X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane... Zostaly mi 2 dni do @ a jej objawow brak... Zawsze to juz czulam ze boli mnie brzuch a napewno takie dziwne uczucie bylo ze idzie @. A teraz cisza... Nie wytrzymalam zrobilam test i druga kreska jest ale praktycznie biala... Jest tylko obrys mocny tej kreski... I jak tu to odczytac?

    OnaOna1
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaOna1 wrote:
    Hej Kochane... Zostaly mi 2 dni do @ a jej objawow brak... Zawsze to juz czulam ze boli mnie brzuch a napewno takie dziwne uczucie bylo ze idzie @. A teraz cisza... Nie wytrzymalam zrobilam test i druga kreska jest ale praktycznie biala... Jest tylko obrys mocny tej kreski... I jak tu to odczytac?
    Wstaw zdjęcie testu i jakiej firmy ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 13 maja 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co probowalam zrobic zdjecie ale malo widoczna jest na zdjeciu ta kreska... Objawow @ nadal brak...

    OnaOna1
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, tzn. udzielam się na forum o męskich problemach. Teraz dopadł mnie problem damski- w czwartek byłam u ginekologa na cytologii, przy okazji stwierdził, że zaraz będzie owulacja. Kochaliśmy się z mężem w czwartek i czułam jak cmi mnie prawy jajnik, z którego była owulacja. W piątek jajnik cmil mnie nadal, co mi się do tej pory nie zdarzało. W nocy z piątku na sobotę jajnik bolał mnie tak mocno, że aż mnie wybudził. Dzisiaj (sobota) jajnik nadal cmi, a im bliżej nocy, tym bardziej jest to dokuczliwe i bolesne. Nie wiem, co się może dziać, do tej pory nigdy nie odczuwałam jajników. W ciążę nie bardzo wierzę, bo z nasieniem mojego męża ciężko o ciążę, poza tym trochę za wcześnie na objawy? Trochę się boje ew.ciazy pozamacicznej. Poradzcie coś proszę.

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • Lemilka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz poczekać. W drugiej ciąży mialam w 16 dniu po owulacji betę 25 a na drugi dzień 26. Lekarz powiedział że to może ciąża pozamaciczna (bo bolał mnie jaknik jak u Ciebie) albo samoistne poronienie. Mała jest zdrowa i właśnie biega po pokoju ;)

    Lenka 2014
    Emilia 2016
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • KM13 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , jestem nowa:)
    Opisałam moja historie w osobnym temacie ale nikt tam jeszcze nie zaglądał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 10:23

  • Magdalena12 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich!
    Od owulacji boli mnie prawy jajnik od jajeczkowania minęło 12 dni objawów nie mam za bardzo dużo bo tylko większy głód i wczoraj dopiero zaczęły pobolewać mnie piersi zrobiłam 3 testy ciążowe bo nie mogłam wytrzymać pierwszy 5 dni po jajeczkowaniu -negatywny, drugi 7 dni po j.-pozytywny i 8 dni po j.-pozytywny tylko ta druga kreska jest słaba ale widoczna więc chyba zostanę mamą :)

    Mnie boli prawy jajnik od 2 tygodni od owulacji żadnych dużych objawów tylko większy głód i trochę bolące piersi zrobiłam dwa testy ciążowe dzień po dniu i okazało się że jestem w ciąży
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 21 października 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena12 zrob bete dla pewnosci. To jeszcze bardzo wczesnie ale i tak po cichutku GRATULUJE!!!☺

    xnw4flw15c030w8v.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 23 października 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też pobolewa dół brzucha ale inaczej miż na @, do planowanej @ jeszcze dobre 5 dni ale nie czuje żeby miała przyjsc, nie jestem w ogole rozdrazniona jak przy pms.. Jeszcze się boję zrobić test ciazowy, dopiero 8dpo, ale temperatura rośnie.. Aż się boję łudzić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle trzymają mnie od drugiego dnia po inseminacji :/ dzis mija 14dni od tego czasu, strasznie sie martwię dzien i noc to samo ..termin @ dzis bądź jutro ..nie zauważyłam większych zmian moze trochę piersi większe ...
    Moze to wpływ hormonów (inseminacja hormonalna) ale czy to możliwe zeby teraz dawały o sobie znać ,ból trochę przypomina ten sam co z przed lat kiedy dokuczał mi torbiel
    Lekarz prowadzący mowi o 20% szans przy powodzeniu pierwszej inseminacji ..staramy sie pierwszy raz po dłuższej przerwie ale tez pierwszy raz w terapii hormonalnej ..

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My zaczęliśmy się starać tuż po zakończeniu miesiączki, dziś wypada 18dc, od 3 dni czuję ciągnięcie i "bulgotanie" w podbrzuszu, daje o sobie też znać lewy jajnik (czasem czuję jakby kłucie / pulsowanie i dochodzi to do nerki).
    Podbrzusze jest napięte, innych objawów brak.
    Do terminu spodziewanej miesiączki jeszcze 11 dni.
    Ciekawa jestem czy te objawy coś mogą zwiastować :D

    Kasia 83 lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u nas tez 19 dc .. w 13 dc krew ze sluzem ale nitki małe. Później ok . Tylko od tego czasu czuję pobolewania brzucha . W 17 dc ból nie do zniesienia przez 2 godziny. . Bałam się chodzić ale przeszło i do teraz tylko czuję takie klucia delikatne .. staramy się o drugiego bobasa i zobaczymy.okres za 12 dni .. bo cykl co 30 dni mniej więcej wypada .
    Ps . Pierwszy raz miałam sluz z krwia oraz te pobolewania brzucha .
    W pierwszej ciazy było tylko mega dużo śluzu. Ale to 3 lata temu wiec dużo się mogło w organizmie zmienić :)
    PS. Ile kosztuje mniej więcej badanie krwi hcg ?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też boli i to raczej pierwszy raz od kiedy pamiętam, podbrzusze i jajniki, klucie cmienie ogolnie dziwne uczucie i zaczelo sie bólem owulacyjnym juz kilka dni przed owu (w 15 dc) i trwa sobie dzis 21 dc i konca nie widac. Raz myślę ze może sie udalo a raz wkurzam ze boli pewnie bo boli i juz. Na usg i badaniu wszystko ok takze ja juz nie wiem o co chodzi. Czekam na okres!

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo . Wkurza mnie ta sama myśl że boli .. i czemu boli ?.. mam nadzieje ze i nam się udało. A jak długie cykle masz ?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od odstawienia tabletek dziwnie regularne się zrobiły ok 28 dni, ale miałam też raz 25 i 26 dniowy cykl. Wg testów ovu pozytyw uzyskałam w piątek/sobotę 27/28 października. Mam nadzieję że trafiliśmy bo starania były codziennie cały tydzień 23-30. Możliwe za często... :(
    Termin @ mam na 11.11. a ty kiedy się spodziewasz lub kiedy testujesz?

    Małabuźka lubi tę wiadomość

  • oli92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa. Od ostatniego współżycia 11 dc ( kolejne dni jako dni płodne )mam ciągle ból jajników. Byłam z tym u gin. i nic nie widziała, nie mam torbiela, wszystko jest ok. Wczoraj testowałam. Test negatywny. Dziś testowałam też negatywny. Dziś mija dzień spodziewanej miesiączki. Nie mam wzdętego brzucha jak przy miesiączkach, a mam zazwyczaj bardzo mocne objawy. Piersi mnie nie bolą jak zwykle. Są raczej pełniejsze.. Nie jestem też opuchnięta. Jedynie co czuję to zdenerwowanie.. jak po weekendzie nie będzie @ to pójdę na betę..

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje od 2 cykl . :)
    Cykle co 30 dni , 16 listopada ma nadejść @ . Zobaczymy czy się pojawi . Czasami pobolewania podbrzusza ale już rzadziej. Bardziej tylko przy wysiłku. Ginekolog 25 listopad . Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ..
    Ale humory juz są. Strasznie nerwowa się zrobiłam aż mąż mi zwraca uwagę :) . Przeważnie nerwowa byłam dzień przed @ . Wiec może to jeden ze zwiastunów ciazy :)
    Trzymam kciuki za was :)


    Oli i jak pojawiła się @ ?.
    U mnie w pierwszej ciazy test wyszedł po tygodniu od spóźnienia okresu i to tak ze ledwo było widać kreche. . Wiec może poczekaj jeszcze

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 13 listopada 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety@ nadeszla ;( zaczynamy 3 cykl

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa, mało doświadczona w samoobserwacjach wiec liczę na Wasza pomoc. Staram się o potomka dopiero drugi cykl, oby ostatni, ale do rzeczy.
    Nie jestem w stanie stwierdzić w 100% kiedy miałam owulację (wg kalendarzyka powinna być w sobotę, wg obserwacji śluzu w niedzielę - przynajmniej tak mi się wydaje - a wg tego jak mnie bolały jajniki to w poniedziałek). W każdym razie w poniedziałek zaczęły boleć mnie jajniki. Taki typowy ból,który właśnie zawsze kojarzył mi się z owulacją. Jednak drugi cykl z rzędu ten ból nie kończy się na jednym dniu, a jest kontynuowany przez 2 kolejne, przy czy trzeciego jest już naprawdę bardzo silny i dokuczliwy.
    Czy to może być w dalszym ciągu ból owulacyjny? Macie pomysł dlaczego tak długo boli?
    Dodam, że w ogóle nie mam pewności czy w tym miesiącu wystąpiła owulacje, bo testy wyszły mi negatywne (choć akurat do nich nie przywiązuję się zbyt mocno).
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ