Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • malu Przyjaciółka

Wysłany: 12 lutego 2014, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Możesz spojrzeć na mój wykres ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2014, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAgatka i co udało się? Jesteś w ciąży?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lutego 2014, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejaka dziewczyny jestem po 3 dni po owulacji mam dziwnie drętwienie piersi , ból kucie w brzuchu najbardziej pod wieczór mam mdłości i straszny ból głowy . czy mogę być w ciąży, a wcześniej jeszcze jak nie założyłam tu kata . robiłąm test i wyszedł pozytywnie i mam duży brzuch twardy na moje wyliczenia 3 miesiąc ale bylam u lekarza i lekarz stwierdził ze nic nie widać jeszcze a poszlam w 6 tygodniu, powiedział ze nie ma jeszcze nic ze mam przyjść na usg. i dostałam okres 3dniowy . a teraz odpuscilam . i zaczelam wypelniac wykres.I mam nadzieje ze się udało tym razem . co mam o tym wszystkim myslec. Co wy na to?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lutego 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie brzuch koło pepka pod w sumie i caly czas mi niedobrze . mam tez kucie czy mogę myslec już ze jestem w ciąży ? jeszcze poczekam i zrobie 2 test. Tak już bym chciała żeby to była prawda i była . tak jak pisałam wcześniej może już jestem brzuch rosnie testy wychodzą tak a lekarz do którego chodze nic nie mowi mi tylko kieruje mnie na usg , i jeszcze powiedział ze będę miała problem zajściem w ciaze . Już nie wiem co robic myslec . Chlopak mowi ze pojdziemy do innego żeby się przkonac jak on powie. co wy myslic o tym wszystkim?

• Robotka1 Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2014, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o maj gad ale chaotycznie napisane....to w 3 miesiącu podejrzewasz że jesteś czy to dopiero 3 dni po owulacji?
    jesli to drugie to radzę sobie objawów żadnych nie wkręcać, jest zwyczajnie za wcześnie.....słuchaj się lekarza.

Kizia1988, kapturnica lubią tę wiadomość

qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • niutek Przyjaciółka

Wysłany: 21 lutego 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella nel, dziwne i mało zrozumiałe te Twoje posty. Idź na usg lub betę i po sprawie.

82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Kasiczorek Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2014, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, kłuł mnie jajnik od owulacji do 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki, byłam pewna, ze to ciąża bo nigdy tego nie doświadczyłem, do tego spozniajacy sie okres.... Niestety, nie zawsze wróży to ciążę. Choć mam nadzieje, ze u Was bd to jej symptom, a ja próbuje dalej:) Ściskam za Was palce, a Wy 3majcie za mnie:*

Lillith, M4DZI4 lubią tę wiadomość

Kasiczorek
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 marca 2014, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie :)
    a co z takimi objawami:
    od 4 dni mam zagaę, najgorsza była pierwszego dnia i dzisiaj wróciła (nie wiedziałam, ze to zgaga dopóki mnie mąż nie uświadomił, bo nigdy wcześniej nie miałam)mam naprawdę dużo mokrego kremowego śluzu, wzdęcia. wczoraj wieczorem czułam dosyć mocne kłucie w jednym jajniku, a dzisiaj lekko ćmią mnie oba siedzę zgięta w pracy i wszystko mnie boli ;/ cykle regularne, około 28-30 dni, ten zaczął się 11 lutego
    nigdy nie świrowałam, ale jak tak tu siedzę i czytam to sama nie wiem. wiem, ze mi nie zdiagnozujecie ciąży przez internet, wolałabym raczej od razu usłyszeć, że to nie ciąża, niż kolejny raz rozczarować się negatywnym testem :(

• Viviana Autorytet

Wysłany: 4 marca 2014, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 99 mam bardzo podobne objawy jak Ty. Zgaga 3 dni, mokry sluz i kłucie w jajniku. To kłucie w zasadzie przyciągneło mnie na ten wątek :)

relgkrhm1ojs0ctn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2014, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    chociaż nikogo już tu nie ma to jednak napisze, gin przepowiadał że owu może nie być i przepisał femoston, 3 marca test owu pozytywny, 4 marca owu według ovuf, dzisiaj kłócie prawego jajnika, nigdy nie miałam bóli jajnika po owulacj... ciekawe jak to się u mnie skończy
    @ 15/16 marca

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym mokrym śluzem po owulacji coś może być na rzeczy...też tak mam tym cyklu..
    Trzymajcie kciuki <3

AnusiaM lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2014, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    cześć dziewczyny,
    chociaż nikogo już tu nie ma to jednak napisze, gin przepowiadał że owu może nie być i przepisał femoston, 3 marca test owu pozytywny, 4 marca owu według ovuf, dzisiaj kłócie prawego jajnika, nigdy nie miałam bóli jajnika po owulacj... ciekawe jak to się u mnie skończy
    @ 15/16 marca
    Witaj! Miałyśmy tego samego dnia owulację :-D mam lekkie bóle miesiaczkowe,bóle lewego jajnika,biały śluz i obrzmiale piersi. Mam nadzieję że to pierwszy objaw ciąży!

• chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 9 marca 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja mam dziś 28dc. Owulacja 21.02 potwierdzona testem. od zeszłej soboty, czyli dokładnie dziewiąty dzień mam takie bóle w podbrzuszu jak przed okresem, dziś się mocno nasiliły, szczególnie prawy jajnik. Nigdy nie miałam przed okresem tak nasilonych objawów, dzień wcześniej zwykle pod wieczór pobolał brzuszek i to wszystko. Od połewy cyklu przez kilka dni pobolewały też zwykle piersi, tym razem nic... Nie chcę się nakręcać, ale nadzieję jakąś tam mam. Jak jutro nie dostanę @ idę po test!!! Trzymajcie kciuki.

Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 9 marca 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówię już od wzdęciach, które od wczoraj dosłownie mnie rozsadzają. Brzuch mam jak balon, jak nigdy! Może przesadzam? Nie wiem... Chyba wiele z nas, żyjących nadzieją trochę przesadza...

polkosia lubi tę wiadomość

Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kasia88 Koleżanka

Wysłany: 10 marca 2014, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam chmurreczkaa, testowałaś?

3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • juta Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie teraz 28 mialam okres trwa zawsze
    5 dni moj cykl to 27-30 4 dni po okresie odbylam stosunek
    Z partnerem a dzis mam co jakis czas mam bol jajnikow
    Co to moze oznaczas

• juta Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moglby ktos odp

• juta Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomylilo mi sie 27 mialam okres

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może oznaczać zbliżającą się owulację lub owulację

• juta Koleżanka

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po ilu dniach od stosunku moze dojsc do zaplodnia

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ