X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa ja również składam gratulacje, super, że w końcu się udało :). Trzeba walczyć i nie poddawać się, a wszystko zostanie wynagrodzone :)!.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 23 października 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana szczerze mówiąc to nawet z podwyższona prolaktyna można zając w ciaze znam i takie przypadki. Nie denerwuj sie bo pamiętaj prolaktyna to hormon stresu im bardziej sie denerwujesz tym poziom wyższy
    Tak, wiem. Dziękuję, że w szczęśliwym dla Ciebie dniu znalazłaś czas aby mi odpisać.
    Buziaki

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Tak, wiem. Dziękuję, że w szczęśliwym dla Ciebie dniu znalazłaś czas aby mi odpisać.
    Buziaki
    Kochana jestem tu zawsze do dyspozycji!!! <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czyli u niego jesteś najbardziej zadowolona ale z takim wynikiem :) miałam jeszcze do wyboru Szlachcica ale chyba zaufam Wyrobię. Od 5 dc letrozol w tym cyklu hsg i działamy :)
    A jak tam pęcherzyki po letrozolu, poprawiło się coś? Pamiętam, że mówiłaś coś o rozpoczęciu zastrzyków?

    U mnie dzieje się coś dziwnego, miałam monitoring i nic nie rosło w jajnikach, więc wzięłam wczesniej duphaston. W piątek w 7 dniu dupka miałam plamienie rano, więc założyłam tampon, wieczorem była widoczna na nim krew, więc odstawiłam duphaston z myślą, że zaczął się okres. Przez weekend do tej pory nie było już więcej krwawienia. Martwie się, dlaczego tak, czy będę musiała znowu zaczać brać duphaston :(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 16:23

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    A jak tam pęcherzyki po letrozolu, poprawiło się coś? Pamiętam, że mówiłaś coś o rozpoczęciu zastrzyków?

    Hej miałam w tamtym cyklu dwa na jednym i drugim pęcherzyku miały po 2 cm jak pękły i miałam iui ale niestety się nie udało... Walczymy dalej!! W środę wizyta

    Malwas lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga!!!!!!!!!!!! supcio!!! Bardzo się cieszę Twoim szczęściem!! wiedziałam odrazu jak miałaś te plamienia, że to na pewno będzie ciążą i proszę! Jaka piękna beta!! Dziewczyno zasłużyłaś na to:) Gratulacje:)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 23 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, powiedz jak M zareagował ? :D

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Aga, powiedz jak M zareagował ? :D
    Oboje zareagowaliśmy z bardzo dużą rezerwą pocałował mnie i powiedział, No moze tym razem juz Nam sie uda na co ja, ze gin ma chyba szczęśliwa rękę jeszcze raz popatrzyliśmy na wynik i tyle :) po takim czasie to juz nie ma skakania pod sufit człowiek za bardzo sie boi za to moi rodzice sie popłakali jak do nich do pracy zadzwoniłam :)

    summer86, KateHawke, Bocianiątko, Flowwer, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nika subpopulacje wykonuje się 5-10 dpo a to dlatego że w tym momencie rozgrywa się walka przeciwciał z zarodkiem.
    2dc to wyrzucona kasa.


    Pilik ja dziewczyny piszą i sama wiesz o tym że najważniejszy jest przyrost !!

    Dzięki, jesteś cudowna, że mi tak odpowiadasz. Waśnie napisałam skargę na laboratorium, bo jestem zła, że już nie zrobię tego badania chyba nigdy. Na kilka miesięcy odstawiam leki i zwalczam skutki hiperstymulacji. Żeby wiedzieć, kiedy będę kilka dni przed @ musiałabym chodzić co kilka dni na monitoring (taaaa, akurat mnie stać), albo lepiej zadzwonić do Wróża Macieja. Mam ochotę kogoś zamordować. The troll is back!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka <3 <3 ogromne gratulacje

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 października 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyznaję bez bicia nie nadrobiłam wszystkiego, ale większość.

    Agniechaaa dawaj znać jak reakcja eMka :)
    bazylkove, super że masz już termin. Usuniesz dziada i będą idealne warunki na fasolkę
    malka, trzymam kciuki i czekam na wieści z wizyty <3
    Amy bardzo mi przykro, ze wyniki eMka wyszły kiepsko :( najważniejsze, że znacie wroga.. a IUI nie jest taka straszna i właśnie w przypadku słabszego nasienia ma sens.
    Flowwer, jak tam po biopsji?

    pilikmoim zdaniem ładna beta. Nie zamartwiaj się tylko powtórz za 2 dni i sprawdź przyrost. Trzymam kciuki <3

    Amy333 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Od lutego jestem na bromku, i takie coś :/

    Jedna, ja na zbicie prolaktyny dostałam lek Parlodel. Droższy od Bromka, ale ponoć ma mniej skutków ubocznych. Stosuję go ok. 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona. Od początku praktycznie żadnych skutków ubocznych, a prolaktyna ładnie spadła z ok. 23 do 13 i po obciążeniu: ze 175(!) do 33 :) Podaję tak informacyjnie, do rozważenia ;)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 października 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    A jak tam pęcherzyki po letrozolu, poprawiło się coś? Pamiętam, że mówiłaś coś o rozpoczęciu zastrzyków?

    U mnie dzieje się coś dziwnego, miałam monitoring i nic nie rosło w jajnikach, więc wzięłam wczesniej duphaston. W piątek w 7 dniu dupka miałam plamienie rano, więc założyłam tampon, wieczorem była widoczna na nim krew, więc odstawiłam duphaston z myślą, że zaczął się okres. Przez weekend do tej pory nie było już więcej krwawienia. Martwie się, dlaczego tak, czy będę musiała znowu zaczać brać duphaston :(.

    Byłaś z tym u gina? Cos jest nie tak. Leczysz się w klinice czy do zwykłego ginekolog chodzisz?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 października 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa kochana jeszcze raz gratuluje.. :) beta wypasiona :D

    bazylkove super że ustalilas termin. Usuniesz dziada i moze szybko pojawi sie maluszek :) trzymam kciuki :)

    malka trzymam kciuki i czekam na wieści z wizyty :)

    Amy przykro, ze wyniki meza wyszły kiepsko :( najważniejsze, że wiesz co jest nie tak i znacie wroga.. iui nie jest zla, ja mialam az 6 :)

    Flowwer jak tam po biopsji?

    pilik liczy se przyrost a nie wyjsciowa :)

    StaraczkaNika a moze panie nie wiedzialy dokladnie kiedy robi sie takie badanie?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    StaraczkaNika a moze panie nie wiedzialy dokladnie kiedy robi sie takie badanie?
    No nie wiedziały, ale ja wiedziałam. Specjalnie dlatego jechałam pół h do laboratorium czynnego w sobotę i jeszcze poprosiłam, żeby zadzwoniły do centrum klinicznego dopytać, czy zrobią badanie, tak żeby nie przekroczyć max czasu leżakowania krwi (6h). No i spartolili. Już NiGDY przenigdy nie pójdę do Swissmedu - tak to oficjalna antyreklama!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 23 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ładny pęcherzyk 8mm w macicy :) powoli zaczyna uwidaczniać się pęcherzyk żółtkowy więc jest szansa że będzie ok. Na razie clexan, dupek i globulki na infekcje, a jak je skończę to znowu luteina. Następna wizyta 6.11 do tego czasu L4 :)

    Agniechaaaa, Bocianiątko, Malwas, PodwojnaMamaWdwupaku, never_lose_hope, Yoselyn82, Kaczorka, bazylkove, summer86, Bajkaaa, Flowwer, blue00, KateHawke, panan12, Sarna84, Lunaris, Aksamitna, joann, Barbarka1984, Czrna 81, bertha, Emilkap11, Karma88, emi2016 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 23 października 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Byłaś z tym u gina? Cos jest nie tak. Leczysz się w klinice czy do zwykłego ginekolog chodzisz?
    Chodzę do kliniki niepłodności.. Myślałam, że dzisiaj pojawi się w końcu okres,ale nic się nie zbiera. Jak do środy dalej nic nie będzie, to umówię się na wizytę.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Ładny pęcherzyk 8mm w macicy :) powoli zaczyna uwidaczniać się pęcherzyk żółtkowy więc jest szansa że będzie ok. Na razie clexan, dupek i globulki na infekcje, a jak je skończę to znowu luteina. Następna wizyta 6.11 do tego czasu L4 :)
    Ooooooooo <3 suuuuuuper!!!! :) <3 zdj masz ?? :)

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 23 października 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz Agnieszka gratuluję ❤

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 23 października 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze aż nogami dzisiaj tupię od rana, nie mogłam zajrzeć wcześniej.....

    Aga nawet nie wiesz jak się bardzo cieszę, oczy pełne łez, wiedziałam że będzie dobrze...... CUDOWNE WIEŚCI <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ