X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To zabierz dwa swoje a jeśli własnych już nie będziesz mieć to AZ.
    Oczywiście to moje przemyślenie i Ty będziesz wiedzieć najlepiej ja słucham serca ;)
    Hopeless masz rację ;)

    Ale znając przypadek mojej siostry i przyjaciółki to upór się opłaca

    boje sie tylko kolejnej straty z naszymi... wiadomo ze z AZ tez to moze sie stac ale wtedy wiem ze moze immunologia tutaj nie jes tak wazna... bo ponoc przy AZ nie jest tak wazna jak przy swoich zarodkah..

    Zreszta to tak wiele niewiadomych z ta immunologia ze masakra!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A ja przyszłam posmęcić. byłam włąsnie w toalecie a tam krew.ni z tego ni z owego.dziś 26dc. ostatnio miałam 29dniowe cykle u tu taka niespodzianka :( nie wiem czy nie odpuścic kolejnego cyklu-w sensie bez wizyty u lekarza,bez clo i zastrzyków. opadłam z sił. miałam i naturalna owulacje i drugi pęcherzyk z drugiego jajnika,miały być bliźniaki i nic :(( mozliwe ze na HSG sie nie uda w tym mcu zapisac, bo mam skierowanie do Tczewa (mieszkam w Gdańsku)a tam robią tylko w środy i to 2 paniom a na 8.11 już są 2 zapisane..a może jest ktos z Trójmiasta i wie czy gdzies moge zrobić HSG -tylko na skierowaniu mam Tczew...
    Ja mam 3.11 zabieg w Gdyni Redłowie. Zgłosiłam się w środę (bo można też tylko w sr i pt 11-12), trzeba mieć wymaz z kanału szyjki macicy i crp, skierowanie i dowód, inaczej paniusie z izby przyjęć przepędzają i nic nie załatwisz. W Gdyni łatwiej o szybką akcję niż w Gdańsku.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sekret wrote:
    Sono Hsg można zrobić w Kartuzach, ok. 20 km od Gdańska.
    Nawet jeśli na skierowaniu mam Tczew?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 października 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    boje sie tylko kolejnej straty z naszymi... wiadomo ze z AZ tez to moze sie stac ale wtedy wiem ze moze immunologia tutaj nie jes tak wazna... bo ponoc przy AZ nie jest tak wazna jak przy swoich zarodkah..

    Zreszta to tak wiele niewiadomych z ta immunologia ze masakra!
    Dokładnie. AŻ organizm może potraktować jak turbo wroga.
    Ja mam wrażenie ze przy naszych kłopotach to do ciąży jest potrzebny mega fart.
    Męczy mnie podejście próbować aż się uda ale w sumie co pozostaje?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    boje sie tylko kolejnej straty z naszymi... wiadomo ze z AZ tez to moze sie stac ale wtedy wiem ze moze immunologia tutaj nie jes tak wazna... bo ponoc przy AZ nie jest tak wazna jak przy swoich zarodkah..

    Zreszta to tak wiele niewiadomych z ta immunologia ze masakra!

    faktycznie lepszym rozwiązaniem to AZ nawet na immunologię. Kotowa bada PGD ale to ogromny koszt i nie gwarantuje sukcesu.
    A dzieci badałaś czy była wada genetyczna ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 października 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nawet jeśli na skierowaniu mam Tczew?
    Ja bym na Twoim miejscu podzwoniła w poniedziałek po oddziałach ginekologicznych i spytała, jak się zapatrują na takie skierowanie. Wszystko zależy pewniebod humoru i widzimisię pani, która odbierze. A gdzie się leczysz, i co to za doktor taką miłością do Tczewa pała?

    Sekret lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja bym na Twoim miejscu podzwoniła w poniedziałek po oddziałach ginekologicznych i spytała, jak się zapatrują na takie skierowanie. Wszystko zależy pewniebod humoru i widzimisię pani, która odbierze. A gdzie się leczysz, i co to za doktor taką miłością do Tczewa pała?
    Taki mam zamiar. Do Tczew też kazano mi dzwonić jeszcze raz że może się uda umówić.ale okres miałam dostać we wtorek a kolejny wolny termin był w połowie cyklu-teraz już wychodzi że będzie po połowie cyklu.wiec albo odpuścimy starania i zrobię badanie w połowie albo uda się gdzieś indziej. lecze się u doktora Mielcarka-intermed. Mówi że w Tczewie są krótsze terminy niż np kliniczna. I faktem jest że panie z którymi rozmawiałam przez tel były szalenie miłe i pomocne...

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Dokładnie. AŻ organizm może potraktować jak turbo wroga.
    Ja mam wrażenie ze przy naszych kłopotach to do ciąży jest potrzebny mega fart.
    Męczy mnie podejście próbować aż się uda ale w sumie co pozostaje?

    potrzebne duuuze szczescie!
    To ze beta dodatnia to jeszcze o niczym nie swiadczy..! ostatnia moja ciaza szla ksiazkowo, pieknie beta rosla, serduszko i co? Koniec mojego cudu :(

    Trzeba wierzyc ze w koncu sie uda i zaswieci sloneczko, chociaz trudne to dla mnie jest i to bardzo, ale mam dni ze doly mnia lapia i mysle czemu mam tak pod gorke! a sa dni ze wierze ze sie uda. Przy okazji nasuwa sie pytanie ile czlowiek jest w stanie jeszcze wytrzymac?


    Flowwer ja myslalam nad tym zeby zbadac zarodki ale ten koszt ogromny a nie ma sie pewnosci do konca czy to wyjdzie. Nie badalam po stratach bo pierwsze ciazy byly na szybkim etapie koniec, jedynie ostatnia ciaza co sie doczekalam ssrduszka ale nie badalam, bylam tak zdolowana tym wszystkim ze nie chcialam juz tego robic.. chociaz moze powinnam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 22:56

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    potrzebne duuuze szczescie!
    To ze beta dodatnia to jeszcze o niczym nie swiadczy..! ostatnia moja ciaza szla ksiazkowo, pieknie beta rosla, serduszko i co? Koniec mojego cudu :(

    Trzeba wierzyc ze w koncu sie uda i zaswieci sloneczko, chociaz trudne to dla mnie jest i to bardzo, ale mam dni ze doly mnia lapia i mysle czemu mam tak pod gorke! a sa dni ze wierze ze sie uda. Przy okazji nasuwa sie pytanie ile czlowiek jest w stanie jeszcze wytrzymac?


    Flowwer ja myslalam nad tym zeby zbadac zarodki ale ten koszt ogromny a nie ma sie pewnosci do konca czy to wyjdzie. Nie badalam po stratach bo pierwsze ciazy byly na szybkim etapie koniec, jedynie ostatnia ciaza co sie doczekalam ssrduszka ale nie badalam, bylam tak zdolowana tym wszystkim ze nie chcialam juz tego robic.. chociaz moze powinnam?


    Przytoczę piękny cytat Lunaris
    "Kobieta jest jak torebka herbaty-nie wiesz jak jest mocna dopóki nie włożysz jej do gorącej wody"

    Natępnym razem uda się i nie będzie potrzeby badania DNA

    Yoselyn82, Lunaris, pilik lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer chce w to wierzyc ze tak bedzie, dlatego nie poddaje sie jeszcze, próbuje, walcze poki mam jeszcze troche sily, ale targaja mna tez inne emocje

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 28 października 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    KateKum, dlatego ja tak się boję najbliższej wizyty i całego I trymestru. Jak leżałam 10 dni w szpitalu przy CP to się tyle napatrzyłam na dziewczyny, które czekały na łyżeczkowanie, że zostanie to ze mną do końca życia :(

    Kiedyś też dużo kobiet roniło, ale tych wczesnych ciąż często nie były po prostu świadome.. wydaje mi się za to, że nie miały aż takich problemów z zachodzeniem w ciąże.

    Kurczę ja po swoich przejściach martwię się razem z Wami, ale trzeba się dobrze nastawić i być dobrej myśli. Kciuki trzymam mocno :*

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 października 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, bardzo Ci współczuję, kochana, nie wiem nawet, co powiedzieć, bo żadne słowa nic tu nie dadzą.

    Dziewczyny, Wy tu jesteście megafajterki! Na przykład nie wiedziałam, Yoselyn, jak wielki bagaż strat niesiesz ze sobą. 7 transferów! Jesteś jedną z nadzielniejszych kobiet jakie znam. Aż mi łezka poleciała, gdy zobaczyłam, ile macie klód rzucanych pod nogi. Podziwiam Was wszystkie i poczytuje sobie za zaszczyt to, że jesteście moimi wirtualnymi znajomymi.

    Yoselyn82, Flowwer, Czrna 81, Agniechaaaa, Zielona1911 lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 28 października 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Kate zgadzam się. Pamiętam jak bardzo mnie zdziwiło kiedy byłam w szpitalu po poronieniu i spotkań tam mnóstwo dziewczyn z takim samym problemem. Oczywiście wiedziałam że nie jestem jedyną Ale nie myślałam że spotyka to tyle kobiet.
    Teraz od razu dostałam L4 i nie mam wyrzutów. Zawsze nawet z 39 st gorączka pracowałam z łóżka żeby kogoś nie obciążać zbytnio, ale nie tym razem. Chce zrobić wszystko co mogę by się w końcu udało.

    Popieram, w mojej branży nawet jak dziewczyny pracowały prawie do końca to i tak tego nikt nie docenił. W sumie to jest chyba jedyny moment w życiu dla kobiety, kiedy może odpocząć.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Sylwia, bardzo Ci współczuję, kochana, nie wiem nawet, co powiedzieć, bo żadne słowa nic tu nie dadzą.

    Dziewczyny, Wy tu jesteście megafajterki! Na przykład nie wiedziałam, Yoselyn, jak wielki bagaż strat niesiesz ze sobą. 7 transferów! Jesteś jedną z nadzielniejszych kobiet jakie znam. Aż mi łezka poleciała, gdy zobaczyłam, ile macie klód rzucanych pod nogi. Podziwiam Was wszystkie i poczytuje sobie za zaszczyt to, że jesteście moimi wirtualnymi znajomymi.

    To prawda przeszlam juz swoje dlatego chcialabym zeby w koncu zaswiecilo dla mnie sloneczko do samego konca. Moze bedzie mi to dane i zostane MAMA. Musze w to wierzyc bo bym musiala sie juz poddac a jeszcze chce troche powalczyc. Po tych wszystkich niepowodzeniach, porazkach, stratach zdecydowalismy sie na OA. Jesli nie bedzie mi dane urodzic maluszka to mam nadzieje ze bede miala maluszka z OA. Zawsze marzylam o duzej rodzinie, wiec moze bedzie mi dane miec swoje i adoptowane.

    PodwojnaMamaWdwupaku, Czrna 81, Agniechaaaa, Lena21, Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer chce w to wierzyc ze tak bedzie, dlatego nie poddaje sie jeszcze, próbuje, walcze poki mam jeszcze troche sily, ale targaja mna tez inne emocje
    a jak długo czeka się na Ten telefon ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    a jak długo czeka się na Ten telefon ?

    od zlozenia dokumentow to ok 2 lata ale moze sie to przedluzyc.. obecnie czekam na szkolenia, mam nadzieje ze zadzwoni w koncu do nas telefon od kiedy mamy miec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 23:37

    Sekret, Amy333, lamka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 października 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, trzymam kciuki zeby jak najszybciej zadzownili:)
    Sylwia, trzymaj sie kochana!:)

    Dziewczyny,ja dopiero nadrobilam dwa ostatnie dni. Dzisiaj od rana dzien na szmacie, padam:/

    Yoselyn82, Melevis lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spimy jutro o godzine dluzej :P

    Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 29 października 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Kurczę ja po swoich przejściach martwię się razem z Wami, ale trzeba się dobrze nastawić i być dobrej myśli. Kciuki trzymam mocno :*
    Jedno poronienie to najczęściej przypadek! To forum jest specyficzne ale najczęściej po poronieniu jest zdrowa ciaza! I takiej wypatruj <3!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2017, 00:11

    summer86, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 października 2017, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak z mierzeniem tempki przy tej zmianie czasu? Ja mierze pol godz.wczesniej zeby az takiej roznicy nie bylo;)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ