X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 28 października 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Emiilka ja zawsze jak bralam clo dostawalam zastrzyk na pekniecie pecherzykow. Wiec sie dziwie ze tobie gin nie dal.

    Jose, przez grzeczność nie opiszę w jaki sposób przepisano mi Lamettę i CLO. Oględnie powiem, że mam wrażenie, że gin nie często przepisuje takie leki. Dziewczyny, ręce mi opadają... A dodam, że chodzę do dobrego gin z super zapleczem i niemało wydaję na wizyty.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 października 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Kate, gdyby to była moja jedyna wizyta i bym się dowiedziała, że mam dwa pęcherzyki 24 i 22 mm to bym skakała z radości i Emka molestowała ;) Ale to jest mój czwarty z kolei miesiąc monitoringu. Za każdym razem moje pęcherzyki zatrzymują się na wartości ok 20 mm i przez 2-3 dni nie przyrastają kompletnie nic. Potem pękają, ale wg gin komórka już jest niepełnowartościowa przez ten przestój. W ciążę nie zachodzę. Dlatego wg gin od usg powinnam dostać zastrzyk na pęknięcie. A moja prowadząca zamiast zastrzyku przepisała mi leki na stymulację (pomimo tego, że zawsze miałam jeden pęcherzyk dominujący, który w końcu pękał). Czasami się zastanawiam, czy my na forum nie mamy większej wiedzy od niektórych lekarzy.

    pisalam na innym watku ale tutaj tez napisze :)

    nie ktore tutaj dziewczyny powinny byc doktórki :D

    Czasem nie jeden lekarz nie wie tyle co tutaj dziewczyny! :)

    Flowwer, pilik, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 28 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    pisalam na innym watku ale tutaj tez napisze :)

    nie ktore tutaj dziewczyny powinny byc doktórki :D

    Czasem nie jeden lekarz nie wie tyle co tutaj dziewczyny! :)
    No, zwłaszcza dr Flowwer :-D

    Yoselyn82, KateHawke, Emiilka, Flowwer, Bunia86, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Kate, gdyby to była moja jedyna wizyta i bym się dowiedziała, że mam dwa pęcherzyki 24 i 22 mm to bym skakała z radości i Emka molestowała ;) Ale to jest mój czwarty z kolei miesiąc monitoringu. Za każdym razem moje pęcherzyki zatrzymują się na wartości ok 20 mm i przez 2-3 dni nie przyrastają kompletnie nic. Potem pękają, ale wg gin komórka już jest niepełnowartościowa przez ten przestój. W ciążę nie zachodzę. Dlatego wg gin od usg powinnam dostać zastrzyk na pęknięcie. A moja prowadząca zamiast zastrzyku przepisała mi leki na stymulację (pomimo tego, że zawsze miałam jeden pęcherzyk dominujący, który w końcu pękał). Czasami się zastanawiam, czy my na forum nie mamy większej wiedzy od niektórych lekarzy.
    Ale tym razem ładnie pęcherzyki wyrosły i BIERZ EMKA W OBROTY !!! JUŻ !!! TERAZ!!!
    Pamiętaj nie takie cuda się tu działy i nadzieja umiera wraz @ ;)

    KateHawke, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 28 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    pisalam na innym watku ale tutaj tez napisze :)

    nie ktore tutaj dziewczyny powinny byc doktórki :D

    Czasem nie jeden lekarz nie wie tyle co tutaj dziewczyny! :)

    To święta prawda dziewczyny! I z tego miejsca chciałabym Wam wszystkim bardzo podziękować za wszystkie rady. Bardzo wiele się od Was nauczyłam. Często sama szłam do gin z gotowym rozwiązaniem, bo przeczytałam, jakie badania powinna zrobić, albo co powinnam mieć przepisane. Dziękuję, że jesteście <3

    Yoselyn82, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 października 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Kate, gdyby to była moja jedyna wizyta i bym się dowiedziała, że mam dwa pęcherzyki 24 i 22 mm to bym skakała z radości i Emka molestowała ;) Ale to jest mój czwarty z kolei miesiąc monitoringu. Za każdym razem moje pęcherzyki zatrzymują się na wartości ok 20 mm i przez 2-3 dni nie przyrastają kompletnie nic. Potem pękają, ale wg gin komórka już jest niepełnowartościowa przez ten przestój. W ciążę nie zachodzę. Dlatego wg gin od usg powinnam dostać zastrzyk na pęknięcie. A moja prowadząca zamiast zastrzyku przepisała mi leki na stymulację (pomimo tego, że zawsze miałam jeden pęcherzyk dominujący, który w końcu pękał). Czasami się zastanawiam, czy my na forum nie mamy większej wiedzy od niektórych lekarzy.

    Aaa, to teraz rozumiem. Co to za ginka która daje stymulację a nie daje nic na pękanie... A bierzesz jakiś Inofem czy coś? U mnie fazę okołoowulacyjną podrasował Inofem połączony z ziołami Sroki. Można by spróbować.

    Emiilka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 28 października 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale tym razem ładnie pęcherzyki wyrosły i BIERZ EMKA W OBROTY !!! JUŻ !!! TERAZ!!!
    Pamiętaj nie takie cuda się tu działy i nadzieja umiera wraz @ ;)

    Oczywiście, że wezmę, jak tylko wróci ;) Będą wygibasy, ale gdzieś z tyłu głowy, będzie też ta myśl, że skoro się ostatnio nie udało, to czemu teraz miałoby się udać? Ok, nie smęcę już tylko idę się kąpać, żeby <3 nie były na brudaska ;)

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka klamoty trzeba umyć i do dzieła!! A eMek musi formę zalać hahahha

    Emiilka, Izape_91, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 28 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Aaa, to teraz rozumiem. Co to za ginka która daje stymulację a nie daje nic na pękanie... A bierzesz jakiś Inofem czy coś? U mnie fazę okołoowulacyjną podrasował Inofem połączony z ziołami Sroki. Można by spróbować.

    Kate, Kochana, moja gin mi nic nie przepisała oprócz Lametty i CLO. Sama z siebie (a raczej dzięki Wam), zaczęłam brać jeszcze wiesiołek i acc w okresie okołoowulacyjnym. Pocieszam się, że endo dzisiaj na monitoringu 11 mm, czyli póki co CLO nie sieje jeszcze spustoszenia. W przyszłym cyklu miałam wg zaleceń gin zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie (a w 3 cyklu do 3 tabletek dziennie), ale tego nie zrobię. Zostaję przy jednej tabletce dziennie, bo jednak te pęcherzyki są i będę liczyła na cud po zastrzyku. Taki mam plan :)

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Kate, Kochana, moja gin mi nic nie przepisała oprócz Lametty i CLO. Sama z siebie (a raczej dzięki Wam), zaczęłam brać jeszcze wiesiołek i acc w okresie okołoowulacyjnym. Pocieszam się, że endo dzisiaj na monitoringu 11 mm, czyli póki co CLO nie sieje jeszcze spustoszenia. W przyszłym cyklu miałam wg zaleceń gin zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie (a w 3 cyklu do 3 tabletek dziennie), ale tego nie zrobię. Zostaję przy jednej tabletce dziennie, bo jednak te pęcherzyki są i będę liczyła na cud po zastrzyku. Taki mam plan :)

    I to jest dobry plan :D a plan ginki niech sobie ginka wsadzi w ... w receptę :P

    Emiilka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dziś masz 13dc i pecherzyki idealnej wielkości bo na stymulowanych cyklach są większe, endo idealne !

    Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 28 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    I to jest dobry plan :D a plan ginki niech sobie ginka wsadzi w ... w receptę :P

    Kate <3 <3 <3 Miłego wieczoru Kochane, ja lecę się odstresować. Książka i duuużo piany, a potem <3 :)

    Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przyszłam posmęcić. byłam włąsnie w toalecie a tam krew.ni z tego ni z owego.dziś 26dc. ostatnio miałam 29dniowe cykle u tu taka niespodzianka :( nie wiem czy nie odpuścic kolejnego cyklu-w sensie bez wizyty u lekarza,bez clo i zastrzyków. opadłam z sił. miałam i naturalna owulacje i drugi pęcherzyk z drugiego jajnika,miały być bliźniaki i nic :(( mozliwe ze na HSG sie nie uda w tym mcu zapisac, bo mam skierowanie do Tczewa (mieszkam w Gdańsku)a tam robią tylko w środy i to 2 paniom a na 8.11 już są 2 zapisane..a może jest ktos z Trójmiasta i wie czy gdzies moge zrobić HSG -tylko na skierowaniu mam Tczew...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    No, zwłaszcza dr Flowwer :-D

    Tylko bez takich za pare mies siedząc tutaj będziesz mieć też taką wiedzę jak ja a tak serio co ja tam wiem...

    Bajka a co endokrynolog powiedział bo nie doczytałam ?

    Yosel w przyszłymcyklu crio ? swoje zabierasz dzieci czy AZ ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A a bym Was w te gorsze dni wszystkie mocno przytuliła <3 zrobiła gorące kakao i płakała razem z Wami ale wiem jedno slonce wyjdzie!!!! <3

    Yoselyn82, Flowwer, emi2016 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 października 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nooo krrdeee opisałam się jak głupia. a tu mi się strona wyłączyła.

    Dziewczyny moja szarlotka wyszła zakalcowata, ja to się jednak nie nadaje haha : P

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka rób co dziewczyny każą ! bierz emka w obroty hehe : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    nie nooo krrdeee opisałam się jak głupia. a tu mi się strona wyłączyła.

    Dziewczyny moja szarlotka wyszła zakalcowata, ja to się jednak nie nadaje haha : P
    Ja też nie potrafię i podziwiam tym którym się udaje

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 października 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A ja przyszłam posmęcić. byłam włąsnie w toalecie a tam krew.ni z tego ni z owego.dziś 26dc. ostatnio miałam 29dniowe cykle u tu taka niespodzianka :( nie wiem czy nie odpuścic kolejnego cyklu-w sensie bez wizyty u lekarza,bez clo i zastrzyków. opadłam z sił. miałam i naturalna owulacje i drugi pęcherzyk z drugiego jajnika,miały być bliźniaki i nic :(( mozliwe ze na HSG sie nie uda w tym mcu zapisac, bo mam skierowanie do Tczewa (mieszkam w Gdańsku)a tam robią tylko w środy i to 2 paniom a na 8.11 już są 2 zapisane..a może jest ktos z Trójmiasta i wie czy gdzies moge zrobić HSG -tylko na skierowaniu mam Tczew...

    Głowa do góry czasem za pierwszym czy drugim razem się nie udaje ale prędzej czy póżniej zostaje nasz tród wynagrodzony.
    Ja z drugiego końca polski więc nie pomogę

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 października 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sobie dajemy czas na starania do końca roku, póki jestem po HSG, a w styczniu klinika, albo sobie odpuszcze... nie wiem jak będzie z pracą... mamy pewne plany, które byśmy chcieli wwspólnie zrealizować, więc nie jestem w stanie przewidzieć co będzie dalej...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ