X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Szyjka sie skróciła do 3 cm , raczej czeka mnie pessar. Dzieci ok, mają po 7 cm i strasznie się wiercą
    Będzie dobrze kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 08:10

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 22 października 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam :( mam dosc :( po co mi faszerowac sie lekami, meza suplementami, po co tyle kasy tracic co miesiac i mierzenie tempki, odmawianie sobie wszystkiego :( moj syn chyba bedzie jedynakiem jak ja :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 października 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna spróbuj się nie denerwować! Będzie dobrze! Ściskam mocno!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiają mnie w szpitalu, jestem wściekła. ;/ kolejny tydzień na oddziale

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, trzymaj się kochana, będzie dobrze!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna tydzień szybko minie najważniejsze że jest wszystko dobrze, teraz ma być beznadziejna pogoda nie tracisz hehe :) ogólnie szukam pozytywów tej sytuacji :) trzymaj się kochana

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Aksamitna tydzień szybko minie najważniejsze że jest wszystko dobrze, teraz ma być beznadziejna pogoda nie tracisz hehe :) ogólnie szukam pozytywów tej sytuacji :) trzymaj się kochana
    muszę odwołać wizytę u prowadzącej. Napisałam jej smsa ciekawe czy odpisze w końcu

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, najważniejsze żeby z Maluszkami było wszystko ok :) Pobyty w szpitalu są beznadziejne, ale tam jesteście teraz najbezpieczniejsi :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Zrobilam :( mam dosc :( po co mi faszerowac sie lekami, meza suplementami, po co tyle kasy tracic co miesiac i mierzenie tempki, odmawianie sobie wszystkiego :( moj syn chyba bedzie jedynakiem jak ja :(
    Bez paniki i uzbrój się cierpliwość. To, że pierworodny był z pierwszego cyklu starań wcale nie oznacza, że z drugim też tak pójdzie. My za takie myślenie dostaliśmy po uszach.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 października 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    muszę odwołać wizytę u prowadzącej. Napisałam jej smsa ciekawe czy odpisze w końcu
    A gdzie leżysz?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A gdzie leżysz?
    na bonifratrow, przynajmniej maja wygodne wyra i łazienkę w pokoju

    innamorata88, KateHawke, Lunaris, KateKum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    na bonifratrow, przynajmniej maja wygodne wyra i łazienkę w pokoju
    Aksamitna wszystko będzie w porządku kochana :-*:-* dzieciaczki są silne i wiadome szpital to szpital ale przynajmniej będziesz w dobrych rękach pod stałą kontrola lekarza. A jak u Ciebie mdłości ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 09:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Aksamitna wszystko będzie w porządku kochana :-*:-* dzieciaczki są silne i wiadome szpital to szpital ale przynajmniej będziesz w dobrych rękach pod stałą kontrola lekarza. A jak u Ciebie mdłości ?
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Summer, malka, Agniechaaa! Oszczędzać mi się tutaj! Grzecznie! ;)
    Pysia, tulę... :***
    My dzisiaj tez mieliśmy dzień porządków ale raczej wielkoskalowych ;) po przeprowadzce mały pokój został zawalony kartonami z rzeczami mniej pilnymi... i stał tak od marca :P w końcu postanowiliśmy wziąć się tam za porządki wiec może jakiś lokator zachęcony w końcu się pojawi... ;) a zaraz lecimy na imprezkę - 30stkę kumpla jeszcze z liceum :)

    Bociusiu u nas to samo, jeden pokoj służył za taki mały kantorek, wszystko tam było: p i był niewykończony. Teraz jest gotowy na przyjęcie lokatora, na którego w listopadzie będziemy czekać, wiec raz dwa proszę sprzątać! Zeby widział ze ma pokoik :) hehe

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 22 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną
    W szpitalu będziesz mieć dobrą opiekę tyle wytrzymiesz dla bąbli. :) wszytko będzie dobrze :* :* :* całuski dla mamy i bąbelków

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 października 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna trzyma kciuki za Was, szpital nie jest fajnym miejscem ale masz nas i różowe forum nie zapominaj!!!;)

    Czrna 81, Aksamitna lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Aksamitna trzyma kciuki za Was, szpital nie jest fajnym miejscem ale masz nas i różowe forum nie zapominaj!!!;)
    oj bede was męczyć , bo zniose tu jajo. Przynajmniej mam wygodne wyro. Dzieci tak fikaly ze nie mogła ich zmierzyć :D harlem shake na całego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    teraz są tylko jak jestem głodna. Leżę już plackiem. Jeszcze 5 miesięcy, i maluchy będą juz ze mną
    Dasz rade kochana trzymaj się łóżka i jazda musisz być silna dla maluszkow: -)

    Dziewczynki jest tu ktoś z Podkarpacia? Jest ktoś kto zaliczył wizytę u Dr. Przybycienia?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna przyłączam się do opini dziewczyn. Wiadomo że żadna przyjemność leżeć w szpitalu, ale po dzisiejszej nocy mogłabyś czuć obawę o swoje maleństwa. Tydzień Cię poobserwują i wrócisz do domu ze spokojniejszą głową. Trzymaj się i pamiętaj że jesteśmy z Tobą ♡

    Czarna81
    22 cs.
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 22 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Bez paniki i uzbrój się cierpliwość. To, że pierworodny był z pierwszego cyklu starań wcale nie oznacza, że z drugim też tak pójdzie. My za takie myślenie dostaliśmy po uszach.

    O Mlodego staralismy sie 1,5 roku. 5 cykli na clo. Teraz jestem juz 7 cykli na clo i nic :( Wiem, ze niektore z nas walcza dluzej ale moje granice wytrzymalosci i cierpliwosci sie koncza. Na wiecej na prawde nie mam juz sily :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ