X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 1 października 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z tu obecnych pań zauważyła u siebie po owulacji kłucie w jajnikach i takie ukłucia jakby ktoś szpilkę wbijał w brzuch oraz wzdęty brzuch i uczucie pełności?czy to coś może oznaczać? Dodam, że mi towarzyszy już 5 dzień od ovu. a za tydzień dopiero termin okresu..

    Atra81, ajka23, Niespokojna M lubią tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem 11 dni po owulacji i to samo odczuwam co ty. Kłucie w jajnikach najwiecej w prawym i ból brzucha taki jakby przed miesiączką tylko delikatniejszy. W sobote mam termin miesiączki i sama tez nie wiem jak to rozumiec mam ;))

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 1 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata, życzę aby to był dobry znak :) ja czułam podobnie. Bolało codziennie. Takie ćmienie, jakby delikatne rozpychanie, kłócie.. ciężko określić co to był za ból. Inny niż na okres, inny niż na owulację.

    ibishka, Violet146 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak masz racje inny niż na owulacje i inny niż na okres ale co mnie martwi moje piersi tak jak po owulacji zwiekszyły sie bolały, tak teraz troszke klapły i mniej bolą. Tak zawsze sie dzieje przed @ ale za to są mocno widoczne zyłki ktorych jest duzo i dochodza do sutka... nie wiem jak to rozumiec.... Ja juz bylam w ciąży ale to było rok temu i juz nie pamiętam jak wtedy wyglądały hmm..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja dzień po dniach płodnych miałam przez jeden dzień kłucie w prawym jajniku , wieczorem natomiast pojawił się ból w podbrzuszu taki dziwny i mnie jak by wzdęło na dole brzucha:) A dzień po tym incydencie przez parę dni miałam bóle miesiączkowe ( tak jak zazwyczaj mam przed okresem) co mnie zdziwiło bo nigdy takie bóle nie występowały w środku cyklu. Piersi mam ciężkie nabrzmiałe, wieczorami najbardziej. Okazało się ,że jestem w ciąży więc może przydadzą Wam się kochane te informacje. Ale tak to żadnych objawów nie miałam.

    Agata2502, co ile masz cykle? ja również zrobiłam test ciążowy tak jak ty i wyszedł negatywny. Najlepiej robić test w dniu spodziewanej miesiączki( chociaż wiem, że ciężko wytrzymać)
    Trzymam kciuki za Was dziewczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 10:21

    Honey, Niika79, Muniek lubią tę wiadomość

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 2 października 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, mnie bolał piersi, przed terminem okresu przestały (ale miałam inne objawy, żę to jednak ciaża). Ból powrócił po jakimś czasie ale nie był uciążliwy.

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle co 27, 28 dni. Po poronieniu wszystko sie przertawilo ze jak wczesniej znalam swoje cialo tak teraz nie umiem odgadnac odczuwane objawy. Od marca do lipca wogole piersi mnie nie bolaly przed okresem tak jak kiedys. A teraz jak bola to inaczej sa jakies dziwne. Ah obyście dziewczyny mialy racje ze to jednak wszystko wskazuje na ciąże :)

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 3 października 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odpowiedź! nadałam ten post, bo nigdzie nie mogłam znaleźć info na ten temat...:)zasstanawiające są te moje bolące jajniki i oby to wróżyło coś dobrego!

    drianka lubi tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • madziora2212 Nowa
    Postów: 1 4

    Wysłany: 3 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    W końcu udało mi się dotrzeć do portalu gdzie czytając posty innych dziewczyn nie czuję się jak opentana ciążą kobieta. W nawiązaniu do postu to od dłuższego czasu czuję kłucie w lewym jajniku, często jest mi niedobrze w ciągu dnia i mam wzmorzone gazy choć zdrowo staram się jeść, po za tym nic innego nie zauważyłam. @ ma nadejść w sobotę, oby nie nadeszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 22:12

    polkosia, Joaszo, Migracja, Dominika_Warszawa lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 października 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to samo i jeszcze bóle brzucha takie, że mnie zwijalo... Jutro testuje, to zobaczymy, z czego to było...

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,moja sytuacja przedstawia sie inaczej niz wasze bo wg tempki wychodzi na to,ze do owulacji jeszcze nie doszlo,choc mam odczucia jakby bylo juz po,czyli gazy,zmeczenie,bole miesiaczkowe i zawroty glowy,nie wiem co sie dzieje,a moze to cykl bezowulacyjny...

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 9 października 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam czesto bóle jajników po owulacji, ale niestety u mnie to nic nie wróży.. ja napewno nie bede mogła po takich objawach nic podejrzewać ale widze ze dużo dziewczyn mialo takie objawy w ciazy:) zycze fasolki wszytskim chcacym:*

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 października 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam i zaciążyłam :)

    strawberry marg, wizażystka24 lubią tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 9 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczku zawsze to jakieś pocieszenie :) a jak przed okresem mialas? bol jak na @?

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 11 października 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dokuczaly bole jajnika w tym cyklu, w sumie nadal boli, ale gdy No-spa dziala, to mniej. Jak sie okazalo to torbiel :/

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 11 października 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam tak, i test pozytywny :)

    ulaa8, strawberry marg, Zosia12345 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Kati6685 Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 12 października 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam w ciąży, to mnie jajniki kuły po owulacji. A teraz trzy cykle mnie kuły i w ciąży nie jestem. Nie jest to żaden pewny objaw.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam 30 lat.mam 5 letniego synka. staram sie teraz o drugie dziecko.bylam u lekarza mam torbiela na prawym jajniku i stad mam uplawy po ciazy z tym ze ja juz 5 lat po ciazy dopiero po wizycie szczypiemnie w brzuchu i jajniki .czy to moze byc objaw ciazy ze udalo sie?

    fresa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, ja dziś jestem 7dpo - dzis przez jakiś czas miałam dość mocne kłucie w podbrzuszu a ból jakby miesiączkowy mam już od kilku dni - możecie zerknąć sobie na mój wykres.
    Lecz ja niestety nastawienie mam mało pozytywne.. co ma być to będzie.
    Zyczę wszystkim zafasolkowania :)

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 14 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4 dni po owulacji (wczesna). Dzisiaj czuję się jakbym miała balon pod brzuchem.Trochę napuchnięta. Kiedy chodzę czuję jajniki. W nocy prawy mnie kuł jak wściekły. CZy która z Was miała podobnie?

    Pozdrawiam <3

    macduska lubi tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ