X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha - mega wysokiej bety dziś!!!
    Musi być dobrze!!

    Kaczorka cudowne zdjęcia! Niesamowita pamiątka!! Piękna z Was para :) :)

    Ja dalej fiksuję, odliczam godziny do soboty. Mogłabym już dziś dzwonić do embriologów z kliniki, ale bardzo się boję tego co mogę usłyszeć i chyba grzecznie zaczekam do soboty :( Chyba, że coś będzie nie tak z zarodkami i przerzucą nam transfer na jutro, to sami zadzwonią..

    Jestem tchórz, czekam, sama nie dzwonię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 09:06

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kaczorka w ciąży wyglądałas kwitnąco :-) czyli wiadomo ze córka zabiera mamie urodę to pić na wodę :-) do kogo Ala jest podobna? :-)

    Nasza Alicja to wykapana Kaczorka, czyli wszystko poszło w tatusia :P śmiejemy się, że po mnie to tylko płeć w spadku dostała ;)

    Dziewczynki, dziękuję za komplementy. Długo się decydowałam na taką sesję i całe szczęście zdążyliśmy :P
    Jak już będziecie w ciąży (bo będziecie wszystkie!!) to nawet się nie zastanawiajcie, tylko róbcie! :)

    A Wy, ciążowe dziewczynki, szukajcie już dobrego fotografa!

    Flowwer, KateHawke, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 25 października 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka piękne zdjęcia! Będzie świetna pamiątka :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas podpijam ale mało to pomaga :/ na szczęście juz częściej odlaszlam flegmę wiec moze juz bliżej końca. Oby tylko maluszka ti nie przeszkadzało bo to mnie martwi

  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 25 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!:) wybaczcie ze nie przeczytam tych 300str. Ale wbijam sie troszke bo muszę gdzieś sie wygadać:D ostatnią miesiaczke miałam 29 wrzesnia do 5 pazdziernika, cykle 27dniowe. 10 pazdziernika dostalam takich boli w podbrzuszku,pachwinach ze wiedziałam ze to owulacja normalnie scielo mnie. Przed dwa dni bolalo ale juz z takim malym natezeniem. Wiec troszke znie partnerem podzialalismy i spóźnia mi sie juz @ 1 dzień a zawsze jak w zegarku. Tradycyjnie pachwiny mnie bolą jak przy zblizajacym sie okresem ale co mnie zastanowilo to ze od trzech dni budze sie w nocy z pelnym pecherzem no i rano. Jak wstalam dzisiaj to mam taka jakby kluche w gardle, no kest to dosc dziwne. Wczoraj jak robilam sobie jajka sadzone na kolacje to myslalam ze sa zepsote tak smierdzialo ale moj facet je z checia zjadl bo mowIl ze calkowicie normalne sa:D i boli mnie w krzyżu tak wlasnie trooszke innaczej niz na @ troche jakbym grype miala miec. Ale ogolnie nie zapowiada sie zebym zaraz dostala goraczki i wyladowala w łóżku. Wiem tez ze szyjke caly cykl powinno sie badac. Ale czesto sobie sprawdzalam tak po prostu wyrywkowo w cyklu no i nigdy nie mialam tak jak teraz zeby byla tak zamknieta mocno zazwyczaj przed.okresem jest te rozwarcie i czuje ze zaraz sie pewnie zacznie isię śluz zawsze byl taki mleczy i suchy. A teraz jak takie kurze bialko.
    Ale namotałam wiem haotyczniw ale tak sie boje test zrobic zeby sie nie rozczarować, w pracy chyba dzisiaj nie bede.mogla sie na niczym skupic:D

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 25 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Agniecha - mega wysokiej bety dziś!!!
    Musi być dobrze!!

    Kaczorka cudowne zdjęcia! Niesamowita pamiątka!! Piękna z Was para :) :)

    Ja dalej fiksuję, odliczam godziny do soboty. Mogłabym już dziś dzwonić do embriologów z kliniki, ale bardzo się boję tego co mogę usłyszeć i chyba grzecznie zaczekam do soboty :( Chyba, że coś będzie nie tak z zarodkami i przerzucą nam transfer na jutro, to sami zadzwonią..

    Jestem tchórz, czekam, sama nie dzwonię :D

    Sylwia mam mocno zaciśnięte kciuki za twoje smerfiątka <3

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 października 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka96 wrote:
    Cześć dziewczyny!:) wybaczcie ze nie przeczytam tych 300str. Ale wbijam sie troszke bo muszę gdzieś sie wygadać:D ostatnią miesiaczke miałam 29 wrzesnia do 5 pazdziernika, cykle 27dniowe. 10 pazdziernika dostalam takich boli w podbrzuszku,pachwinach ze wiedziałam ze to owulacja normalnie scielo mnie. Przed dwa dni bolalo ale juz z takim malym natezeniem. Wiec troszke znie partnerem podzialalismy i spóźnia mi sie juz @ 1 dzień a zawsze jak w zegarku. Tradycyjnie pachwiny mnie bolą jak przy zblizajacym sie okresem ale co mnie zastanowilo to ze od trzech dni budze sie w nocy z pelnym pecherzem no i rano. Jak wstalam dzisiaj to mam taka jakby kluche w gardle, no kest to dosc dziwne. Wczoraj jak robilam sobie jajka sadzone na kolacje to myslalam ze sa zepsote tak smierdzialo ale moj facet je z checia zjadl bo mowIl ze calkowicie normalne sa:D i boli mnie w krzyżu tak wlasnie trooszke innaczej niz na @ troche jakbym grype miala miec. Ale ogolnie nie zapowiada sie zebym zaraz dostala goraczki i wyladowala w łóżku. Wiem tez ze szyjke caly cykl powinno sie badac. Ale czesto sobie sprawdzalam tak po prostu wyrywkowo w cyklu no i nigdy nie mialam tak jak teraz zeby byla tak zamknieta mocno zazwyczaj przed.okresem jest te rozwarcie i czuje ze zaraz sie pewnie zacznie isię śluz zawsze byl taki mleczy i suchy. A teraz jak takie kurze bialko.
    Ale namotałam wiem haotyczniw ale tak sie boje test zrobic zeby sie nie rozczarować, w pracy chyba dzisiaj nie bede.mogla sie na niczym skupic:D
    skocz w przerwie do apteki i siknij w pracy jak nic czuję u Ciebie fasolke :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 25 października 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Agniecha - mega wysokiej bety dziś!!!
    Musi być dobrze!!

    Kaczorka cudowne zdjęcia! Niesamowita pamiątka!! Piękna z Was para :) :)

    Ja dalej fiksuję, odliczam godziny do soboty. Mogłabym już dziś dzwonić do embriologów z kliniki, ale bardzo się boję tego co mogę usłyszeć i chyba grzecznie zaczekam do soboty :( Chyba, że coś będzie nie tak z zarodkami i przerzucą nam transfer na jutro, to sami zadzwonią..

    Jestem tchórz, czekam, sama nie dzwonię :D
    Sylwia będzie dobrze, ostatnie dni się zrelaksuj może idź do kosmetyczki, fryzjera albo na jakiś masaż

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 25 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba wlasnie skocze po zapas w razie czego nawet na rano zeby miec zeby sie upewnic ze albo kest fasolka(Oby!!) Albo nie ma :)

    KateHawke, Amy333 lubią tę wiadomość

  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 25 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka piękne zdjęcia,też myślę nad sesją z udziałem męża i córki <3

    Agniecha Twoja beta dzisiaj osiągnie pewnie z 1650! Wynik będzie super! Czekam z niecierpliwością :*

    A my jutro mamy kolejną wizytę podglądowa. Zobaczymy co tam słychać u Marceliny...

    KateHawke, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 25 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka96 wrote:
    Cześć dziewczyny!:) wybaczcie ze nie przeczytam tych 300str. Ale wbijam sie troszke bo muszę gdzieś sie wygadać:D ostatnią miesiaczke miałam 29 wrzesnia do 5 pazdziernika, cykle 27dniowe. 10 pazdziernika dostalam takich boli w podbrzuszku,pachwinach ze wiedziałam ze to owulacja normalnie scielo mnie. Przed dwa dni bolalo ale juz z takim malym natezeniem. Wiec troszke znie partnerem podzialalismy i spóźnia mi sie juz @ 1 dzień a zawsze jak w zegarku. Tradycyjnie pachwiny mnie bolą jak przy zblizajacym sie okresem ale co mnie zastanowilo to ze od trzech dni budze sie w nocy z pelnym pecherzem no i rano. Jak wstalam dzisiaj to mam taka jakby kluche w gardle, no kest to dosc dziwne. Wczoraj jak robilam sobie jajka sadzone na kolacje to myslalam ze sa zepsote tak smierdzialo ale moj facet je z checia zjadl bo mowIl ze calkowicie normalne sa:D i boli mnie w krzyżu tak wlasnie trooszke innaczej niz na @ troche jakbym grype miala miec. Ale ogolnie nie zapowiada sie zebym zaraz dostala goraczki i wyladowala w łóżku. Wiem tez ze szyjke caly cykl powinno sie badac. Ale czesto sobie sprawdzalam tak po prostu wyrywkowo w cyklu no i nigdy nie mialam tak jak teraz zeby byla tak zamknieta mocno zazwyczaj przed.okresem jest te rozwarcie i czuje ze zaraz sie pewnie zacznie isię śluz zawsze byl taki mleczy i suchy. A teraz jak takie kurze bialko.
    Ale namotałam wiem haotyczniw ale tak sie boje test zrobic zeby sie nie rozczarować, w pracy chyba dzisiaj nie bede.mogla sie na niczym skupic:D

    Wyczuwam ciążę :) Swoją drogą podziwiam dziewczyny, które potrafią się wstrzymać z testowaniem :D Ja juz tego pierwszego dnia po spodziewanej miesiaczce robilabym test (o ile nie wczesniej) :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 25 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Kaczorka piękne zdjęcia,też myślę nad sesją z udziałem męża i córki <3

    Agniecha Twoja beta dzisiaj osiągnie pewnie z 1650! Wynik będzie super! Czekam z niecierpliwością :*

    A my jutro mamy kolejną wizytę podglądowa. Zobaczymy co tam słychać u Marceliny...

    Jak to szybciutko leci <3 Pochwal się co tam pokaże dziewczynka. Może nie będzie się wstydzić :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 25 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczorka cudne zdjęcia! Wlasnie zastanawiam się czy zrobić taka sesje, ale jako niespodziankę dla męża :) patrząc na Twoje fotki chyba sie zdecyduje <3

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    kaczorka cudne zdjęcia! Wlasnie zastanawiam się czy zrobić taka sesje, ale jako niespodziankę dla męża :) patrząc na Twoje fotki chyba sie zdecyduje <3
    To Ty na zdj?? Matko ja naprawdę bede miec kompleksy!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    kaczorka cudne zdjęcia! Wlasnie zastanawiam się czy zrobić taka sesje, ale jako niespodziankę dla męża :) patrząc na Twoje fotki chyba sie zdecyduje <3

    Zdecydowanie polecam!! Ale męża zabierz ze sobą :)

    W ogóle OF mnie poinformował, że właśnie zaczynają się u mnie dni płodne. Ciekawe :P I aż mi dziwnie z tą wiedzą.. ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zdecydowanie polecam!! Ale męża zabierz ze sobą :)

    W ogóle OF mnie poinformował, że właśnie zaczynają się u mnie dni płodne. Ciekawe :P I aż mi dziwnie z tą wiedzą.. ;)
    No to kochana :D sama wiesz, wracasz do gry :D

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Amy szukam w naszych wynikach tych stopni morfologii i nie widzę czegoś takiego. A chciałam się odnieść do tego co lekarz mówił. Wydaje mk się że ilości i żywotność są ok przynajmniej według norm które są na naszych wynikach.
    Odnośnie ruchu wczoraj doktorek powiedZiał że najistotniejszym parametrem jest ruch postępowy a+b Ale nie % Ale liczba w ejakulacie x10. Masz taka pozycję w wynikach? U nas wynik 3.2mln a podobno minimum to 12.6 mln.

    Wiesz co mam taka pozycje ruch postępowy w ejakulacie- 26
    ruch niepostępowy - 15, i te dwa lacznie dają 41mln,
    a na dole jeszcze mam nieruchliwe- 31mln. Łaczna ilość w ejakulacie 72mln..

    Ale nie wiem o co chodzi z tym x 10??

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dziś dzień bez humoru - oczytałam się już o immunologii i mutacjach, i o cenach badań. Nic tylko dać sobie spokój. Nie mamy na linii mąż-żona porozumienia w kwestii ivf i adopcji, więc już widzę się za 10 lat w otoczeniu 10 kotów i psa. A MTHFR wyjdzie na 100% bo okazało się, że ktoś w rodzinie to ma. Jadę dziś zapisać się znowu na hsg, ale to chyba moje ostatnie podrygi jako staraczki. Same widzicie, humor już umarł.
    Czy wiecie w którym dniu robić cytokiny i ft1, ft2? Bo nie mam podane. Może jednak zrobię to badanie.

    Obstawiam u Agniechy betę 1410 - jak bitwa pod Grunwaldem na znak jej waleczności i zwycięstwa nad siłami wroga

    Uduszę!! popraw koronę i do przodu !!! dobrze że zyjemy w czasach kiedy możemy powalczyć a co do FT to dc obojętnie a cytokiny druga faza cyklu - O subpopulacjach piszesz ?
    Amy333 wrote:
    Flo jakbys gdzies widziala dobra promo na te kremy 35+ to daj znac,hehe;)
    milion kremów stosowałam i zawsze wracam do zaja oliwkowa za 5 zł
    Karma88 wrote:
    Kochana, że Ty nic nie wnosisz? No puknij się w głowę.
    No cóż jak kupił żonce prezent to trzeba było to wykorzystać. :D :D :D Jakby gumiaki kupił to w samych gumiakach bym do dziada podeszła. :D
    Kochane ile radości daje to miejsce!
    Już się przespałam ;) Muszę zregenerować siły po maratonie serduszkowym...
    Kargo31 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Jakoś mało piszę, bo ciężko Was czasem nadrobić, a poza tym to ja się tak mało znam w porównaniu do Was, że czasem jest mi po prostu głupio coś pisać... :(

    Agniechaaa beta dziś będzie baaaardzo duża!! nie martw się <3

    I mam jakieś dobre przeczucia co do Ciebie, Flo <3. Właśnie z takim serduszkiem w pierwszym poście.

    I ja nie wiem co mam już robić. Staram się nie nakręcać, bo chyba się "spóźniliśmy" w tym cyklu o dzień. standardowo mam cykle 30 dni, więc owu książkowo 14-15dc, dziś 23 dc, a owu była już w 10-11. Mam zakaz testowania za szybko od lekarza, żeby się nie martwić, ale mówił, że jak dostane @ w tym cyklu to raczej parę dni szybciej niż zawsze. Moje piersi eksplodują chyba i już mam bóle takie jak na @. Mam mętlik w głowie okropny...
    Chyba to nie na pewno ;) Najlepiej co 3 dni po @ zaczynać Widzę że 11dc były <3 może akurat wystarczy ;)
    A u mniez z fasloki nic z tego bo nie biorę leków ;) le zabawa w sypialni i nie tylko fajna :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Sylwia będzie dobrze, ostatnie dni się zrelaksuj może idź do kosmetyczki, fryzjera albo na jakiś masaż


    W piątek jadę z przyjaciółkami na koncert do Gdańska, potem nocleg w hostelu więc uda się oderwać myślami :) :)
    A w sobotę z rana przyjeżdża po mnie małż i ruszamy do kliniki :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to kochana :D sama wiesz, wracasz do gry :D

    Hehe, nie tak prędko ;)
    Poczekam najpierw aż wszystkie urodzicie :D

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ