X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 21 września 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Olga a co ćwiczysz na siłowni? Bo ja byłam po pozytywie w tym tygodniu i odważyłam się tylko popedałować na rowerze i trochę orbitreka, wszystko na najmniejszym biegu, a chciałabym jednak trochę aktywności fizycznej zostawic,jeśli plamienia się skończą i wszystko będzie dobrze. U mnie z uwagi na hiperinsulinemia to jest wskazane oprócz dobrej diety. anie ma żadnych ćwiczeń dla ciężarnych :(

    Ćwiczę podobne zestawy jak przed ciąża.. Tylko ciężary inne i unikam ćwiczeń które napinaja mięsień prosty brzucha. Np. Robię sobie często nogi na maszynach, ewentualnie polprzysiad sumo z trx., resztę partii (biceps, triceps, plecy, barki, klatka) też robię tylko np jak wcześniej na biceps brałam sobie Hantle 8kg, tak teraz biorę 4kg i robię więcej powtórzeń. I tak samo z innymi partiami. Nie robię też ćwiczeń w leczeniu na plecach. Urozmaicam też np jednego dnia ćwiczenia z obciążeniem, innego z ciężarem własnego ciała. Np wznosy ugietej nogi w podporze przodem, wznosy w bok w leczeniu bokiem itd.. No i kontroluje tętno, jak podchodzi pod 140 to zwalniam tempo😊 no i rozciąganie plus spacerek. 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 13:18

    Madziandzia, Izape_91, Karolina, Ochmanka lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 21 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4129fcdf1a40.jpg
    Gdyby to nie był facelle skakałabym pod sufit... Boję się kolejnego evapa... Blada ale pojawiła się od razu...

    Sasanka55, Ewelina29, Pati96, Madziandzia, szona, eemmiilliiaa, Karolina, Olga_89, nowa na dzielni, Szczesliwa_mamusia, Gosiek1993, buba123, agge, nuśka91, Malinaa90, aeiouy, Ochmanka, Ania_85_, Iseko, Malgonia lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja też nie wiem do kiedy... W przyszłym tygodniu chce iść na krzywa i znaleźć w końcu muszę diabetologa który poprowadzi ciążę na mecie.... Muszę z nim pogadać w ogóle o tym co i jak
    U. Mi wczoraj wspominał, że konsultuje się w październiku z Pasnikiem jak mu powiedziałam że mamy u niego wizytę końcem października a u mnie te Kiry nieciekawe, więc może coś zaczął działać i brać pod uwagę immunologie, to dobrze, bo mi sporo u niego brakowało... Kazał sobie wysłać wyniki kir i allo mlr.

    Jak będziesz miała dobrego diabetologa to daj znać, warto wiedzieć :)

    A ja dalej zapisana na badania i zabieg w listopadzie. Chyba zrezygnuje dopiero za miesiąc. Emkowi dalej kazałam brać witaminy, bo różnie bywa, z diety napewno nie zrezygnujemy, bo teraz dopiero widzimy ile świństwa się je i nie zwraca uwagi... a w razie czego powtórzymy te badania... Mam nadzieję że nie będziemy musieli,ale wolę chuchać.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 września 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska - ale ona nie jest blada! Nawet nie trzeba sie przygladac. Ja akurat jestem fanka Facelle.
    Siknij jeszcze na jakis!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    4129fcdf1a40.jpg
    Gdyby to nie był facelle skakałabym pod sufit... Boję się kolejnego evapa... Blada ale pojawiła się od razu...
    Piękny bladzioszek 😍 sikaj na bobo test!!!! Albo na norda ! Ona jest różowa :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 21 września 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno kupię bobotest, ale obawiam się kolejnej porażki. Pokaże wam zaraz dla przypomnienia test z evapu miesiąc temu.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 21 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    168db3f9b59a.jpg

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 21 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalnie go zatrzymałam dla porównania... Jest w zasadzie taki sam jak ten...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ta kreska ma inne kontury wiec ten dzisiejszy uznaje za pozytyw

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska który dpo? Moim zdaniem dzisiejszy to pozytyw, ten evap nierównomiernie odbarwiony

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 września 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, ja widzę różnice między tymi testami :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska dla mnie to nie jest to samo. Dzisiejsza kreska jest taka wyrazniejsza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    U. Mi wczoraj wspominał, że konsultuje się w październiku z Pasnikiem jak mu powiedziałam że mamy u niego wizytę końcem października a u mnie te Kiry nieciekawe, więc może coś zaczął działać i brać pod uwagę immunologie, to dobrze, bo mi sporo u niego brakowało... Kazał sobie wysłać wyniki kir i allo mlr.

    Jak będziesz miała dobrego diabetologa to daj znać, warto wiedzieć :)

    A ja dalej zapisana na badania i zabieg w listopadzie. Chyba zrezygnuje dopiero za miesiąc. Emkowi dalej kazałam brać witaminy, bo różnie bywa, z diety napewno nie zrezygnujemy, bo teraz dopiero widzimy ile świństwa się je i nie zwraca uwagi... a w razie czego powtórzymy te badania... Mam nadzieję że nie będziemy musieli,ale wolę chuchać.
    Czesc podczytuje was od jakiegos czasu.Staram sie juz rok a wtym mam wiele ciaz bioch.za saba.Zrobilam niedawno badanie mlr i kiry ktore wyszly mi kiepsko.W listopadzie mam dopiero wizyte ale niepokoje sie.Widze ze jestes w ciaxy mozesz mi napisac jak u ciebie to wyglada z tymi kirami..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    U. Mi wczoraj wspominał, że konsultuje się w październiku z Pasnikiem jak mu powiedziałam że mamy u niego wizytę końcem października a u mnie te Kiry nieciekawe, więc może coś zaczął działać i brać pod uwagę immunologie, to dobrze, bo mi sporo u niego brakowało... Kazał sobie wysłać wyniki kir i allo mlr.

    Jak będziesz miała dobrego diabetologa to daj znać, warto wiedzieć :)

    A ja dalej zapisana na badania i zabieg w listopadzie. Chyba zrezygnuje dopiero za miesiąc. Emkowi dalej kazałam brać witaminy, bo różnie bywa, z diety napewno nie zrezygnujemy, bo teraz dopiero widzimy ile świństwa się je i nie zwraca uwagi... a w razie czego powtórzymy te badania... Mam nadzieję że nie będziemy musieli,ale wolę chuchać.
    Mam nadzieję że znajdę dobrego bo kiepsko z tym w Rze żeby zajął się mną z meta.... Jaka dawkę masz i jaki wskaźnik homa? Wiesz mnie Ulman mega denerwuje!!! Mówi wszysrko za dużo i nie potrzebnie tak jak zmierzył nt i że na granicy potem ze łożysko przodujace itd.... Mówi że traktuje moja ciążę priorytetowo itd że się martwi itd ale do cholery nie powinien tak i od razu Ci mówię nie stresuj się od razu tak jak ja! Że panika! Spokojnie 😉



    Ominelam już 3 dzień luteine miałam brać 2x2 pojeduzkowa ale nie daje rady... Jak myślę o niej to już mnie bierze na wymioty ale dzisiaj już 3 raz jak usiadłam poczułam to uczucie jak na okres które trwało może z 5 sekund i myślę że chyba muszę brać ta luteine mimo wszystko.... W srodę robiłam proga to wyniósł 50. Ale nie czuje napinania w brzuchu ani nic.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kit wrote:
    Czesc podczytuje was od jakiegos czasu.Staram sie juz rok a wtym mam wiele ciaz bioch.za saba.Zrobilam niedawno badanie mlr i kiry ktore wyszly mi kiepsko.W listopadzie mam dopiero wizyte ale niepokoje sie.Widze ze jestes w ciaxy mozesz mi napisac jak u ciebie to wyglada z tymi kirami..
    Allo mlr z mężem mam 24,5% , a geotyp kir BX nie mam kirow odpowiedzialnych za implantację ( mam jeden na trzy i tym samym ogolnie nie mam 5/6 najważniejszych kirow ) te odpowiedzialne za implantację to DS. Sama nie wierzyłam w powodzenie, ale jak widzisz nie można tracić nadzieji. To że zaszłam w ciążę to cud... A drugi będzie jak usłyszę serduszko. Wiele dziewczyn zachodzi mimo kiepskich kirow.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Mam nadzieję że znajdę dobrego bo kiepsko z tym w Rze żeby zajął się mną z meta.... Jaka dawkę masz i jaki wskaźnik homa? Wiesz mnie Ulman mega denerwuje!!! Mówi wszysrko za dużo i nie potrzebnie tak jak zmierzył nt i że na granicy potem ze łożysko przodujace itd.... Mówi że traktuje moja ciążę priorytetowo itd że się martwi itd ale do cholery nie powinien tak i od razu Ci mówię nie stresuj się od razu tak jak ja! Że panika! Spokojnie 😉



    Ominelam już 3 dzień luteine miałam brać 2x2 pojeduzkowa ale nie daje rady... Jak myślę o niej to już mnie bierze na wymioty ale dzisiaj już 3 raz jak usiadłam poczułam to uczucie jak na okres które trwało może z 5 sekund i myślę że chyba muszę brać ta luteine mimo wszystko.... W srodę robiłam proga to wyniósł 50. Ale nie czuje napinania w brzuchu ani nic.
    Ja się zastanawiałam nad zmianą ginekologa na innego, mam u siebie w mieście fajnego, ale wolałbym rodzić w PF :/ byłabym spokojniejsza... I widzę że w końcu zostanę u U... chociaż jak mi się wczoraj zaczął jąkać do słuchawki to mnie krew zalewała :p biorę metę 500 która i tak była na nim wymuszona, home mam 1,7 więc niby ok, ale moja insulina po obciążeniu jest za wysoka.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja się zastanawiałam nad zmianą ginekologa na innego, mam u siebie w mieście fajnego, ale wolałbym rodzić w PF :/ byłabym spokojniejsza... I widzę że w końcu zostanę u U... chociaż jak mi się wczoraj zaczął jąkać do słuchawki to mnie krew zalewała :p biorę metę 500 która i tak była na nim wymuszona, home mam 1,7 więc niby ok, ale moja insulina po obciążeniu jest za wysoka.
    Ja ostatnio jak dzwoniłam mówię mu o tych złych wynikach wątroby itd tzn zdjęcie mu wysłałam i rozmawialiśmy i rozmowa trwa a ja w końcu mówię że no robiłam ten progesteron tak jak Pan prosił bo przez te bóle co kiedys miałam kazał zbadać i mówię że jest 50 a on...... No to pięknie to znaczy że była super owulacja możliwe nawet ze dwa pęcherzyki pekly no extra wyniki a ja mówię co?.... Mówię ja jestem w 16tc przecież...... Ręce opadły! No ale opini ma dużo ma stronie mamy z Rzeszowa i ponoć robi bardzo dobre cesarki i to ile do niego chodzi dziewczyn to świadczy o tym że chyba się zna ale nieraz mam obawy 🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska- trzymam kciuki. Moze skocz od razu na bete

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja ostatnio jak dzwoniłam mówię mu o tych złych wynikach wątroby itd tzn zdjęcie mu wysłałam i rozmawialiśmy i rozmowa trwa a ja w końcu mówię że no robiłam ten progesteron tak jak Pan prosił bo przez te bóle co kiedys miałam kazał zbadać i mówię że jest 50 a on...... No to pięknie to znaczy że była super owulacja możliwe nawet ze dwa pęcherzyki pekly no extra wyniki a ja mówię co?.... Mówię ja jestem w 16tc przecież...... Ręce opadły! No ale opini ma dużo ma stronie mamy z Rzeszowa i ponoć robi bardzo dobre cesarki i to ile do niego chodzi dziewczyn to świadczy o tym że chyba się zna ale nieraz mam obawy 🤣
    Nie noo masakra 😂 no Sylwia może co będzie z tej owulacji ! Może jakieś bliźniaki : D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 15:03

    szona, Ochmanka, Malgonia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Allo mlr z mężem mam 24,5% , a geotyp kir BX nie mam kirow odpowiedzialnych za implantację ( mam jeden na trzy i tym samym ogolnie nie mam 5/6 najważniejszych kirow ) te odpowiedzialne za implantację to DS. Sama nie wierzyłam w powodzenie, ale jak widzisz nie można tracić nadzieji. To że zaszłam w ciążę to cud... A drugi będzie jak usłyszę serduszko. Wiele dziewczyn zachodzi mimo kiepskich kirow.
    Staram sie nie tracic nadziei ale nie mam juz sil..Do wizyty u Sachy daleko dlatego probojemy na razie.Ja tez nie mam kirow tych najwazniejszych tylko ze ja mam genotyp aa. i pisza ze jest gorszy.Mialas jakies szczepienia.Dajesz mi nadzieje trzymam kciuki.

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ