X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia1989 wrote:
    Gratulacje Aga!!
    Ja też z Macierzyństwa, a nie widziałaś na którym miejscu jest dr Mircoki na tej liście? :P
    Ciekawe to, że dr Wyroba ma najlepszą, jak byłam u niego na inseminacji to średnie wrażenie na ans zrobił jeśli chodzi o podejście i przebieg procedury.
    No ale statystyki nie kłamią :D
    Pokazywał mi dzis ze średnia wychodzi 40% on ma 56% :)

    Ja mam z nim świetny kontakt, pośmiać sie idzie a jak pozna pacjentkę bardzie to podobno na Ty przechodzi :) zobaczymy
    Dzis jak mnie zobaczył odrazu zawołał do gabinetu wszystko wytłumaczył spisał fajne :) zadowolona jestem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 21:08

    Flowwer, Malwas lubią tę wiadomość

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 października 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka - bardzo ale to bardzo gratuluje <3
    Po tych wszystkich przykrych trudnych chwilach jakie przeszłaś radość jest przeogromna. Dla mnie jesteś "przykładem" ze jeśli się czegoś pragnie trzeba walczyć. Podnosić się po niepowodzeniach i działać.

    U mnie póki co zero dobrych wiadomości.
    Postanowiłam odwiedzić innego ginekologa ( bo mój oprócz wszystko jest ok , kochajcie się a będzie ciąża nic nie próbował sprawdzać ) okazało się , że mam polipa 8 mm na macicy. Trochę przeraziła mnie ta wiadomość bo na dodatek poczytałam internet...dr. google ;) ale doktor uspokoił mnie , że to nie jest aż takie groźne trzeba usunąć i być może to był problem , że w ciąże zajść nie mogłam. Czas pokaże ...

    Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Agi i reszty zafasolkowanych :*

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 października 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie bardziej z ciekawości chyba do tych ktore podchodza do ivf. Dzis na korytarzu dwie babeczki siedzialy podpiete do kroplowek z bialym plynem jak mleko. Co to jest ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie bardziej z ciekawości chyba do tych ktore podchodza do ivf. Dzis na korytarzu dwie babeczki siedzialy podpiete do kroplowek z bialym plynem jak mleko. Co to jest ?
    intralipid ;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 polipa trzeba usunąć najlepiej przez histeroskopie bo on rośnie i zazwyczaj działa jak wkładka domaciczna :(
    Ja w lutym miałam usuwany i ładnie mi usuneli bo nawet śladu po nim nie ma a miałam we wrzesniu kolejną histeroskopię.

    Meśka tak to płyn intralipid który brałam od maja ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 56% wow rekord !!!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer właśnie to samo powiedział doktor.
    Z jednej strony ciesze się , że znalazł go bo mam jakiś punkt zaczepienia , możliwe , że właśnie polip sprawia że nie zachodzę w ciąże bo tak jak piszesz działać może jak wkładka domaciczna tego też dowiedziałam się na wizycie :) Z drugiej wiadomo lepiej jak by go nie było...

    A z jakiego powodu miałaś drugą histeroskopie? Jeśli można wiedzieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 21:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga 56% wow rekord !!!
    Mowi, ze na sympozjach chcą go zadusić jak on to robi a on na to ze tak samo wychodzi :D śmiałam sie ze ma dobrą aurę anergetczna tez ręce które leczą :D

    Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 października 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tusiek86 polipa trzeba usunąć najlepiej przez histeroskopie bo on rośnie i zazwyczaj działa jak wkładka domaciczna :(
    Ja w lutym miałam usuwany i ładnie mi usuneli bo nawet śladu po nim nie ma a miałam we wrzesniu kolejną histeroskopię.

    Meśka tak to płyn intralipid który brałam od maja ;)

    Właśnie doczytałam szybko co i jak ...
    Będzie dobrze , Aga dziś nas ucieszyła nowiną i na nas też przyjdzie pora :)
    Damy radę !!! Jak nie my to kto ;)

    Agniechaaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Flowwer właśnie to samo powiedział doktor.
    Z jednej strony ciesze się , że znalazł go bo mam jakiś punkt zaczepienia , możliwe , że właśnie polip sprawia że nie zachodzę w ciąże bo tak jak piszesz działać może jak wkładka domaciczna tego też wie dowiedziałam na wizycie :) Z drugiej wiadomo lepiej jak by go nie było...

    A z jakiego powodu miałaś drugą histeroskopie? Jeśli można wiedzieć :)
    Druga histero była z powodu braku trójlinijnego endometrium w czasie około ovu co wskazywało na zapalenie endometrium. Histero z biopsją potwierdziło.
    Zeszły cykl miałam na antykach + docyklina od 1dc.
    Ten cykl na estrogenach czy endometrium reaguje na hormony. Dziś była biopsja i od wyniku uzależnione jest co dalej.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mowi, ze na sympozjach chcą go zadusić jak on to robi a on na to ze tak samo wychodzi :D śmiałam sie ze ma dobrą aurę anergetczna tez ręce które leczą :D
    Facet który potrafi zapladniać kobiety hahahaha

    Agniechaaaa, PodwojnaMamaWdwupaku, KateHawke, Lejka, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 października 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Druga histero była z powodu braku trójlinijnego endometrium w czasie około ovu co wskazywało na zapalenie endometrium. Histero z biopsją potwierdziło.
    Zeszły cykl miałam na antykach + docyklina od 1dc.
    Ten cykl na estrogenach czy endometrium reaguje na hormony. Dziś była biopsja i od wyniku uzależnione jest co dalej.[/QU

    Czekamy w takim razie na wynik a tym czasem spokój , relax , dużo lodów i seksu :)
    Dobre samopoczucie to podstawa.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne pytanie mam do dziewczyn po IVF - mam od jutra robić codziennie zastrzyki z Fraxiparine (chyba coś przeciwzakrzepowego?). Czy ważna jest pora dnia? Tak jak przy gonapeptylu trzeba było rano?
    Zapomniałam zapytać z tego stresu całego po punkcji :(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kolejne pytanie mam do dziewczyn po IVF - mam od jutra robić codziennie zastrzyki z Fraxiparine (chyba coś przeciwzakrzepowego?). Czy ważna jest pora dnia? Tak jak przy gonapeptylu trzeba było rano?
    Zapomniałam zapytać z tego stresu całego po punkcji :(
    Najlepiej rano go brać a acard też bierzesz ? Bo go sie wieczorem bierze

    bertha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki co na kaszel poza syropem z cebuli??? Jakieś propozycje ??? Gin kazał sie ratować domowymi sposobami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Najlepiej rano go brać a acard też bierzesz ? Bo go sie wieczorem bierze

    Tylko fraxiparinę, jakiś antybiotyk do tego, luteina i duphaston póki co. Po transferze pewnie dojdzie coś jeszcze :/
    Dzięki! No to będą zastrzyki na śniadanko :)

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 października 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki co na kaszel poza syropem z cebuli??? Jakieś propozycje ??? Gin kazał sie ratować domowymi sposobami

    Ja słyszałam o płukaniu gardła wodą z solą ... lub lepiej i bezpieczniej ciepłą szałwią.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha - klasycznie herbata z cytryną i miodem, mleko z miodem i masłem albo ostatnio sprawdzone przeze mnie - herbata z miodem i startym imbirem - trochę ostra jest, ale działa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki co na kaszel poza syropem z cebuli??? Jakieś propozycje ??? Gin kazał sie ratować domowymi sposobami
    Jak byłam w ciązy powiedzieli zebym sobie kupila syrop prawoślazowy, kosztuje grosze, ale mi nie pomogł, dopiero jak sobie kupiłam syrop prenalen dla kobiet w ciązy poczulam ulgę i jużtak nie rychałam na oddziale.
    Podobno dobry sposob to włożenie sobie plastrów cebuli na noc w skarpety i nałozenie na nogi, poczytaj sobie na necie, jednej dziewczynie poleciłam i mówiłaze pomoglo ;-)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 23 października 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa dalej mi się mordka cieszy jak tylko o Tobie pomyślę :-D
    Flowwer no nic dziwnego że masz taką chcicę! Taki piękny pęcherzyk, organizm aż się prosi żeby to wykorzystać! ;-) Cieszę się że przez biopsję przeszłaś bezboleśnie. Mi to się niestety źle kojarzy. Teraz trzymamy kciuki za wynik :-)
    Meśka jajek wyprodukowałaś jak dobra nioska hehe. Kurde, z takiego urodzaju musi się jakieś zapylić i kropka! Teraz tylko dbaj o endo ;)
    Pilik powtórzysz w środę betę? Zrób co będziesz miała spokojną głowę jak zobaczysz ładny przyrost :-)

    Ja mam dzisiaj taki zalatany dzień że w biegu Was podczytuje. Do tego cycki zaczęły mnie dzisiaj pobolewać, przez co zaczynam się lekko nakręcać, oj głupia ja... potem tylko tyłek boli po twardym lądowaniu hehe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 22:35

    Agniechaaaa, Meśka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ