X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Szyjka sie skróciła do 3 cm , raczej czeka mnie pessar. Dzieci ok, mają po 7 cm i strasznie się wiercą
    Będzie dobrze kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 08:10

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 22 października 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam :( mam dosc :( po co mi faszerowac sie lekami, meza suplementami, po co tyle kasy tracic co miesiac i mierzenie tempki, odmawianie sobie wszystkiego :( moj syn chyba bedzie jedynakiem jak ja :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 października 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna spróbuj się nie denerwować! Będzie dobrze! Ściskam mocno!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiają mnie w szpitalu, jestem wściekła. ;/ kolejny tydzień na oddziale

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, trzymaj się kochana, będzie dobrze!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna tydzień szybko minie najważniejsze że jest wszystko dobrze, teraz ma być beznadziejna pogoda nie tracisz hehe :) ogólnie szukam pozytywów tej sytuacji :) trzymaj się kochana

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Aksamitna tydzień szybko minie najważniejsze że jest wszystko dobrze, teraz ma być beznadziejna pogoda nie tracisz hehe :) ogólnie szukam pozytywów tej sytuacji :) trzymaj się kochana
    muszę odwołać wizytę u prowadzącej. Napisałam jej smsa ciekawe czy odpisze w końcu

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, najważniejsze żeby z Maluszkami było wszystko ok :) Pobyty w szpitalu są beznadziejne, ale tam jesteście teraz najbezpieczniejsi :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Zrobilam :( mam dosc :( po co mi faszerowac sie lekami, meza suplementami, po co tyle kasy tracic co miesiac i mierzenie tempki, odmawianie sobie wszystkiego :( moj syn chyba bedzie jedynakiem jak ja :(
    Bez paniki i uzbrój się cierpliwość. To, że pierworodny był z pierwszego cyklu starań wcale nie oznacza, że z drugim też tak pójdzie. My za takie myślenie dostaliśmy po uszach.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    muszę odwołać wizytę u prowadzącej. Napisałam jej smsa ciekawe czy odpisze w końcu
    A gdzie leżysz?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A gdzie leżysz?
    na bonifratrow, przynajmniej maja wygodne wyra i łazienkę w pokoju

    innamorata88, KateHawke, Lunaris, KateKum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    na bonifratrow, przynajmniej maja wygodne wyra i łazienkę w pokoju
    Aksamitna wszystko będzie w porządku kochana :-*:-* dzieciaczki są silne i wiadome szpital to szpital ale przynajmniej będziesz w dobrych rękach pod stałą kontrola lekarza. A jak u Ciebie mdłości ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 09:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Aksamitna wszystko będzie w porządku kochana :-*:-* dzieciaczki są silne i wiadome szpital to szpital ale przynajmniej będziesz w dobrych rękach pod stałą kontrola lekarza. A jak u Ciebie mdłości ?
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Summer, malka, Agniechaaa! Oszczędzać mi się tutaj! Grzecznie! ;)
    Pysia, tulę... :***
    My dzisiaj tez mieliśmy dzień porządków ale raczej wielkoskalowych ;) po przeprowadzce mały pokój został zawalony kartonami z rzeczami mniej pilnymi... i stał tak od marca :P w końcu postanowiliśmy wziąć się tam za porządki wiec może jakiś lokator zachęcony w końcu się pojawi... ;) a zaraz lecimy na imprezkę - 30stkę kumpla jeszcze z liceum :)

    Bociusiu u nas to samo, jeden pokoj służył za taki mały kantorek, wszystko tam było: p i był niewykończony. Teraz jest gotowy na przyjęcie lokatora, na którego w listopadzie będziemy czekać, wiec raz dwa proszę sprzątać! Zeby widział ze ma pokoik :) hehe

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 22 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną
    W szpitalu będziesz mieć dobrą opiekę tyle wytrzymiesz dla bąbli. :) wszytko będzie dobrze :* :* :* całuski dla mamy i bąbelków

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 października 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna trzyma kciuki za Was, szpital nie jest fajnym miejscem ale masz nas i różowe forum nie zapominaj!!!;)

    Czrna 81, Aksamitna lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Aksamitna trzyma kciuki za Was, szpital nie jest fajnym miejscem ale masz nas i różowe forum nie zapominaj!!!;)
    oj bede was męczyć , bo zniose tu jajo. Przynajmniej mam wygodne wyro. Dzieci tak fikaly ze nie mogła ich zmierzyć :D harlem shake na całego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną
    Dasz rade kochana trzymaj się łóżka i jazda musisz być silna dla maluszkow: -)

    Dziewczynki jest tu ktoś z Podkarpacia? Jest ktoś kto zaliczył wizytę u Dr. Przybycienia?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3334

    Wysłany: 22 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna przyłączam się do opini dziewczyn. Wiadomo że żadna przyjemność leżeć w szpitalu, ale po dzisiejszej nocy mogłabyś czuć obawę o swoje maleństwa. Tydzień Cię poobserwują i wrócisz do domu ze spokojniejszą głową. Trzymaj się i pamiętaj że jesteśmy z Tobą ♡

    Czarna81
    22 cs.
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 22 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Bez paniki i uzbrój się cierpliwość. To, że pierworodny był z pierwszego cyklu starań wcale nie oznacza, że z drugim też tak pójdzie. My za takie myślenie dostaliśmy po uszach.

    O Mlodego staralismy sie 1,5 roku. 5 cykli na clo. Teraz jestem juz 7 cykli na clo i nic :( Wiem, ze niektore z nas walcza dluzej ale moje granice wytrzymalosci i cierpliwosci sie koncza. Na wiecej na prawde nie mam juz sily :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ