X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 31 października 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jestem w ciąży

    Niania ..
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 31 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki miałaś wynik??

    Nina26 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • positive Autorytet
    Postów: 668 1416

    Wysłany: 2 listopada 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dołączę do tematu... bo też miałam mocne kłucie jajnika po owulacji... nigdy wcześniej tak nie było... do tego mega wrażliwe sutki... i ciężkie piersi musiałam spać w biustonoszu bo nie byłam w stanie spokojnie w nocy obracać się na boki...
    oczywiście nakręcona różnymi forami od razu zaczęłam testować... i NIC jeden wielki NEGATYW... kupiłam sobie nawet te super czułe testy...
    dzisiaj jestem 9 dpo i większość z dolegliwości już mi ustąpiły...

    Czekamy na Alicję naszą Kruszynkę
    34bw3e3k2fqbxgb6.png
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 4 listopada 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od 1 do 7dp miałam bóle obu jajników, chwilami dosyć silne a między 1 a 3 dp uczucie ciągnięcia. Narazie się nie nastawiam. Testuje za tydzień jeśli to ciąża to dam znać :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tak nakręcałam w zeszłym miesiącu, moje bóle okazały się po prostu około owulacyjnymi, więc to żaden pewny objaw ;)

    hajka lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 8 listopada 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Częśc dziewczyny tak jak obiecałam wracam z informacjami. Zrobiłam wczoraj bete, wynik negatywny a więc to że jakieś objawy wystepują u Was po raz pierwszy i nigdy w żadnym cyklu tak nie miałyście nie gwarantują ciąży, niestety...

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od trzech miesięcy mam bóle jajników i brzucha zaraz po owulacji i niestety nie świadczyły one o ciązy choć w pierwszym takim cyklu z bólami bardzo się nastawiłam pozytywnie, że to może ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaglądam tu z nadzieją, że to kłucie to jakiś znak :)U mnie 11 dpo i jajnik kłuje lekko już 3 dzień, ale tylko prawy. Chwilami też lekki ból miesiączkowy, do tego bolące,ciężkie piersi a dawno nie miałam objawów PMS. Dwa czy trzy razy nawet mnie lekko zemdliło, ale tak sobie myślę czy sobie sama tego nie sugeruję jakoś podświadomie :)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, w tym cyklu pęcherzykiem poczęstował mnie lewy jajnik, jestem 4 dni po owulacji i czuje naprzemiennie kłucie w lewym i w prawym jajniku ( przeważnie jak chodzę), do tego często chodzę siku. Czy to mogą być jakieś objawy ciąży? wydaje mi się, że troszkę za szybko na jakiekolwiek.

    zAgatka, Treselle lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:50

    Ag..., Kornelia85 lubią tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka- twój post jest identyczny jak mój:) oby nam się udało :)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 23 listopada 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem nowa wiec zaczne od pocztaku.
    Zaczelismy sie starac w maju. Cykle mam regularne 31 dni. Sprawdzam czy mam owulacje testami clear blue co miesiac, nie mam problemu z odczytywaniem wynikow- bo nie pokazuja one kresek tak jak duzo dziewczyn opisuje tylko usmiechniete buzki jak LH jest albo puste kolka jak nie ma. Od poczatku staran owu byla w kazdym cyklu (wg tych testow) troche wczesniej niz w 14 dc zwykle w 10 dc. Ale poki co nic:(
    Dzis jest 21 dc od 3 dni boli mnie w podbrzuszu i mam wrazliwe piersi, wczoraj troche slabo mi sie zrobilo w pewnym momencie, ale szybko minelo. Mdlosci ostatnio sa na porzadku dziennym- ale to chyba od tych witamin dla ciezarnych i starajacych sie, wczesniej lykalam tylko kwas foliowy i tez po nim bylo mi niedobrze. Wiec tego objawu nie traktuje jako jakichkolwiek oznak mozliwej ciazy.Na wszelki wypadek nie biore zadnych tabsow przeciwbolowych. Staram sie nic sobie nie wkrecac zeby sie nie rozczarowac. Przewidywany termin miesiaczki 1 grudnia wtedy bede testowac jesli nie dostane w terminie bo zwykle mam jak w zegarku.
    Moja lekarka powiedziala ze mam sie nie przejmowac tzn dokladnie'' zaczniemy sie p0rzejmowac jak przez rok staran nie zajdziesz'' tak ze staram sie trzymac nerwy na wodzy.

    Doczekac sie nie moge mimo wszystko- same zreszta wiecie jak to jest:)
    Dodam tez ze mieszkam w IRL.:)

    t60z7qg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja poroniłam 12 sierpia niestety ale pamietam czas jak czekałam na zrobienie testu ciązowego, rbiłam wczesniej niż spodziewana miesiaczka miała wystapić ale mniej wiecej tydz po owu i tydz przed spodziewana miesiaczka miałam straszne bole brzucha ktoremu towarzyszyło uczucie jakby cos chciało ze mnie wypaść, takie napompowanie w pochwie wiem ze dziwnie to brzmi ale nie umiem inaczej tego okreslic.A nastepnie duzo sluzu takiego świecącego jak perła i w takim tez kolorze.Być może ciąza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane Kobietki :)

    Oto moja historia:

    Z mężem zaczeliśmy myśleć poważnie o dziecku pod koniec października 2013. Okres dostałam 15 listopada, szczerze mówiąc nie pilnowałam owulacji, kochaliśmy się spontanicznie. Kiedy zbliżał się czas miesiączki miałam tradycyjne bóle bodbrzusza i skurcze jajników. Jednak okresu nie dostawałam. Test zrobiliśmy 18 grudnia wieczorem, czyli 4 dnia po spodziewanej miesiączce (dodam, że mam cykle 30,31 dni). Test okazał się POZYTYWNY, jednak druga kreska była ledwo widoczna, więc sami nie wiedzieliśmy wtedy, co mamy o tym myśleć. Później test zrobiliśmy 19 i 21 grudnia, nadal była druga kreseczka prawie niewidoczna. Myśleliśmy, że może nam się wydaje, więc 23 grudnia wybrałam się do ginekologa. Okazało się, że mam pęcherzyk w macicy, który prawdopodobnie się właśnie zagnieżdża. Dostałam nawet zdjęcie USG. Byliśmy bardzo szczęśliwi i jednocześnie w szoku, że zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu.
    Jeśli chodzi o objawy, to ja nie miałam wtedy ani bolących piersi ani mdłości, tylko straszne zawroty głowy i wzdęcia.
    A teraz najgorsze co muszę napisać, 26 grudnia wieczorem dostałam krwawienie i czułam straszny ból podbrzusza, większy jak w okres. Krwawiłam w nocy, jednak następnego dnia zero krwawienia. Poszłam znowu do ginekologa, okazało się, że moja macica jest pusta. Okropne uczucie.
    Lekarz przepisał mi Luteinę na wywołanie okresu, dostałam go 31 grudnia. Gin. powiedział że od razu możemy z mężem się starać w następnym cyklu. Poinformował mnie jak wykryć owulację, ile kochać się dni przed itd.
    Owulację miałam 15 stycznia.
    Jestem śpiąca, wiecznie zmęczona i mam kłucia w jajniku raz lewym, raz w prawym, oraz straszne wzdęcia i gazy, masakra :P
    Dodam, że nie mam żadnych guzów ani torbieli na jajnikach.
    Jestem ciekawa czy nam się znowu udało, bardzo tego pragniemy. Trzymajcie kciuki.
    Test zrobię 31 stycznia :)
    Życzę powodzenia wszystkim co się starają, a także życzę sobie samej he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2014, 01:44

    monaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki a może któraś tak miała:
    nigdy nie bolał mnie tak jajnik a w tym cyklu normalnie czuję jakby się tam naciągał jak by spuchł, piersi nie bolą gzie zawsze conajmniej tydzień przed okresem to mnie tak naginały, zrobiłam dziś test ale oczywiście wynik negatywny bo za wcześnie. Chyba muszę czekać do terminu @ choć mam taką nadzieję ze może się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka ja nie pamiętam, żebym tak miała.
    Daj znać czy się udało.
    Pozdrawiam

    Morena lubi tę wiadomość

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kłuje lewy jajnik, a dzisiaj czuję jakbym miała okres(9 dpo). Brzuch mam wzdęty i bolący.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 16:43

    polkosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu może masz owulację?

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 owulację miałam 2 lutego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu a staracie się o dziecko?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ