X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia, też skorpionica? ;)
    Ja też z listopada.

    lamka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia odświeżam co chwilę forum w oczekiwaniu!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka, piękne to Twoje zdjęcie z avka <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Beta 131. Kalkulator pokazuje że urosło w normie Ale mi się wydaje że jakoś mało. We czwartek beta wynosiła 36

    Wam wszystkim rośnie tak bardzo a mi tak ledwo co:/

    Agniechaaaa, Paulina.G, blue00, KateHawke, Yoselyn82, Anna Stesia, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadgoni! Przecież to rośnie skokami, pewnie już jest dużo wyżej niż rano. Ha, wiedziałam, gratulacje!

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, moim zdaniem przyrost jest w normie. Beta co 2 dni prawie się podwaja, a minimalny przyrost to 66%. Dbaj o siebie, odpoczywaj i czekaj do wizyty. Na kiedy jestes umówiona? W połowie przyszłego tygodnia już powinno być być na USG.

    A który to Twój dzień po owulacji?

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :*

    No właśnie to wszyTko jest dziwne. Jestem 3 tyg po owu, w dniu @ dopiero beta wyszła 21 :/ gin mówi żeby się tym nie przejmować że doszło później do zapłodnienia Ale po tylu stratach to ja już się wszystkim przejmuje

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam na 18, ale mam zrobic bete koło 8 i moze wcześniej zrobimy USG jeżeli będzie w miarę wysoka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 20:19

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko dobrze że masz drożne rureczki ;-) Jutro bara bara jak dr zalecił I szybciutko przechodzisz na fioletową stronę mocy! Nie możesz doktorka zawieść skoro za 10mcy chce Cię widzieć na porodówce :-D
    Aksamitna boooszsz... Horror dziś przeżyłaś. Obyś jak najszybciej mogła teraz wyjść ze szpitala. Jednak co w domu to w domu.
    Zielona piękna krecha! A tak się bałaś że to może pomyłka :-) Jak zobaczysz serduszko to zamawiam worek ciążowych wirusków! ;-)
    Lena pozbywamy się głupich myśli! Beta ładnie rośnie, zacznij się cieszyć :-) Wizyta z usg napewno Cię ostatecznie uspokoi.
    Paulina piękna fotka, oj jak chciałabym taką dostać hehe. Mam nadzieję że Summer dobrze nam zawirusuje listopad i w końcu się uda :-)

    Paulina.G, Zielona1911, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Mam wyniki. Beta 131. Kalkulator pokazuje że urosło w normie Ale mi się wydaje że jakoś mało. We czwartek beta wynosiła 36

    Wam wszystkim rośnie tak bardzo a mi tak ledwo co:/
    Kochana jak w normie to trzeba sie cieszyc :)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 października 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 bardzo się cieszę! Należy Ci się i musi być wszystko dobrze! <3

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 30 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Mam wyniki. Beta 131. Kalkulator pokazuje że urosło w normie Ale mi się wydaje że jakoś mało. We czwartek beta wynosiła 36

    Wam wszystkim rośnie tak bardzo a mi tak ledwo co:/
    Jest pięknie przeciez ❤

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 30 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Bocianiątko dobrze że masz drożne rureczki ;-) Jutro bara bara jak dr zalecił I szybciutko przechodzisz na fioletową stronę mocy! Nie możesz doktorka zawieść skoro za 10mcy chce Cię widzieć na porodówce :-D
    Aksamitna boooszsz... Horror dziś przeżyłaś. Obyś jak najszybciej mogła teraz wyjść ze szpitala. Jednak co w domu to w domu.
    Zielona piękna krecha! A tak się bałaś że to może pomyłka :-) Jak zobaczysz serduszko to zamawiam worek ciążowych wirusków! ;-)
    Lena pozbywamy się głupich myśli! Beta ładnie rośnie, zacznij się cieszyć :-) Wizyta z usg napewno Cię ostatecznie uspokoi.
    Paulina piękna fotka, oj jak chciałabym taką dostać hehe. Mam nadzieję że Summer dobrze nam zawirusuje listopad i w końcu się uda :-)
    Wysyłam wiruski i trzymam kciuki❤

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia spokojnie wszystko jest jak należy <3 cieszę się, że masz ładny przyrost.

    Summer dziękuję bardzo :-)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 30 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia my staraczki mamy zryte berety po prostu :) moja koleżanka z pracy jak zrobiła test i zobaczyła dwie kreski to dzwoniła do mnie zapytać jak się robi badanie krwi i co ma powiedzieć w labie :) a my za dużo wiemy, mamy ogromna świadomość własnego ciała i ciężar doświadczeń, dostałyśmy masę kopniaków w nasze chudzsze lub grubsze tyłki i dlatego tak trudno nam uwierzyć w szczęście, ale poprawiamy korony i do przodu <3 Beta rośnie w ramach normy i będzie cudnie musisz w to wierzyć i ja też <3

    Bunia86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 października 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam. Takie miałam nerwy że dopiero przestałam płakać.
    Jesteście wspaniale <3

    Czrna 81, Agniechaaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny,a ja się zastanawiam czy owu wogle do mnie zawita,wydaje mi się,że ten cykl pójdzie na straty.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 października 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Mam wyniki. Beta 131. Kalkulator pokazuje że urosło w normie Ale mi się wydaje że jakoś mało. We czwartek beta wynosiła 36

    Wam wszystkim rośnie tak bardzo a mi tak ledwo co:/

    po cichu gratuluje :)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 30 października 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ptysia, też skorpionica? ;)
    Ja też z listopada.
    Oczywiście:) zjadliwy skorpion jak się patrzy:p w dodatku ten sam rocznik;D nawet starania rozpoczęłyśmy tak jakoś podobnie z początkiem 2016 roku, także słuchaj wiele nas łączy:)

    summer86, Meśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez skorpionica z listopada;)
    Mam wizyte u ginekologa na piątek.

    Czrna81
    Już Ci wysylam wiruski bo ta krecha tp napewno nie pomylka ;)

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ