X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam, przepisał mi flegamine w syropie i apap przeziębienie. A ogólnie to sugerowal mi ze symuluje...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 października 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie boli bardzo na @ a @ brak :( w środku już krew a na zewnątrz nic..

    Yosel własnie czytam ze Aga ma tylko jako prog a ja mam jeszcze estradiol. Musze jeszcze czasowo rozegrać sprawę biopsji a jak się pracuje to jest ciężko.

    daisy813 generalnie jesteś młoda ale zbadaj to sobie bo duzo dziewczyn mają problem z poczeciem drugiego dziecka.


    Frelcia a w co dokładnie gra? Lineage II ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mam wkurwa... wszystkie mniejsza miasta/gminy ościenne u mnie finansują dzieci w żłobkach tylko nie moje zakichane miasto...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate jak po wizycie?

    Frelcia jak jedno wyjdzie to zawsze zostaje haczyk

    91Ewela09 ładuj wit C

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic. Umówie się z burmistrzem i powiem mu że jest chujem, bo nie daje dzieciom do lat 3 szansy na rozwój i socjalizację :/

    Agniechaaaa, Bocianiątko, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    No nic. Umówie się z burmistrzem i powiem mu że jest chujem, bo nie daje dzieciom do lat 3 szansy na rozwój i socjalizację :/
    Rewelacyjnie ti ujęłaś :/ maskara zawsze kłoda pod nogi

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Rewelacyjnie ti ujęłaś :/ maskara zawsze kłoda pod nogi
    Staram się o dofinansowanie z UE ale to tylko na połowę dzieci bo jest za niskie na więcej a chcę przyjąć 20-tkę... No nic... poczekam jeszcze na Malucha + może się uda i zobaczę co na tej rozmowie uzyskam. Najwyżej będę celowała w bogatych rodziców. Tacy też mają dzieci i patrzą na najwyższy poziom i....ceny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jest najbardziej wkurzające? że dofinansowanie do pola golfowego w moim mieście pieniądze są ale na pomoc rodzicom już nie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Staram się o dofinansowanie z UE ale to tylko na połowę dzieci bo jest za niskie na więcej a chcę przyjąć 20-tkę... No nic... poczekam jeszcze na Malucha + może się uda i zobaczę co na tej rozmowie uzyskam. Najwyżej będę celowała w bogatych rodziców. Tacy też mają dzieci i patrzą na najwyższy poziom i....ceny.
    NA prwno cos wymyślisz :) ale muszę Ci powiedzieć, ze dałaś mi powera do własnego biznesu z wykształcenia jestem pedagogiem teraz robię logopedię :) i teraz własne uważam, ze czas pomyśleć o założeniu czegoś w tym klimacie ;)

    Flowwer, Lejka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    NA prwno cos wymyślisz :) ale muszę Ci powiedzieć, ze dałaś mi powera do własnego biznesu z wykształcenia jestem pedagogiem teraz robię logopedię :) i teraz własne uważam, ze czas pomyśleć o założeniu czegoś w tym klimacie ;)
    No świetna sprawa. Mam duże wsparcie Męża w tym wszystkim. On jest od strony praktycznej i martwienia się a ja od kreatywno-pedagogicznej i cieszenia się :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 października 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi dofinansowanie dla żłobków to np. u mnie w gminie to zdanie realizuje OPS. Dopytaj dokładnie w Centrum Usług Wspólnych ewentualnie w Ośrodku Pomocy Społecznej. A jak oni potwierdza ze nikt nie realizuję tej ustawy to mozesz jeszcze pozyskac środki na rozwój z Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej oni często ogłaszaja różne konkursy projektowe ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 października 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    NA prwno cos wymyślisz :) ale muszę Ci powiedzieć, ze dałaś mi powera do własnego biznesu z wykształcenia jestem pedagogiem teraz robię logopedię :) i teraz własne uważam, ze czas pomyśleć o założeniu czegoś w tym klimacie ;)


    ja z kolei chcialabym zrobic specjalizacje 2 letnia, tylko nie wiem ktora wybrac :) kursy do pracy mam zrobione, te potrzebne, jeszcze myslalam o leczeniu ran a tak to juz specjalizacja :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Jeśli chodzi dofinansowanie dla żłobków to np. u mnie w gminie to zdanie realizuje OPS. Dopytaj dokładnie w Centrum Usług Wspólnych ewentualnie w Ośrodku Pomocy Społecznej. A jak oni potwierdza ze nikt nie realizuję tej ustawy to mozesz jeszcze pozyskac środki na rozwój z Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej oni często ogłaszaja różne konkursy projektowe ;)
    O widzisz ! dziękuję CI bardzo :) nie wiedziałam.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę prowadzić muzykoterapię i sensoplastykę. I wprowadzę konsultację medyczną za free :D mam nadzieję że zachęcę ... :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Mam pytanie za 100pkt jaki powinien byc progesteron w 9dpo ??? Miesiac temu mialam 16 i moja lekarka powiedziala ze niski, zaczelam brac magnez i witamine C i sie podniosl ale zastanawiam sie czy w normie

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 6 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie jakie reakcje chemiczne wyszły po 2gdz od zrobienia testu. Narazie mam 8dpo wiem że to za wcześnie ale ja chyba jestem uzależniona od robienia testów;-)
    Test zrobiony rano wyszła jedną kreska po 2gdz druga....wiem że to negatyw ale jak miło oko nacieszyć
    https://zapodaj.net/fcac9ecfba34d.jpg.html

    Frelcia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 października 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem zamiast muzykoterapii fajniesza jest rytmika. Mojego M chrzesnica szaleje na punkcie zajęć z rytmiki.

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dla Was

    https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22154465_1779917495370473_1291496856068705242_n.jpg?oh=cd34276ebd7f070c9ae082f2c563aabe&oe=5A7587A3

    <3 :)

    Flowwer, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    Dziewczyny zobaczcie jakie reakcje chemiczne wyszły po 2gdz od zrobienia testu. Narazie mam 8dpo wiem że to za wcześnie ale ja chyba jestem uzależniona od robienia testów;-)
    Test zrobiony rano wyszła jedną kreska po 2gdz druga....wiem że to negatyw ale jak miło oko nacieszyć
    https://zapodaj.net/fcac9ecfba34d.jpg.html
    Dla mnie to jest pozytywny test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Moim zdaniem zamiast muzykoterapii fajniesza jest rytmika. Mojego M chrzesnica szaleje na punkcie zajęć z rytmiki.
    Żeby prowadzić rytmikę są jakieś kursy? czy można jakoś samemu się poduczyć :)

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ