluję synka! Rośnijcie zdrowo 😍

    Olga, coś ta służba zdrowia na wyspach jest jakaś "pomylona" 😜 Dobrze, że masz tą lekarkę Polkę, bo pewnie jesteś spokojniejsza podczas badania, no i w całej ciąży.

    Wczoraj u Immunolog dowiedziałam się, że niby nie ma różnicy czy zrobimy transfer świeży czy crio. Ma zdecydować ginekolog, bo zależy od tego jakie będą zarodki. Profilaktycznie dostanę kroplówkę z intralipidu. Kurczowo trzymam się nadziei, że to będzie klucz do sukcesu i ponoszonej ciąży. KIRy były wczoraj, ale nie mogli coś pobrać z systemu, więc dzisiaj niby ostatecznie będą. Położne w klinice są kochane, robiły co mogły, nawet pisały do immuno na komunikatorze, że walczą z tymi wynikami. Jeszcze jak płaciłam za wizytę, to do mnie podeszła jedna i mówi, że omówi z dr wyniki i będą się kontaktować, żebym nie musiała specjalnie przychodzić na wizytę z jednym wynikiem 😊 Taką opiekę to ja rozumiem!
    Okazało się jednak, że brakuje mi jeszcze aktywności komórek NK. Pisałam do diagnostyki, bo byłam pewna, że zlecałam wykonanie tego badania, a na portalu mam tylko subpopulacje limfocytów i jakaś morfologię (?) ...

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 11 września 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA w tej poznańskiej diagnostyce to chyba same zaspańce pracują. Co chwilę pod górkę z wynikami...

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ