X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 12 lutego 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Możesz spojrzeć na mój wykres ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAgatka i co udało się? Jesteś w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejaka dziewczyny jestem po 3 dni po owulacji mam dziwnie drętwienie piersi , ból kucie w brzuchu najbardziej pod wieczór mam mdłości i straszny ból głowy . czy mogę być w ciąży, a wcześniej jeszcze jak nie założyłam tu kata . robiłąm test i wyszedł pozytywnie i mam duży brzuch twardy na moje wyliczenia 3 miesiąc ale bylam u lekarza i lekarz stwierdził ze nic nie widać jeszcze a poszlam w 6 tygodniu, powiedział ze nie ma jeszcze nic ze mam przyjść na usg. i dostałam okres 3dniowy . a teraz odpuscilam . i zaczelam wypelniac wykres.I mam nadzieje ze się udało tym razem . co mam o tym wszystkim myslec. Co wy na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie brzuch koło pepka pod w sumie i caly czas mi niedobrze . mam tez kucie czy mogę myslec już ze jestem w ciąży ? jeszcze poczekam i zrobie 2 test. Tak już bym chciała żeby to była prawda i była . tak jak pisałam wcześniej może już jestem brzuch rosnie testy wychodzą tak a lekarz do którego chodze nic nie mowi mi tylko kieruje mnie na usg , i jeszcze powiedział ze będę miała problem zajściem w ciaze . Już nie wiem co robic myslec . Chlopak mowi ze pojdziemy do innego żeby się przkonac jak on powie. co wy myslic o tym wszystkim?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o maj gad ale chaotycznie napisane....to w 3 miesiącu podejrzewasz że jesteś czy to dopiero 3 dni po owulacji?
    jesli to drugie to radzę sobie objawów żadnych nie wkręcać, jest zwyczajnie za wcześnie.....słuchaj się lekarza.

    Kizia1988, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella nel, dziwne i mało zrozumiałe te Twoje posty. Idź na usg lub betę i po sprawie.

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, kłuł mnie jajnik od owulacji do 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki, byłam pewna, ze to ciąża bo nigdy tego nie doświadczyłem, do tego spozniajacy sie okres.... Niestety, nie zawsze wróży to ciążę. Choć mam nadzieje, ze u Was bd to jej symptom, a ja próbuje dalej:) Ściskam za Was palce, a Wy 3majcie za mnie:*

    Lillith, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Kasiczorek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie :)
    a co z takimi objawami:
    od 4 dni mam zagaę, najgorsza była pierwszego dnia i dzisiaj wróciła (nie wiedziałam, ze to zgaga dopóki mnie mąż nie uświadomił, bo nigdy wcześniej nie miałam)mam naprawdę dużo mokrego kremowego śluzu, wzdęcia. wczoraj wieczorem czułam dosyć mocne kłucie w jednym jajniku, a dzisiaj lekko ćmią mnie oba siedzę zgięta w pracy i wszystko mnie boli ;/ cykle regularne, około 28-30 dni, ten zaczął się 11 lutego
    nigdy nie świrowałam, ale jak tak tu siedzę i czytam to sama nie wiem. wiem, ze mi nie zdiagnozujecie ciąży przez internet, wolałabym raczej od razu usłyszeć, że to nie ciąża, niż kolejny raz rozczarować się negatywnym testem :(

  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 99 mam bardzo podobne objawy jak Ty. Zgaga 3 dni, mokry sluz i kłucie w jajniku. To kłucie w zasadzie przyciągneło mnie na ten wątek :)

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    chociaż nikogo już tu nie ma to jednak napisze, gin przepowiadał że owu może nie być i przepisał femoston, 3 marca test owu pozytywny, 4 marca owu według ovuf, dzisiaj kłócie prawego jajnika, nigdy nie miałam bóli jajnika po owulacj... ciekawe jak to się u mnie skończy
    @ 15/16 marca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym mokrym śluzem po owulacji coś może być na rzeczy...też tak mam tym cyklu..
    Trzymajcie kciuki <3

    AnusiaM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    cześć dziewczyny,
    chociaż nikogo już tu nie ma to jednak napisze, gin przepowiadał że owu może nie być i przepisał femoston, 3 marca test owu pozytywny, 4 marca owu według ovuf, dzisiaj kłócie prawego jajnika, nigdy nie miałam bóli jajnika po owulacj... ciekawe jak to się u mnie skończy
    @ 15/16 marca
    Witaj! Miałyśmy tego samego dnia owulację :-D mam lekkie bóle miesiaczkowe,bóle lewego jajnika,biały śluz i obrzmiale piersi. Mam nadzieję że to pierwszy objaw ciąży!

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja mam dziś 28dc. Owulacja 21.02 potwierdzona testem. od zeszłej soboty, czyli dokładnie dziewiąty dzień mam takie bóle w podbrzuszu jak przed okresem, dziś się mocno nasiliły, szczególnie prawy jajnik. Nigdy nie miałam przed okresem tak nasilonych objawów, dzień wcześniej zwykle pod wieczór pobolał brzuszek i to wszystko. Od połewy cyklu przez kilka dni pobolewały też zwykle piersi, tym razem nic... Nie chcę się nakręcać, ale nadzieję jakąś tam mam. Jak jutro nie dostanę @ idę po test!!! Trzymajcie kciuki.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówię już od wzdęciach, które od wczoraj dosłownie mnie rozsadzają. Brzuch mam jak balon, jak nigdy! Może przesadzam? Nie wiem... Chyba wiele z nas, żyjących nadzieją trochę przesadza...

    polkosia lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam chmurreczkaa, testowałaś?

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie teraz 28 mialam okres trwa zawsze
    5 dni moj cykl to 27-30 4 dni po okresie odbylam stosunek
    Z partnerem a dzis mam co jakis czas mam bol jajnikow
    Co to moze oznaczas

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moglby ktos odp

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomylilo mi sie 27 mialam okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może oznaczać zbliżającą się owulację lub owulację

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po ilu dniach od stosunku moze dojsc do zaplodnia

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ