X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Flower! To teraz tylko działać i modlić się :), jajowody po histero też pewnie przeczyszczone, warunki idealne :)!

    panan12, nie byłam przez weekend u lekarza i się z nim jeszcze nie kontaktowałam, mam 28dc :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Wow Flower! To teraz tylko działać i modlić się :), jajowody po histero też pewnie przeczyszczone, warunki idealne :)!
    Muszę jeszcze dopaść mojego ogiera ale on wymeczony po weekendzie bo moje linbido szaleje ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratuluje Ci z calego serducha ❤ tym razem nie moglo byc inaczej!!!!

    Poprzednio Ty jechalas na bete a ja na wizyte serduszkowa. Twoje wiesci byly zle :( moje dobre.

    Dzisiaj Ty czekalas na bete a ja jechalam na usg prenatalne z testem Nifty. I tak sie denerwowalam Twoja beta ze po drodze do kliniki kazalam mezowi sprawdzic Twoj wynik bety ;) i obie dzisiaj jestesmy szczesliwe bo moje malenstwo zdrowe i Twoja beta jest tak piekna ze w duchu cieszylam sie jakby to byla moja :)

    Gratuluje Tobie i reszcie zafasolkowanym ❤ a za Ciebie Kwiatuszku nieustajaco trzymam kciuki ❤

    P.S. Kiedys pisalam z konta PodwojnaMama ;) nieustajaco z Wami jestem kazdego nowego miesiaca!

    Flowwer, Agniechaaaa, Bocianiątko, KateHawke, joann lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 23 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się odkopałam, ale wszystkiego nie dam rady

    Flo cieszę się, że jesteś już po wszystkim, ja bardzo boję się takich badań...
    Malka pięknie, mocno zaciskam kciuki za bijące serduszko

    Sylwia coraz bliżej :)

    Aksamitna trzymam kciuki za zabieg

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Agnieszka gratuluje Ci z calego serducha ❤ tym razem nie moglo byc inaczej!!!!

    Poprzednio Ty jechalas na bete a ja na wizyte serduszkowa. Twoje wiesci byly zle :( moje dobre.

    Dzisiaj Ty czekalas na bete a ja jechalam na usg prenatalne z testem Nifty. I tak sie denerwowalam Twoja beta ze po drodze do kliniki kazalam mezowi sprawdzic Twoj wynik bety ;) i obie dzisiaj jestesmy szczesliwe bo moje malenstwo zdrowe i Twoja beta jest tak piekna ze w duchu cieszylam sie jakby to byla moja :)

    Gratuluje Tobie i reszcie zafasolkowanym ❤ a za Ciebie Kwiatuszku nieustajaco trzymam kciuki ❤

    P.S. Kiedys pisalam z konta PodwojnaMama ;) nieustajaco z Wami jestem kazdego nowego miesiaca!
    Cieszę się że u Ciebie i maluszka wszystko w porzadku !! I wiruski zawsze chętnie łapię do mojego magicznego worka ♡
    Wiesz jakiej płci maluszek?

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Myslałam ze z kozetki spadnę jak mi to powiedziała zwlaszcza że poprzedni cykl na antykach a ten na hormonalnej terapii zastępczej a tu bach !!!! A może zstestuję za 2 tyg ;) bo mam mega ochotę na <3 dalej hihihi

    Działaj działaj nie ma innej opcji :) pęcherzyk cudny.

    Nie mogę się nacieszyć Agusi beta normalnie taka jestem wzruszona i tak się cieszę że te łzy i bóle które przeszła się wynagrodzily. Aguś jest złota kobieta będzie super mamusia i ciesze się naprawdę szczerze że się jej udało :) czekałam na ten wynik jak na swój :) Aguś jeszcze raz Gratulacje!!! Odpoczywaj i nie przemęczaj się bo będzie ochrzan :) zajaczki potrzebują spokoju :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 19:09

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Muszę jeszcze dopaść mojego ogiera ale on wymeczony po weekendzie bo moje linbido szaleje ;)
    To nie ma zlituj, bierz go i już hehe

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Trochę się odkopałam, ale wszystkiego nie dam rady

    Flo cieszę się, że jesteś już po wszystkim, ja bardzo boję się takich badań...
    Malka pięknie, mocno zaciskam kciuki za bijące serduszko

    Sylwia coraz bliżej :)

    Aksamitna trzymam kciuki za zabieg

    Naprawdę to tylko tak strasznie wyglada z nazwy ale nie bolało szczególnie tylko sekunda. Dr się mnie zapytała czy boli a ja że poród będzie gorszy...
    Nie ma co się bać ;)

    Rucola, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Wow Flower! To teraz tylko działać i modlić się :), jajowody po histero też pewnie przeczyszczone, warunki idealne :)!

    panan12, nie byłam przez weekend u lekarza i się z nim jeszcze nie kontaktowałam, mam 28dc :)

    Wybierz się i opowiedz mu o swoim problemie w końcu mu za to płacisz. Jakie ogólnie macie problemy? Robiliście badania? Długo się staracie?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Cieszę się że u Ciebie i maluszka wszystko w porzadku !! I wiruski zawsze chętnie łapię do mojego magicznego worka ♡
    Wiesz jakiej płci maluszek?

    Flowwer wiruski prosze bardzo @&#€#&#;&#,#*#?@&&@#£#,#&#&#&#€×* ❤

    Robilismy test z krwi z DNA i plec poznamy od 3 do 6 dni jak lekarz zadzwoni z wynikami z testu :) wiec lada dzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 19:17

    Flowwer, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 października 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Muszę jeszcze dopaść mojego ogiera ale on wymeczony po weekendzie bo moje linbido szaleje ;)

    Flowwer, dopadaj i to już :P trzymam kciuki <3 z mega przyjemnością wpisze Cię na listopadową listę

    pilik, blue00, Flowwer lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 października 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małka cudowne wieści <3 6.11 już serduszko na pewno będzie! Cudownie.
    Flo pięknie :D mój mąż miał mnie dość w poprzednim cyklu, a teraz już mi marudzi kiedy będziemy mogli :p
    Aksamitna wiedzą co robią, na pewno będzie dobrze <3

    malka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z kliniki gin mnie wezwał na rozmowę zadowolony śmiał sie żebym sie szykowała na bliźniaki :p inofem mam odstawić dostałam witaminy ciążowe, kazał odstawiam norprolac. Usg w piatek :) o 9:00 :) pokazał mi statystyki i ciekawostka dla dziewczyn z macierzyństwa dr Wyroba ma najlepszą skuteczność jeżeli chodzi o skuteczność transferów :)

    Bocianiątko, staraczka1111, PodwojnaMamaWdwupaku, panan12, KateHawke, nowa na dzielni, Bunia86, blue00, misia1989, Jadranka, Flowwer, Bajkaaa, Lejka, Czrna 81, innamorata88, Karma88, malka lubią tę wiadomość

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wybierz się i opowiedz mu o swoim problemie w końcu mu za to płacisz. Jakie ogólnie macie problemy? Robiliście badania? Długo się staracie?
    Najwcześniej będę mogła podejść do niego w czwartek, jeśli wpiszą mnie w kolejkę :). Mam nadzieję, że dostane okresu do tego czasu, ale nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło przy dupku, właściwie to był 8 dzień brania. Ja mam PCOS, swoje owu rzadko, jestem po stymulacji clo, letrozolu, przed gonadotropinami, mąż ma zaburzoną morfologię i ruchliwość plemników, staramy się teraz rok i 7 miesięcy, praktycznie od początku z pomocą medyczną ze względu na moje wcześniej zdiagnozowane PCOS.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 października 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, z ciekawości jakie witaminy Ci zalecił?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pysia13 Autorytet
    Postów: 286 207

    Wysłany: 23 października 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pomożecie mi to rozkminic wizytę mam 7 listopada i takie wyniki
    Anty Tpo 275,98
    Anty Tg- 99,71
    TSH w normie i FT3 i FT4 ok
    Mam stwierdzone Hashimoto
    Anty Tpo zawsze miałam wysokie a Anty TG nigdy nie robiłam
    Jeśli ktoś się zna proszę o pomoc

    relgh3715k4hk35p.png

    f2w3kwk46tcteghz.png

    Aniołek 6 tydzień - listopad 2018

    15.05.2020 Kacper
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wracam z kliniki gin mnie wezwał na rozmowę zadowolony śmiał sie żebym sie szykowała na bliźniaki :p inofem mam odstawić dostałam witaminy ciążowe, kazał odstawiam norprolac. Usg w piatek :) o 9:00 :) pokazał mi statystyki i ciekawostka dla dziewczyn z macierzyństwa dr Wyroba ma najlepszą skuteczność jeżeli chodzi o skuteczność transferów :)

    Zostawiłaś u niego jakieś wirusy,? Idę do niego w środę chce się zarazić :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, z ciekawości jakie witaminy Ci zalecił?
    Pregna plus :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia13 wrote:
    Może pomożecie mi to rozkminic wizytę mam 7 listopada i takie wyniki
    Anty Tpo 275,98
    Anty Tg- 99,71
    TSH w normie i FT3 i FT4 ok
    Mam stwierdzone Hashimoto
    Anty Tpo zawsze miałam wysokie a Anty TG nigdy nie robiłam
    Jeśli ktoś się zna proszę o pomoc
    Anty tg nic nowego nie wnosi. Anty tpo i tg mówią o hashi. Tak przynajmniej mój endo mówi.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wracam z kliniki gin mnie wezwał na rozmowę zadowolony śmiał sie żebym sie szykowała na bliźniaki :p inofem mam odstawić dostałam witaminy ciążowe, kazał odstawiam norprolac. Usg w piatek :) o 9:00 :) pokazał mi statystyki i ciekawostka dla dziewczyn z macierzyństwa dr Wyroba ma najlepszą skuteczność jeżeli chodzi o skuteczność transferów :)

    Gratulacje Aga!!
    Ja też z Macierzyństwa, a nie widziałaś na którym miejscu jest dr Mircoki na tej liście? :P
    Ciekawe to, że dr Wyroba ma najlepszą, jak byłam u niego na inseminacji to średnie wrażenie na ans zrobił jeśli chodzi o podejście i przebieg procedury.
    No ale statystyki nie kłamią :D

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ