X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wielka prośba!Przyszła @, więc niestety zaczynam kolejny cykl starań.
    Mam szansę dostać skierowanie na wszystkie badania, o jakie poproszę (ginekolog ostatnio uznał,że nie widzi potrzeby, a nawet głupie tsh robiłam 7 m-cy temu, hormony to ze 3 lata!).
    Badania mam szansę zrobić w 5 dc. Poradźcie co zrobić. Na świeżo zrobiłam tylko progesteron (+/- 7 dpo), prolaktynę i anty TPO. Sama wiem, że chcę zrobić tsh, ale co jeszcze?

    I ponieważ mnie ta @ jakoś podłamała, ustaliłam z M. że on też pójdzie na badania. Czy zwykły seminogram na początek wystarczy?

    Kolejne pytanie - cykl miałam 45 dniowy. Faza lutealna chyba trwała idealnie, bo owulację miałam (potwierdzona na usg) i stąd wiem, że faza lutealna wyszła ok. 14 dni. Czy te początki cyklu muszą być takie długie? Jest na to jakiś sposób?

    I ostatnie pytanie- co na poprawę endometrium? Czytałam na forum, że wino, migdały i orzechy, ale ostatnich dwóch nie mogę ze względu na alergię. Samo wino czy jakieś suplementy jeszcze?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Jesteś zadowolona z wizyt u niego?
    Bardzo zadowolona ma fajne podejście i czuje ze faktycznie szuka.

    Ja miałam 2IUI chyba, ale przecież Panan mówiłaś ze do in vitro nie podchodzisz tylko adopcja :p

    Yoselyn82, KateHawke, Lejka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 6 iui :)


    Agniechaaa kolezanka chyba zmienila zdanie :D skoro inny sposob nie wyszedl :D

    Agniechaaaa, Lejka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja mialam 6 iui :)


    Agniechaaa kolezanka chyba zmienila zdanie :D skoro inny sposob nie wyszedl :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc31c8635598.jpg

    Tak mi sie nieładnie skojarzyło :D

    Lunaris, Yoselyn82, KateHawke, Jadranka, staraczka1111, Bajkaaa, never_lose_hope, Lejka lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bardzo zadowolona ma fajne podejście i czuje ze faktycznie szuka.

    Ja miałam 2IUI chyba, ale przecież Panan mówiłaś ze do in vitro nie podchodzisz tylko adopcja :p

    Ja u niego byłam ostatnio bo Mirocki miał zabiegi i nie dał rady to wizyta trwała nie wiem czy 2 minuty jedno zdanie i tyle. Mi nie podpadl do gustu.

    Bo póki co nie podchodzę bo po pierwsze nie mam wskazań musi mi się nie udać 4 razy a po drugie jest to bardzo kosztowne.

    Yoselyn a robiłaś hsg i wszystko wyszło dobrze?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc31c8635598.jpg

    Tak mi sie nieładnie skojarzyło :D

    Ile w macierzyństwie płaciłas za in vitro? I można to jakoś etapami czy płacisz jeden rachunek?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 mialam 2 razy robione.. za 1 razem po badaniu wyszlo ze mam jeden drozny a drugi czesciowo, a za 2 razem lekarz mi przetkal i bylo wszystko dobrze. Co prawda bolalo bardziej za 2 razem i potem lekko krwawilam ale ucieszylam sie ze jest ok :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga padłam :D

    KateHawke, Agniechaaaa lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa padłam :D

    KateHawke, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na chwilę. Tyle co udało mu się nadrobić a tu co? Od razu padłam XD

    panan12, Agniechaaaa, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to takie rzeczy w niedzielę :). Mamy kazanie Na dzisiaj od Agnieszki

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    panan12 mialam 2 razy robione.. za 1 razem po badaniu wyszlo ze mam jeden drozny a drugi czesciowo, a za 2 razem lekarz mi przetkal i bylo wszystko dobrze. Co prawda bolalo bardziej za 2 razem i potem lekko krwawilam ale ucieszylam sie ze jest ok :)

    Przepraszam że jestem nie na bieżąco ale jaki u was jest problem? Co lekarz na to wszystko?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z Wyroba trzeba rozmawiać a nie liczyć ze ob Cię bedzie za rękę prowadzić, zreszta jak wie ze będziesz dalej u mirockiego to on sprawdza tylko to co musi. Ja u niego siedzę minimum 30minut.
    Ja płaciłam etapami nie liczę jakie to koszty na prwno juz ponad 20tys wyszło ze wszystkimi 4transferami i lekami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Atomówka, na CLO byłam tylko 1 cykl ale zamiast przytyć to schudłam, bo miałam mega mdłości rano po zażyciu tabletki. DO tej pory nie mogę patrzeć na niektóre produkty, które wtedy jadłam.

    No ja właśnie brałam od 3 do 8dc CLO i tez nie ciekawie się po nim czuje już nie biorę a brak apetytu został nie wiem co robić lekarz stawia na inseminacje ale jakoś nie jestem do niej przekonana. Natomiast właśnie u Dr. Przybycienia chciałabym się skonsultować z mężem co on o tym wszystkim sadzi. Tyle tylko ze ja mam bliżej Tarnowa na wizytę do niego . Co prawda o moim lekarzu tez są dobre opinie i prowadzi mnie już rok ale nic z tego nie wychodzi. Kuzynka męża leczyla się u Przybycienia 3 miesiące i zaszla

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo z Wyroba trzeba rozmawiać a nie liczyć ze ob Cię bedzie za rękę prowadzić, zreszta jak wie ze będziesz dalej u mirockiego to on sprawdza tylko to co musi. Ja u niego siedzę minimum 30minut.
    Ja płaciłam etapami nie liczę jakie to koszty na prwno juz ponad 20tys wyszło ze wszystkimi 4transferami i lekami...

    A te etapy jakie są mniej więcej odstępy czasowe?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No ja właśnie brałam od 3 do 8dc CLO i tez nie ciekawie się po nim czuje już nie biorę a brak apetytu został nie wiem co robić lekarz stawia na inseminacje ale jakoś nie jestem do niej przekonana. Natomiast właśnie u Dr. Przybycienia chciałabym się skonsultować z mężem co on o tym wszystkim sadzi. Tyle tylko ze ja mam bliżej Tarnowa na wizytę do niego . Co prawda o moim lekarzu tez są dobre opinie i prowadzi mnie już rok ale nic z tego nie wychodzi. Kuzynka męża leczyla się u Przybycienia 3 miesiące i zaszla

    Atomówka, mi przy drugiej IUI lekarz zmienił CLO na Letrozol, bo po jednym cyklu na CLO edno kiepsko wyglądało. Na Letrozolu czułam się dużo lepiej.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dałam trochę ciała że nie zrobiłam hsg?

    A tak ogólnie to bardzo się cieszę że Ci się udało i nie mogę się tym nacieszyć :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    A te etapy jakie są mniej więcej odstępy czasowe?
    U mnie to było od wizyty do wizyty czyli co tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Summer dałam trochę ciała że nie zrobiłam hsg?

    A tak ogólnie to bardzo się cieszę że Ci się udało i nie mogę się tym nacieszyć :)
    Dał ciała to lekarz.... od hsg sie praktycznie zaczyna, znam dziewczynę której robił 2transfery bez hsg niedopuszczalne

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    U mnie to było od wizyty do wizyty czyli co tydzień

    Czyli ponad tysiąc na tydzień? Albo i lepiej?

    Ta koleżanka u Mirockiego była? A miała chociaż drożne te jajowody?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ