X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2217dcf92460468amed.jpg

    Dzień święty święcić :D a z wami najbardziej :D

    Yoselyn82, Bocianiątko, -Monika-, KateHawke, Jedna_z_Wielu, innamorata88, summer86, staraczka1111, Emiilka, Madżka89, Anna Stesia, Maja84, Czrna 81, Lunaris, Amy333 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 października 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mogę Ci obiecać, że już nigdy więcej!
    Super <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mogę Ci obiecać, że już nigdy więcej!

    Jak nie chcesz ich na jutro to ja przygarnę! Kocham krewety <3

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia a zostaniesz z Nami na różowej stronie po pozytywnym teście ciążowym?

    Pilik jesli hipotetycznie nawet bym się starała a endometrium byłoby slabe (wizyta w czwartek)to i tak do zagniezdzenia nie dojdzie. Dobrze rozkminiam?

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 października 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy niezła teoria ;) ale ja myślę że na babskim forum to strata kasy taki moderator. Wśród samych bab zawsze się któraś znajdzie co namiesza ;)

    Pracuje z samymi babami i wiem co mowie...

    Flowwer, KateHawke, Bocianiątko, Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Frelcia a zostaniesz z Nami na różowej stronie po pozytywnym teście ciążowym?

    Pilik jesli hipotetycznie nawet bym się starała a endometrium byłoby slabe (wizyta w czwartek)to i tak do zagniezdzenia nie dojdzie. Dobrze rozkminiam?
    Pewnie że zostanę. Tym bardziej że obawiam się że to i tak nie to :/

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyrekcja jestem pedagogiem, mam anielską cierpliwość (wg całego świata ;)) a w żłobku albo przedszkolu nigdy bym nie chciała pracować. Nie wyobrażam sobie. Dwa lata byłam nianią trójki dzieci. Potem przez dwa lata miałam tak dość że się zarzekałam że dzieci mieć nie będę. Dopiero jak odpoczęłam instynkty wróciły ;). Ja pracuje w ośrodku dla dzieci z głęboka niepełnosprawnością i codziennie doceniam życie i podziwiam matki moich wychowanków... ot np. taki gest - dzisiaj dzwoniły mamy z mojej grupy że w czwartek przyjeżdzają z ciachem na dzień nauczyciela. Kobiety które mają naprawdę ciężko w życiu. A chce im się. Walczą, kochają, są cudowne.

    Frelcia, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jak nie chcesz ich na jutro to ja przygarnę! Kocham krewety <3
    Mąż zeżre, w końcu świnie są wszystkożerne. Bo świnia z niego, mówię Wam, kupił sobie ciastki i żre, a mi nie wolno!
    No i myślę, że te moje są jakieś wadliwe... Założenie było, że ma być smaczne, a tu takie rozczarowanie

    Izape_91, Anna Stesia, lamka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, a ja nawet dzisiaj myślałam o szpitalu "z kolorowymi kredkami". Wiecie ze całkiem blisko (20km i 4 km) od domu mam takie. Rano zajade żeby mi miejsce przygotowali ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dokładnie. Możesz być w ciąży (do dzisiaj nie wiem czy o ciąży biochemicznej migę powiedzieć "byłam w ciąży"? Serio, kiedyś z lekarzem rozmawiałam i totalnie nie wiem...) przez kilka dni. Zarodek się nie zagnieździ na długo. Beta ruszy ale zwykle maja do 500 (czasem więcej), a czasami do 10 (ja tak w tej po zabiegu miałam). Wtedy @ spóźnia się dzień dwa, ale jak endo lepsze, ale za słabe na zdrową ciąże to może Cię to kosztować nawet koło miesiąca czekania i stresu...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 października 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    I cycki i ręce mi opadły do podłogi... W sumie to poprostu leżę na podłodze po tym nokaucie

    2cee2dcaa41c4229med.jpg

    dopiero teraz się opanowałam, musiałam wkładnę zmienić :D ubiegło Mi

    StaraczkaNika, Phnappy, Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Sarna84, Emiilka, Bocianiątko, Izape_91, Czrna 81, KateKum lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 10 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Karma ginka konkretna. Widać że ma jakiś plan. "A planu trzeba się trzymać, na tym to polega" powiedzieli właśnie w Przyjaciołach ;)

    Nie tyle ginka co endokrynolog internistka. ;-) zobaczymy co zycie przyniesie.

    Flower jeszcze nie robilam. Bo w zeszlym cyklu sie nie wyrobilam, w tym endo mi doladowala badan + wymazy i juz jestem pod kreska, a jakos trzeba zyc w tym miesiacu. :-(

    A jeszcze reumatolog swoje trzy grosze na pewno dolozy. Teraz mam 11 dzien, a je sie robi w drugiej fazie cyklu wiec moze jakos sprobuje je zrobic.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Phnappy niezła teoria ;) ale ja myślę że na babskim forum to strata kasy taki moderator. Wśród samych bab zawsze się któraś znajdzie co namiesza ;)

    Pracuje z samymi babami i wiem co mowie...

    Ja będę z popcornem czytać jak się sytuacja rozwinie :D są scenariusze, które potwierdzą moją teorie :D

    Flowwer, malka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Misie moje kolorowe. Idę spać. Pomodlę się żeby rano nie okazało się że o @isko przeobrzydliwe. Dziękuje Wam za codzienne wsparcie i odstresowanie mojej głowy i serducha :*<3

    KateHawke, malka lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 10 października 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue przytulam mocno, potwornie mi przykro bądź silna :*

    KateKum dzielna z Ciebie babka i prawdziwa siłaczka <3

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Monika dokładnie. Możesz być w ciąży (do dzisiaj nie wiem czy o ciąży biochemicznej migę powiedzieć "byłam w ciąży"? Serio, kiedyś z lekarzem rozmawiałam i totalnie nie wiem...) przez kilka dni. Zarodek się nie zagnieździ na długo. Beta ruszy ale zwykle maja do 500 (czasem więcej), a czasami do 10 (ja tak w tej po zabiegu miałam). Wtedy @ spóźnia się dzień dwa, ale jak endo lepsze, ale za słabe na zdrową ciąże to może Cię to kosztować nawet koło miesiąca czekania i stresu...

    Dziękuję, nie będę ryzykować, macie rację. Ale chyba każda z Nas wie jak szkoda jest cyklu. ;-) Ja się przespałam trochę i inaczej się żyję! Psa też wymęczyłam i póki co też już długo spi, już całkiem inny się zrobił.
    Ktoś się pytał kiedyś jak ma na imie, w zasadzie to jeszcze chyba nie ma, sm mowi ze podobny jest do reksia. ;D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika szkoda cyklu bardzo, ale pomyśl że jest zagrożenie i nie dość że ciężko byś to przeżyła (biochemiczna bardziej boli niż @...) to jeszcze może byś musiała kolejny czy dwa kolejne cykle czekać! Ja z perspektywy wiem, że nie warto i teraz słucham lekarza...
    W innym temacie kolejnej spadła beta dzisiaj :( już mam doła że nawet jak się udało to pewnie znowu na krótko... ech. Idę to przespać. Dobranoc dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 22:23

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 października 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To mnie poruszyło, że jeśli ta osoba, którą tulę najmocniej jakimś cudem skończy w tym miesiącu na fioletowej stronie mocy, a my nie, to znaczy, że sprawiedliwość nie istnieje.
    Czy ten lekarz wie, do czego przykłada rękę.. ?
    :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 października 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Haha dziewczyny... ;) Ja mam swoją teorię na "pewien" temat. Już o tym pomyślałam jakiś czas temu jak kilka faktów mi się nie zgrywało w pewnych opowieściach... Czasem się zastanawiam czy tutaj w ogóle są jacyś moderatorzy? Może ktoś tam jest i "podjudza" dyskusję? Wiecie taki mały zamęt żeby się na forum działo :D Takie teorie spiskowe snuję...
    Ta istota jest realna.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Nadrobiłam, uf. Ale nie pamiętam co komu miałam...
    blue tulę bardzo mocno, rozumiem aż za dobrze. Serducho ściska że też musisz to czuć i przechodzić :((
    Pytalyscie o te opowieści podręcznej - są na Showmaxie. Jak ktoś ma abonament w play to można chyba jeszcze wyciągnąć od nich kod na darmowy rok :)
    Monika jakbyś miała endo ładne to nie ma zagrożenia. A bez sprawdzenie chyba bym jednak nie ryzykowała :(... ja zaryzykowałam, tydzień po miałam wizytę i "wyrok", endo 4,5 nawet jak się udało to się nie udało i mam czekać na @...
    ja mam lekką gorączkę. Chorawa jestem od tygodnia, ale nie miałam już gorączki i czuje jakby to nie było chorobowe... tak tak, wkręcam sobie już ;)...

    Aa, Agniecha mam pytanie bo mi krąży. Ty też jesteś ze śląska? Byłaś może w czerwcu w szpitalu w Bielsku?
    Niereeee ja z Krakowa :) a co?? Ktoś sie podemnie podszywa?? :D

    pilik lubi tę wiadomość

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ