X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika uwielbiam twoje teksty a tekst do dr " Pan też" ścieło mnie z nóg hahahah wyobrażam sobie jego minę :P

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 października 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, Admiralka - ależ się cieszę Waszym szcześciem, dziewczyny! Spokojnych ciąż, pieknych bet, wzruszających chwil na USG i wszystkiego dobrego dla Was na ten błogosławiony czas!

    Boduszka, ale śliczny kruszek! Rośnij, maluszku!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nika uwielbiam twoje teksty a tekst do dr " Pan też" ścieło mnie z nóg hahahah wyobrażam sobie jego minę :P
    Ja zawodowo muszę różne niuanse językowe wychwytywać, ale niektórzy są niezbyt wyczuleni na to, co i jak mówią, i wtedy zajmuje im kilka minut zanim dojdą, do czego piję. A w ogóle to postawiłam sobie zakaz rozśmieszania doktorów, którzy trzymają aparat do usg w moich miejscach intymnych - bardzo niefajne sensacje jak chichrającemu się doktorkowi rączki się trzęsą. Nie próbujcie, ostrzegam!

    Flowwer, KateHawke, summer86, Bunia86, Bocianiątko, staraczka1111, Meśka, blue00, Zośkaaa, Maja84, Amy333, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 października 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bajkaaa jutro wizyta u endokrynologa?
    Rucola piątek co raz bliżej ;) powtarzałaś ASA teraz ?

    Tak jutro i endokrynolog i ginekolog zobaczymy co tak słychać u mnie :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuję cały dzień, ale pisać nie miałam jak. :-)
    Po pierwsze dzięki za miłe słowa odnośnie foty :-)

    Agniecha - beta cudna, będą dwa duże zające chłopczyk i dziewczynka, tak obstawiam :-D
    Nika- zabiłaś mnie tekstem do ginekologa, muszę się uczyć od Ciebie takich żartów sytuacyjnych. ;-)
    Lena, Admiralka - trzymam kciuki za śliczne bety i gratuluję <3
    Boduszka - śliczny maluch <3
    Pilik - mega się cieszę, trzymam kciuki <3

    I w ogóle znowu wrzucacie super zwierzaki :-D (poza pająkami brrrr, ale rozumiem, że będziesz go z czułością wychowywać Blue ;-) )

    Na poprawę humoru dla wszystkich małpowiczek i nie tylko moja cholera uwalona serkiem homogenizowanym.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b3deb6eca1d5.jpg
    Bestia przybrała prawie 1kg przez 3,5 tygodnia od kiedy jest z nami i już niestety umie samodzielnie wskakiwać na łóżko :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 21:47

    Flowwer, Yoselyn82, Anna Stesia, KateHawke, Bunia86, Agniechaaaa, Lunaris, pilik, blue00, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka psinka z oczkami kotka z shreka to mały dziabełek ♡♡

    lamka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 25 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Bunia a Ty jutro robisz betę?
    Tak jutro około 12 zrobię. Później nie dam rady bo mamy gości, także będzie jakieś 40 godzin A nie 48. Już panikuje a co będzie jutro

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Tak jutro około 12 zrobię. Później nie dam rady bo mamy gości, także będzie jakieś 40 godzin A nie 48. Już panikuje a co będzie jutro
    Bunia ogromnie trzymam kciuki, wiem co czujesz, też panikowałam, ale czuję, że u Ciebie będzie dobrze :-)

    Flower jest diabeł straszny, szczeka i lata jak opętana. Wrzuciłabym Wam filmik, ale zapomniałam adresu strony, przez którą można wrzucać bez logowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 22:02

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 25 października 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie macie cudne zwierzaczki. Uwielbiam wszystkie zwierzęta i inne żyjątka oprócz pająków;) jak przeprowadzimy się do domu to obowiązkowo 2 duże psy :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 25 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Bunia ogromnie trzymam kciuki, wiem co czujesz, też panikowałam, ale czuję, że u Ciebie będzie dobrze :-)

    Dziękuję :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 25 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Bunia ogromnie trzymam kciuki, wiem co czujesz, też panikowałam, ale czuję, że u Ciebie będzie dobrze :-)

    Dziękuję :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 października 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bajkaaa jutro wizyta u endokrynologa?
    Rucola piątek co raz bliżej ;) powtarzałaś ASA teraz ?
    Tak, tydzien po kuracji ale jeszcze nie mam wyniku. Liczyłam ze bedzie na wczoraj a teraz martwie sie czy bedzie na piątek. Nic nie ztobie, trzeba czekac :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 października 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja pochwalę się "moim" zwierzątkiem:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b1c0e602d6d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9a88e28e5a1.jpg

    Kicię zabraliśmy gdy miała 6 miesięcy, z domu gdzie była bita. Była strasznie chuda, nieufna, agresywna (skakała na nas i gryzła), z czasem była pewna poprawa, ale doszliśmy do wniosku, razem z wetem, że ten konkretny kot potrzebuje przestrzeni, podwórka. Spacery nei wystarczały niestety... I tak trafiłą do moich rodziców, gdzie ma jak w niebie ! Spaceruje po ogrodzonym podwórku (przy rodzicach, tak to siedzi w domu i sika w kuwetę :), poluje na myszy(nie z przymusu a z chęci gdy mama dłubie w ogródku), skacze po drzewach jak wiewiórka i już prawie nie jest agresywna ! Zwyczajnie wyszalej się na dworze i potem już ni ma siły ;)

    Niestety gdy do rodziców przyjeżdżają dzieci (siostrzeńcy) kot znów zaczyna być agresywny, na szczęście dzieci do niej nie podchodza, ona chowa się do szafy/na szafę czy gdzie tam chce i jest w porządku ! OStatnio nawet dała się pogłaskać 6 latkowi ! Ale z Małą będę się bała do niej podejść....

    Często ją odwiedzamy, już w sobotę znów ją przytulę ! Stęskniłam się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 22:24

    Flowwer, KateHawke, Bocianiątko, Agniechaaaa, Lunaris, lamka, Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Zośkaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 października 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To umawiamy się na wzajemną wymianę pozytywnych fluidów ;)

    Bocianiątko a mi lekarz w szpitalu powiedział "i w tym cyklu nie współżyjemy", czyli też jest z tej szkoły, że cykl z HSG trzeba odpuścić. Ja i tak odpuszczę, bo muszę się nawchłaniać folianów i zwalczyć homocysteinę, żeby potomkowi nie zaszkodzić. Najgorzej, że jak to ja, musiałam coś palnąć i się spytałam "Pan też?". Nie zaszczycił mnie odpowiedzią ;(

    Staraczka, poplułam się ze śmiechu :D

    A co do USG i rozśmieszania lekarza to u mnie jest na odwrót.. ja leżę na tym fotelu, zestresowana czekająca na werdykt a mój lekarz zawsze wtedy urządza sobie pogawędki wplatając w to żarciki.

    Flowwer, emi2016, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 października 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka to JRT rasa ?
    Emi cudny kot a kolor jego to N 09 ;)
    Nie każdy kot lubi dzieci niestety to zależy jakie miał wczesniej doswiadczenia.

    Ja pierwszego psa dostałam w prezencie urodzinowym ma 19 -tke od mojego M ( wtedy jeszcze chodziliśmy ze sobą ) wspaniały mix Polskiego Owczarka Nizinmego - cudowna rasa ♡ nie doceniana przez nas Polaków !

    Rukola czekam na plan działania !!

    Bunia bedzie dobrze!

    emi2016, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 25 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Lamka to JRT rasa ?
    Emi cudny kot a kolor jego to N 09 ;)
    Nie każdy kot lubi dzieci niestety to zależy jakie miał wczesniej doswiadczenia.

    Ja pierwszego psa dostałam w prezencie urodzinowym ma 19 -tke od mojego M ( wtedy jeszcze chodziliśmy ze sobą ) wspaniały mix Polskiego Owczarka Nizinmego - cudowna rasa ♡ nie doceniana przez nas Polaków !

    Rukola czekam na plan działania !!

    Bunia bedzie dobrze!

    Ona nie tylko nie lubi dzieci - w tym domu z którego ją zabraliśmy właśnie były dzieci i podejrzewam, że dlatego tak ich nie lubi.... - nie lubi też psów, z tego samego powodu.
    Najważniejsze, że wreszcie wygląda jak normalny kot - przytyła, ma dobrą opiekę, robi się coraz bardziej ufna :)

    A Twoje psy są przesłodkie :) Niestety wymagają dużo uwagi, przy naszym trybie życia to możemy mieć co najwyżej rybki ;) Ale co jakiś czas zbieram porzucone zwierzęta (mam takie szczęście ;/) i szukam im domów. Moja siostra ma psa z takiej akcji - znalazłyśmy szczeniaki w worku nad rzeką, ktoś nas zobaczył, zostawił je i uciekł ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 22:36

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moja kocia morda mówi Wam dobranoc
    Ps moja kocica nie znosiła dzieci- jak zaszłam w ciążę przywłaszczyła sobie wózek a potem łóżeczko syna... a jak się urodził i płakał to przybiegała i gryzła mnie w pięty aż do krwi -bo dziecko płacze :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63f5215c589b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 22:37

    emi2016, Bocianiątko, Flowwer, Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, pilik, Bunia86, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower - kundelek. Na 100% nie wiemy, bo to przygarnięty podrzutek, ale prawdopodobnie mieszaniec z JRT właśnie.

    Emi, Lunaris - piękne istotki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 22:38

    emi2016, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 25 października 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pracy , nie miałam kiedy zrobic skoczyć po test nawet a jutro z rana też nie bede.miala jak... zbliza sie drugi dzien bez @ i nic na nia nie wskazuje jak na razie...:) trzymajcie kciuki:)

    Flowwer, emi2016, lamka, Bunia86, Jedna_z_Wielu, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 października 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka96 wrote:
    Ja po pracy , nie miałam kiedy zrobic skoczyć po test nawet a jutro z rana też nie bede.miala jak... zbliza sie drugi dzien bez @ i nic na nia nie wskazuje jak na razie...:) trzymajcie kciuki:)
    I tak trzymaj :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ