X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 8 października 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem tak. Jak sie nie chce miec dziecka, a raczej nie ma się w planach, to ciąza sama się przyplącze. Ja mam 2 synów, 12 i 9 lat. Obydwie ciąże przed 25 rokiem życia. Nawet nie wiedziałam kiedy zaszłam, w drugiej ciązy to na tabletkach byłam Niestety z wiekiem, juz po 30stce spada płodnosc, a im bardziej chcemy, tym gorzej znosimy negatywne testy, bo za każdym razem liczymy, że się uda.
    Chyba trzeba sobie z mężem/ partnerem zrobić jakis tygodniowy melanż i po prostu nie zwracać uwagi na to co się dzieje XD

    Aaeemm, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola84 wrote:
    Ja wam powiem tak. Jak sie nie chce miec dziecka, a raczej nie ma się w planach, to ciąza sama się przyplącze. Ja mam 2 synów, 12 i 9 lat. Obydwie ciąże przed 25 rokiem życia. Nawet nie wiedziałam kiedy zaszłam, w drugiej ciązy to na tabletkach byłam Niestety z wiekiem, juz po 30stce spada płodnosc, a im bardziej chcemy, tym gorzej znosimy negatywne testy, bo za każdym razem liczymy, że się uda.
    Chyba trzeba sobie z mężem/ partnerem zrobić jakis tygodniowy melanż i po prostu nie zwracać uwagi na to co się dzieje XD
    Hahaha dobry pomysł ten tygodniowy melanż.... wódka i ogórki na stół i heja :D

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 8 października 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm, no jak kto woli, wodka, wino, piwo, ogorki, co komu pasuje XD. Ale jak tak ze znajomymi rozmawiałam, to zazwyczaj jak sobie odpuszczali starania albo nie mysleli o robieniu dzidziusia to wtedy zaskoczyło...Ale łatwo powiedzieć...trudniej zrobić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem czipsiara xD

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym zjadła chipsy...! I zapiła colą. Jak dobrze że nie mam w domu :p

    Frelcia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 8 października 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja jestem czipsiara xD

    Ja tak samo :-D czekolada może dla mnie nie istnieć ale chipsy muszą być albo popcorn :-)

    Ja miałam calodniowa wizytę teściowej i chyba pojadę na basen się odprężyć :-P

    Frelcia lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiola84 wrote:
    Aaeemm, no jak kto woli, wodka, wino, piwo, ogorki, co komu pasuje XD. Ale jak tak ze znajomymi rozmawiałam, to zazwyczaj jak sobie odpuszczali starania albo nie mysleli o robieniu dzidziusia to wtedy zaskoczyło...Ale łatwo powiedzieć...trudniej zrobić
    Mi kiedys tez znajoma powiedziała, ze najlepiej dzieci wychodzą po pijanemu ;D cos w tym jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 18:32

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam chipsy, popcorn, cole, orzeszki słone
    :-)


    Mój znajomy zrobił 2 dzieci popijanemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 18:37

    Frelcia, Aaeemm lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Lays zielone:p

  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 8 października 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się cos przestawiło ostatnio, bo cola mogłaby nie istniec. Czekolada gorzka z chili, albo pomarańczą - nie mogę żyć bez niej XD

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To by wiele wyjaśniało - mój M. Nie pije w ogole, a ja prawie w ogole :p jak się teraz nie uda to chyba musimy zacząć :p

    Ja zamiast chipsów mogę zajadać prażone migdały albo pistacje, ale jednak drożej wychodzi :p ale jak się kuszę na takie niezdrowe to solone najlepsze. Ale najcześciej orzechami zastępuje ;)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 8 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    To by wiele wyjaśniało - mój M. Nie pije w ogole, a ja prawie w ogole :p jak się teraz nie uda to chyba musimy zacząć :p

    Ja zamiast chipsów mogę zajadać prażone migdały albo pistacje, ale jednak drożej wychodzi :p ale jak się kuszę na takie niezdrowe to solone najlepsze. Ale najcześciej orzechami zastępuje ;)
    Do herbatki po cichu dolej na weekend czegoś mocniejszego i próbujcie :D

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wyczuje na kilometr ;) prędzej bym mu jakieś tabletki mogła przemycić :p

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_na_dzielni z objawami ovu jest tak ze nie wiadomo do końca co je powoduje. Bol brzucha to może być pękanie pęcherzyka. Może to być rosnący duży pęcherzyk który uciska podroby. Może być to efekt płynu który po peknieciu drażni podroby. Czyli może być przed ovu, w trakcie ovu i po ovu :D śmieszne nie? :D nic nie może być proste :D

    summer86, nowa na dzielni, Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj w nocy tak zakulo w lewej pachwinie tak mocno że aż krzyknelam i Męża obudziłam xD

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik fajny chart!! A Twoje robótki rewelka!!

    Generalnie butelka wina wystarcza w 99.9% i pikantny wieczór.

    Aaeemm, pilik lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 października 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko co z naszym wspólnym testowaniem?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 października 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlag :P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 8 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja przenoszę się z testowaniem na listopad tak 5-6 bo małpa @ właśnie przyszła :-/
    Muszę się w tym nowym cyklu mocniej do męża dobrać :-P ciekawe czy będę miała prezent na imieniny ;-)

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem z tą deprawacją, odpuszczaniem i luzem - przez jakieś 4 lata nie widziałam na oczy kondoma, natomiast butelek wina i tego i owego wiele, spiny jakoś na dzieci nie miałam (bo naprawdę zakładałam przy moim PCOS, że jak nie to nie, trzeba się pogodzić), sex co 2-3 dni, a jakoś ciążą się to nie skończyło. Ale może jestem wyjątek potwierdzający regułę? Cóż, nie dokładnie o to mi chodziło, jak w wieku 12 lat chciałam byś wyjątkowa...

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ