X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka jaki numer! Trzymam kciuki żeby ta historia się dobrze skończyła!

    lamka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Rak płuc jesli pluca zostaja zaatakowane jako pierwsze to tylko o wylacznie przez papierosy. Za to moga byc atakowane jakp przerzut z innego organu.

    Zielona a jednak nie mogę się zgodzić. Mój Ś.P. Teść zmarł właśnie na raka płuc. Sęk w tym, że nie palił. Całe życie był aktywny - w końcu zawodowy strażak, po służbie robił remonty, itd. I właśnie od płuc się zaczęlo. Dlatego nie możemy się z tym pogodzić, choć to już 12 lat... Dlatego ja nawet nie męczę mojego M, żeby nie palił, bo co mu powiem? Nasz pierwszy syn ma na imię Adaś wlaśnie na cześć Dziadka... choć wszyscy wolelibyśmy, żeby miał inaczej na imię, za to 2 wspaniałych Dziadków przy sobie, a nie jednego... Więc niestety ale rodzina mojego M zdecydowanie nie zgodzilaby się z tym, że rak płuc tylko od palenia...

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Zielona a jednak nie mogę się zgodzić. Mój Ś.P. Teść zmarł właśnie na raka płuc. Sęk w tym, że nie palił. Całe życie był aktywny - w końcu zawodowy strażak, po służbie robił remonty, itd. I właśnie od płuc się zaczęlo. Dlatego nie możemy się z tym pogodzić, choć to już 12 lat... Dlatego ja nawet nie męczę mojego M, żeby nie palił, bo co mu powiem? Nasz pierwszy syn ma na imię Adaś wlaśnie na cześć Dziadka... choć wszyscy wolelibyśmy, żeby miał inaczej na imię, za to 2 wspaniałych Dziadków przy sobie, a nie jednego... Więc niestety ale rodzina mojego M zdecydowanie nie zgodzilaby się z tym, że rak płuc tylko od palenia...
    Rak płuc to jeden z najczęstszych i najgorzej rokujących nowotworów złośliwych. Wywołuje go m.in. narażenie na substancje toksyczne, w tym dym tytoniowy, zanieczyszczone powietrze, a także bierne palenie. W 90% przez tytoń więc pewnie Twoj teść byl w tych 10proc. Mi chodziło bardziej o dziedziczenie. W stolicy podbeskidzia moglo sie parw lat temu wykonac badania gdy jesteśmy w grupie podwyzszonego ryzyka. Nie kwalifikowalam sie do tych badań gdyz u mnie rowniez umierali na raka pluc poniewaz nie jest to dziedziczne. W mojej rodzinie akurat kopcili jak smoki.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka trzymam kciuki :) po cichu gratuluje :)

    lamka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Jest juz jakis plan leczenia? Na moje oko to zapewne nic zlego i nie ma co sie przejmowac.
    Plan jest taki, że jeśli ROMA wyjdzie niskie to zjadam do końca antyki, czekam na okres i od 1dc dostaję zastrzyki na wyciszenie endometriozy (nie wiem jeszcze jakie) no i stymulacja żeby zrobić punkcję. Muszę mieć nadzieję, że torbiel nie zacznie się powiększać. Wtedy spokojnie można podejść do in vitro, przyjąć zarodek i czekać na rozwiązanie. Tak więc stricta leczenia torbieli nie ma oprócz zastrzyków na endomendę i chyba przy okazji torbiel. Ale powiem Wam że tak się na tym znam jak Kaczyński na robieniu dzieci...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie <3 jesteśmy z przyjaciółką i naszymi psiakami na wycieczce weekendowej, więc nie będzie mnie na forum, ale wieczorem zajrzę z wiadomością (mam nadzieję, że dobrą).

    KateHawke, Amy333, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Plan jest taki, że jeśli ROMA wyjdzie niskie to zjadam do końca antyki, czekam na okres i od 1dc dostaję zastrzyki na wyciszenie endometriozy (nie wiem jeszcze jakie) no i stymulacja żeby zrobić punkcję. Muszę mieć nadzieję, że torbiel nie zacznie się powiększać. Wtedy spokojnie można podejść do in vitro, przyjąć zarodek i czekać na rozwiązanie. Tak więc stricta leczenia torbieli nie ma oprócz zastrzyków na endomendę i chyba przy okazji torbiel. Ale powiem Wam że tak się na tym znam jak Kaczyński na robieniu dzieci...
    W takim razie trzymam mocno kciuki zeby torbiel sie nie powiekszala i zeby wszystko poszlo pomyslnie.

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka tupam nogami na wynik twojej bety !!!


    Lunaris przyszła małpa jedna z piekła rodem ??? bo u mnie nadal tylko krew w środku !!! szlag człowieka trafia bo może z powodu antyków jest taka słaba ?

    Nika zrobiłaś wymaz czy jednak poczeksz ?

    lamka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mąż zapisał się na informatykę na Polibudzie:( i teraz praktycznie go nie będzie w domu. Takie smuteczki mnie dopadł :((*

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    W stolicy podbeskidzia moglo sie parw lat temu wykonac badania gdy jesteśmy w grupie podwyzszonego ryzyka.

    No właśnie coś M wspominał o tych badaniach, ale jak rasowy facet... olał to. Raz, że pali, a dwa - jako rasowy facet omija lekarzy szerokim łukiem...

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój Mąż zapisał się na informatykę na Polibudzie:( i teraz praktycznie go nie będzie w domu. Takie smuteczki mnie dopadł :((*
    Nie martw się. Szybko przeleci. Musisz patrzeć na pozytywne strony. Skoro poszedł się dokształcać to znaczy że chce dla was jak najlepiej - lepsze wykształcenie to lepsze zarobki. A poza tym to pewnie po części jakieś spełnianie jego marzeń - on cię wspiera przy żłobku a ty wspieraj go przy chodzeniu na Polibudę :) A poza tym jak go długo nie będzie to wróci stęskniony i jakie dzikie bzykanie z tego będzie :P <3

    Flowwer, Frelcia, Koteczka82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój Mąż zapisał się na informatykę na Polibudzie:( i teraz praktycznie go nie będzie w domu. Takie smuteczki mnie dopadł :((*

    Ooooo nieeeeee... Jako żona informatyka - szczerze wspólczuję... Myślę, że mój M też by Ci to samo napisał... ;-)

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Czyli że niby ten okres to plamienie implantacyjne? A może ciąża pozamaciczna? :-O
    Idę zaraz na betę.
    Kochana moja siostra cioteczna miała zwykły okres, pomyslała znów się nie udało, po okresie poszła do ginekologa na badania i okazało się że była w ciąży, ona do niego mówi że to nie możliwe bo miała miesiączkę, jego słowa "takie rzeczy się zdarzają"!

    Także bądz dobrej myśli ;-)

    Ja bym poszła na izbę przyjęć, po pozytywnym teście.

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Skoro poszedł się dokształcać to znaczy że chce dla was jak najlepiej - lepsze wykształcenie to lepsze zarobki

    Chciałabym potwierdzić... :-P No chyba, że poszedł na programowanie, to wtedy to taaaak... Mówię to jako siostra informatyka programisty :-D

    Maaaamoooo, same informatyki wokól mnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:39

    KateHawke lubi tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój Mąż zapisał się na informatykę na Polibudzie:( i teraz praktycznie go nie będzie w domu. Takie smuteczki mnie dopadł :((*

    moj tez ma zawod informatyk programista :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    No właśnie coś M wspominał o tych badaniach, ale jak rasowy facet... olał to. Raz, że pali, a dwa - jako rasowy facet omija lekarzy szerokim łukiem...
    Jak w rodzinie tylko rak pluc to odeslali by go z kwitkiem tak jak mnie.
    Ale w labolatoriach moze zrobic takie badanie czy ma sie w sobie makery nowotworowe czy nie.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 7 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Ja sie nie zgodzilam bo wiele o tym czytalam ze w 90proc znika samoistnie. Tak wiec jestem zywym przykładem ze to prawda.

    Jeżeli nie miałaś żadnych objawów to ok ale u mnie nie było mowy o <3 bo czułam jakby mnie coś wypalalo tam w środku i kończylo się płaczem i drgawkami z bólu. Wiec u mnie zabieg był konieczny.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Jeżeli nie miałaś żadnych objawów to ok ale u mnie nie było mowy o <3 bo czułam jakby mnie coś wypalalo tam w środku i kończylo się płaczem i drgawkami z bólu. Wiec u mnie zabieg był konieczny.
    Oj faktycznie przykra sprawa. Mi nic kompletnie nie bylo, czulam sie normalnie.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 7 października 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    moj tez ma zawod informatyk programista :)
    Ja również w gronie żon programistów:)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 7 października 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Oj faktycznie przykra sprawa. Mi nic kompletnie nie bylo, czulam sie normalnie.

    No właśnie ile kobiet tyle przypadków :-) :-) najważniejsze że już teraz jest okej :-D

    I właśnie wykorzystałam eMka dwa razy :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 12:07

    Flowwer, nowa na dzielni, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ