X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytam Was od kilku dni. Byłam z Wami na testowaniu ze dwa czy trzy razy, na początku, ale nie rozumiejąca wtedy prawie nic i odpuściłam ;). Teraz czuję się dokształcona i jak czytam posty to rozumiem o co chodzi :p u mnie zaczyna się czas w cyklu, którego najbardziej nie lubię czyli czekanie... do tego choroby mnie nie chcą odpuścić.
    Aaeemm - jak na początek starań to polecam "starające się ogólnie", tam więcej dziewczyn "świeżaków" na początku starań :) tutaj już nas więcej, które albo bardzo długo się starają albo są po stratach albo z konkretnymi problemami jednak...
    Ja szybciutko kilka słów o sobie - w maju poroniłam (6tc), a zaszłam w 1cs. W lipcu była ciąża biochemiczna. Ogólnie wysokie TSH, wysoka prolaktyna, za cienkie endometrium. W tym cyklu dużo lepsze wyniki więc znowu nadzieji aż za dużo...

    Amy333 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest ktoś nie-meczowy jak Ja? Ja jestem po podpisaniu umowy, szampan wypity i mam lenia. I myślę o tym cyklu i boję się że kolejny na straty pójdzie.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 października 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm, haha, no właśnie chyba nie na luzie - na luzie to by było po prostu bzykać się co 2 dni, a potem czekać, czy się okres spóźni. Ale to nie znaczy, że jesteś nienormalna - przeciwnie, to jest bardzo fajne, bo widać, że bardzo Ci zależy, a Twój dzieciaczek na pewno będzie kochany. Po prostu nie daj się zwariować czytając nas/o nas - nie masz powodów, by myśleć, że coś jest nie OK, więc tak nie myśl - stres szkodzi. A betę zrób tylko jeśli chcesz mieć wynik wcześniej niż wykryłby ciążę test sikany, inaczej nie ma się co kłuć, a potem mieć 2 dni wyjęte z życia, spędzone na odświeżaniu strony z wynikami.

    Aaeemm, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ja mam mecz włączony tylko po to żeby mężowi (bidok na uczelni) wysyłać wynik ;p a uzupełniam dzienniki, mam miesiąc zaległości ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 października 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Flowwer Bocianiątko Agniechaaaa StaraczkaNika wirtualnie trzymam was za ręce i będzie dobrze. Musimy pozytywnie myśleć bi to też dużo dla organizmu. Może brakuje specjalistów dobrych jak Flower męczy się 10 lat

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 października 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeny, pilik, ale super rzeczy robisz ❤️ Super :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Aaeemm, haha, no właśnie chyba nie na luzie - na luzie to by było po prostu bzykać się co 2 dni, a potem czekać, czy się okres spóźni. Ale to nie znaczy, że jesteś nienormalna - przeciwnie, to jest bardzo fajne, bo widać, że bardzo Ci zależy, a Twój dzieciaczek na pewno będzie kochany. Po prostu nie daj się zwariować czytając nas/o nas - nie masz powodów, by myśleć, że coś jest nie OK, więc tak nie myśl - stres szkodzi. A betę zrób tylko jeśli chcesz mieć wynik wcześniej niż wykryłby ciążę test sikany, inaczej nie ma się co kłuć, a potem mieć 2 dni wyjęte z życia, spędzone na odświeżaniu strony z wynikami.
    Ja po prostu lubie miec wszystko pod kontrola :D i tak sie muszę isc kłuć wiec to przy okazji. Na luzie - w sensie, jeśli teraz sie nie uda - nie załamie sie :) ale nie ukrywam, ze baaaaardzo bym chciała. Druga sprawa - mam planowany lot samolotem w środę, a jeśli Beta wyszłaby nawet tylko trochę wyższa to odwołuje

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni - dziękuje! Dzisiaj mini dresik dla bratanka robiłam <3...

    Flower super masz sfinxa! Cudny nos. Moja siostra tudasa miała, ale pomieszanego z demonem więc miejscami miał sierść, śmieszny strasznie był :)

    A tu mój pseł - w temacie zwierzaków :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/09ed9066dc4e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 18:00

    malka, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 października 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny popcorn gotowy? Siadamy przed tv które oglądają mecz.. Kibicujemy naszym!!

    DO BOJU POOOOLSKA

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę ogarnąć kogoś kto mi zrobi stronę internetową...

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 października 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Ja po prostu lubie miec wszystko pod kontrola :D i tak sie muszę isc kłuć wiec to przy okazji. Na luzie - w sensie, jeśli teraz sie nie uda - nie załamie sie :) ale nie ukrywam, ze baaaaardzo bym chciała. Druga sprawa - mam planowany lot samolotem w środę, a jeśli Beta wyszłaby nawet tylko trochę wyższa to odwołuje
    Spokojnie, do 3 miesiąca można jak najbardziej latać - zarodeczek nawet nie zauważy, no chyba że w ogóle źle znosisz loty. Ale i tak bardzo mi się podoba Twoja gotowość poświęcenia wyjazdu dla dobra potencjalnego dziecka. Trzymam kciuki, żeby wyszło za pierwszym razem ;)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Spokojnie, do 3 miesiąca można jak najbardziej latać - zarodeczek nawet nie zauważy, no chyba że w ogóle źle znosisz loty. Ale i tak bardzo mi się podoba Twoja gotowość poświęcenia wyjazdu dla dobra potencjalnego dziecka. Trzymam kciuki, żeby wyszło za pierwszym razem ;)
    Po co ryzykować dla kilku dni w Paryżu ??? Najwyżej polecimy następnym razem juz we 3.... ale mnie wzięło na marzenia.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 października 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja muszę ogarnąć kogoś kto mi zrobi stronę internetową...

    Wybierz jakąś poleconą firmę, pamiętaj ze wygląd jest ważny ale bardzo własny jest tez kod strony i funkcjonalność :). Nie warto na miej za bardzo oszczędzać bo złe zrobiona stronę będziesz musiała jeszcze 3 razy przerobić :) bo pozycjonuje sie słabo, bo nieintuicyjna, bo złe sie wyświetla na komórce itp :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gooool :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Wybierz jakąś poleconą firmę, pamiętaj ze wygląd jest ważny ale bardzo własny jest tez kod strony i funkcjonalność :). Nie warto na miej za bardzo oszczędzać bo złe zrobiona stronę będziesz musiała jeszcze 3 razy przerobić :) bo pozycjonuje sie słabo, bo nieintuicyjna, bo złe sie wyświetla na komórce itp :)
    No właśnie już mi koleżanka dziewczynę poleciła. Zobaczymy jak się rozwinie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Frelcia ja mam mecz włączony tylko po to żeby mężowi (bidok na uczelni) wysyłać wynik ;p a uzupełniam dzienniki, mam miesiąc zaległości ;)...
    Tu Ci wszystko dziewczyny napiszą:D

    pilik lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Po co ryzykować dla kilku dni w Paryżu ??? Najwyżej polecimy następnym razem juz we 3.... ale mnie wzięło na marzenia.
    :) Będziesz bardzo dobrą, troskliwą mamą.
    A zanim odwołasz wyjazd, to skonsultuj się z lekarzem - z tego co ja wiem, to tak mały zarodek jest jeszcze tak porządnie zabezpieczony w macicy, że lot mu nie robi, a Paryż jest raczej cywilizowanym miejscem, więc nie masz powodu się bać jakiejś egzotycznej choroby ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia właśnie widzę że tu relacja na żywo :D

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    :) Będziesz bardzo dobrą, troskliwą mamą.
    A zanim odwołasz wyjazd, to skonsultuj się z lekarzem - z tego co ja wiem, to tak mały zarodek jest jeszcze tak porządnie zabezpieczony w macicy, że lot mu nie robi, a Paryż jest raczej cywilizowanym miejscem, więc nie masz powodu się bać jakiejś egzotycznej choroby ;)
    Ja zaś czytałam u Bakusiowej chyba że nie powinno się do 3 miesiąca latać bo dla zarodka i jego rozwijajacych się organów to za duży szok związany z ciśnieniem. Lepiej do lekarza iść i się upewnić:)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    :) Będziesz bardzo dobrą, troskliwą mamą.
    A zanim odwołasz wyjazd, to skonsultuj się z lekarzem - z tego co ja wiem, to tak mały zarodek jest jeszcze tak porządnie zabezpieczony w macicy, że lot mu nie robi, a Paryż jest raczej cywilizowanym miejscem, więc nie masz powodu się bać jakiejś egzotycznej choroby ;)

    Powiem Ci, ze mi moj ginekolog powiedział podobnie, ale powiedział tez, ze nie jest mi w stanie zagwarantować, ze nic sie nie stanie. Zreszta o czym my mówimy ;D pewnie sie okaże po wynikach, ze nici z tego w tym cyklu. Ale No fajnie ejst pogdybac.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ