X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    nie mam siniakow jak wbijam w fałdkę pod kątem 45 stopni, i nie boli wtedy

    45 powiadasz? Ja kircze wbijam pod kątem prostym.. póki co 11 zastrzyków i 2 siniole ;) może pora na zmianę techniki

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    45 powiadasz? Ja kircze wbijam pod kątem prostym.. póki co 11 zastrzyków i 2 siniole ;) może pora na zmianę techniki
    tez tak wbijalam i brzuch był fioletowy. Teraz coraz trudniej złapać fałdkę bo mam juz balonik. Jedyna metoda gdzie potem nie boli

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 października 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna właśnie ni tak dzisiaj zrobiła i rzeczywiście bolało mniej i śladu nie ma. I nie łapała fałdki tylko po prostu pyk po ukosie. Muszę tak spróbować...
    Summer ja na 11 zastrzyków 5 sinioli, z czego dwa takie duże brzydkie rozlane jakby. Ale dość szybko się goją na szczęście te lżejsze...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie dziś też wieczór pod kątem 45 stopni :) zobaczymy:)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wy ten zastrzyk tak powoli czy raczej szybko wpuszczacie?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    A czy wy ten zastrzyk tak powoli czy raczej szybko wpuszczacie?
    robie powoli zeby niecszczypalo. Krew mi sie cofa do kroplowki :D cos zepsułam

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Hej dziewczyny!

    dawno mnie u was nie było, a tu tyle się dzieje!

    Staraczka, zielona, agniechaaa, summer86 - serdeczne gratulacje! W końcu nadszedł czas na weteranki. Dajecie ludziom dużo nadziei!
    Niedługo nikt nie będzie o mnie pamiętał na forum, bo tylko ja zostanę tu z pustym brzuszkiem.

    Kaczorka - pamiętam Twoją historię, jak razem z nami dzielnie walczyłaś. Będziesz super mamą!

    A ja czekam jeszcze miesiąc i idę prosić lekarzy o laparoskopię, żeby w końcu dowiedzieć się, co mi jest.


    O nie moja droga, nasze nasze fasolkowe czarodziejki nie wypuszczą Cię stąd z pustym brzuszkiem : ) także nie licz na to !
    Najważniejsze, że jest jakiś plan i krok do przodu !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    robie powoli zeby niecszczypalo. Krew mi sie cofa do kroplowki :D cos zepsułam
    co Ty tam wyprawiasz ! : O

    w ogóle przerażacie mnie, w życiu bym się nie dziabnęła sama igłaa,, brrrrr..... mam nadzieję, że nigdy mnie to nie czeka, bo to byłby dopiero hoorrrorr

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    co Ty tam wyprawiasz ! : O

    w ogóle przerażacie mnie, w życiu bym się nie dziabnęła sama igłaa,, brrrrr..... mam nadzieję, że nigdy mnie to nie czeka, bo to byłby dopiero hoorrrorr

    ja w domu sama sobie podpinam kroplowke, zdejmuje kroplowke, wyjmuje wenflon itp :D żadna filozofia ;D no jedynie nie moge sama zalozyc sobie wenflonu, wiec robi to kolezanka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 18:59

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    co Ty tam wyprawiasz ! : O

    w ogóle przerażacie mnie, w życiu bym się nie dziabnęła sama igłaa,, brrrrr..... mam nadzieję, że nigdy mnie to nie czeka, bo to byłby dopiero hoorrrorr
    dreptalam do wc i chyba za nisko mialam worek. Teraz dopiero zaczyna boleć, powiedzieli że wypuszcza mnie dopiero jak nie bedzie bólu i krwawienia

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 października 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    dreptalam do wc i chyba za nisko mialam worek. Teraz dopiero zaczyna boleć, powiedzieli że wypuszcza mnie dopiero jak nie bedzie bólu i krwawienia
    Jak się idzie do wc kroplowkę trzeba zacisnąć ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 30 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakieś smutki dopadły kochane... myślałam ze jak tylko zajdę w ciąże to będzie euforia, a ja nie potrafię się cieszyć bo się zamartwiam czy wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, doczekam tego usg i później jakoś zluzuje jak usłyszę moje serduszko <3

    Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Mnie jakieś smutki dopadły kochane... myślałam ze jak tylko zajdę w ciąże to będzie euforia, a ja nie potrafię się cieszyć bo się zamartwiam czy wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, doczekam tego usg i później jakoś zluzuje jak usłyszę moje serduszko <3
    Kochana znam to ja juz schizmie czy zarodeczki tam rosną, pocieszają mnie tylko mdłości i ból sutków bo to znaczy ze cos sie tworzy. Ale boje sie okropnie

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 30 października 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Mnie jakieś smutki dopadły kochane... myślałam ze jak tylko zajdę w ciąże to będzie euforia, a ja nie potrafię się cieszyć bo się zamartwiam czy wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, doczekam tego usg i później jakoś zluzuje jak usłyszę moje serduszko <3
    Nie zamartwiaj się... wiem że to ciężkie. Ale trzeba uwierzyć że wszystko będzie dobrze ❤

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie martwcie się, tylko uwierzcie, że wszystko będzie dobrze : )


    Ogarnęłam oczka lewe. Idę jak burza ! To teraz tylko przyjaciele w tle i mogę dziergać do północy : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 30 października 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Panan powinnaś mieć chyba jeszcze jutro lub pojutrze monitoring, żeby zobaczyć jak się sprawy mają i żeby można było zadecydować od kiedy co.

    Czy któraś z Was brała Puregon? Lekarz mi zapisał 50 IU dziennie od 4dc, ale zapomniał napisać do którego dnia mam brać i zgłupiałam. Dzisiaj mam 7dc i nie wiem, czy skończyć całą tą ampułkę? Jak wy to brałyście? Z góry dzięki za wskazówki. Monitoring mam 11dc.

    Kurna tylko w środę święto. Jak to ogarnąć?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia dalej czekasz na wyniki?
    Izape jakbyś wiedziała że to pomoże przetrwać fasolkę to byś dała radę. Tez tego nie znoszę, ręce mi się trzęsą, ale trzeba!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 30 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak się nazywa listopadowy wątek, bo ja oczywiście znów mam problem ze znalezieniem i wlazłam do jakiś innych babek, a tam Was nie ma i odrazu stresior mi się pojawił;p

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny a jak się nazywa listopadowy wątek, bo ja oczywiście znów mam problem ze znalezieniem i wlazłam do jakiś innych babek, a tam Was nie ma i odrazu stresior mi się pojawił;p

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/listopadowe-testowanie-czyli-przedswiateczne-prezenty,14113.html

    Zapraszamy :D

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 30 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochana Summer:) Listopad to miesiąc moich urodzin, może i u mnie się coś wykluje;p tym bardziej, że najprawdopodobniej podchodzę do sono hsg w końcu:)

    lamka lubi tę wiadomość

‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ