X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit jeżeli jest dobry to napewno warto! Ja w sierpniu też się zapisałam na listopad ale jadę "tylko" 50km😉 To zaklepujemy sobie świąteczny cud vol. 2019😝 reszta ma rozkaz zajść wcześniej!

    Matko Bosko Nikodemka tosz to już prenatalne... Ale ten czas zapierdziela😳 czekamy na fotorelację 😀

    Szona przy plastrach zapewne też obowiązuje zasada 7 dni więc jedziesz z tym ale rzuć okiem na ulotkę, tam jest wszystko opisane.

    Magdullinka robiłaś ten test?

    Mildred mnie też zżera ciekawość jak tam endo i jajka. Czekamy na wieści!

    U mnie nudy. W pracy bezkrólewie więc robię co mi się chce (no i to co trzeba😋)

    Elfia gdzie się podziewasz? Opowiadaj jak tam po urlopie i na czym stoicie odnośnie transferu!

    Magduullina, Judit, Mildred, Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 września 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14:40 mam wizyte, ale widze, ze bedzie spore opoznienie... nogi jak z waty!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 10 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    14:40 mam wizyte, ale widze, ze bedzie spore opoznienie... nogi jak z waty!
    Będzie wszystko dobrze . Innej opcji nie ma . Kciuki nadal trzymam.

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko tak ale musialan sie polozyc... Heh negatyw a ja dostalam takich skurczy i boli ze szok wiec @ bomba bedzie narazie tylko plamienie ale umieram jak nigdy...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Magdulinko :(

    Nikodemoo odswiezam juz :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 września 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia, wybacz, faktycznie odpowiadałam tobie, a potem coś mi się pomieszało . Widać nie trzeba być w ciąży, żeby mieć rano budyń z mózgu 😘

    Magdullina, a masz jeszcze siłę na kolejne zlecenie? I bez niego masz sporo na głowie

    Nikodemka, trzymaj się dzielnie. Zaciskam kciuki z całej siły ✊✊✊

    A ja już wyszłam z pracy i jestem w drodze do immuno :) Uśmiechnę się do Pani w rejestracji, może już moje Kiry będą. Chociaż minęły dopiero 3tyg, a można czekać aż do 30dni roboczych 😱

    Malgonia, moni05, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 września 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka pisz dobre newsy ;) ja wierzę że będzie wszystko dobrze.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 10 września 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka właśnie się wybieram do gina, pochwalę się też newsami jak wrócę ;)

    Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, zaciskam kciuki :)

    Magduulinka, co miesiac piszesz, ze Cie tak straszliwie boli, ze umierasz i ze nigdy w zyciu tak nie bolalo :/ Bylas ostatnio u dobrego gina z porzadnym sprzetem? Moze masz jakiegos niegroznego miesniaka, ktory powoduje te bole?

    szona, moni05 lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 10 września 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wrocilismy do Torunia. Caly pobyt nad morzem padalo ;) i uwierdzilismy sie w przekonaniu ze przyszly caly urlop bedziemy w rozjazdach bo dzisiaj czlowiek jest a jutro go moze nie byc...poza tym goni sie za pieniadzem a przy tym zatraca sie swoje wartosci, nie czerpie sie urokow zycia...no i najwazniejsze...malenstwo bedzie tylko wisienka na torcie jesli sie pojawi a jesli nie to coz...sam tort tez nie jest zly jak jestesmy razem... ;)

    Kittinka83, szona, Malgonia, moni05, Szczesliwa_mamusia, Iseko, Ania_85_, nuśka91 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ,Olga_89? Czekamy na wieści od Was!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko cos ostatnio mi sie chyba serio powalilo z tymi cyklami ... Tamtem tez byl jakis inny bol i skrzepy ale mnie az tak nie ciagnelo ... Bede musiala sie wybrac chyba prywatnie gdzies bo coraz gorzej az mdli i slabne ...a i wiem ze pinkole od rzeczy... Boli bo boli ... Poboli przestanie... Spoczko .. Dziewczyny kciuki za wizyty i kreseczki!
    Ja daje sobie stop niech wszystko sie ulozy a pozniej zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Sasanko cos ostatnio mi sie chyba serio powalilo z tymi cyklami ... Tamtem tez byl jakis inny bol i skrzepy ale mnie az tak nie ciagnelo ... Bede musiala sie wybrac chyba prywatnie gdzies bo coraz gorzej az mdli i slabne ...a i wiem ze pinkole od rzeczy... Boli bo boli ... Poboli przestanie... Spoczko .. Dziewczyny kciuki za wizyty i kreseczki!
    Ja daje sobie stop niech wszystko sie ulozy a pozniej zobaczymy...

    Nie mialam na mysli tego, ze pitolisz od rzeczy! Po prostu prawie kazdy Twoj cykl konczyl sie cieniem na tescie, a pozniej potwornym bolem. Martwie sie :*

    Kittinka83, malamisia, Ochmanka, Magduullina, moni05, szona lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mówisz Sasanka. Dziwnie to wygląda no bo już bez jaj Magdullina miałaby aż takiego pecha żeby jej się tyle miesięcy trafiały felerne testy?
    Myślę że warto znaleźć dobrego specjalistę i nie patrzeć na terminy tylko pójść prywatnie niech Cię dokładnie obejrzy i zbada dobrym sprzętem. Mocno przytulam z powodu @🙁

    Halo, Nikodemko

    Misiaa obyTwój optymizm został z Tobą na zawsze❤

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nie mialam na mysli tego, ze pitolisz od rzeczy! Po prostu prawie kazdy Twoj cykl konczyl sie cieniem na tescie, a pozniej potwornym bolem. Martwie sie :*
    Kochana moja dziekuje Ci :* napewno umowie sie gdzies prywatnie ogolnie... Sama juz niewiem co mam robic czy dalej starac sie czy nie ... Naprawde .... Czy zgodzic sie na ten etat myslac rozsadnie to przeciez sie zajebie.. Mysli w glowie tysiace ....

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 września 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka lubi trzymać w niepewności :D, widziałam na fioletowej, ze wszystko ok, tak tylko na szybko napisała wiec przekazuje bo się pewnie martwicie, a niedługo pewnie wpadnie tu sama z wieściami :)

    Sasanka55, Malgonia, Ewelina29, Pati96, malamisia, szona, Gosiek1993, Ochmanka, Daniela, Kittinka83, Iseko, MonikA_89!, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko, Ty za to zle mowisz! Jaki swiateczny cud?! Razem z MonikA i Judit juz w pazdzierniku bedziecie paradowac z brzuszkami, choc jeszcze malymi :) :*

    Magdulinka, koniecznie sie wybierz do gina, niech Cie porzadnie obejrzy :* Zastanow sie nad tym etatem, bo tak, jak stwierdzila MonikA, totalnie zawalisz sie obowiazkami :/ Moze poszperaj dobrze w necie, poszukaj ofert, wstaw post na fb, czy nikt nie szuka pracownika do fajnej pracy. Moze lepiej isc na 1 etat, a konkretny, ktory Cie tak nie wymorduje, a da duzo satysfakcji. Mam wrazenie, ze zasuwasz jak robocik, a wcale tego nie lubisz...

    Ochmanka, Magduullina, Judit, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko nie mam nic przeciwko ale jak tym razem cykl znów będzie trwał minimum 40 dni to nie wiem czy coś dobrego z tego wyjdzie. W dodatku nie pamiętam już kiedy ostatnio miałam to "uczucie naoliwienia" podczas płodnych, chyba w marcu bo 16 kwietnia zaczął się mój pierwszy popieprzony cykl. Grzebie w tej grażynie szukając owu bo śluz mi nie pomoże, temperatura w tych długich cyklach robi co chce więc mam ją gdzieś. A jak się ma owu w okolicach 30dc (jeśli wogóle pęcherzyki są i pękają) ale zdarzało się i w 16 i w 19dc to ileż można się bzykać co 2-3 dni żeby trafić. Dodatkowo jezeli nie daj Boże armia jest nieciekawa to tym bardziej konkretna taktyka jest potrzebna. Staram się napadać chłopa jak mi się wydaje że coś jest na rzeczy ale tak właściwie to liczę na tą listopadową wizytę u Madam Isabell Grzeball.
    Ale byłabym przeszczęśliwa gdybyście Wy wszystkie zaciążyły do Mikołaja a ja 20 listopada ruszę z kopyta żeby w sylwestra napić się piccolo😋

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 września 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a jak tam sytuacja u Ciebie? Kiedy idziesz na podgląd?

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 września 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 mam prenatalne, jeszcze całe 2 tygodnie! Nie wiem jak wytrzymam, ostatnio widziałam malucha tydzień temu :) Mdłości mnie raczej trzymają (chociaż są teraz bardziej napadowe niż na stałe), brzuch coś tam czuje cały czas, mam wielką nadzieję, że będzie ok :)

    Ochmanka, Malinaa90, nuśka91 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ