X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam wszystkim za życzenia ♡
    Mam nadzieję że za rok o tej porze bedę mieć brzuszek !!

    A wczoraj drinki poszły w ruch i moja najlepsza przyjaciółka niebawem zaczyna 3 proceduję. Ma już jedno dziecko z IVF ale już pora na kolejne.

    -Monika-, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo Spełnienia Twoich marzeń, mam nadzieję że następne urodziny spędzicie już we Trójkę :D

    Tak przeglądam tą pierwszą stronę i strasznie Nas mało :-/

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE DROGIE PROSZĘ O POMOC !!!

    Macie jakieś pomysły, sprawdzone metody co zrobić z CHRAPIĄCYM homo sapiens rodzaju męskiego ?
    Mój jak przyłoży głowę do poduszki i zacznie jechac z koksem to mam ochotę go zabić !!! Szczerze to niewiele mnie juz powstrzymuje bo chodze nie wyspana dzien w dzien !!!
    Od razu mówię że zatyczki do uszu dla mnie nie wchodzą w grę bo spimy z synem i muszę go słyszec jakby sie cos dzialo.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    MOJE DROGIE PROSZĘ O POMOC !!!

    Macie jakieś pomysły, sprawdzone metody co zrobić z CHRAPIĄCYM homo sapiens rodzaju męskiego ?
    Mój jak przyłoży głowę do poduszki i zacznie jechac z koksem to mam ochotę go zabić !!! Szczerze to niewiele mnie juz powstrzymuje bo chodze nie wyspana dzien w dzien !!!
    Od razu mówię że zatyczki do uszu dla mnie nie wchodzą w grę bo spimy z synem i muszę go słyszec jakby sie cos dzialo.
    Mój jak był szczuplejsz to nie chrapał, teraz mu się przytyło i jak jest zmęczony to chrapie strasznie.

    Mój sposób na chrapanie to być bardziej zmęczona od niego i głośniej chrapać :P :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 09:50

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 2 października 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dziękuję wam wszystkim za życzenia ♡
    Mam nadzieję że za rok o tej porze bedę mieć brzuszek !!

    A wczoraj drinki poszły w ruch i moja najlepsza przyjaciółka niebawem zaczyna 3 proceduję. Ma już jedno dziecko z IVF ale już pora na kolejne.

    Flo spełnienia tego jednego marzenia!
    A brzuch będzie już na końcówce ciąży!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 09:54

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 2 października 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Tak przeglądam tą pierwszą stronę i strasznie Nas mało :-/

    Bocianiątko wpisz mnie na testowanie 28 października. A co tam. Wpisana mogę być. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 09:56

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 2 października 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    MOJE DROGIE PROSZĘ O POMOC !!!

    Macie jakieś pomysły, sprawdzone metody co zrobić z CHRAPIĄCYM homo sapiens rodzaju męskiego ?
    Mój jak przyłoży głowę do poduszki i zacznie jechac z koksem to mam ochotę go zabić !!! Szczerze to niewiele mnie juz powstrzymuje bo chodze nie wyspana dzien w dzien !!!
    Od razu mówię że zatyczki do uszu dla mnie nie wchodzą w grę bo spimy z synem i muszę go słyszec jakby sie cos dzialo.

    Kochana mam ten sam problem, ale ja bez skrupułów wyganiam mojego do drugiego pokoju. Nie mam zamiaru się męczyć :P

    Meśka lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 października 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Kochana mam ten sam problem, ale ja bez skrupułów wyganiam mojego do drugiego pokoju. Nie mam zamiaru się męczyć :P

    Czyli albo przepedzic albo sie meczyc ?

    A co ze specyfikami typu Desnoran czy cos reklamowanego w tv ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 2 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Czyli albo przepedzic albo sie meczyc ?

    A co ze specyfikami typu Desnoran czy cos reklamowanego w tv ?


    Nie próbowaliśmy nic takiego także nie pomogę. Mój chrapie jak jest bardzo zmęczony, albo ma zawalone gardło i nos. Dlatego od razu wtedy jest wysyłka do drugiego pokoju :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 2 października 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie juz po ptakach w tym miesiącu,wiec Bociek wywal mnie z listy. Perzez te monitoringi to tylko jakiejs depresji sie nabawie...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w październiku Dziewczyny!

    Bocianiątko, piękny wstęp! Uprzejmie proszę o wpisanie mnie na 11 października :)

    Flowwer Kochana nasza Solenizantko! <3 Pomyślności w kolejnym roku i spełnienia najskrytszego życzenia! :)

    Monika, mało nas, ale to chyba dobrze, prawda? Znaczy, że fasolek przybywa, więc i dla nas jest nadzieja. Dziewczyny, dawno tego nie robiłam, ale wpiszę się z Wami dla towarzystwa na listę. Cykl raczej stracony, ze względu na ten zastój pęcherzyka. Dzisiaj na szczęście na monitoringu już go nie było i pojawiło się nawet ciałko żółte, ale gin kazał nie robić sobie zbytnich nadziei. Także z góry przepraszam, za zaniżanie statystyk, ale przynajmniej będzie nas więcej ;) Zabetuję 11 października. Na białe testy nie mogę już patrzeć.

    Izunia, u Ciebie już po owulce? Działaliście? ;)

    Meśka, jakbym o swojej sypiali czytała ;) Niestety ja nie znalazłam złotego leku na chrapy Emka, więc po prostu go budzę i staram się wykorzystać przerwę w chrapach na zaśnięcie. Wiem, że to straszne, ale ja kompletnie nie daję rady zasnąć, a on wydaje z siebie takie dźwięki, że umarłego by postawiły na nogi. Ponadto, odkryłam prawidłowość: osoba chrapiąca ZAWSZE zasypia przed osobą niechrapiącą. Tak więc, podobnie do Meśki, również przyjmę złote rady.

    Meśka, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floooo - wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin!!! Przede wszystkim zdrówka Ci życzę Kochana, bo jak tylko w zdrówku się wszystko unormuje to mała Fasoleczka się pojawi :) :) Także zdrówka, spełnienia marzeń i mnóstwo uśmiechu każdego dnia!! :* :*

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Moje Drogie siedzę od godz. 9.00 w Gdyni, spuściłam im krew do badań i za godzinkę mam wizytę u mojego gina..
    Dziś wielki dzień, rozpoczynamy tą właściwą stymulację.. Mam nadzieję, że nic nie stanie nam na przeszkodzie!!!

    Miłego poniedziałku Wam życzę!!
    I witam się październikowo ;)

    Emiilka, Flowwer, Jedna_z_Wielu, staraczka1111, Madżka89, Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer - długiego i szczęśliwego życia! I dużego ciążowego brzuszka jak najszybciej :*:*

    Jejku, jak ja współczuję wszystkim, którzy muszą spać z osobą chrupiącą!! Mój czasami jak zasypia to zaczyna, ale wystarczy go dotknąć i milknie.
    Ale pamiętam jak w szpitalu leżałam kiedyś z taką kobietą co warczała jak stary, pasujący się traktor. Aż sama się budziła. No nie było szans, żeby się przy takiej wyspać..
    Jedynym rozwiązaniem jakie mi do głowy przychodzi to faktycznie obudzić i próbować zasnąć szybciej ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Truskawka1805 Debiutantka
    Postów: 8 13

    Wysłany: 2 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.

    Jestem 15 dni po owulacji. @ powinna być za dwa dni. Test pozytywny. Załączam też zdj. Mam się już z czego cieszyć?


    https://zapodaj.net/67e9db640a010.jpg.html

    Pozdrawiam serdecznie

    Roxanne, Anna Stesia, Jedna_z_Wielu, staraczka1111, Bocianiątko, Czrna 81, Barbarka1984, lamka, malka lubią tę wiadomość

    Truskawa
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 października 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:

    Meśka, jakbym o swojej sypiali czytała ;) Niestety ja nie znalazłam złotego leku na chrapy Emka, więc po prostu go budzę i staram się wykorzystać przerwę w chrapach na zaśnięcie. Wiem, że to straszne, ale ja kompletnie nie daję rady zasnąć, a on wydaje z siebie takie dźwięki, że umarłego by postawiły na nogi. Ponadto, odkryłam prawidłowość: osoba chrapiąca ZAWSZE zasypia przed osobą niechrapiącą. Tak więc, podobnie do Meśki, również przyjmę złote rady.

    TAk ! On zawsze zasypia przede mna ! a jak go tyrpnę to milknie ale tylko na 5 sek. Niestety nie nabyłam takich umiejętności żeby tak szybko zasnąć :(

    Emiilka lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 2 października 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka1805 wrote:
    Witam dziewczyny.

    Jestem 15 dni po owulacji. @ powinna być za dwa dni. Test pozytywny. Załączam też zdj. Mam się już z czego cieszyć?


    https://zapodaj.net/67e9db640a010.jpg.html

    Pozdrawiam serdecznie

    Gratulacje :) i czekamy na ciążowe wiruski :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 października 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo kochanie! <3 Życzę Ci żebyś jak najszybciej doczekała się swojego Maleńkiego Wielkiego Szczęścia <3 <3 <3 Powiększonej rodziny w przyszłe urodziny :D

    Flowwer, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 2 października 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower wszystkiego najlepszego ale przede wszystkim spełnienia bobaskowego marzenia :)

    Poszalałyscie dziewczyny przez weekend dopiero was nadrobiłam, ja miałam intensywny weekend z dzieciakami brata bo pojechali na wesele, dzieciaczki są kochane mam nadzieję ze też mi będzie kiedyś dane posiadać własne. W dodatku wczoraj jak wróciłam to z M zaczęłam dbać już o endo butelka znikła w mgnieniu oka :p

    Meśka, Flowwer, Czrna 81, MamaNl, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 października 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku nasz kochany, wszystkiego najlepszego! Bądź zdrowa i szczęśliwa, niech Ci się spełnią wszystkie Twoje marzenia, a dobro, które nam wszystkim tu wyświadczasz niech wróci do Ciebie ze stukrotną siłą! <3 <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ