X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 19 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Jest pęchrzyk w macicy 10mm!
    Zarodka jeszcze nie widać.

    Poza tym nic niepokojącego po prawej stronie nie widać. Nie wiadomo skąd ten ból i drętwienie.

    Mam przepisane Clexane i dalej brać Duphaston.
    Kolejna wizyta za 2 tygodnie.

    No i jest świetnie - widzisz, mówiłam ? :) Na zarodek jest jeszcze za wcześnie, ale na następnej wizycie już na pewno będize <3 Ból i drętwienie nogi... hmmm.. czy to nie jest czasem rwa kulszowa ? Ja mam z nią problem od jakiegoś 10 tygodnia..

    Lejka - współczuję przeżyć, mam nadzieję, że szybko będziesz miała je za sobą i niedługo będziesz trzymała dziecko w ramionach, może już tak jest ?

    Bocianiątko - trzymam kciuki za dwucyfrową betę ! :)

    Izape - trzymam kciuki za hsg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 10:03

    summer86 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 października 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Jest pęchrzyk w macicy 10mm!
    Zarodka jeszcze nie widać.

    Poza tym nic niepokojącego po prawej stronie nie widać. Nie wiadomo skąd ten ból i drętwienie.

    Mam przepisane Clexane i dalej brać Duphaston.
    Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
    Super! <3 <3 <3 Teraz możesz odsapnąć i spać spokojnie. No i mąż oczywiście też! Też się biedny bał rozczarowania.

    summer86 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 19 października 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer gratulacje! Teraz tylko czekac na <3

    Izape powodzenia!

    summer86 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w kolejnym slonecznym dniu :)



    Lejka to jakis koszmar normalnie!! ze tak ludzi traktuja jak smiecia... po proastu rece opadaja na ta sluzbe zdrowia.. polowa ludzi w ogole nie ma powolania do tego i nie powinna sie tym zajmowac! co za ludzie, szpital, nie no jakas makabra! Trzymaj sie tam dzielnie!!

    summer gratuluje wizyty, mowilam ze bedzie ok, to rosnijcie zdrowo :)

    Izape_91 kciuki!! daj znac po :)

    Bocianiotko kciuki mocne trzymam ! :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer cudowne wieści!! <3
    Dhupaston w jakich dawkach masz? Mi gin powiedziała żebym brała w razie ||, ale jakiś taka byłam niewierna że nie dopytal ile razy dziennie i łykam póki co 2x1, ale myśle czy to starczy...
    A clexane lepiej rano czy wieczorem? Macie doświadczenie? Ja brałam poprzednio koło 17, ale właśnie nie wiem czy to dobrze bo w szpitalu bardzo zdziwieni byli. Na pewno wiem że trzeba o tej samej, ale ma znaczenie o której? Moja gin na urlopie do 6.11, druga „awaryjna” pierwszy wolny termin 21.11 :/ myśle czy do gbura (lekarz niezły, ale facet koszmarny ;)) na NFZ się zapisać dla spokoju czy i tak mnie zbyje i karze przyjść później...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik jesli nie masz plamien ani bolesci brzucha czy skurczy mozesz brac duphaston 2x1 a zastrzyki powinno brac sie rano.

    Rano zastrzyk a wieczorem acard

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer tak sie cieszę, ogromnie Ci gratuluje!!!!! :) teraz prosimy o wielki uśmiech i wielkie spokoju niech maluszek
    Zdrowo rośnie :)

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 19 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka co za znieczulica. :( Strach się poozyc w szpitalu, a co dopiero rodzic. Mam nadzieję, że cos do przodu poszlo.

    Summer jaka piękna wiadomość! <3 Gratuluję i mam nadzieję, że teraz
    będzie już dobrze.


    Dziewczyny ogarnelam mniej wiecej co i jak u Was, ale przepraszam, nie mam czasu na spokojnie poodpisywać. Kciuki za Wasze wizyty/testy itp. Mam nadzieję, że to będzie dobry dzień.

    summer86 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 19 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer cudowne wieści, wiedziałam, że będzie dobrze <3

    Lejka silna z Ciebie kobieta. Ja bym Pani anestezjolog zrobiła koło dupy, wiem że czasami szkoda nerwów, ale szlak mnie trafia na takie traktowanie. Zero ludzkich odruchów.

    Izuś trzymam kciuki żeby było szybko i bezboleśnie, a przede wszystkim żeby było wszystko ok.

    Bocianiątko kciuki zaciśnięte.

    Odezwę się pózniej teraz jadę kominki załatwiać. Oby było dobrze i tanio ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 października 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dziękuje! Plamień nie mam (o dziwo! Ostatnie cykle zawsze kilka dni przed @ miałam, jutro termin @ i czysto), brzuch mnie pobolewa, ale nie stałe tylko ciągnie, szczególnie jak staje szybciej to jakby szarpało troszkę...
    Acard wieczorem biorę, o od jutra włączę heparynę z rana... już mi się ręce trzęsą na myśl o zastrzyku. Słaba jestem w te klocki ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    To bardzo dziękuje! Plamień nie mam (o dziwo! Ostatnie cykle zawsze kilka dni przed @ miałam, jutro termin @ i czysto), brzuch mnie pobolewa, ale nie stałe tylko ciągnie, szczególnie jak staje szybciej to jakby szarpało troszkę...
    Acard wieczorem biorę, o od jutra włączę heparynę z rana... już mi się ręce trzęsą na myśl o zastrzyku. Słaba jestem w te klocki ;)...

    mozesz brac nospe i magnez jeszcze :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 19 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer, na kolejnej wizycie już będzie piękny zarodek z pięknym serduszkiem! <3

    summer86 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yo wiem wiem, dzisiaj magnez kupię właśnie i planuje nim się wspomagać

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Yo wiem wiem, dzisiaj magnez kupię właśnie i planuje nim się wspomagać
    Ja biorę neoparin o 18, dupek jeszcze mam 3x1, lutke 2x1, jeszcze utrogrstan do końca miesiąca 4x1. Ale ja mam niedomoge lutealna. Chociaz ostatnio prog był 250 w 7tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer: cudowne wieści!! Życzę dużo spokoju i zero zmartwień :*

    Bocianiątko: czekam niecierpliwie na wyniki Twojej bety i trzymam mocno kciuki :)

    Lejka: ja mogę tylko współczuć i napisać, że u mnie było podobnie przy 1 cc. Zrobili mi dopiero po 15h od odejścia wód i tylko dlatego, że córce tętno zaczęło spadać, a ja musiałam być pod tlenem, bo zaczynałam mdleć. Ordynator powiedział mężowi, że zrobią cesarkę, ale muszę jeszcze się pomęczyć :/ Znieczulenia wcześniej nie dali, oxy nie pomogły, rozwarcie stanęło na 4cm przez ten czas. Przy okazji lekarz skaleczył córkę skalpelem na policzku, ale na szczęście ma prawie niewidoczną bliznę.

    Ja oficjalnie żegnam się z tym wątkiem i przenoszę się na listopadowy (dziś jest 2dc). Mam nadzieję, że jak najwięcej z Was przejdzie już teraz na fioletową stronę :) Żegnam się, ale będę Was dalej podczytywać i trzymać kciuki za testujące :)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny im blizej testowania tym gorzej z moją psychiką :/

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!! Bardzo przepraszam, ale ostatnie dni paskudne grypsko wyjęło mi z kalendarza. :/ Brrr... Jezu ile się tu u nas dzieje!! :D Fasolki nam z babim latem przywiewa :D Summer! Pięknie! Kropek w pęcherzyku jest już kwestią paru dni :) Gratuluję! Tak bardzo się cieszę! Bocianiątko, czekam na betę! Będzie ciążowa!! :D Malka, super, beta hula! Przyrostów nawet ja Ci zazdroszczę :D

    Agniechaaa trzymam kciuki, żeby kropki zostały z mamą, aż do szczęśliwego rozwiązania <3 nie przejmuj się brakiem objawów - ja od początku żadnych nie miałam, ciążę zdradza u mnie tylko rosnący arbuz ;)

    Co u nas? Byliśmy we wtorek sprawdzić to zwapnienie u kardiologa specjalizującego się w leczeniu maluszków brzuszkowych i ta rozwiała nasze wątpliwości - taka uroda przekornego Michasia. :D Oczywiście zdjęcia z USG mamy takie jak zwykle, bo młody buzie zasłania czym tylko może - teraz na nią zarzucił nawet nogi i woli świecić jajami niż nam się pokazać. Cała mama :D wszystko po swojemu :D mamy prawie 27cm długości i dobijamy do 500g. :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1bf37c2d6bcc.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f16a5b0167b6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 11:48

    KateHawke, staraczka1111, Bocianiątko, Jedna_z_Wielu, Bunia86, Karma88, Sarna84, Agniechaaaa, blue00, Anna Stesia, Lunaris, Yoselyn82, Aksamitna, malka, pilik, Flowwer, emi2016, madzia8lenka, Madżka89, Czrna 81, summer86, KateKum lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 19 października 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    dziewczyny im blizej testowania tym gorzej z moją psychiką :/

    A czas się tak bardzo dluzy ...

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 19 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka kochana trzymajcie się dzielnie, co za baba, takie osoby powinny odpowiedzieć za takie potraktowanie rodzącej <3

    Summer super wiadomość <3 odpoczywaj teraz :*

    Innamorata rośnie jak na drożdżach maluch <3

    Izape powiedzenia ! <3

    Przykro mi z powodu bieli, ale wciąż wierzę w ukryte fasolki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 11:48

    innamorata88, Izape_91, summer86 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 19 października 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Swoją droga kupiłam jakieś tanie testy z Allegro i zachowują sie jak bobotesty żółte. Nic sie nie rozlewa, ładna krecha, reszta testu cała wybielona. Chyba da dobre. Jak tos chce mogę wkleić aukcje
    To ja proszę :)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ