X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 3 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane pozniej Was nadrobie,wpadam tylko na sek.zameldowac,zdm zbieram sie do kliniki;)) ciesze sie i stresuje rownoczernie. trzymajcie prosze kciuki zeby ten guru ginekologii znalazl na mnie sposob;)

    Flowwer, Bocianiątko, Czrna 81, Rucola, lamka lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    powinno urosnąć ale jeśli nie urośnie powinien coś dać na to w kolejnym cyklu bo Clo upośledza endo :( Ale wystarczy że urośnie do 7mm i będzie git ;) Najważniejsze to trójliniowe by było !

    a czy w 2 fazie cyklu gdzie dziala juz prog tez endo jest trojlinijne?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczynki kochane pozniej Was nadrobie,wpadam tylko na sek.zameldowac,zdm zbieram sie do kliniki;)) ciesze sie i stresuje rownoczernie. trzymajcie prosze kciuki zeby ten guru ginekologii znalazl na mnie sposob;)

    kciuki mocne! :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy daj znać jak wrócisz! powodzenia :)

    Amy333 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dostałam :) ryb nie lubię :( biorę kwasy omega ;) dzisiaj dokupię migdały i ananaska :) no i może zrobię ostatnie podejście do wina ;)
    I wiecie co? Mój pęcherzyk przetrwały chyba pękł. Bo nie było go widać na usg a w zatoce był ślad płynu... ;) to możliwe? Może dlatego tak dziwnie zachowuje się szyjka? Chyba że ja po prostu nie przyzwyczajona jestem, bo u mnie zawsze tuż po @ wszystkie objawy i zaraz owu ;) a teraz... bedzie pewnie dopiero 14dc!? :P

    Miłego dnia Kochane! :*

    ja tez nie bardzo lubie ryby, wole skorki smazone :D chociaz od czasu do czasu zjem troszke... na wigilie nie jadam karpia, jedynie troszke ryby :)

    Skoro byl plyn to pewnie pekl, wiec czas na dzialanie :) mam nadzieje ze endo podrosnie i maluszek zostanie z toba :) boprzy tylu pecherzykach ciaza murowana!!! :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 3 października 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Bocianiątko, z takimi czworaczkami to ten wątek przejdzie do legendy ovufriend. Co, zobaczyłaś, że coś mało serduszek na 1ej stronie i postanowiłaś na własną rękę podrasować październikowe statystyki?

    Też od razu mi czworaczki przez głowę przeszły. Tyle miłości na raz, ale wyzwanie ;)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 3 października 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociusiu dziękuję za dopisanie mnie do listy :) Przykro, że nie miałaś HSG bo już się nastawiłaś i stawiłaś czoło stresowi... No ale dzięki Tobie ja również dowiedziałam się, że po cyklu stymulowanym nie robi się sonoHSG. Będę o tym pamiętać na wypadek, gdyby w tym cyklu znowu coś wypadło i sonoHSG będzie znowu przełożone...

    Dziewczyny mam pytanie, zwłaszcza do Ciebie Bociusiu i Panan. Możliwe, że ze względu na ten mój zastój pęcherzyka, będę miała cykle stymulowane. Gin nadmienił właśnie o CLO i zastrzykach z pregnylu. No i u Ciebie Bociusiu, po CLO wyszły 4 piękne pęcherzyki, a mój gin właśnie wczoraj powiedział mi, że jak na CLO wyhoduję 5 pęcherzyków (bo jeden dominujący mam bez problemu w każdym cyklu), to nie da mi zastrzyku, bo to będzie zbyt ryzykowne. Bociuś, Ty dostaniesz zastrzyk na te 4 pęcherzyki? Czy któraś z Was to rozumie? Naprawdę, w takim wypadku cykl idzie na marne? To może lepiej nie brać tego CLO tylko sam zastrzyk...

    Tak na marginesie powiem Wam Dziewczyny, że ten algorytm, który wyznacza nam owulkę na OF jest bardzo dobry, bo od trzech miesięcy owulka wyznaczona przez OF pokrywa się z tą wyznaczoną na podstawie monitoringu :)

    Miłego dnia Kochane Dziewczyny, wypiłam z Wami kawusię i lecę do pracy :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 3 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobrze kochane :)
    Pomimo deszczu, życzę Wam miłego dnia :)

    Amy kciuki za wizytę i powodzenia :*

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki przydałoby się już wstać i coś porobić :) nic mi się dziś nie chce. Wieje, leje, zimno. Śniło mi się że byłam na prenatalnych i powiedzieli mi że będzie chłopak :)

    Emilka jak się ma 4-5 pęcherzyków to lekarz zazwyczaj zakazuje starań w tym czasie.
    Mnie normalnie dopuścił do IUI jak miałam 5 pęcherzyków.


    KateHawke, Flowwer, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 3 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Bociusiu dziękuję za dopisanie mnie do listy :) Przykro, że nie miałaś HSG bo już się nastawiłaś i stawiłaś czoło stresowi... No ale dzięki Tobie ja również dowiedziałam się, że po cyklu stymulowanym nie robi się sonoHSG. Będę o tym pamiętać na wypadek, gdyby w tym cyklu znowu coś wypadło i sonoHSG będzie znowu przełożone...

    Dziewczyny mam pytanie, zwłaszcza do Ciebie Bociusiu i Panan. Możliwe, że ze względu na ten mój zastój pęcherzyka, będę miała cykle stymulowane. Gin nadmienił właśnie o CLO i zastrzykach z pregnylu. No i u Ciebie Bociusiu, po CLO wyszły 4 piękne pęcherzyki, a mój gin właśnie wczoraj powiedział mi, że jak na CLO wyhoduję 5 pęcherzyków (bo jeden dominujący mam bez problemu w każdym cyklu), to nie da mi zastrzyku, bo to będzie zbyt ryzykowne. Bociuś, Ty dostaniesz zastrzyk na te 4 pęcherzyki? Czy któraś z Was to rozumie? Naprawdę, w takim wypadku cykl idzie na marne? To może lepiej nie brać tego CLO tylko sam zastrzyk...

    Tak na marginesie powiem Wam Dziewczyny, że ten algorytm, który wyznacza nam owulkę na OF jest bardzo dobry, bo od trzech miesięcy owulka wyznaczona przez OF pokrywa się z tą wyznaczoną na podstawie monitoringu :)

    Miłego dnia Kochane Dziewczyny, wypiłam z Wami kawusię i lecę do pracy :)
    Kochana, dowiem się w czwartek ;) wtedy mam monitoring i teoretycznie miałam dostać pregnyl jeśli do tego czasu nie pękną. Ale teraz to już nie wiem ;) mnie zwykle same pękały no i teraz do czwartku będzie wielka niewiadoma ;) i oczywiście <3! dam znać :)
    Amy, kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 11:24

    Amy333, Emiilka lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam we wtorkowy dzien! :) ja jeszcze leze pod ciepłą kołudrą ale z racji, ze wczoraj nie skończyłam mycia wszystkich okien to zaraz trzeba sie brać :p

    P.s chyba wczoraj nie pisałam, wizyta w piatek o 12:30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 10:28

    KateHawke, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka ja tez mialam iui jak mialam 5 pecherzykow :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruszamy z in vitro. Tylko na badaniu wyszła torbiel endometrialna podobno (a ja nawet nie wiem żebym miała endometriozę...). Mam przyjść w piątek jeśli będzie to 3dc i zobaczyć czy się wchłonęło.Jeśli tak to będzie krótki protokół a jeśli będzie nadal torbiel to protokół długi. Oczywiście wszystko o ile będą żołnierzyki u eMka. Za 3 tygodnie musi zbadać nasienie i jeśli będą to dajemy do mrożenia na wszelki wypadek. Jeśli nie to czeka go biopsja.

    staraczka1111, Yoselyn82, Flowwer, bazylkove, Bocianiątko, Amy333, Meśka, Agniechaaaa, StaraczkaNika, Czrna 81, Madżka89, Lunaris, Emiilka, KateKum, never_lose_hope lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamuje mnie ta torbiel... Oświećcie mnie bo internet nie zdołał. Jeśli ta torbiel jest rzeczywiście endometrialna to się nie wchłonie podobno. To po co mi długi protokół? I w takim razie podchodzi się z torbielą do in vitro? Co się z nią dzieje w trakcie ciąży? Bo przecież moźliwość usunięcia jest tylko laparoskopowa.
    Edit: Flower nic nie miałam jeszcze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 11:57

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate i do przodu !!! Teraz oby wszystko się poukładało. Z torbielą dadzą radę ;) a histeroskopie miałaś wykonaną?

    Emilka ja w ostatnim cyklu miałam 4 i nic nie wyszło, na twoim miejscu bym się starała zwłaszcza że Emek ma słabe nasienie.
    Amy czekam na relację!

    Amy333, Emiilka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziś jestem jak Nemo. Syn chory, ja sie czuje fatalnie chyba podłapałam od niego i a w pracy młyn jak zwykle na początku każdego miesiąca więc nie ma mowy o urlopie czy L4.

    Amy daj znać jak po wizycie ! Kciuki !
    Bocku szkoda że sono się nie odbyło ale może faktycznie nie będzie koniecznie :) Bliźniaków Ci zycze :)
    Emilka nie mam pojecia jak to jest ale ja bym probowała mimo to :)
    Kate musi być dobrze, jedna głupia torbiel nie stanie Ci na drodze do dzidziusia, na pewno sobie z nia poradza !

    KateHawke, Amy333, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 3 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim
    Jestem tu nowa ale czytam was po cichutku już od jakiegoś czasu. Zaczęliśmy pierwszy miesiąc starań o malucha, wydawało mi się że podejdę do tego bez emocji, a teraz czekając na @ (a w zasadzie na jej brak) nie mogę myśleć o niczym innym niż to czy się udło czy nie.

    Testować będę 10 października jeśli nie przyjdzie @ :).

    KateHawke, Amy333 lubią tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w naszych progach. Życzę pozytywnego zakończenia ❤

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny załamuje mnie ta torbiel... Oświećcie mnie bo internet nie zdołał. Jeśli ta torbiel jest rzeczywiście endometrialna to się nie wchłonie podobno. To po co mi długi protokół? I w takim razie podchodzi się z torbielą do in vitro? Co się z nią dzieje w trakcie ciąży? Bo przecież moźliwość usunięcia jest tylko laparoskopowa.
    Edit: Flower nic nie miałam jeszcze...

    Ja miałam torbiel endometrialna na jajniku. Lekarz powiedział że mam się dalej starać bo ciaza jest najlepszym lekarstwem na endomendę. Tylko że endometrioza skutecznie utrudniła mi zajście w ciążę więc musiałam mieć zabieg i laparoskopowo ja usunęli. Ale nic się nie martw. W klinice na pewno lekarze wiedzą co robią.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan jeśli chodzi o śluz to ja w tym cyklu tez tak dziwnie miałam. Myślę że owu miałam wczoraj (2 dni po płodnym śluzie) chociaż program mi wyznaczył owu w innym dniu cyklu. Ale może zmieni jak dopisze jeszcze jakieś temperatury. 4 dni temu pierwszy raz miałam chyba tak mega płodny śluz. A wczoraj był kremowy.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ